Allahindlus!

Tume infrapuna küttepaneel IRD 1800 600-1800W

Original price was: 349.00€.Current price is: 259.00€. km-ta 212.30

Tume infrapuna küttepaneel IRD 1800 600-1800W

Mõnus infrapunasoojus ilma eredalt valgustatud küttetoruta, mis muidu tavaseadmetes nähtav on – selle uuendusliku tipptasemel lahendusega avaldab muljet kiirgussoojendi IRD 1800.

3 laos

Kirjeldus

Tume infrapuna küttepaneel IRD 1800 600-1800W

Atraktiivne lahendus tuule eest kaitstud õuealadele

Mõnus infrapunasoojus ilma eredalt valgustatud küttetoruta, mis muidu tavaseadmetes nähtav on – selle uuendusliku tipptasemel lahendusega avaldab muljet kiirgussoojendi IRD 1800. Selle soojusallikas jääb nähtamatuks, kuna sellel on varjatud roostevabast terasest küttespiraal, mis on sisse ehitatud hoopis alumiiniumi.

Tume kiirgusküttekeha on eriti välitingimustes ühtse valgustuskujunduse tõhus võti. Täiendav “tavaliste” infrapunasoojendite erepunane valgus võib olla äärmiselt häiriv, kui see on vastuolus olemasoleva valgustuskontseptsiooniga.

Tänu minimalistlikule ja stiilsele disainile kohandub tume keris suurepäraselt ka igas keskkonnas. Esmapilgul veenab see oma kombinatsiooniga uuendusliku ja esteetiliselt õnnestunud disainilahendusena – nii kõrgetasemelises gastronoomiapiirkonnas kui ka kultiveeritud privaatses keskkonnas kasutamiseks.

IRD 1800 kiirgab oma kiirgusenergiat peamiselt keskmise ja pika laine infrapunaspektris, mistõttu põhjustab see ühtlase ja täpse soojusjaotuse ilma ümbritsevat õhku soojendamata. Seetõttu sobib seade ideaalselt tuule eest kaitstud aladele nagu terrassid, rõdud või restoranide välialad.

Seade lõikab õues väga hea figuuri, sest on kaitstud tolmu, pritsmete ja veejugade eest vastavalt kaitseklassile IP55.

Uuenduslik tehnoloogia tippklassi mugavusega

IRD 1800 toodab puhast, mittekondenseeruvat, lõhnatut ja vaikset soojust. Muide, ilma tolmu tõstmata, seega sobib seade ka allergikutele. Elegantses alumiiniumdisainkorpuses olev tume radiaator ei kaitse mitte ainult oma uuenduslikku tehnoloogiat, vaid ka vastavat mugavat varustust: väljas toodab võimas seade oma 1800-vatise küttevõimsusega rahustavat soojust, mida saab lülitada – ka mugavalt IR-kaugjuhtimispuldi kaudu – kolmes kohas. kütteastmed, millega radiaator varjab laia kütteala. Lisaks tagab 90° reguleeritav kaldenurk suure efektiivse välja katmise.

IRD 1800 varustust täiendavad 24-tunnine taimer, töö indikaatortuli ja LED-ekraan. Torusoojendit saab kasutada ka nii seinale kui lakke kinnitamiseks – mõlema variandi kronstein on tarnekomplektis. Seade on hooldusvaba, sest lampi pole enam vaja vahetada.

EELISED:

 • Atraktiivne lahendus tuule eest kaitstud õuealadele
 • IR-B ja IR-C pakuvad hubast soojust ilma valguse kiirgamiseta
 • Ühtlane ja sihipärane soojusjaotus
 • Puhas, mitte kondenseeruv, lõhnatu ja täiesti müravaba
 • Ei tekita tolmu, seega sobib allergikutele
 • Pritsme- ja veejoakaitse, kaitseklass IP55
 • 3 kütteastet, kuni 1800 vatti
 • Alumiiniumist disainkorpus
 • 24 tunni taimer
 • LED-ekraan
 • Reguleeritav kaldenurk – suure tegevusväljaga
 • Sobib seinale ja lakke kinnitamiseks
 • Infrapuna kaugjuhtimispult
 • Toite indikaatortuli
 • Kaasa arvatud seina- ja laekinnitus

Kaitseaste IP55 – kaitseb vee, niiskuse ja tolmu eest

Infrapuna küttekehad on saadaval paljude erinevate kujundustega nii sees kui ka väljas. Õige seadme valikul mängib olulist rolli see, kas teie kiirgusküttekeha võib paigaldus- või paigalduskohas märjaks saada või puutub see kokku suure tolmuga. Kui näiteks vannituppa on paigaldatud infrapunakiirgusega kütteseade, töötab see väga kõrge õhuniiskuse juures. Lisaks võib olenevalt paigalduskohast üks või teine ​​veejuga korpusele sattuda. Kui olete oma terrassile infrapunasoojendi paigaldanud, peaks see aeg-ajalt vihmasajule vastu pidama. Töökoja prožektoritel seevastu peaks olema teatav tolmukaitse.

Kaitseklass IP55 lubab, et korpusesse ei saa settida tolm ja prožektor peab vastu igast küljest veejugadele. Tugev konstruktsioon sobib paigaldamiseks rõdudele ja terrassidele või kasutamiseks talispordiüritustel. Tänu tolmutihedusele saate neid kiirgussoojendeid kasutada ka tööstushallides.

Küttevõimsus
kuni [W] 1800
Tase max [kW] 1.8
IP kaitseklass IP55
elektrilised väärtused
toiteühendus 220-240V/50-60Hz
Nimivoolutarve [A] 7.8
elektriühendus
pistiku pistik CEE 7/4 (Schuko pistiku tüüp F)
kaabli pikkus [m] 1.8
materjal
alumiiniumist
turvafunktsioon
LED-ekraan
Infrapuna kaugjuhtimispult
dimensioon
Pikkus (ilma pakendita) [mm] 55
Laius (ilma pakendita) [mm] 1,195
Kõrgus (ilma pakendita) [mm] 200
Kaal
(ilma pakendita) [kg] 9.5
SEADMED, OMADUSED JA FUNKTSIOONID
funktsioonid ja seadmed
ON/OFF lüliti
Infrapuna kaugjuhtimispult -HA
kalle [°] 90
Töö juhtlamp-HA
taimeri funktsioon
seinakinnitus
laekinnitus

Soovid seda toodet rendile võtta?

Täida palun all oleva vormi väljad, saada meile päring ja me võtame Sinuga edasise osas ise ühendust!