Allahindlus!

Coway AirMega 1515G õhupuhastaja 561 m3/h

623.00 km-ta 519.17

Coway AirMega 1515G õhupuhastaja

Coway AirMega 1515G on kahekordse õhuvõtuavaga suure jõudlusega õhupuhastaja neile, kes soovivad saada parimat tulemust sisekliima osas. Kaasas on rakendus, mis võimaldab teil kontrollida õhku, mida teie ja teie pere hingate, ning ka muid nutikaid funktsioone. See on väga vaikne õhupuhasti, mis päästab teie kodu õhust eralduvate osakeste kahjustamisest.

Õhupuhastaja rent

Rent sisaldab endas

Pro Air Heart teenus, on spetsiaalne hooldusteenus, mis pakub kliendile konsultatsiooni ja tootehooldust. Pro Air külastab teid “HEART teenuse” täitmiseks ettenähtud kuupäeval.

Mida siis oodata HEART teenuselt? (rendihinna sees)

Kui me tuleme Sinu koju või kontorisse, siis vahetame seadmel filtrid, puhastame seadme ning teeme professionaalse seadmega siseõhu mõõdistuse (õhusaaste, formaldehüüd ja niiskustase) ja vastame Sinu küsimustele. Kui järgmine hooldusaeg on saabumas, siis teavitame Sind ja lepime Sinuga aja kokku teenuse osutamiseks.

Hindadele lisandub käibemaks

Väljaspool Harjumaad lisandub transpordi kulu (0,25 eurot km)

Nädal 65€
Üks kuu 76€
Kuu hind üheaastase lepinguga 59€
Kuu hind kahe aastase lepinguga 53€
1-2 aastase lepinguga HEART teenus 0.-€

Kirjeldus

Coway AirMega 1515G  allergiavastane õhupuhastaja

5 aastane garantii

Coway AirMega 1515G on kahekordse õhuvõtuavaga suure jõudlusega õhupuhastaja neile, kes soovivad saada parimat tulemust sisekliima osas. Kaasas on rakendus, mis võimaldab teil kontrollida õhku, mida teie ja teie pere hingate, ning ka muid nutikaid funktsioone. See on väga vaikne õhupuhasti, mis päästab teie kodu õhust eralduvate osakeste kahjustamisest.

Suur jõudlus suuremale alale

Õhupuhastaja rent

Coway AP-1515G õhupuhasti

Uue õhupuhastaja Coway AirMega AP-1515G/300S abil saate stiilse, puhta ja kompaktse disainiga väga suure läbilaskevõime ja jõudlusega õhupuhasti. Coway AirMega võimaldab seadet nutitelefoni kaudu juhtida ja jälgida. AirMega sobib üldkasutatavatesse ruumi, kontorisse, kooli ruumidesse, lasteaeda, tervishoiu asutusse, eramusse või seerde korterisse.

Coway AirMega on ainulaadne, see tõmbab õhku kahes suunas sisse. Topeltõhu sisselaskeavade korral muutub maht väga suureks ja Coway AirMega soovitatakse pindaladeks kuni 117 m². See tähendab, et õhupuhastaja suudab 117 m² ruumis (lae kõrgus 2,4 m) kogu õhu kaks korda tunnis puhastada.

Coway AirMega seadmel saate välja lülitada tulukesed ja seada ventilaatori kiirus ülitäpsele tööle. See funktsioon muudab selle sobivaks magamistubades või haigla palatites. AirMega on varustatud LED-indikaatoriga, mis näitab hetke õhukvaliteeti neljas erinevas värvitoonis.

Coway AirMega on kaasas filtrikomplektid, mis koosnevad eelfiltrist ja MAX2 filtrist, mis on kombineeritud filter, koosneb rohelisest HEPA filtrist ja aktiivsöe graanuleid sisaldavast lõhna filtrist. Selle ainulaadse filtrikombinatsiooni abil elimineeritakse 99,97% kõigist osakestest kuni 0,3 mikronini (um). AirMega annab märku, kui on aeg eelfiltrid puhastada ja millal MAX2 filtrid välja vahetada.

õhupuhastaja magamistuppa

Monitor koos rakendusega

Coway AirMega saab nutitelefoni kaudu juhtida ja jälgida. Rakenduses „IOCare” näete nii praegust kui ka varasemat õhukvaliteeti, saate kasutada taimeri funktsiooni, muuta ventilaatori kiirust, saada filtrivahetuse või puhastusteateid jne. Pange tähele, et IOCare rakendus on saadaval ainult inglise keeles.

Coway IOCare app install and set up manual

Coway AirMega soovitab Astma ja Allergia Assotsiatsioon Rootsis, Norras ja Taanis kaubamärgi all Asthma & Allergy Nordic.

Põhjamaade astmaallergia kohta saate lugeda siit https://www.asthmaallergynordic.com/coway-air-purifier.

AirMega on samuti ECARF-i sertifikaat, mis on Euroopa kvaliteedimärk, millel on suur väärtus astma ja allergia all kannatavatele inimestele, aga ka kvaliteeditempel ja juhised neile, kes pole kindlad, millist mudelit valida.

Coway AirMega Suurepärased omadused

Õhukvaliteedi indikaator – LED-indikaator näitab reaalajas õhukvaliteeti. Alates sinisest / rohelisest, mis näitab puhast õhku, kuni punase / lillani, mis näitab tugevalt saastunud õhku.

Kahekordne õhusisend – õhk juhitakse sisse õhupuhasti kahest küljest, luues piisava õhuvoolu, kiirema puhastusfunktsiooni ja vaiksema töö.

Nutikas režiim – soovitatav töörežiim, kus ventilaatori kiirust reguleeritakse automaatselt vastavalt õhukvaliteedile ning see on ka kõige ökonoomsem ja praktilisem töö. Vaadake allpool ökorežiimi.

Ökorežiim – kui AirMega töötab nutirežiimis, aktiveeritakse ökorežiimi funktsioon. See tähendab, et kui õhukvaliteet püsib 10 minutit hea, lülitub ventilaator energia säästmiseks automaatselt välja. Kuid osakeste andur töötab alati ja kui õhukvaliteet halveneb, käivitub ventilaator automaatselt. Kui AirMega on ökorežiimis väljalülitatud ventilaatori korral ja õhukvaliteet on olnud 30 minutit hea, aktiveeritakse ventilaator automaatselt 10 minutiks ja seejärel maksimaalselt 30 minutiks uuesti välja, kui õhukvaliteet on endiselt hea.

Unerežiim – saate tuled käsitsi välja lülitada ja / või seada ventilaatori puhkeolekusse, mis tähendab, et ventilaator töötab ülimalt vaikses töös. See funktsioon võimaldab AirMega paigutada magamistuppa häirimata öist und.

Automaatne seiskamine – kui filtritele juurdepääsu saamiseks eemaldatakse mõni külgkate, peatub AirMega automaatselt.

3-astmeline filtrisüsteem – AirMega on kahe filtersüsteemiga seade, kuna see juhib õhku kahelt poolt. Eelfiltrid püüavad karvakesi ja tolmu ning neid ei ole tarvis asendada kunagi, kuid neid tuleb regulaarselt puhastada. Iga eelfiltri taga on MAX2-filter, mis koosneb kombineeritud filtrist, mis sisaldab graanulitega aktiivsöe filtrit ja rohelist HEPA-filtrit. MAX2 filter kõrvaldab lõhnad, sigaretisuitsu ja muud ebameeldivad lõhnad, aga ka baktereid, viirused, mikroosakesi, hallituse eoseid, lestasid, õietolmu ja muid kahjulikke aineid. AirMega filtrisüsteem kõrvaldab 99,97% kõigist osakestest kuni 0,3 mikronini (µm).

Filtrivahetuse indikaator – AirMega annab märku, kui on aeg filtreid vahetada või puhastada. Lähtestage äratus, vajutades seadme nuppu või rakenduse kaudu. MAX2 filtreid tuleks tavakasutuses vahetada iga 12 kuu tagant ja uusi filtrikomplekte saab tellida eraldi tootena.

Osakesensor – AirMegal on tundlik osakeste sensor, mis mõõdab pidevalt ruumi õhukvaliteeti. Nutirežiimis reguleerib ventilaatori kiirus automaatselt seda, kuidas osakeste andur reageerib õhukvaliteedile. Tahkete osakeste anduri tundlikkust saab seadistada kolmes režiimis (kõrge, keskmine või madal), kus keskmiseks režiimiks on tehaseseade. Tahkete osakeste andurit puhastatakse korrapäraselt vastavalt juhistele.

Ökonoomne ja vaikne – AirMega tarbib 57 W (maksimaalsel ventilaatori kiirusel) ja selle helitase on vahemikus 22–52 dB. Ainulaadsete ökorežiimi ja puhkerežiimi funktsioonide abil muutub AirMega töö ökonoomseks, keskkonnasõbralikuks ja vaikseks.

Maksimaalne õhupuhastustase – kahesuunalise õhu sisselaskeavaga suudab AirMega ventilaatori maksimaalse kiiruse korral puhastada 9,35 m³ õhku minutis (561 m³ õhku tunnis). Muudetud ruumi, mille tavaline laekõrgus on 240 cm, saab AirMega puhastada kogu õhku 2 korda tunnis elamispinnal, mis vastab 117 m².

IOCare rakendus – tasuta allalaaditav rakendus AirMega mugavaks kaugjuhtimiseks, jälgimiseks ja statistikaks. Rakendus on saadaval ainult inglise keeles ja see laaditakse alla Google Playst või App Store’ist. Rakenduse kasutamiseks peab teil olema WiFi. MÄRGE! Rakendus ei ole AirMega haldamise ja juhtimise nõue, kuid rakendus on ainult vabatahtlik lisavarustus.

Filtreerige teave:

Coway AirMega AP-1515G/300S on varustatud kõigi filtritega umbes 12-kuuliseks tööks ja kuna õhupuhasti juhib õhku kahest sisselaskeavast, on tegemist kahefiltrikomplektidega. Eelfiltrit ei vahetata kunagi, kuid seda tuleb regulaarselt puhastada. Täielikke filtripakette saab tellida eraldi kaubana ja see sisaldab 2 tükki MAX2 filtreid.

Mudel Coway AirMega AP-1515G/300S
Maksimaalne õhuvool 561 m³/h
Garantii 2 years
Kõrgus 532 mm
Laius 345 mm
Sügavus 345 mm
Kaal 9,7 kg
Max müra 57 dB(a)
Min müra 22 dB(a)
Elekter Max 57W, 230V, 50Hz

 

Soovid seda toodet rendile võtta?

Täida palun all oleva vormi väljad, saada meile päring ja me võtame Sinuga edasise osas ise ühendust!