Disain õhupuhasti/ionisaator Trotec AirgoClean® 150 E

239.00 km-ta 195.90

Disain õhupuhasti Trotec AirgoClean® 150 E

Hingake muretut puhast õhku tänu kolmekordse tugevusega HEPA-filtritehnoloogiale – koos ionisatsiooni ja õhukvaliteedi kuvariga

Hinga päevast päeva puhast õhku kasutades õhupuhastajat

Puhas õhk vähendab terviseriske! Iga hingetõmme täidab meie kopsud umbes poole liitri õhuga. Iga sissehingamise korral satuvad pisikesed osakesed ka hingamisteedesse ja kopsudesse. Need ladestuvad bronhidesse ja alveoolidesse ning neil võib olla lühike või pikaajaline mõju tervisele. Õhusaaste on seetõttu eriti koormav nii lastele, allergikutele, astmaatikutele kui ka erinevate haigustega inimestele. Mida suurem on õhusaaste näiteks tiheda liiklusega tänavatel, seda märgatavam on mõju igapäevasele sooritusvõimele ja heaolule. Ainulaadse 3-kihilise HEPA-filtritehnoloogiaga AirgoClean® 150 E pakub kõrget kaitset patogeensete mikroosakeste eest

Kirjeldus

Disain õhupuhasti Trotec AirgoClean® 150 E

Hingake muretut puhast õhku tänu kolmekordse tugevusega HEPA-filtritehnoloogiale – koos ionisatsiooni ja õhukvaliteedi kuvariga

Hinga päevast päeva puhast õhku kasutades õhupuhastajat

Puhas õhk vähendab terviseriske! Iga hingetõmme täidab meie kopsud umbes poole liitri õhuga. Iga sissehingamise korral satuvad pisikesed osakesed ka hingamisteedesse ja kopsudesse. Need ladestuvad bronhidesse ja alveoolidesse ning neil võib olla lühike või pikaajaline mõju tervisele. Õhusaaste on seetõttu eriti koormav nii lastele, allergikutele, astmaatikutele kui ka erinevate haigustega inimestele. Mida suurem on õhusaaste näiteks tiheda liiklusega tänavatel, seda märgatavam on mõju igapäevasele sooritusvõimele ja heaolule. Ainulaadse 3-kihilise HEPA-filtritehnoloogiaga AirgoClean® 150 E pakub kõrget kaitset patogeensete mikroosakeste eest.

Millised allergeenid ja saasteained on õhust välja filtreeritud?

Siseõhk on sageli rohkem saastunud kui õues. Kuid isegi väidetavalt saastatud värskes õhus on paljudes kohtades ohtlikult kõrge peene tolmu kontsentratsioon. Need pisikesed osakesed sisenevad siseruumidesse avatud uste ja akende kaudu ning sisenevad inimorganismi hingamisteede kaudu.

AirgoClean® 150 E eemaldab ruumiõhust 99,97% kõigist õhus leiduvatest saasteainetest kuni 0,3 mikromeetrini:

 • Bakterid ja viirused
 • Lenduvad orgaanilised ühendid
 • Tolmulestad
 • Maja tolm
 • Hallituse eosed
 • Loomade kõõm
 • tahked osakesed
 • Õietolm
 • Loomade lõhnad
 • Aerosoolid

AirgoClean® 150 E: Puhasta toaõhk ilma saasteaine vabaks

Kaitske ennast ja oma keskkonda HEPA-filtreeritud puhta õhuga, mis eemaldab 99,97% kahjulikke saasteaineid. AirgoClean® 150 E “õhukvaliteedi andurid” mõõdavad pidevalt õhu kvaliteeti ja saastet, et seda vajadusel arukalt puhastada. Neljaastmeline reguleeritav ventilatsioon maksimaalse õhuringlusega 355 m³ / h võimaldab märgatavalt parandada õhu kvaliteeti kuni 42 m² või 105 m³ ruumides.

3-ühes HEPA-filtritehnoloogia koos mugavuse ja funktsionaalsusega

Elegantses vormis ajatu valge AirgoClean® 150 E ühendab kolmekordse efektiivse HEPA-filtritehnoloogia mugavuse ja läbimõeldud funktsionaalsusega. Õhukvaliteedi indikaator elegantsel mustal ekraanil näitab toaõhu kvaliteeti kolmes värvitoonis. AirgoClean® 150 E mugavat varustust täiendavad kolm töörežiimi (automaatrežiim valguse tuvastusega, turborežiim, öörežiim). Lisaks on mugavas õhupuhastis filtri vahetamise indikaator, taimeri funktsioon ja lastekaitse järelevalveta töö tarbeks.

Värviline õhukvaliteedi näidik

AirgoClean® 150 E keskselt paigutatud õhukvaliteedi näidik muudab muidu nähtamatu, kuid mitte kahjutut peent tolmu ja muid ruumiõhu saasteaineid nähtavaks. Ruumiõhu kvaliteeti (peene tolmuosakeste arv <2,5 µm) saab hämardatavast LED-ekraanist lugeda isegi kaugelt. Värviriba annab selgelt nähtavat teavet õhu kvaliteedi kohta kolmes värvigraditsioonis:

Ventilatsiooni kiirust ja sellega seotud õhupuhastustõhusust reguleeritakse automaatrežiimis vastavalt õhukvaliteedile:

Roheline: hea õhukvaliteet
Oranž: keskmine õhukvaliteet
Punane: halb õhukvaliteet

Mida tähendab PM2,5 väärtus?

PM2,5 on sissehingatavad peened tolmuosakesed läbimõõduga alla 2,5 um. Väikeste mõõtmete tõttu peetakse neid peeneid osakesi terviseriskiks, kuna need tungivad sügavamale hingamisteedesse, kardiovaskulaarsüsteemi ja ajju, jäävad sinna ja põhjustavad kahjustusi. REVIHAAP-projektis jõudis WHO järeldusele, et peen tolm võib muu hulgas põhjustada arterioskleroosi, kahjustada sündi ja põhjustada laste hingamisteede haigusi.

Automaatrežiim: puhas õhk, arukalt juhitav

Ärge jätke siseõhu kvaliteeti juhuse hooleks. Anduriga juhitav ruumiõhupuhasti AirgoClean® 150 E jälgib ja puhastab toaõhku mugavas automaatrežiimis ilma teie poolt toiminguteta. Nii saate teie ja teie ümbrus alati nautida hügieeniliselt täiuslikku õhku – ilma kahjulike hõljuvate osakeste ja saasteaineteta. Elamist väärt elu jaoks ilma piiranguteta!

Puhas õhk lühidalt: õhukvaliteedi näidiku värviline ekraan

Lisaks ventilatsiooni käsitsi valimise võimalusele kolmes etapis on disainerõhupuhastil AirgoClean® 150 E nutikas automaatrežiim. Selles töörežiimis mõõdavad kaasaegsed “õhukvaliteedi andurid” õhukvaliteeti reaalajas, et muutuste korral reageerida kohandatud õhupuhastusega, näiteks mustuseosakeste tõttu, mis tuuakse väljastpoolt jalanõudega.
Värviline õhukvaliteedi ekraan moodsas puutejuhtimisega ekraanis muudab esmapilgul nähtavaks muidu nähtamatu, kuid tervisliku elu jaoks hädavajaliku siseõhu kvaliteedi. Õhupuhasti tuvastab tolmuandurite kaudu ka kõige peenemad osakesed ja lõhnaandurite kaudu ruumiõhu ebameeldivad lõhnad.
Foorivärvides signaaltuli näitab praegust välisõhu puhtustaset. AirgoClean® 150 E ülitundlikud õhukvaliteedi andurid mõõdavad pidevalt kokkupuudet peene tolmu ja gaasiliste saasteainetega. Isegi kõige väiksemad muudatused tuvastatakse koheselt – selleks, et kohandatud õhupuhastusega kohe reageerida. Seadme õhu ja filtri jõudlust reguleeritakse täielikult automaatselt ulatuses, mis on vajalik ruumiõhu saasteainete eemaldamiseks võimalikult lühikese aja jooksul.

Kasutusalad ja ruumide suurused:

Peene tolmu, õietolmu ja loomakarva filtreerimine (CADR):
sobib ruumidesse kuni 42 m² / 105 m³.
Troteci soovitus * 33 m² / 82 m³

Viiruste filtreerimine SARS-CoV-2 ja üldine kaitse nakkuste (gripp, külm, leetrid jne) eest
Kuue õhuvahetusega (kontor, koosolekuruumid), mis sobivad ruumidesse kuni 23 m² / 57 m³.
Troteci soovitus * 18 m² / 45 m³.
Kümne õhuvahetusruumiga (kabinetid, protseduuriruumid), mis sobivad ruumidele kuni 14 m² / 35 m³.
Troteci soovitus * 11 m² / 27 m³.
Märkus: ruumi maksimaalse suuruse korral töötab seade suurima ventilaatori kiirusega! Maksimaalse õhusaaste kontrolli ja minimaalse taustamüra optimaalse kombinatsiooni saavutamiseks soovitame seetõttu kasutuselevõtu kavandamisel ruumi suurus olla umbes 30% väiksem kui maksimaalne võimalik. Nii saab seade tagada filtreerimise ka vaiksemal ventilaatori tasemel.
* Reklaamis reklaamitakse maksimaalset väärtust tavaliselt kui “soovitatav ruumi suurus”. Õhusaaste kontrolli ja taustamüra hea kombinatsiooni saavutamiseks põhinevad meie soovitatud ruumide suurused maksimaalsel helitasemel 38 dB (A).

Automaatrežiim ja viirusfiltreerimine:
ärge kasutage automaatset režiimi, kui seadet kasutatakse viiruste filtreerimiseks. Sisseehitatud andurid reageerivad ainult peenest tolmust, õietolmust või lenduvate orgaaniliste ühendite õhusaastest. Seade ei suuda kindlaks teha viiruse koormust. Võimalik, et automaatrežiim näitab “head” õhukvaliteeti, kuigi viirusekoormus ruumis on väga suur. Seetõttu soovitame kaudse nakkusohu vähendamiseks viiruste filtreerimisel alati seada ventilaatori kiirus, mis on vajalik tsirkulatsioonikiiruse (õhuhulga) vastavates nõuetes.

Turborežiim tagab parima puhastustulemuse

Sama kiiresti kui ruumiõhu reostus võib areneda, näiteks mõnikord nakkusohtlike bioaerosoolide suure kontsentratsiooni tõttu, saab need õhus olevad osakesed toaõhust eemaldada AirgoClean® 150 E abil. Kiire puhastustulemuse saavutamiseks on kompaktsel seadmel soodsad funktsioonid saastunud toaõhu lahjendamiseks puhta puhta õhuga võimalikult lühikese aja jooksul, enne kui ruumiõhk puhastatakse HEPA-filtris tõhusalt ja eraldatakse saasteainetest. Tänu optimaalsele voolugeomeetriale puhastatakse isegi ruumi kaugematest nurkadest pärit õhk muljetavaldavalt kiiresti ja tagastatakse tuppa kõrge õhukvaliteediga – ilma tuuletõmbust tekitamata.

Turbo režiim ruumi kiirendatud ventilatsiooniks

Tervislikuks eluks ilma füüsilise stressita peab sissehingatava siseõhu kvaliteet olema õige. Teiselt poolt röövib paks või isegi umbne õhk eluenergiat. Akende ventilatsioon on sageli problemaatiline, eriti peateedel, kus peene tolmu piirväärtusi ületatakse sageli päeva jooksul. Halvimal juhul satub teie nelja seina sisse ventilatsiooniga rohkem saasteaineosakesi kui välja läheb. Lisaks pääseb ventilatsiooni ajal õues kasutamata palju kallist küttesoojust, eriti talvel. AirgoClean® 150 E võimsa turborežiimi abil saab õhku töökohal, kodukontoris, aga ka elutoas, magamistoas ja lastetoas puhtana hoida. Ilma avatud akendeta ja talvel vältimatu energia raiskamiseta.

Häirivad loomakarvad, ebameeldivad loomalõhnad, aga ka väljastpoolt sissetoodud eosed eemaldatakse tänu turbo-režiimi kõrgele ventilatsioonitoimingule toaõhust kiiremini. Koosoleku-, puhkepausi- või puhkeruumide õhku saab pärast kasutamist sama kiiresti ja lihtsalt puhastada. Seda soovitatakse eriti külmal aastaajal, külma- ja gripiviiruste kõrghooajal. Sest isegi kui rahvas on juba toast lahkunud, hõljuvad haigusi põhjustavad mikroobid siiski toaõhus nähtamatuna. AirgoClean® 150 E režiimis Turbo eemaldatakse õhu saasteained ja hõljuvad ained ruumiõhust kiiresti ja maksimaalse efektiivsusega.

Aerodünaamiliselt ja aeroakustiliselt optimeeritud tsentrifugaalventilaator

Tänu tipptasemel komponentide optimaalsele vastastikmõjule saavutab AirgoClean® 150 E õhu jõudluse tippväärtused. Tsentrifugaalventilaatori aerodünaamiliselt kumerad labad võimaldavad reguleeritud kõrget õhu läbilaskvust, samal ajal minimaalselt müra tekitades. Saastunud toaõhk imetakse põranda lähedal asuva külgmise õhu sisselaskeava kaudu ja juhitakse läbi seadme sees oleva kombineeritud DACRON, HEPA ja CARBON filtritehnoloogia. Saasteainetest vabanenud puhas õhk puhutakse seejärel voolu jaoks optimeeritud heitgaasilamellide kaudu seadme peal olevasse ruumi tagasi, kus see jaotatakse koos ruumi õhuringlusega ja levib mõnusalt.

Silmapaistvad omadused: rohkem kui ootate

Lisaks ülitõhusale 3-ühes HEPA-filtri jõudlusele ja kolmele töörežiimile pakub AirgoClean® 150 E ruumiõhupuhasti veenvaid mugavustunnuseid, mida leiate selles seadmeklassi ainult AirgoClean-sarja õhupuhastitega.

Valgustuvastus automaatse õhu väljundjuhtimisega

Kui ümbritseva heledus väheneb, näiteks valgustuse väljalülitamisel või hämaruse saabudes, lülitatakse digitaalne ekraan automaatrežiimis välja ja ventilatsioonitase väheneb.

Filtri puhastustuli

Digitaalekraanil oleva kasuliku filtri puhastustulega ei jää te kunagi komposiitfiltri puhastamiseks õiget aega. Hoiatustuli juhib teie tähelepanu kombineeritud eelfiltri tugevale määrdumisele, mis halvimal juhul vähendab seadme puhastusvõimet.

Laste ja lemmikloomade turvalisus

Lapsed on loomulikult uudishimulikud ja isegi lemmikloomad avastavad oma karvase ninaga keskkonda iga päev uuesti. Laste turvaseade, mida saab aktiveerida klahvikombinatsiooniga, kaitseb õhupuhasti seadme seadistust uudishimulike laste käte ja karvaste nuuskide eest. Lapseluku olek kuvatakse digitaalekraanil.

Automaatse väljalülitusega taimer

Lihtsalt programmeeritav taimer võimaldab määrata fikseeritud tööaja. Automaatse väljalülitumiseni saab tundide arvuks seada 1, 2, 4 või 8 tundi. Täpselt nii nagu teie töö ja eraelu tasakaal nõuab – ka tarbetut tööaega saab vältida.

Mälu funktsioon

Pärast voolukatkestust alustab õhupuhasti järgmisel sisselülitamisel ekraani varem seatud heleduse sätteid ja viimati valitud töörežiimi.

Öine režiim vähendatud ventilatsioonitaseme ja madala taustamüra korral

Müra vähendatud öörežiim koos välja lülitatud valgustusega võimaldab puhast ja filtreeritud toaõhku isegi une ajal. Õhuvool kohandatakse automaatselt unevajadusega ja õhuvool reguleeritakse madalaima ventilatsioonitasemeni.

Tervislik elamispind tänu filtritehnikale “Triple Protection”

Kolme erineva filtritehnoloogia ühendamisel filtreeritakse siseõhust usaldusväärselt välja nii allergeenid ja saastavad osakesed kui ka patogeenid.

DACRON® eelfilter

DACRON® on nimi sünteetiliselt toodetud polüestrist valmistatud pidevatele kiududele, mis tänu oma eriti allergianeutraalsetele omadustele sobivad ideaalselt õhupuhastuse eelfiltriteks. Sellega valmistatud sünteetilisest kiust eelfiltrid on eriti rebenemiskindlad, vastupidavad ja vetthülgavad. Isegi sünteetiliste kiudude filter filtreerib toaõhust usaldusväärselt kergeid kuni keskmisi lõhnu, jäme kodutolmu ja loomakarva.

Süsinikfilter

Täiendav süsinikfilter on ideaalne kõigile suitsetajatele. Lisaks saasteainetele neutraliseerib see aktiivsöefilter tõhusalt nii tubaka, lemmiklooma, köögilõhna, suitsulõhna kui ka välisõhu formaldehüüdi- ja lahustilõhna. Puhta õhu jaoks – ilma ebameeldivate lõhnadeta.

HEPA filter

HEPA-filter kõrvaldab õietolmu, allergeenid, peened tolmuosakesed, bakterid, viirused, tolmulesta jäägid ja hallituse eosed kuni 0,3 mikromeetri suurused. Suure eraldusastme (99,97%) tõttu kasutatakse selle filtriklassi filtreid näiteks hügieenitundlikes laboratooriumides ja toiduainete tootmisel. Parimad tingimused oma nelja seina kujundamiseks heaolu oaasiks puhta, filtreeritud ja värske ruumiõhuga.

Kiire ja lihtne filtrivahetus

Täpselt sama lihtne kui AirgoClean® 150 E kasutamine on ka kokkupandud filtrite kiire vahetamine. Seadme kaane saab ühe käega ilma tööriistadeta eemaldada, et vajadusel saaks eel-, süsiniku- ja HEPA-filtreid visuaalselt kontrollida ja vahetada.

Harjutamise eelised:

 • Mitmeastmeline komposiitfiltrisüsteem DACRON® eelfiltriga, HEPA filter ja ionisatsioon
 • Peene tolmuosakeste, hõljuvate osakeste, saasteainete, mikroobide ja lõhnade ülitõhus HEPA-filtreerimine
 • Õhukvaliteedi näidik valgusfoori värvides
 • Sobib kuni 105 m³ ruumide täisautomaatseks õhupuhastuseks
 • Puhastusmaht maksimaalselt 355 m³ / h
 • 4 ventilaatori kiirust
 • 3 töörežiimi: automaatrežiim, turborežiim, öörežiim
 • Kompaktne ja võimas, puutetundlik
 • Lihtne ja kiire filtrivahetus
 • Valguse tuvastamine
 • Vanemlik kontroll
 • Taimeri funktsioon
 • Filtri puhastustuli
 • Öine režiim (vähem müra)
 • Madal energiatarbimine
 • Allergiasõbralik
Õhu maht
Sobib ruumidele kuni [m² / m³] 42 m² / 105 m³
1. tase [m³ / h] 149
2. tase [m³ / h] 278
3. tase [m³ / h] 341
4. tase [m³ / h] 355
Elektrilised väärtused
Pistikühendus 220 – 240 V / 50 Hz
Energiatarve [kW] 0,032
Nominaalne voolutarve [A] 0,1
Elektriühendus
Pistik Kesk- ja Ida-Euroopa 7/16
Kaabli pikkus [m] 1.8
Heliväärtused
1. tase – kaugus 1 m [dB (A)] 29
2. tase – kaugus 1 m [dB (A)] 39
3. tase – kaugus 1 m [dB (A)] 45
4. tase – kaugus 1 m [dB (A)] 52
fänn
radiaalne
aksiaalne
Tiiviku kiirus 4
mõõde
Pikkus (ilma pakendita) [mm] 247
Laius (ilma pakendita) [mm] 387
Kõrgus (ilma pakendita) [mm] 571
Kaal
(ilma pakendita) [kg] 7.
VARUSTUS, OMADUSED JA FUNKTSIOONID
Sisustus
Õhukvaliteedi andur
Sisse / välja lüliti
Puuteekraan
Tolmuandur
Taimeri funktsioon
Lastekaitse / lukustusnupp
Ioniseerimine
Negatiivne ioonileke
Turbo režiim
Mälu funktsioon
Automaatne režiim
Öörežiim
Valguse tuvastamise funktsioon
Kaablihoidja
Filtri vahetamise kuva
Peamine filter
Eelfiltreerimine
filter
Eelfiltreerimine Sünteetiline kiud
HEPA filtrid HEPA süsinikfilter
Filtri efektiivsus 99,97%
liikuvus
Kandmis- / transpordikäepidemed

Soovid seda toodet rendile võtta?

Täida palun all oleva vormi väljad, saada meile päring ja me võtame Sinuga edasise osas ise ühendust!

Sulle võib meeldida ka…