HEPA-filtriga õhupuhastaja Trotec AirgoClean® 11 E kuni 15m2

109.00 km-ta 89.34

HEPA-filtriga õhupuhastaja AirgoClean® 11 E

Eemaldab toaõhust 99,97% viirustest, bakteritest, peenest tolmust ja allergeenidest, näiteks õietolm, tolmulestad ja loomade kõõm

Kirjeldus

HEPA-filtriga õhupuhastaja AirgoClean® 11 E

Eemaldab toaõhust 99,97% viirustest, bakteritest, peenest tolmust ja allergeenidest, näiteks õietolm, tolmulestad ja loomade kõõm

Vähendab siseõhu saasteaineid ja tõstab elukvaliteeti

Disain õhupuhasti AirgoClean® 11 E ühendab ajatu elegantsi tõhusa HEPA õhupuhastustehnoloogiaga. Tänu kvaliteetsele mattmustale pinnale ja silindrilisele esteetikale annab kompaktne õhupuhasti visuaalse elemendi nii era- kui ka professionaalses keskkonnas. Me tahame end siin hästi tunda, ilma et peaksime kartma, et õhus olevad mõjud ohustavad meie tervist.

Puhas õhk on tervisliku elu eeldus

Iga päev hingame sisse ja välja kuni 20 000 liitrit õhku. See vastab umbes 25-kilosele massile ja ületab kaugelt päevas tarbitava toidu ja jookide kogust. Kuid kui me pöörame tähelepanu toidu värskusele, päritolule ja koostisosadele, kuid pöörame õhukvaliteedile vähe tähelepanu. Puhas õhk on meie tervise, heaolu ja töökohtade saavutamiseks sama oluline kui tasakaalustatud toitumine, liikumine ja piisav uni.

Õhus olevad saasteained ja hõljuvad ained on tervisele kahjulikud

Saastamata õhku ei saa pidada enesestmõistetavaks. Viirused, peen tolm, bakterid, hallituse eosed, tolmulestad, loomakõõm ja ebameeldivad lõhnad saastavad õhku eluruumides ja tööl. Asja teeb veelgi hullemaks see, et paljudes kohtades on isegi väljaspool asuvas õhus palju tahkeid osakesi. Väikesed osakesed läbimõõduga alla 2,5 µm (PM2,5) sisenevad meie isiklikesse keskkondadesse akende ja uste kaudu ning sisenevad kehasse hingamise kaudu. Hiljutised uuringud näitavad, et need nanoosakesed võivad juba põhjustada laste terviseprobleeme.

AirgoClean® 11 E õhupuhasti toob teie ellu puhast õhku

Kvaliteetne 3-ühes HEPA-filter (koosneb HEPA-, süsiniku- ja eelfiltritest) filtreerib toaõhust kuni 99,97 protsenti kõigist kuni 0,3 µm suurustest osakestest – kõige tavalisemate õhus leiduvate saasteainete suurus nagu näiteks viirused kui ka bakterid. Niipea, kui õhk voolab läbi filtri, muutub saastatud ruumiõhk puhtaks, HEPA-filtreeritud puhas õhk, milles pole kahjulikke aineid. Ja seda täiesti automaatselt tänu kõige moodsamatele tolmu- ja õhukvaliteedi anduritele, mille abil pidevalt mõõdetakse õhukvaliteeti ja tuvastatakse muutusi – et siis arukalt reguleeritud õhupuhastusteenusega sellele vastu astuda. Õhu puhastamist täiendab ümber ujuvate jämedate osakeste (loomakarvad, õietolm ja tolm) ionisatsioon, mis põhjustab nende vajumist maapinnale, tuleb imeda AirgoClean® 11 E õhuvoolust ja filtreerida eelfiltrisse. Kolmeastmeline reguleeritav puhur maksimaalse õhuringlusega 120 m³ / h võimaldab märgatavalt parandada õhukvaliteeti ruumides kuni 15 m² või 38 m³.

Värviline LED-õhukvaliteedi näidik

AirgoClean® 11 E automaatrežiimis muutub muidu nähtamatu õhukvaliteet nähtavaks. Kolmeastmeline LED-õhukvaliteedi ekraan süttib vastavalt mõõdetud õhukvaliteedile roheliselt, siniselt või punaselt. Ventilatsiooni kiirust ja sellega seotud õhupuhastustoiminguid reguleeritakse õhukvaliteedi alusel:

Roheline: hea õhukvaliteet
Sinine: keskmine õhukvaliteet
Punane: halb õhukvaliteet

Tervislikum õhk igal ajal ja igal pool

Ärge jätke siseõhu kvaliteeti juhuse hooleks. Võtke oma pere tervisekaitse aktiivselt enda kätte. Toaõhupuhasti AirgoClean® 11 E parandab õhukvaliteeti ööpäevaringselt ja annab teile vabaduse tervislikku elu nautida.

Kiire 360 ​​° õhupuhastus

Silindrikujuline seade imeb õhku igakülgse voolu optimeerimise teel, puhastatakse ülitõhusas 360 ° HEPA filtris ja lastakse fikseeritud liistudega õhu väljalaskeava kaudu ühtlaselt ruumi tagasi.

Kasutusalad ja ruumide suurused:

Peene tolmu, õietolmu ja loomakarva filtreerimine (CADR):
sobib ruumidesse kuni 15 m² / 37,5 m³.

õhupuhastaja magamistuppa

õhupuhastaja lastetuppa

Viirusfiltreerimine SARS-CoV-2 ja üldine kaitse nakkuste (gripp, külm, leetrid jne) eest:
6 õhuvahetusega (kontor, koosolekuruumid), mis sobivad ruumidesse kuni 8 m² / 20 m³.
Kümne õhuvahetusruumiga (kabinetid, protseduuriruumid), mis sobivad ruumidele kuni 5 m² / 12,5 m³.
Märkus: ruumi maksimaalse suuruse korral töötab seade kõige suurema ventilaatori kiirusega! Maksimaalse õhusaaste kontrolli ja minimaalse taustamüra optimaalse kombinatsiooni saavutamiseks soovitame seetõttu kasutuselevõtu kavandamisel ruumi suurus olla umbes 30% väiksem kui maksimaalne võimalik. Nii saab seade tagada filtreerimise ka vaiksemal ventilaatori tasemel.

Automaatne režiim arukalt juhitava õhu puhastamisega

Lisaks õhupuhastuse käsitsi juhtimisele on AirgoClean® 11 E-l nutikas “õhukvaliteedi andur”, mis reageerib siseõhu kvaliteedi muutustele reaalajas. Ülitundlik õhukvaliteedi andur mõõdab pidevalt peenest tolmust ja õietolmust tulenevat õhusaastet ning tuvastab kohe ka kõige väiksemad muutused – et seejärel kohandatud õhupuhastusega kohe reageerida. Seadme õhu ja filtri jõudlust reguleeritakse automaatselt ulatuses, mis on vajalik osakeste eemaldamiseks toaõhust võimalikult lühikese aja jooksul.

Automaatrežiim ja viiruste filtreerimine:

Ärge kasutage automaatset režiimi, kui seadet kasutatakse viiruste filtreerimiseks. Sisseehitatud andurid reageerivad ainult peenest tolmust, õietolmust või lenduvate orgaaniliste ühendite õhusaastest. Seade ei suuda kindlaks teha viiruse koormust. Võimalik, et automaatrežiim näitab “head” õhukvaliteeti, kuigi viirusekoormus ruumis on väga suur. Seetõttu soovitame kaudse nakkusohu vähendamiseks viiruste filtreerimisel alati seada ventilaatori kiirus, mis on vajalik tsirkulatsioonikiiruse (õhuhulga) vastavates nõuetes.

Automaatse väljalülitusega taimer

Kergesti programmeeritav taimer võimaldab määrata fikseeritud tööaja. Automaatse väljalülitumiseni saab tundide arvuks seada 1, 2, 4 või 8 tundi. Täpselt nii nagu teie töö ja eraelu tasakaal nõuab, saab ära hoida ka tarbetut tööaega.

Vaikne töö

Maksimaalse müratasemega 43 dB (A) puhastab AirgoClean® 11 E toaõhku meeldivalt vaikselt. Nii vaikne, et saate magama jääda ja magamistoas häirimatult magada ka siis, kui seade töötab.

AirgoClean® 11 E õhupuhasti vähendab ruumiõhu reostust ja kaitseb õhus levivate patogeenide eest. Puhtalt filtreeritud ruumiõhk suurendab heaolu ja suurendab jõudlust.

Tervislik elamispind tänu filtritehnikale “Triple Protection”

Kolme erineva filtritehnoloogia ühendamisel filtreeritakse siseõhust usaldusväärselt välja nii allergeenid ja saastavad osakesed kui ka patogeenid.

HEPA filter

Viirused, bakterid, õietolm, allergeenid, peened tolmuosakesed ja kuni 0,3 mikromeetri suurused hallituse eosed elimineeritakse HEPA filtris. Suure eraldusastme (99,97%) tõttu kasutatakse selle filtriklassi filtreid näiteks hügieenitundlikes laboratooriumides ja toiduainete tootmisel. Parimad tingimused oma nelja seina kujundamiseks heaolu oaasiks puhta, filtreeritud ja värske ruumiõhuga.

Süsinikfilter

Ideaalne lemmikloomaomanikele. Proovitud ja katsetatud integreeritud süsinikfiltriga HEPA-filter (koosneb süsinikust) neutraliseerib välisõhust tõhusalt saasteaineid ja loomseid lõhnu, nagu koerahais (karusnaha lõhn), koera või kassi uriini.

DACRON® eelfilter

DACRON® on nimi sünteetiliselt toodetud polüestrist valmistatud pidevatele kiududele, mis tänu oma eriti allergianeutraalsetele omadustele sobivad ideaalselt õhupuhastuse eelfiltriteks. Sellega valmistatud sünteetilisest kiust eelfiltrid on eriti rebenemiskindlad, vastupidavad ja vetthülgavad. Isegi sünteetiliste kiudude filter filtreerib toaõhust usaldusväärselt kergeid kuni keskmisi lõhnu, jäme kodutolmu ja loomakarva.

Kiire ja lihtne filtrivahetus

Eelnevalt kokku pandud filtrite kiire vahetamine on sama lihtne kui AirgoClean® 11 E juhtimine. Seadme kaane saab ühe käega ilma tööriistadeta eemaldada, et vajadusel saaks eel-, süsiniku- ja HEPA-filtreid visuaalselt kontrollida ja vahetada.

Puhas õhk tervislikuma elu, suurema heaolu ja suurema jõudluse tagamiseks – AirgoClean® 11 E õhupuhasti võimaldab seda.

Kehtib:

 • Õietolmu ja lemmikloomade allergeenid
 • Peen tolm, kodutolm ja tolmulesta jäägid
 • Viirused, bakterid ja hallituse eosed
 • Sigaretisuits ja ebameeldivad lõhnad

Eelised harjutamiseks:

 • HEPA-filtri, süsinikfiltri ja eelfiltriga DACRON® 3-in-1-õhufiltrisüsteem
 • Efektiivne suspendeeritud osakeste ja saasteainete HEPA-filtreerimine
 • Kolmeastmeline LED-värvidega õhukvaliteedi näidik (roheline, sinine, punane)
 • Sobib täisautomaatse õhu puhastamiseks ruumides kuni 38 m³
 • Puhastusmaht maksimaalselt 120 m³ / h
 • 3 ventilaatori kiirust
 • Kompaktne ja võimas ning hõlpsasti kasutatav
 • Lihtne ja kiire filtrivahetus
 • Automaatne režiim
 • Filtri märgutuli
 • Madal müratase: kuni 43 dB (A)
 • Madal energiatarbimine
 • Allergiasõbralik
Õhu maht
Sobib ruumidele kuni [m² / m³] 15 m² / 38 m³
1. tase [m³ / h] 42
2. tase [m³ / h] 72
3. tase [m³ / h] 120
Elektrilised väärtused
Pistikühendus 100–240 V / 50–60 Hz
Energiatarve [kW] 0,011
Nominaalne voolutarve [A] 1
Elektriühendus
Pistik Kesk- ja Ida-Euroopa 7/16
Kaabli pikkus [m] 1.5
Heliväärtused
1. tase – kaugus 1 m [dB (A)] 25
2. tase – kaugus 1 m [dB (A)] 34
3. tase – kaugus 1 m [dB (A)] 43
fänn
aksiaalne
radiaalne
Puhuri tasemed 3
mõõde
Pikkus (ilma pakendita) [mm] 240
Laius (ilma pakendita) [mm] 240
Kõrgus (ilma pakendita) [mm] 335
Kaal
(ilma pakendita) [kg] 2
VARUSTUS, OMADUSED JA FUNKTSIOONID
Sisustus
Õhukvaliteedi andur
Õhukvaliteedi näidik
Sisse / välja lüliti
Membraanvõtmed
Digitaalne ekraan
Töö juhtimise tuli
Tolmuandur
Taimeri funktsioon
Ioniseerimine
Negatiivne ioonileke
Automaatne režiim
Filtri puhastamise indikaator
Ventilatsioonifunktsioon
Turbo režiim
Filtri vahetamise kuva
Peamine filter
Eelfiltreerimine
filter
Eelfiltreerimine Sünteetiline kiud
HEPA filtrid HEPA süsinikfilter
Filtri efektiivsus 99,97%

Soovid seda toodet rendile võtta?

Täida palun all oleva vormi väljad, saada meile päring ja me võtame Sinuga edasise osas ise ühendust!

Sulle võib meeldida ka…