Allahindlus!

Winix ZERO N õhupuhastaja

Original price was: 179.00€.Current price is: 171.00€. km-ta 140.16

Kättetoimetamine tasuta!

Kompaktne ja soodne õhupuhasti, millel on suurema ja kallima mudeli filtreerimiseffekt ja funktsionaalsus. Ühendab endas Winix ZERO N HEPA aktiivsöe õhupuhastuse kompaktses seadmes väiksemate ruumide tarbeks ja mobiilseks kasutamiseks.

Kirjeldus

Winix ZERO N õhupuhasti

Kompaktne ja soodne õhupuhasti, millel on suurema ja kallima mudeli filtreerimiseffekt ja funktsionaalsus. Winix ZERO N ühendab endas HEPA õhupuhastuse kompaktses seadmes väiksemate ruumide tarbeks ja mobiilseks kasutamiseks. Soovitatav paigutada igasse tuppa. Odav ja lihtne lahendus koju ja kontoriruumidesse.

 

 

Seade on sertifitseeritud AHAMBritish Allergy Foundation ja ECARF  poolt. Õhupuhastaja suudab automaatses režiimis tuvastada tolmu, lõhna, gaasi ning valgusandureid kasutades automaatselt oma olekut vastavalt olukorrale kohandada.

             

Õhupuhastusvõimsus on maksimaalselt 168 kuupmeetrit tunnis, mis muudab Winix ZERO N kasutamise sobivaks ruumides kuni 34 ruutmeetrit. Mõistlik on seadet kasutada ruumis, kus õhk puhastatakse vähemalt kaks korda tunni jooksul. Näiteks (umbes 84 kuupmeetrit) suhteliselt pehmetes tingimustes, 19m² / 48m³ keskmistes tingimustes ja 13m² / 34m³ rasketes tingimustes.

ZERO N esiosa on valmistatud kangast, mis on pestav. Seade on varustatud kahe kanga värviga: hall ja beež.

Õhupuhastaja

Õhupuhastil on 2 filtrit, mis teeb Winix ZERO N õhupuhasti eriti efektiivseks allergeenide / õietolmu, bakterite, viiruste, seente, (peene) tolmu ja lenduvate orgaaniliste ühendite vastu.

Õhupuhastaja Winix ZERO N omadused

  • Kompaktne õhupuhasti
  • Osakeste hea filtreerimine
  • Automaatne ja käsitsi juhtimine
  • HEPA filtreerimine
  • Aktiivsöefilter lõhnade ja suuremate tolmuosakeste jaoks
  • ECARF sertifikaat, mis näitab tõhusust allergeenide vastu
  • Kaasas hall / beež kangast kontuur esi osale
  • 2-aastane garantii
  • Õhuvoolu maht 168 m³ / tunnis
  • Konsulteerige kindlasti edasimüüjaga. Sobib ruumidele kuni 45 m 2  

 

Tarvikud – FILTRITE KOMPLEKTI LEIAD SIIT

Kvaliteetsed filtrid õhu tõhusaks puhastamiseks

Keskmine aktiivsöefilter ühendab kolme filtri mõju: tolmuosakeste filtreerimise, antibakteriaalse toime ja ebameeldivate lõhnade (nt suits) eemaldamise. Sellel filtril on pikk kasutusiga ja seda saab puhastada kuni 25 korda, enne kui see tuleb välja vahetada. Puhastamisel pikeneb ka HEPA filtri eluiga.

HEPA filter on 99,97% efektiivne väikeste nähtamatute (peenete) tolmuosakeste, suitsu, bakterite, viiruste ja muude mikroorganismide eemaldamisel. Filtrit on töödeldud antibakteriaalse ja hallitusvastase ainega, et vältida hallituse teket ja mikroorganismide säilimist filtril.

NB! Winixi suuremad mudelid kasutavad õhupuhastamiseks lisaks filtritele ka plasmasüsteemi, mis ioniseerib õhku ja kontrollib ka lenduvaid aineid, lõhnu, allergeene ja mikroorganisme. Antud mudelil ionisatsiooni süsteem puudub.

Plasmasüsteem on osoonivaba, mis lagundab ebameeldivaid lõhnu ja võitleb lenduvate orgaaniliste ühendite, allergeenide ja mikroorganismide vastu ning sellel on ka antistaatiline toime, nii et (peened) tolmuosakesed ei kleepu seintele ega muudele pindadele, vaid jäävad õhku, et nad läbiksid õhupuhasti filtreerimise.

Seda tehnoloogiat nimetatakse ka plasma või aktiivse õhu puhastamiseks, saastet kontrollitakse molekulaarsel tasemel, erinevalt passiivsest (filtritega) õhupuhastusest, kus saastet kontrollitakse filtrite abil. Nende ioonide puhastamine on aktiivne kogu ruumi ulatuses ja ioonid tungivad isegi poorsetesse materjalidesse nagu kangad ja vaibad ning riided.

See funktsioon muudab seadme sobilikuks sigaretisuitsu järgi lõhnavate riiete, kardinate või muude sisustuselementide ja kangaste lõhnade eemaldamiseks. Sobilik ka teismelise tuppa.

NB! Kui soovite ionisatsiooniga õhupuhastuse süsteeme, siis peate vaatama Winix Zero ja Winix Zero Pro mudeleid.

 

Seadet on võimalik rentida. Rentimiseks vajuta SIIA.

 

ÕHUPUHASTI TEHNILISED ANDMED

Puhastuselemendid Eelfilter, HEPA filter, süsinikfilter, plasma süsteem, antibakteriaalne materjal
Ioniseerimine Ei
Sobib ruumidele kuni u. 34 m 2 ( lisateave )
Küsitlus CADR-väärtusele 98
CADR väärtus suits 103
Aine CADR-väärtus 98
Automaatne töö Jah
Andurid Tolm, lõhn, gaas, valgus
Töörežiimid 4
Kaal 5,00 kg
Mõõdud 470 x 350 x 231 mm (KxLxS)
Müra tase 26/35/43/52 dB
Õhuvool tunnis 168 m 3
Õhupuhastuselementide eluiga Kuni 1 aasta, sõltuvalt asjaoludest
Sobib kuni kuni 34
Energiatarve 4 – 40 vatti
Pinge 220 – 240 volti / 50 Hz
Garantii 2 aastat

Soovid seda toodet rendile võtta?

Täida palun all oleva vormi väljad, saada meile päring ja me võtame Sinuga edasise osas ise ühendust!

Sulle võib meeldida ka…