UUDISED JA UUED TULEVASED TOOTED

infrapuna soojuskiirgur päikesevarjule

IR 2005 SC Infrapuna küttekeha

Kvaliteetset kiirgussoojendit IR 2005 SC saab lihtsalt kinnitada päikesevarju külge. Ideaalne kasutamiseks välitoitlustuses või kodus terrassil või rõdul. 3-astmelise reguleeritava kuni 2000 vatise võimsusega infrapunakiirgusega küttekeha koos 3 halogeenkütteelemendiga pakub hubast soojust umbes 10 m² ulatuses. Seadet saab hõlpsasti kokku voltida, kui seda pole vaja. IR 2005 SC alumiiniumkorpus omab kaitseklassi IP34, seetõttu saab seda probleemideta kasutada katusega õues

Tööstuslik kuivati

Tööstuslik kuivati ​​DH 610 Meie võimsaim kondensaatorkuivati ​​pidevaks tööstuslikuks kasutamiseks

Maksimaalse niiskuse eemaldamise võimsusega üle 1000 l / 24 h on see professionaalne tööstuslik kuivati ​​ideaalne suuremahulisteks kuivatustoiminguteks tööstuslikes keskkondades, nagu laoruumid, alajaamad ja andmekeskused.

Selle vastupidav korpus, mis on ehitatud äärmiselt korrosioonikindlasse konstruktsiooni ja varustatud suure jõudlusega külmpressimissüsteemiga, tagab tõrgeteta, pikaajalise kuivatustoimingu ja pika kasutuseaga.

Varustatud sujuvalt töötava kerimiskompressoriga konstantse pulsatsioonivaba rõhu tagamiseks energiatõhusaks jahutamiseks, professionaalse automaatse kuuma gaasi sulatussüsteemiga automaatselt juhitava tsükli ümberpööramisega, isereguleeruva EC tsentrifugaalventilaatori ja suure võimsusega kondensaadipumbaga. Tugev tööstuslik kuivati ​​DH 610 tagab püsivalt kõrge niiskuse eemaldamise isegi pideva töötamise ajal madalatel temperatuuridel.

DH 610 on valikuliselt saadaval ka roostevabast terasest versioonis ja KTL-kattega soojusvahetiga.

infrapuna kütteseade terassile

IRS 2005 Infrapuna küttekeha terrassile

Pikendage oma külaliste viibimist toitlustuskoha välialal isegi aasta jahedamatel õhtutel. Või kasutage oma koduterrassil kaasaegset kiirgusküttekeha. Kuna kvaliteetne infrapuna IRS 2005 ei ole mitte ainult visuaalselt pilkupüüdev, vaid ka oma 3 halogeenkütteelemendi ja kuni 2000 vatise võimsusega, mida saab seadistada 3 astmesse, pakub see ka kiiret, lõhnatut ja müravaba soojust. pindala ca 10 m². Tänu 190 cm kõrgusele kuni küttekehadeni saate seadme all lihtsalt seista ja otsekohe soojust nautida. Tänu oma IP34 kaitseklassile saab terrassisoojendi IRS 2005 hõlpsasti paigaldada katusega välialadele, kuna see on pritsmekindel.

infrapuna kütteseade lakke

IR 2000C infrapuna kütteseade – hetkeline soojus ühe nupuvajutusega

Et õues viibitud aega ei lühendaks jahedad välistemperatuurid, annab laeprožektor IR 2000 C mõnusa soojuse nupuvajutusega, olgu siis kodus terrassil või välitoitlustuses. Kahe võimsusastmega (1000 W / 2000 W) pakuvad IR 2000 C halogeenküttetorud alati nii palju hubast soojust kui vaja. Vajadusel saab sisse lülitada kaks LED-lampi. Ilmastikukindlast alumiiniumist pritsmekindel konstruktsioon (IP44) muudab laesoojendi ideaalseks kütteallikaks kaetud aladele õues. Kahe kinnitusketiga, sealhulgas haakekonksud, saab IR 2000 C kiiresti ja lihtsalt lakke paigaldada.

laua ventilaator

TVE 100 Patenteeritud pöörleva disaini ja turbo-spin-tehnoloogiaga lauaventilaator

26-vatine TVE 100 lauaventilaator oma 32 kiirustaseme, aerodünaamilise kujuga õhu väljalaskelabade ja turbo-spin-tehnoloogiaga tagab suure tuule ja suure ulatuse. Tänu patenteeritud pööratavale konstruktsioonile 30 ° -360 ° reguleeritava võnke ja 90 ° kaldenurgaga jaotub õhuvool ruumis optimaalselt vastavalt teie vajadustele. Tänu lõhnaõli difuusorile saab toaõhku mõnusaks lõõgastumiseks lõhnastada. TVE 100-l on ka 12-tunnise taimeri funktsioon ja hõlpsasti loetav LED-ekraan. Mugavat disainlauaventilaatorit saab juhtida lihtsasti kasutatava LED-ekraani või mugavalt IR-puldi kaudu. TVE 100 on varustatud käepidemega hõlpsaks transportimiseks.

infrapunakiirgur

IRS 2110 Elegantse musta disainiga infrapuna kütteseade

IRS 2110 neli integreeritud halogeen-infrapunatoru võimsusega kuni 2100 vatti pakuvad igas suunas ühtlast soojust ilma eelsoojendusajata. Koheselt tuntav nahal, ilma välisõhku eelnevalt soojendamata ning täiesti ilma ebameeldiva lõhna ja mürata. Vajadusel saab sisse lülitada mõnusalt valge LED-elemendi. IP45  infrapuna kiirgusküttekeha leiab oma stiilse koha välitoitlustusaladel või teie kodu terrassil. Kõrgust saab vastavalt oma vajadustele reguleerida vahemikus 180-200 cm. IRS 2110-l on praktiline taimeri funktsioon. Kõiki seadistusi saab teha kaugjuhtimispuldi abil ning seadistust on LED-ekraanilt lihtne lugeda.