You are currently viewing PROFESSIONAALSED PUHASTUSSEADMED HOTELLIDE JA KÜLALISTEMAJADE TARBEKS

PROFESSIONAALSED PUHASTUSSEADMED HOTELLIDE JA KÜLALISTEMAJADE TARBEKS

Professionaalne puhastus BIEMMEDUE

Professionaalsele puhastamisele pühendatud BIEMMEDUE ARCOMAT tootevalikusse kuuluvad masinad on ideaalne liitlane kõrgete kvaliteedistandardite tagamiseks hotellides ja külalistemajades.

Kõrge puhtuse tase võimaldab meil pakkuda külalistele meeldivat ja turvalist kogemust, samuti tagada ettevõttele hea maine ning sellest tulenevalt ka klientide ja käibe pidev kasv.

BIEMMEDUE lahenduste hulgas on professionaalsed kõrgsurvepesurid, mis on ideaalsed välispindade, näiteks terrasside, basseinide, teede ja välisseinte puhastamiseks: tänu tugevale veesurvele eemaldavad need kiiresti ja lihtsalt kõige tõrksama mustuse, parandades oluliselt nende alade välimust. Saadaval erinevates versioonides (elektri- ja bensiinimootoriga), saab neid kasutada väga erinevateks rakendusteks alates põrandate ja välisseinte puhastamisest kuni prahi eemaldamiseni pindadelt, muutes puhastamise efektiivsemaks ja lühendades töö tegemiseks kuluvat aega.

Kuuma vee kõrgsurvepesurid sobivad ideaalselt õlise, vees mittelahustuva või eriti tõrksa mustuse korral, kasulikud piirkondade desinfitseerimiseks ja puhastamiseks, kus on vaja erilist hügieeni (nt küla avalikud tualetid või ühine mänguala) ja basseinide ja ümbritsevate alade puhastamine: eemaldage põhjast kergesti mustus ja tõrksamad plekid, hoides basseini puhtana ja ohutuna.

Külma vee kõrgsurvepesurid on seevastu kompaktsemad ja seetõttu eelistatavamad, kui soovite kompaktset ja lihtsat käsitsemist: tänu kõrgele rõhule ja märkimisväärsele vooluhulgale eemaldavad need igasuguse mustuse, isegi tugeva mustuse.

AVASTAGE BM2 SURVEPUHASTAJAD

Siseruumide puhul tulevad mängu BIEMMEDUE professionaalsed tolmuimejad: need seadmed, mis on loodud pakkuma võimsat imemist ja lihtsat manööverdusvõimet igat tüüpi pindade puhastamiseks, alates vaipadest kuni kõvade põrandateni.

Tolmuimejad on palju võimsamad kui kodumajapidamises kasutatavad seadmed, võivad töötada suurtel aladel, millel on kõrge nii tolmu kui vedelike imemine ning maksimaalne ohutus, tõhusus ja funktsionaalsus.

Samuti on need varustatud vahetatavate ja pestavate filtritega, mis tagavad tõhusa õhufiltreerimise ja tolmuimejaga prügi lihtsa kõrvaldamise, sealhulgas HEPA (kõrge efektiivsusega tahkete õhufiltrite) filter, mis on väga tõhus filter, mis suudab kinni püüda väga väikseid osakesi, kuni 0,3 mikronit.

AVASTAGE BM2 TOLMUIMEJAD

Lisaks on olemas põrandapuhastusmasinad, mis on ideaalsed masinad igat tüüpi ja igas suuruses põrandate põhjalikuks puhastamiseks, säästes aega ja vaeva. Meie tootevalik on loodud lihtsaks kasutamiseks ja vähese hooldusega: puhastusvõimsus, täiuslik kuivatamine, lihtne käsitsemine ja töö autonoomia on juhised, mida järgisime oma mudelivaliku kujundamisel, rääkimata tugevast ja vastupidavast disainist ning uuenduslikud ja tipptasemel materjalid.

Professionaalseks kasutamiseks on rullharjale eelistatavam nn ketashari: see tagab harjaste pikaajalise mehaanilise toime pinnale, sobides püsiva mustuse korral. Pesukorpuse eriline kalle võimaldab masinal tasakaalustatud mõju, soodustades manööverdusvõimet. See võimaldab ka täielikku pesemist isegi seinte lähedalt.

AVASTA BM2 PÕRANDAPESU

Avalike alade puhastamiseks ja hooldamiseks on BIEMMEDUE välja töötanud täieliku professionaalsete pühkimismasinate sarja , mis jaguneb järgmisteks osadeks:

Käsipuhastusmasinad: kompaktsed ja sobivad väikestesse ruumidesse, lihtne kasutada ega vaja välist toiteallikat. Need on varustatud rullide või pöörlevate harjadega, mis koguvad mustuse ja suunavad selle konteinerisse. Need pühkimismasinad sobivad ideaalselt kõnniteede, väljakute ja väikeste jalakäijate alade puhastamiseks.

Mehaanilised pühkimismasinad: suuremad ja võimsamad masinad, mis sobivad ideaalselt suurte turismipiirkondade puhastamiseks. Need on mootoriga masinad, mis töötavad tavaliselt akude, bensiini või diislikütusega. Need on varustatud suurte harjadega, mis võimaldavad suuri pindu kiiresti puhastada.

Nende pühkimismasinate kasutamine on hädavajalik puhta ja esteetilise keskkonna säilitamiseks hotellides ja turismisektoris: neid saab kasutada lehtede, jäätmete, prahi ja tolmu eemaldamiseks, sambla ja hallituse tekke vältimiseks pindadel ning avalikkuse esteetilise väljanägemise parandamiseks. piirkondades, kliente häirimata.

AVASTAGE BM2 PÜHKIMISMASINAD

Lõpuks, hotellide ja turismisektori puhastamisel ja desinfitseerimisel on BM2 aurugeneraatorid samuti asendamatud tööriistad, mis tagavad puhta ja puhastatud keskkonna ning pakuvad külalistele meeldivat ja turvalist kogemust, vähendades keskkonnamõju. Kahjulike kemikaalide kasutamine puhastamisel võib tegelikult avaldada keskkonnale negatiivseid tagajärgi, nagu veereostus ja pinnase saastumine. Lisaks pööravad külalised üha enam tähelepanu jätkusuutlikkusele ja ökoloogiale, otsides ettev]tteid, mis võtavad kasutusele keskkonnasõbralikud tavad.

100% looduslik ja keskkonnasõbralik puhastus tagab märkimisväärsed eelised ja eelised:

  • keskkonnamõju vähendamine
  • siseõhu kvaliteedi parandamine
  • kahjulike kemikaalide kasutamise vähendamine
  • külaliste allergiate ja ärrituse riski vähenemine
  • kokkuhoid keemiatoodete ostmise ja kõrvaldamise kuludelt
  • kinnisvara maine ja maine parandamine, keskkonnateadlike klientide meelitamine

BM2 ja Novaltec aurupuhastid on uuenduslikud masinad, mis kasutavad puhastamiseks ja desinfitseerimiseks auru jõudu, tekitades selle kõrgsurve vee soojendamise protsessis, mis tekitab kõrge temperatuuriga aurujoa, mis tungib läbi pinnad, eemaldades mustuse, rasva, bakterid ja viirused.