õhupuhastaja

LightAir tööstus, kaubandus, kontor ja kodu  õhupuhastajad.

Me usume, et Sinu siin viibimise põhjuseks on see, et üritad leida parimat lahendust oma tervise parandamiseks. Me kõik teame, et puhas õhk on hea tervise jaoks hädavajalik ja see on inimese põhivajadus. Aga kuidas te määratleksite puhta õhu?

Peame siin olema natuke tehnilised, et selgitada, mis puhas õhk tegelikult on. Tahked osakesed on kõikjal meie ümber õhus. Keskmine täiskasvanu hingab iga päev umbes 20 000 liitrit õhku. Seega hingate sissehingamisel sisse kõik õhus olevad osakesed, millest enamik on palja silmaga nähtamatud. Enamikus siseõhus sisalduvatest saasteainetest, mis mõjutavad teie tervist – näiteks õietolm, hallitus, suits, fossiilkütuste reostus, lemmikloomade allergeenid ja viirused – on õhu puhastamine üha olulisem. Sellel lehel selgitame teile, kuidas ja miks on meie tehnoloogiad selleks parim viis.

Puhastage õhk ionisatsiooni kaudu

Meie patenteeritud tehnoloogia IonFlow puhastab õhku kõige kahjulikumate osakeste eest; peened, ülipeened ja nanoosakesed. Kuidas me seda teeme? Vastus on ionisatsioon. Õhus olevad osakesed on negatiivselt laetud, meie koguja aga positiivselt laetud. Nii tõmbame osakesed kollektorisse täpselt samal viisil, nagu töötab magnet.

IonFlow kõrvaldab viirused. Nii et kui keegi aevastab, neutraliseeritakse peaaegu kõik viirused enne, kui neil on isegi võimalus sinuni jõuda. Ilma et peaksite läbima ühtegi filtrilahendust.

See ei ole traditsiooniline õhu puhastamine, see on tulevik – Pro Air pakub seda juba täna.

Teaduslikult tõestatud viiruse kõrvaldamine

Seitse aastat kestnud teadusuuringute projekt Rootsis Karolinska Instituudis uuris IonFlow tehnoloogia mõju õhus levivatele viirustele. Aruanne avaldati ajakirjas Nature ning see näitas, et IonFlow tehnoloogia abil elimineeritakse üle 97% õhus levivatest viirustest. See on võimalik, kuna IonFlow ioniseerib õhku ja negatiivne laeng kleepub viiruse külge kohe, kui see õhus on ning viirus nutraliseeritakse.

See muudab IonFlow parimaks ja tõhusamaks lahenduseks allergikute, astmaatikute, rasedate, imikute, laste või kõigi tervislikku eluviisi otsivate inimeste jaoks.

99,94% peenosakeste vähendamine

IonFlow õhupuhastid eemaldavad tõhusalt õhusaasteained nagu õietolm, lemmikloomade allergeenid, bakterid, hallitusseened ning käitlevad ka ülipisikesi ja kahjulikke osakesi, nagu viirus, liiklusreostus ja tubakasuits – kuni PM0.007-ni.

Tavapärased õhupuhastid võivad teie siseõhus puhastada ainult umbes 10%. Ülejäänud, 90%, on liiga väikesed. Need üliväikesed osakesed on need, mis on kõige ohtlikumad.

LightAir usub, et iga hingetõmme peaks olema puhas, seetõttu arendasime välja oma patenteeritud tehnoloogia, et vabaneda enam kui 10% saasteainetest.

Filtreerimata korduvkasutatava osakeste kogujaga

IonFlowil on korduvkasutatav osakeste koguja, mida saate hõlpsalt vees loputada. See, et te ei pea kunagi filtreid vahetama, mis tähendab, et peate ostma asendusfiltri, hoiab kokku tavaliste filtripõhiste õhupuhastidega võrreldes palju raha. Lisage keskkonnaaspekt ja kogu maailm on võitja!

 Madalad kulud ja energiatarbimine

Midagi ei saa asendada ega pea enam ühtegi filtrit uuesti ostma. See aitab teil säästa 50–400 dollarit aastas, võrreldes tavaliste filtripõhiste õhupuhastajatega. Koos väiksemate elektrikuludega lähevad teie säästud sadadesse dollaritesse aastas – see on piisav, et investeerida teise IonFlow õhupuhastajasse.

Helitu

IonFlow õhupuhasti ei sega teie tegevust ega väärtuslikku und. Pange see magamistuppa või kontorisse ja keegi ei saa häiritud. See töötab mürasga 21 detsibelli, mis on madalam kui raamatukogu sosin.

On teaduslikult tõestatud, et LifeAir IonFlow õhupuhastid neutraliseerivad enam kui 97% õhus leiduvatest viirustest! Viirus muudetakse kahjutuks õhus, kuna negatiivsed ioonid kinnituvad nendega, tagades, et nad ei häiri teid kunagi.

Niipalju kui me teame, on IonFlow tooted ainsad õhupuhastid maailmas, mida on rahvusvaheline teadusringkond testinud, tõestanud ja eelretsenseerinud. Maailma ühe silmapaistvama meditsiiniülikooli ja Nobeli meditsiinipreemia pälvinud Karolinska instituudi uuringu tulemuseks oli pöördeline avastus: õhupuhasti IonFlow takistab õhus levivate viiruste levikut ning seda tuleb pidada parimaks ja tõhusamaks õhupuhastiks allergikute, astmaatikute, rasedate, imikute, laste ja teiste gripi ning nakkuste suhtes tundlike inimeste jaoks.

Elu muutub.

”Alates varasest teismeeast olen kannatanud hooajalise heinapalaviku käes. Alates minu 20ndate aastate algusest on suvekuudel sagedastel öödel magamist häirinud astmahoogude komplikatsioon, kui ma ei ole ravimit võtnud. Selle aasta alguses ostsime oma magamis- ja elutuppa õhu puhastajaid LightAir ning esimese suve jooksul ligi 30 aasta jooksul pole mul veel öist rünnakut olnud. Ja minu heinapalaviku sümptomid on isegi suure õietolmuarvu korral enam-vähem kadunud. Olen nüüd õietolmuhooaja parima osa läbi elanud ja mul pole kunagi olnud vajadust ravimite järele. Ma ei kahtle, et selle põhjuseks on õhupuhasti. “

Jeannette Petersen, Taani

Väga viisakas ja sõbralik teenindus. Mul on diagnoositud allergiline astma tolmulestade vastu. Soetasin siit omale Coway õhupuhastaja. Seade käis umbes 1 tund, kui juba oli hingamine parem. Kui muidu on õhtul voodisse minnes kindlasti vaja manustada allergia rohtu, siis teadlikult ma seda ei teinud ja nagu näha, polegi vaja. Hingamisteedes ei krabise ega poo, õhk liigub kopsudes vabalt ja seda on justkui palju Kunagi varem kasutasin sarnast toodet ja unustasin, et mul astma on…müüsin toote maha ja mõtlesin, et mul pole enam vajagi seda. Mõni kuu läks mööda ja oli selge, et ilma selle masinata ei saa ma ravimitest mitte mööda vaadata ja ka siis ei ole hingamine öösel hea. Nüüd aga ei vaja ma taas ravimeid ja ööuni pole rikutud. Aitäh!

Moonika Saar, Eesti

Meie meeskond on orienteeritud parimate lahenduste laidmiseks. Meie jaoks on oluline, et just õhupuhastajate toime oleks teadusilikult tõestatud.

Selleks oleme täna valinud kontori ja kodu lahendusteks    COWAY,  LightAir,  Winix   lahendused.

Me oleme veendunud nende brändide töös – sertifikaadid, partnerite tagasiside, teaduslikud uuringud ning meie kogemused – see annab meile julguse öelda, et täna on meil Eestis suurim kogemuste pagas õhupuhastajate ning õhuniisutajate paigalduse osas. Paljud inimesed ja ettevõtted on meie teadmisi ja kogemusi usaldanud. Tagaasiside mida oleme inimestelt saanud annab jõudu ja julgust tegeleda antud valdkonnaga edasi. Meie hoolime! 

 

ionisaator