Coway õhupuhastaja

Coway – tipptasemel õhupuhastajad ja õhuniisutajad

Coway Co., Ldt eesmärk on toota maailma tipptasemel vee- ja õhupuhastus seadmeid tuginedes teadus- ja arendustegevusele. Meie peamised tooted on kodu ja kontori terviseseadmed, sealhulgas õhupuhastajad ja veepuhastajad.

Coway

Miks valida just Coway: 

 • 3530 intellektuaalomandi õigust
 • 1800 vee ja õhuga seotud tehnoloogia patenti
 • Tooted on tehnoloogiliselt arendatud ainult õhu- ja veepuhtuse tagamiseks
 • 370 teadlast töötab Coway uurimiskeskuses
 • 270 neist vee ja õhuga seotud tehnoloogia välja töötamisel
 • Maailma suurim uurimiskeskus
 • Tipptasemel tooted
 • Seadmete pikaealisus
 • Tooted sobivad kontorisse ja kodustesse tingimustesse
 • Erinevate allergialiitute tunnustus ( nt Briti ja Rootsi)
 • Nr 1 bränd Aasias, Skandinaavias, Saksamaal ja Madalmaades
 • Energiasäästlikud tooted
 • Tipptasemel filtersüsteemid
 • Filtrid on katsetatud sõltumatutes laborites
 • Kosmoseagentuur NASA kasutab Coway filtersüsteeme
 • Seadmed on tõhusad ja vastupidavad
 • Kvaliteet on Coway jaoks ülim

Coway mission:

Tervislik keskkond, õnnelikud inimesed!

Coway visioon

Coway püüab muuta maailm paremaks, puhtamaks ja turvaliseks kohaks. Tulevased põlvkonnad väärivad kõike parimat – puhas vesi, puhas sisse hingatav õhk.

Arendustöö

Coway teadus- ja arenduskeskuses, keskkonnatehnoloogia uurimisinstituudis ja Coway keskkonnakvaliteedi instituudis töötab igapäevaselt ca 370 teadlast, kes arendavad tehnoloogiaid kõigi elu aspektide eest hoolitsemiseks.

Oleme keskendunud jätkusuutlike ja uuenduslike tehnoloogiate arendamisele, et säilitada puhtad ja tervislikud vee- ja õhustandardid, Coway parimate teadlaste ja tipptasemel teadustehnoloogia abil.

Coway peakontor

Coway teadus- ja arenduskeskus on arendanud uusi tehnoloogiaid ja rakendanud neid õhupuhastajate ja õhuniisutajate välja töötamisel, et tagada klientide tervislik elukeskkond.

Coway on välja töötanud keskkonnaanalüüsi keskuses kogu maailma vee- ja õhukvaliteedi andmebaasi.

Coway õhupuhastajate ja õhuniisutajate puhul on läbi viidud usaldusväärsuse katseid rohkem kui miljon korda, et tagada klientidele ainult parima kvaliteediga tooted.

Õhukvaliteet varieerub sõltuvalt ruumist, selle sisustusest, kasutusalast ja ventilatsioonist. Coway töötab tõhusalt läbi välikatsetuste, e seadmeid katsetatakse ka reaalsetes olukordades, mitte ainult laboratoorselt.

Coway omab kokku 3530 intellektuaalomandi õigust, sealhulgas üle 1800 õhupuhastaja, õhuniisutaja ja veepuhastusseadmetega seotud patendi.

Püüdes minimeerida tootete mõju keskkonnale, on Coway nr 1 omalaadsete seas, kes toodete väljatöötamisel parandab oluliselt energiatõhusust. Coway jõupingutused on saavutanud rahvusvahelise tunnustuse juba 11 aastat järjest.

Coway

Kvaliteet

See on kõige olulisemad kriteeriumid õhupuhastaja ja õhuniisutaja valimisel. Seda seetõttu, et teie ja teie pere tarbivad õhupuhastaja filtreeritud õhku iga päev! Seega on selge, et  õhupuhastaja ja õhuniisuti brändi valimisel tuleb kvaliteeti alati arvesse võtta, et tulemus oleks see mida te olete soovinud.

Coway toodete kvaliteet on teiste kaubamärkidega võrreldes kontrollitum ja läbi selle konstantne, ehk järeleandmisi ei ole. Erinevalt teistest ettevõtetest on Coway’l oma teadus- ja arenduskeskus Lõuna-Koreas, kus töötab rohkem kui 370 teadlast, kes tagavad alati toodete kõrge kvaliteedi ja parima tehnoloogia. Lõbus fakt: iga Coway toote puhul tuleb teha üle 1 miljoni testi, et tagada õhupuhastaja ja õhuniisuti parim kvaliteet!

Coway on saanud mitmeid auhindu ja sertifikaate, mis näitavad toodete kvaliteeti, näiteks WQA (Water Quality Association), NEMKO (Testing by Manufacturer), RoHS nõuetele vastav (ohtlike ainete piiramise direktiiv) ja paljud teised.

Coway

Coway on need sertifikaadid saanud kõikidele seadmeosadele nii, et meie kliendid saaksid toote kasutamise ajal olla kindlad oma turvalisuses ja keskkonna säästlikuses.

Coway on ainus õhupuhastajate ja õhuniisutajate tootja, mis vastab kõigile nendele kriteeriumidele. Coway on  ainus ettevõte, millel on oma teadus- ja arendustegevuse keskus, et tagada oma toodete usaldusväärsus ja kvaliteet. See on ka ainus ettevõte, mis on saanud nii palju sertifikaate ja auhindu, mis tõestavad tema toodete usaldusväärsust.

Õhupuhastaja on mõeldud pikaajaliseks kasutamiseks. Meie pereliikmed ja kolleegid tarbivad õhku iga päev ja nii aastaid. Olgu selleks tarbitavaks siis puhas ja filtreeritud õhk.

Tundub ju mõistlik valida kõige usaldusväärsem, kontrollituim ja kvaliteetne kaubamärk –  Coway, mis on number üks õhu õhupuhastus seadmete  tootja.