Infrapunakiirgur kütteseade IR 2001

229.00 km-ta 187.70

Infrapunakiirgur kütteseade IR 2001

Kirjeldus

Infrapunakiirgur kütteseade IR 2001

Mõnus soojus õues ä lihtne

Infrapunakiirgusega küttekeha IR 2001 on ruumisäästlik küttelahendus õuealadele vabas õhus. Olgu rõdu, terrass, talveaed, aiamaja, müügi- ja näitusestend või toitlustuskaubanduses õueala – IR 2001 kiirgussoojendiga ei muutu jahedatel päevadel õues viibimine värisevaks peoks. Täielikult 2000 vatti infrapunasoojusvõimsus tagab suvised temperatuurid ilma eelsoojenduseta. Parimad tingimused gastronoomia pikendatud vabaõhuhooajaks. Rohkem aega väljas pere ja sõpradega.

Paindlik kerge

Juba ainuüksi kompaktsed mõõtmed näitavad, et seinale ja lakke kinnitatav infrapunakiirgusega kütteseade on tõeliselt kerge. Oma väikese kaaluga orgaanilise kujuga IR 2001 ei kaalu palju ning veenab oma selge disaini ja eriti lihtsa käsitsemisega. 46 cm laiune kiirgusküttekeha ujutab kuni 13 ruutmeetri suurused alad sihipärase kohese soojusega ning loob ühe nupuvajutusega õues heaolu oaase – häirimata ümbritsevat atmosfääri pealetükkiva punase valgusega. Erinevalt tavapärastest halogeenküttetorudest kiirgab kvaliteetne madala peegelsusega infrapunatoru (ca 6000 valgustundi) 80 protsenti vähem punast valgust, kuid seda meeldivamat infrapunasoojust.

Saab kasutada seina- ja laesoojendusena

Infrapunasoojendi kasutamise mitmekülgsus on ilmne, kui see on kinnitatud. Seina ja lae kiirgussoojendusena varustab IR 2001 väljas asuvaid istumisnurki, baarilaudu ja puhkealasid lõhnatu soojusega, ilma eelsoojendusajata. 1,90 cm pikkuse toitekaabliga varustatud halogeen-infrapuna-kiirgussoojendi lihtsaks paigaldamiseks on tarnekomplektis 45° pööratav kronstein koos kruvide ja tiibmutritega.

Kohe tuntav soojus ja heaolutunne

IR 2001 meeldiv 2000-vatine infrapunasoojus on nahal ja pindadel tunda kohe peale sisselülitamist. Valgustatud esemed ja esemed, nagu seinad, laed ja mööbel, neelavad soojust ja salvestavad seda, kuid vabastavad selle järk-järgult uuesti ja toimivad seega tõhusa soojuse salvestajana.

Tõhus välisküte ei ole suuruse küsimus. Infrapunakiirgusega küttekeha IR 2001 pikendab välihooaega rõdul ja terrassil eriti ruumisäästlikult.

Ilmastikukindel disain tagab turvalise soojuse

Maksimaalse ohutuse tagamiseks on infrapuna kiirgussoojendil isekäivitav ülekuumenemiskaitse. Kui kiirgusküttekeha maksimaalne lubatud töötemperatuur on ületatud, lülitab turvatermostaat IR 2001 täielikult automaatselt välja. Teiseks plussiks – eelkõige toitlustusäris professionaalseks kasutamiseks – on kaitseklassi IP65 järgi disainitud korpus, mis kaitseb vihmakindlat infrapunasoojendit usaldusväärselt tuule ja vihma eest.

Infrapunasoojus: meeldiv ja loomulik nagu päike

Infrapunaradiaator IR 2001 soojendab oma lähiümbrust vastavalt päikese loomulikule põhimõttele. Erinevalt küttejuhtmetega seadmetest ei soojenda IR 2001 infrapunakiired ümbritsevat õhku, vaid ainult pindu ja inimesi, mida nad tabavad. Valgustatud esemed (nt mööbel, seinad ja laed) neelavad soojust ja salvestavad seda, et seejärel järk-järgult uuesti vabastada. Objektid toimivad seega täiendava energia- ja soojusvarudena – ka siis, kui seade on välja lülitatud, mis tõstab infrapunasoojendi IR 2001 efektiivsust veelgi. Soojuskiirgus tekitab nahale suvel mõnusa sooja päikesepaiste tunde.

Igaüks kogeb temperatuuri erinevalt. Meie individuaalne soojustaju on mõjutatud nt. B. kauguse järgi soojusallikast. Mida väiksem on kaugus kiirgusküttekehast, seda väiksem on valgustatud ala – mida suurem on kaugus radiaatorist, seda suurem on valgustatud ala. 2000-vatist infrapunasoojendit IR 2001 soovitatakse kasutada umbes 8 m² kuni 13 m² suurustes õues. Palume jälgida, et köetav ala oleks tuule eest kaitstud, vastasel juhul võib õhuvool soojusefekti neutraliseerida.

Puhas nagu loodus – ilma häirivate heitmeteta

Eelkõige tunnevad infrapunasoojendi eeliseid allergikud ja tundlike hingamisteedega inimesed ega taha enam sellest ilma jääda. Erinevalt elektrisoojenditest toodetakse puhast ja kondensatsioonivaba hetkesoojust ilma tolmu, häiriva müra ja ebameeldiva lõhnata.

Madal pimestus: 100% soojust, 80% vähem valgust

Tavalised infrapunasoojendid, millel puudub peegeldusvähe tehnoloogia, kiirgavad koos soojuskiirgusega sageli intensiivset oranžikas-punakat valgust, mis on paljude jaoks soe ja hubane. Kuid tagamaks, et ümbrust ei valgustaks liiga eredalt või isegi häiritud ei oleks, on Troteci IR 2001-l valgust vähendava vähese pimestamise tehnoloogiaga lühilaineline infrapunatoru.

Vähese pimestamise tehnoloogia eelised

Romantiline küünlavalgusõhkkond: vähese peegeldusega lühilained toodavad suurema osa infrapunavalgust nähtamatust valgusvahemikust – ja kahanematu soojusväljundiga. Lisaks ühendab infrapunakiirgus torude uuendusliku katmisprotsessiga, mis vähendab hajuvuskadusid. Üldiselt vähendavad Troteci vähese pimestamise tehnoloogiaga kiirgussoojendid heledust kuni 80% ja nende kasutusiga on umbes 6000 tundi.

Täissoojusvõimsus väiksema heledusega: Kuna tajutav valgus on oluliselt vähenenud, tekib kiirgusküttekeha vahetus läheduses mulje õdusast küünlavalgusest ja õhkkond on märgatavalt meeldivam. Terrassil või toitlustusäris juba olemasolev valgustuskontseptsioon on üldiselt vähem mõjutatud.

Et te ei oleks üllatunud, annan siinkohal väikese vihje: kui te neid vaatate, näevad vähese pimestusega küttetorud välja täpselt sama intensiivselt punakad kui tavalised infrapunaküttekehad, millel pole vähe pimestamist. Tegelikult kiirgavad nad 80% vähem nähtavat valgust. Sama soojusvõimsusega – rohkem mugavust ja romantikat.

Harjutamise eelised:

 • Infrapunaküte ilma eelsoojenduseta
 • Ühtlane ja sihipärane soojusjaotus
 • Puhas, mitte kondenseeruv, lõhnatu ja täiesti müravaba
 • Ei tekita tolmu, seega sobib allergikutele
 • Tohutu 2000 vatti soojusvõimsust
 • Kvaliteetne elegantne disain
 • Ilmastikukindel korpus
 • Kvaliteetne vähese peegeldusega lühilaine infrapunatoru – umbes 6000 tundi valgust 80% valguse vähendamisega
 • Kaitseaste IP65 – professionaalne seade, mis on kaitstud tolmu ja veejugade eest
 • Reguleeritav 45° kaldenurk – suure tegevusväljaga
 • Toite indikaatortuli
 • Sobib seinale ja lakke kinnitamiseks
 • Energiasäästlik küttelahendus

Soovid seda toodet rendile võtta?

Täida palun all oleva vormi väljad, saada meile päring ja me võtame Sinuga edasise osas ise ühendust!