Meie eesmärk on pakkuda ettevõtetele ja eraisikutele professionaalseid seadmeid siseruumide keskkonna parandamiseks ja staatika eemaldamiseks.

Tänaseks kasutab meie lahendusi üle 260 ettevõtte ning renditeenust üle 100 ettevõtte. Renditeenus on kasvavas trendis, sest seadmete pargi eest kanname hoolt meie.

  • Kasuta seadmeid vastavalt ajalisele vajadusele (õhuniisutus – kütteperioodiks; õhupuhastus õietolmu leviku perioodiks; muul põhjusel on vaja ruumi ajutiselt õhusaastest puhastada)
  • Ruumilahenduse muutumisel saab seadmete parki lihtsalt muuta, ilma, et vanemad seadmed jääksid kasutuseta
  • Ei pea muretsema seadmete hoolduse eest ja filtrite ajalise vahetuse pärast

Kui te vajate nõu, milline lahendus just teile sobiks, siis  aitame teid läbi oma teadmiste ja kogemuste. Kuulame ära teie vajadused ning teie poolt antud lähteülesandele leiame parima toimiva lahenduse.

Läbi meie on võimalik seadmeid rentida, kas ajutise olukorra lahendamiseks või kontrollimaks, kas antud lahendus teile üldse sobib. Siis ei ole tarvis nö „põrsast kotis osta“.

Vajadusel teostame mõõdistusi (õhusaaste mõõdistus, niiskustaseme mõõdistus jne) ja läbi mõõtetulemuste anname nõu olukorra parandamiseks.

Meie pakutavad lahendused on kontrollitud ja valitud parima tulemuse saavutamiseks ning ei tekita juurde uusi probleemkohti. (õhuniisutajad ei kanna edasi katlakivi ja on sissehingamisel ohutud, e ei seo endaga kemikaale, viiruseid ja baktereid).

Kui soovid olla kindel oma valikus, siis meie lahenduste kvaliteedis saab veenduda läbi renditeenuse.

Sulge menüü
×
×

Ostukorv