Ülivõimas professionaalne õhupuhastaja Airbi BI3130 koos ionisaatoriga 800m3 tunnis 160m²

899.00 km-ta 736.89

Võimas õhupuhasti suurde ruumi koos 2 filtrikomplekti ja väga võimsa ionisatsioonisüsteemiga.

Kirjeldus

Airbi BI3130 õhupuhasti kuni 160m2 pinnale

Võimas õhupuhasti suurtesse ruumidesse koos 2 filtrikomplekti ja väga võimsa ionisatsioonisüsteemiga

Airbi BI3130  on võimas õhupuhasti, mis on välja töötatud suuremate ruumide jaoks kohtades, kus soovitakse väga puhast õhku.

Airbi BI3130 on varustatud 2 filtrikomplektiga, õhuvõtu avad on kahelt küljelt, selle eeliseks on see, et filtrid võivad olla proportsionaalsed seadme mõõtmetega võimalikult suured, mis tagab, et õhku puhastav efekt on suurem ja et seade saaks töötada vaiksemalt.

Suure filtri läbilaskevõime, nutika kompaktse disaini ja võimsate ionisatsiooni ning tugevate rataste abil sobib seade kasutamiseks väga hästi:

 • Suurtes ruumides (sõltuvalt asjaoludest kuni umbes 160 m 2)
 • Sigaretisuitsu vastu
 • Allergeenide, viiruste ja mikroobe vastu
 • Kontorites
 • Väga halva õhukvaliteediga ruumides
 • Piirkondades, kus on vaja väga puhast õhku

Suur läbilaskevõime ja kindel ehituskvaliteet muudavad seadme professionaalseks, millel on kompaktsed mõõtmed, kasutamise lihtsus ja sellised funktsioonid nagu vaikne öörežiim. Need muudavad Airbi väga sobivaks kasutamiseks ka elutoas, õpiruumis, köögis, lasteaias või magamisruumis. Võib kasutada laagrite magamistubades, kaitseväe magamistubades jne.

Miks just see toode

 • Professionaalne õhupuhasti suurematele ruumidele
 • 2 filtrikomplekti suure filtripinna tarbeks
 • Väga võimas ionisaator
 • Automaatne ja käsitsi juhtimine õhukvaliteedi anduriga
 • Ekraanil on PM2.5 tahked osakesed
 • HEPA filtreerimine ja täielik aktiivsöe filter
 • Varustatud ratastega hõlpsaks liikumiseks
 • Võimsus kuni 800m³ / tunnis
 • Sobib ruumidele kuni umbes 160 m²

Airbi on varustatud kahe filtrikomplektiga, mis mõlemad koosnevad kolmest filtrist:

 • Eelfiltrige , eemaldab tolmuosakesed, lenduvad karvakesed ja sünteetilised kiud (lemmikloomade) karvad, see pikendab HEPA filtri eluiga.
 • HEPA-filter on 99,97% efektiivne väikeste nähtamatute (peenete) tolmuosakeste, suitsu, bakterite, viiruste ja muude mikroorganismide eemaldamisel. Filtrit on hallituse ja mikroorganismide ellujäämise vältimiseks töödeldud antimikroobsete ainetega.
 • Aktiivsöefilter , aktiivsüsi on spetsiaalselt töödeldud süsinik, millel on omadus siduda igasuguseid aineid, ja seetõttu on see tugev absorbeerija. Aktiivsütt iseloomustab selle väga suur pind, ühe grammi tahke aine pindala võib olla mitusada ruutmeetrit. See võimaldab siduda mitmesuguseid kahjulikke aineid ning aktiivsöefilter on efektiivne lenduvate orgaaniliste ühendite, sigaretisuitsu ja ebameeldivate lõhnade vastu.

Airbi õhupuhastaja on varustatud peene tolmumõõturiga ja sellega saab töörežiimi automaatselt reguleerida mõõdetud õhukvaliteedile. Tahkete osakeste sisaldus kuvatakse ekraanil PM2.5-s ja näitu mõõdetud õhukvaliteedi kohta saab ekraani kaadri värvusest sinisest (väga puhas) punaseni (väga saastatud õhk).

Plasma-ionisatsioon õhu täiendavaks puhastamiseks

Lisaks filtritele, mis filtreerivad õhust kõiki võimalikke osakesi, kasutab Airbi BI3130 ka plasmasüsteemi, mis ioniseerib õhku ja võitleb ka lenduvate ainete, lõhnade, allergeenide ja mikroorganismidega.

See   kuue ionisaatoriga osoonivaba ionisatsioonisüsteem lagundab ebameeldivaid lõhnu ja võitleb lenduvate ainete, allergeenide ja mikroorganismidega ning sellel on ka antistaatiline toime, nii et (peened) tolmuosakesed ei kleepu seintele ega muudele pindadele, vaid jäävad õhku hõljudes nii, et need saab filtreerida õhupuhasti abil.

Seda tehnoloogiat nimetatakse ka plasma- või aktiivseks õhupuhastamiseks, saasteainetega võideldakse molekulaarsel tasemel, vastupidiselt passiivsele õhu puhastamisele, kus saasteainetega võitlevad filtrid. Nende ioonide puhastav toime on aktiivne kogu ruumis ja tungib isegi poorsetesse materjalidesse.

See toiming muudab seadme sobivaks ka vananenud või sigaretilõhnavate rõivaste, kardinate või muude kangaste lõhnade eemaldamiseks.

Spetsifikatsioonid
Spetsifikatsioonid
Automaatne töö Jah
Õhupuhastuselementide kasutusiga Keskmiselt 1 aasta, olenevalt asjaoludest
Õhuvool tunnis kuni 800m3
Pinge 220 V / 50 Hz
Eelfiltreerige jah, vaikimisi
WiFi ühendatud Ei
Energiatarve kuni 85
Mõõdud (mm, xxxxD) 699 x 400 x 400
Müratase 30-66
Sobib kuni u. 160

Soovid seda toodet rendile võtta?

Täida palun all oleva vormi väljad, saada meile päring ja me võtame Sinuga edasise osas ise ühendust!

Sulle võib meeldida ka…