Disain laesoojuskiirgur IR 2010 SC

151.00 km-ta 123.77

Disain laesoojuskiirgur IR 2010 SC

Geomeetrilise kujuga 2000-vatine lae infrapuna soojuskiirgur IR 2010 SC

Tarneaeg ca 2-3 nädalat

Saadaval järeltellimisel

Kirjeldus

Ilusa disainiga soojuskiirgur IR 2010 SC

Valgus, soojus ja heaolu väliruumidesse

soojuskiirgur koju

Geomeetrilise kujuga 2000-vatine lae infrapuna soojuskiirgur IR 2010 SC ilmestab tootedisaini ja funktsionaalsust. Katmata õuealade lihtsaks kütmiseks mõeldud mattmust infrapunakiirgur tagab kiire ja mõnusalt tunnetatava soojuse külaliste alal välistoitlustuses, rõdudel ja terrassidel. Vajadusel saab kaugjuhtimispuldi kaudu sisse lülitada kolme valgusvihuga LED lauavalgustuse, et sooja valge valgusega atmosfäär luua. Tiheda silmaga võre kaitseb küttetoru uudishimulike laste sõrmede ja juhuslike puudutuste eest. Optimaalsed tingimused märgatavalt mõnusamaks õues veetmiseks ja toitlustusasutuste oluliseks müügikasvuks külmal talvel.

Rohkem müüki külmadel päevadel toitlustuses ja kaubanduses

IR 2010 SC küttekeha, mis on kaitseklassi IP45 järgi 100 protsenti vihmakindel ja valmistatud pulbervärvitud alumiiniumist, ühendab endas kõike, mida toitlustuse professionaalid ootavad väliistekohtadel küttelahenduselt. Selle võrdselt atraktiivne ja vastupidav disain, kasutuslihtsus kaugjuhtimispuldiga ja infrapuna küttetehnoloogia kõrge efektiivsus muudavad kiirgussoojendi majanduslikult atraktiivseks soojusallikaks restoranide, kohvikute, baaride, toiduautode või ürituste katmata välialadel. Välihooaeg algab varem ja tagab märgatava müügikasvu pikemaks ajaks.

Igakülgne läbimõeldud küttelahendus professionaalidele

46 cm helkurekraanilt allapoole kiirgav 360° kuumus soojendab kuni 12 m² suuruseid sihtalasid. Erinevalt tavalistest konvektoritest ei soojenda IR 2010 SC esmalt välisõhku, mis on eriti välistingimustes äärmiselt ebaefektiivne. Infrapunasoojus, mis on eriti meeldiv, imendub koheselt ja salvestab nahka. Tänu sellele aktiivsele põhimõttele soojendab IR 2010 SC märgatavalt intensiivsemalt ja energiasäästlikumalt kui teised küttetehnoloogiad – ja ilma ebameeldivate lõhnade ja mürata.

Eriti lihtne kokkupanek

Kaasasolev kaablisüsteem, mis kinnitatakse ilma tööriistadeta kütteekraani teraskaablikinnituste ja lae- või seinakonsoolide külge, võimaldab maksimaalset paindlikkust 3 kg kaaluva kerise paigaldamisel. Seinale kinnitamiseks on vaja vahetükki (täiendav seinaklamber), mida saab osta spetsialiseeritud edasimüüjatelt. 1,8 meetri pikkuse toitekaabli ja kaitsepistikuga kiirgussoojendi lihtsaks paigaldamiseks pole vaja täiendavat puurimist ega isegi kalleid käsitöölisi.

Täielik komplekt lihtsaks isemonteerimiseks: Suvine temperatuur 365 päeva aastas

Infrapuna laesoojendiga on kaasas kõik vajalikud kinnitusdetailid kiireks ja ohutuks lakke või seinale kinnitamiseks. Seinale kinnitamiseks on vaja täiendavat seinakonsooli (distantsriide), mis on saadaval spetsialiseeritud edasimüüjatelt.

Toiteallikaks on 1,80 m pikkune toitekaabel Schuko pistikuga (CEE 7/7) Euroopa pistikupesadele.

Sisaldab:

 • 1 x kruviluku lukustuskonks
 • 1 x kinnitustross 3 trossiotsaga
 • 1x pult

Otsene soojus päikese põhimõttel

IR 2010 SC halogeenküttetoru toodab soojust päikesekiirguse loomulikul põhimõttel. Ja see on eriti energiasäästlik, kuna suur osa kasutatavast energiast muundatakse otseseks soojuseks. Ei soojendata välisõhku, vaid infrapunasoojendi vahetus läheduses olevad esemed ja inimesed neelavad kiirgussoojust, salvestavad seda ja eraldavad ka sekundaarse kiirgusena keskkonda tagasi. Soojus jaotub müratult ja ilma ventilaatori abil tolmu tõstmata, mis tähendab, et astmaatikud ja allergikud saavad kiirgava küttekeha vahetus läheduses vabalt hingata.

Suvised temperatuurid, alati ja kõikjal

Laeprožektoriga soojuskiirgur IR 2010 (Soojuskiirgur H 2.0 R, infrapuna soojuskiirgur Veltron PREMIUM CEILING MODERN LED 2kW

) SC võite loota mugavale temperatuurile 365 päeva aastas – isegi jahedatel päevadel ebastabiilsel kevadel ning jäise välistemperatuuriga sügisel või talvel. Sobib ideaalselt professionaalseks kasutamiseks gastronoomias või soojaallikaks koduterrassile või rõdule, et nautida aastaringselt mõnusal temperatuuril välisaega.

2000 W disainlaeprožektor IR 2010 SC avaldab muljet moodsa hulknurkse disainiga ning pakub suhteliselt odavat 360° igakülgset soojust ja sooja ümbritsevat valgust. Infrapunasoojus avaneb kohe pärast seda, kui olete seadme sisse/välja lülitiga koos tööindikaatoriga sisse lülitanud. Hea enesetunde õhkkond kiire kuumuse ja LED-valgustusega õues. IR 2010 SC teeb selle võimalikuks!

Eelised:

 • Infrapunaküte ilma eelsoojenduseta
 • Kvaliteetne halogeen infrapuna toru
 • Ühtlane igakülgne soojus kuni 12 m² jaoks
 • Küttevõimsus 2000 W
 • LED valgustus
 • IR kaugjuhtimispult ja sisse/välja lüliti koos töönäidikuga
 • Kaitseaste IP45 – joakindel professionaalne seade, vihmakindel igast suunast
 • Kaitsevõre küttetoru puudutamise eest
 • Elegantne must korpus on valmistatud pulbervärvitud alumiiniumist
 • Lihtsalt riputage see üles, ühendage see ja nautige soojust
 • Puhas, mitte kondenseeruv, lõhnatu ja müravaba
 • Ei tekita tolmu, seega sobib allergikutele
 • Energia säästlik

 

Soovid seda toodet rendile võtta?

Täida palun all oleva vormi väljad, saada meile päring ja me võtame Sinuga edasise osas ise ühendust!