You are currently viewing RESTORANIDE puhastamine ja desinfitseerimine aurugeneraatoriga

RESTORANIDE puhastamine ja desinfitseerimine aurugeneraatoriga

Professionaalne aurugeneraator – kuidas saab restoraniköögi puhastamist ja desinfitseerimist parandada.

Miks mitte kasutada köögis puhastamiseks seebikivi?

Miks kasutada köögis rasvatustamiseks seebikivi alternatiivina aurugeneraatorit?

Kuidas eemaldada tõrksamat mustust köögi kõige kriitilisematest kohtadest?

Kuidas eemaldada pliidiplaatidele kogunenud mustust?

Kuidas ahju ja köögikubu kiiresti puhastada?

Kuidas puhastada ja desinfitseerida terasest katteid?

Miks mitte kasutada köögis puhastamiseks seebikivi?

Kui teil on ettevõte toitlustussektoris ja arvate, et sooda kasutamine teatud köögiosade, näiteks õhupuhastite, pliitide või ahjude tõmbefiltrite rasvatustamiseks on kõige tõhusam ja ökonoomsem lahendus, on allpool toodud mõned näited, miks seda mitte teha . Ärge kasutage seebikivi :

 • Seebikivi on tugevalt söövitav ja ärritav aine , mis võib tõsiselt kahjustada nahka, silmi ja hingamisteid. Lisaks võib seebikiviaurude sissehingamine põhjustada hingamisprobleeme ja limaskestade ärritust.
 • Ebaõigel utiliseerimisel võib seebikivi saastada vett ja pinnast , põhjustades korvamatut kahju loomastikule ja taimestikule.
 • Seebikivi ründab metallmaterjale , eriti kui tegemist on alumiiniumi, magneesiumi, tsingi ja muude neid sisaldavate sulamitega.

Miks kasutada köögis rasva eemaldamiseks seebikivi alternatiivina aurugeneraatorit?

Auru kasutamine nende töökeskkondade puhastamiseks võimaldab hoida pindu aja jooksul heas seisukorras, vältides rasva- ja mustuse ladestumise teket, mida on raske eemaldada, eriti õhupuhastite sees. Nii hoitakse ära takistuste teke ja kapoti efektiivsuse vähenemine.

Kuidas eemaldada tõrksamat mustust köögi kõige kriitilisematest kohtadest?

Restorani pidamine nõuab palju kohustusi ja koristamine võib olla keeruline ülesanne. Professionaalse aurugeneraatori abil on võimalik puhastada ka köögi kõige kriitilisemad kohad, näiteks põrandarestid või mustuse kogumispunktid . Küllastunud kuiv aur võimaldab eemaldada mustuse ilma võimsaid kemikaale kasutamata.

Kuidas eemaldada pliidiplaatidele kogunenud mustust?

Sageli ei piisa probleemi lahendamiseks levinud puhastusmeetoditest. Aurupuhastus on väga tõhus meetod paakunud mustuse ja tugevate plekkide eemaldamiseks köögitasapindadelt. Novaltec Groupi professionaalse aurugeneraatori kõrge temperatuuriga aur toimib sügavalt, lahustades mustuse ilma kahjulikke kemikaale kasutamata.

Kuidas ahju ja köögikubu kiiresti puhastada?

Professionaalse aurugeneraatori abil on võimalik köögis ahjud ja õhupuhastid kiiresti puhastada, järgides samal ajal hügieenistandardeid. Need on peamised eelised:

 • Vähendab oluliselt vee ja pesuvahendi tarbimist;
 • Eemaldab söestunud rasvad;
 • Eemaldab kõige tõrksama rasva;
 • See võimaldab säästa töö- ja majandusaega;
 • Enam pole vaja ämbreid ja redeleid kasutada.

Kuidas puhastada ja desinfitseerida terasest katteid?

Nende pindade puhastamisel pidage meeles, et:

 • Terase puhastamiseks ei tohi kasutada pulbrilisi pesuvahendeid, kuna need on abrasiivsed;
 • Terast ei tohi puhastada liiga agressiivsete pesuvahenditega;
 • Ärge kasutage klooripõhiseid pesuaineid;
 • Ärge puhastage roostevaba terast toodetega, mis on ette nähtud hõbeda puhastamiseks ja poleerimiseks;
 • Vältige abrasiivsete käsnade kasutamist.

Tööstusköökide roostevabast terasest pindade puhastamiseks on auru kasutamine ohutu meetod, mis ei ohusta operaatorite tervist ja ennekõike ei jäta pindadele mürgiseid jääke . Lõpuks on aur tõhus meetod, mis võimaldab eemaldada mustuse ja bakterid kiiresti ja vaevata ka kõige ebamugavamatest kohtadest!

Millist Novaltec Groupi aurugeneraatorit valida?

Väga mitmekülgne, praktiline ja võimas aurugeneraator Pawnee sobib ideaalselt restoraniköögi igapäevaseks puhastamiseks ja desinfitseerimiseks . Tänu kõrge temperatuuriga aurule on võimalik kergesti rasvatustada ka kõige kriitilisemad kohad köögis ilma kemikaale kasutamata.

See 160° kuiva aurujuga kasutav professionaalne aurupuhasti vastab HACCP määruse nõuetele, kinnitades end suurepärase liitlasena toitlustussektoris.