allergiavastane õhupuhastaja

Tehnoloogiapõhine puhas õhk kõigile

Nautige värsket ja puhast õhku!

Coways tahame tagada teie heaolu – sel põhjusel töötasime välja tööstusharu juhtiva HyperCaptive filtreerimisprotsessi, et eemaldada kuni 99,999% nanoosakestest, mille suurus on kuni 0,01 μm¹.

Koos meie patenteeritud ja laboris testitud Coway GreenHEPA™ tehnoloogiaga püüavad meie filtrid kinni ja neutraliseerivad kõik kahjulikud osakesed².

Oleme puhta õhu tootjad, kes püüdlevad ülima puhtuse poole, filtreerides isegi kõige väiksemad allergeenid, bakterid, tolmu, hallituse, õietolmu, viirused ja isegi halvad lõhnad ning lenduvad orgaanilised ühendid.

Eestis on Coway ametlik edasimüüja Pro Air OÜ

Peetris asuvas müügisaalis saate tutvuda seadmetega ja küsida nõu koolitatud spetsialistidelt.

  • Patenteeritud tehnoloogiad
  • Patenteeritud filtersüsteem
  • Allergialiitude sertifikaadid
  • Tipptasemel kvaliteet
  • Testide võitja Nr 1 maailmas
  • Ülivaiksed seadmed
allergiavastane õhupuhastaja

Asthma Allergy Nordic

Tugev kaubamärk maailmaturul. Asthma Allergy Nordicut iseloomustavab usaldusväärsus, professionaalne ausus.

allergialiit

ECARF sertifikaat

ECARF-i sertifikaat eristab tooteid ja teenuseid, mis on täielikult kohandatud allergikutele.

allergiavastane õhupuhasti

AllergyUK

Ülemaailmselt tunnustatud kinnitus toodetele, mis on teaduslikult testitud ja tõestatud, et need eemaldavad keskkonnast allergeene.

Coway õhupuhastaja

Filtersüsteemide testimine

KCL (Korea Conformity Laboratories) testimise põhjal on tõestatud, et Ay Coway õhupuhastid püüavad õhust tolmu, õietolmu, kõõma, viiruseid ja baktereid. Neid on testitud 30 ㎥ suuruses kambris vastavalt Korea õhupuhastusühingu standardile (SPS-KACA 002-132: 2018 modifitseeritud), et mõõta osakeste eemaldamise kiirust 0,01 ㎛. Seda testiti ventilaatori maksimaalsel kiirusel normaalsetes toatemperatuuri ja -niiskuse tingimustes. Toimivus võib klientide tegelikus elukeskkonnas erineda.

² 99,9% viirustest, bakteritest, seentest ja õietolmust eemaldati õhust Coway õhupuhastite abil GreenHEPA ™ tehnoloogiaga rakendatud filtritega, mis põhinevad Jaapani toiduuuringute laborite (JFRL) testimisel vastavalt standardile JEM 1467. Testitud AIRMEGA AP-1516D, AIRMEGA AP-1220B, AIRMEGA MIGHTY õhupuhastitega ja lisaks AIRMEGA 150, AIRMEGA 250, AIRMEGA 300S, AIRMEGA 400S omandab testiaruande 2022. aasta 1H.

Kõiki testis JFRL ja saadi ülaltoodud tulemus alla aja jooksul.

Viirus: testitud Escherichia coli faagiga ΦX174 NBRC 103405, 60 minutit
Bakterid: Testitud Staphylococcus epidermidis NBRC 12993-ga, 60 minutit
Seened/hallitus: Testitud Penicillium citrinum NBRC 6352-ga, Testitud viirusega 60 minutit,
õietolmuga testitud 3 minutit, õietolmuga testitud 3 minutit.
(H1N1) ja Staphylococcus aureus Coway rohelisel HEPA-filtril (Japan Food Research Laboratories (JFRL)) ning pärast 24-tunnist toatemperatuuril hoidmist materjalil kasvu ei leitud.

Mõlemad testid viidi läbi väikeste katsekehadega, mis olid lõigatud rohelisest HEPA filtrikandjast, seega saab seda lahtiütlust kasutada kõigi seda filtrit kasutavate Coway toodete puhul.

Viirus: testitud A-gripiviirusega (H1N1), 3 cm x 3 cm autoklaavitud tükkiga
Bakterid: Staphylococcus aureus, nakatatud 50 mm x 50 mm katsekehale.
³ Testitud inimese koroonaviirusega (HCoV-OC43) Coway GreenHEPA ™ tehnoloogiaga rakendatud filtrikandjal BioPS Co., Ltd, Lõuna-Korea viiruste eemaldamise uuringutele spetsialiseerunud uurimisorganisatsiooni poolt. Katsemeetodiks oli filtrikandja kupongi test, et jälgida neutraliseerimise efektiivsust. Pärast 2-tunnist toatemperatuuril hoidmist oli viiruse eemaldamise määr üle 99,999% pärast viiruse kokkupuudet filtrikeskkonnaga, mille tulemuseks oli viiruse neutraliseerimine või inaktiveerimine. Sama tulemus ilmneb 12 tunni ja 24 tunni pärast. See konkreetne test viidi läbi inimese koroonaviirusega (HCoV-OC43) kui eksperimentaalse mudelviirusega (mitte Covid-19 (SARS-CoV-2)), kuna OC-43 on üks seitsmest koroonaviiruse tüübist, millega inimesi saab nakatada.

Märkus. Õhupuhastid on teadaolevalt tõhusad Covid-19 ennetamisel. Siiski ei tohiks seda kunagi pidada viirusinfektsiooni peamiseks meetodiks. Käte puhastamine, kontakti vältimine ja avalikus kohas suletud ruumis viibimise vältimine on vajalik, et minimeerida võimalikku viirusinfektsiooni. Coway toetab kõiki patsiente ja meditsiinitöötajaid üle maailma, kes töötavad väsimatult ohtliku viiruse leviku ennetamise ja ravimise nimel.

* Tahkete osakeste CADR (Clean Air Delivery Rate) on testitud vastavalt GB / T18801-2015 sertifitseeritud kolmanda osapoole laborile.

* Ruumi suurus on arvutatud vastavalt NRCC-54013 standardile, kasutades CADR-i testitud vastavalt GB / T18801-2015.

NRCC: Õhupuhastajate testimise meetod
Ruumi suuruse valem: Ruumi suurus = 0,26 * CADR
Märkus. Tulemused võivad erineda sõltuvalt klientide tegelikust kasutuskeskkonnast.