<
Allahindlus!

Filtrite komplekt õhupuhastaja Winix ZERO N tarbeks

55.00 48.00 km-ta 40.00

Originaal filtrite komplekt õhupuhastaja Winix ZERO N tarbeks

Kategooria:

Kirjeldus

Winix ZERO N filter (filtrite komplekt)

Täielik filtri komplekt Winix ZERO N õhupuhastile, mis koosneb:

  • 4x keskmise süsinikusisaldusega filter , mis eemaldab lõhnad, nagu näiteks lõhnaõli, suitsu ja lemmikloomade lõhn, toimib filtrina ka suuremate tolmuosakeste filtreerimiseks, et pikendada HEPA filtri eluiga. Filtrit on soovitav vahetada iga kolme kuu järel, seega on komplektis 4 filtrit.
  • 1x HEPA filter, mis eemaldab vähemalt 99,97% 0,3 mikromeetri peenosakesi. Selline osakeste suurus on tuntud kui kõige läbitungivam osakeste suurus (MPPS) või kõige keerulisem osakeste suurus, mida tuleb filtreerida, suuremaid ja nähtavamaid tolmuosakesi on kergem filtrida kui ülipeeni tahkeid osakesi. Selle tarbeks on mõistlik siseruumis kasutada Hepa Filtrit.
Filtrite mõõtmed on 333 x 278 mm, HEPA filter on 25 mm paksune, keskmine süsinikufilter umbes 10 mm.
Filtreid on tarvilik vahetada aastas vähemalt korra, et tagatud oleks seadme korrektne töö.
 
Miks peab filtreid vahetama?
 
Arvestades HEPA filtri kiudude tihedust, siis saaste kogunemisel sinna pi´ka ajajooksul vähendab oluliselt filtri läbilaskvust. Samuti kogunevad sinna viirused ja bakterid, millest küll Coway, Winix´i ja Airbi õhupuhastajate HEPA filtrid  hävitavad neist enamuse. Samas on õhupuhastaja soetatud teatud suurusega ruumi tarbeks. Kui läbitav õhuvool on väiksem, siis loogiliselt ruumi õhupuhastus toimub aeglasemalt ja mitte nii efektiivselt, kui õigeaegselt vahetatud filtritega.
 
Sama kehtib ka söefiltri kohta, mille pind võtab endasse kemikaale (lõhnaosakesed, lenduvad orgaanilised ühendid, formaldehüüd jne). Mingi aja möödudes ei ole filtril enam vaba reageerimis pinda ja filtri efektiivsus võrdub pea null kasuga.
 
Seega on oluline alati vaadata, et filtrid oleksid õigeaegselt vahetatud ja loomulikult on mõistlik kasutada originaalfiltreid, et olla veendunud seadme edaspidises korrektses toimimises.
 
Oluline on valida õige seade, ehk mitte jääda kõige odavama seadme peale vaid küsida seadmete pakkujalt nõu, andes oma ruumi parameetrid ja kirjeldades olukorda, mis ruumis valitseb. Siis on võimalik leida optimaalne lahendus, mis ka reaalselt toimib ja tagab teie rahulolu ja seadme töö efektiivsuse. Tervise kohapealt ei tasu kokku hoida vaid läheneda tuleb mõistlikkusega ja kuulata eksperdi või spetsialisti nõu.

Soovid seda toodet rendile võtta?

Täida palun all oleva vormi väljad, saada meile päring ja me võtame Sinuga edasise osas ise ühendust!

Sulge menüü
×
×

Ostukorv