Allahindlus!

Terrassi soojuskiirgur IRS 2010 E Premium

Original price was: 289.00€.Current price is: 258.00€. km-ta 211.48

Terrassi soojuskiirgur IRS 2010 E

Tipptasemel disain ja soojus

Eraldi seisev infrapunakiirgusega küttekeha IRS 2010 E vastab nõudele suurendada terrasside ja rõdude küttemugavust. Olenemata sellest, kas kasutate õhukest infrapuna soojuskiirgurit oma kodus soojusallikana meeldiva temperatuuri saavutamiseks või toitlustuses, et hellitada külalisi. IRS 2010 E avaldab muljet aastaringselt paindliku soojusallikana jahedateks päevadeks ja öödeks. Lülitage see lihtsalt sisse ja nautige kohe intensiivset kuumust õues.

 

Kirjeldus

Terrassi soojuskiirgur IRS 2010 E Premium

Tipptasemel disain ja soojus

Eraldi seisev infrapunakiirgusega küttekeha IRS 2010 E vastab nõudele suurendada terrasside ja rõdude küttemugavust. Olenemata sellest, kas kasutate õhukest infrapuna soojuskiirgurit oma kodus soojusallikana meeldiva temperatuuri saavutamiseks või toitlustuses, et hellitada külalisi. IRS 2010 E avaldab muljet aastaringselt paindliku soojusallikana jahedateks päevadeks ja öödeks. Lülitage see lihtsalt sisse ja nautige kohe intensiivset kuumust õues.

Müratu ja lõhnatu kohene kuumus

Oma mattmusta alumiiniumkorpuse ja peaaegu nähtamatu juhtpaneeliga on kütteseade ühtaegu minimalistlik ja kaasaegne – kuid veenab seest muljetavaldavalt tugeva soojusväljundiga. Kaks kütteastet (1000 vatti, 2000 vatti), mida saab valida seadmel manuaalselt või kaugjuhtimispuldiga. Ilma eelsoojendusaja, häirivate helide või ebameeldivate lõhnadeta. Kiirgavat soojust toodab kvaliteetne infrapunatoru, millel on vastupidav süsinikkiust traat. Keskmise tööiga kuni 10 000 tundi valgustust soojendab IRS 2010 E mitu korda odavamalt kui võrreldava soojusvõimsusega tavalised gaasikiirgusega küttekehad. Täiendavat energiasäästu saab teha programmeeritava 24-tunnise taimeriga,

80% vähem valgust suurema mugavuse tagamiseks

Täpselt sama vähene kui IRS 2010 E silmapaistev disain, on kütterežiimil energiatõhusa vähese pimestava infrapunatoru nähtava punase valguse komponent. Tänu spetsiaalsele kattele väheneb süsinikküttetoru punase valguse emissioon 80 protsenti, samas kui soojusvõimsus jääb väga kõrgeks. Terrasside ja rõdude olemasolevat valgustust see ei mõjuta. Ainsa valgusallikana loob prožektor mõnusa küünlavalguse õhkkonna pehme valguse ja rahustava soojusega.

Õhuke soojus alati käepärast

Vajadusel saab umbes 106 cm kõrgust ja ülikitsat IRS 2010 E kasutada erinevates kohtades paindlikult. Seadme korpusesse integreeritud kandesang muudab seadme liigutamise lapsemänguks. Seadke see lihtsalt soovitud kohta, ühendage 1,95 meetri pikkune toitekaabel pistikupessa – ja nautige koheselt eriti meeldivat infrapunasoojust oma nahal.

Välihooaega pikendatakse IRS 2010 E-ga

IRS 2010 E kaasaegne infrapunaküttetehnoloogia toodab soojust päikese loomulikul põhimõttel. Ja see on eriti energiasäästlik, kuna suur osa kasutatavast energiast muundatakse otse soojuseks. Kuumutatakse mitte välisõhku, vaid infrapunasoojendi vahetus läheduses olevad esemed ja inimesed neelavad ühtlase kiirgussoojuse, salvestavad seda ja eraldavad ka sekundaarse kiirgusena keskkonda tagasi. Soojust jaotab ventilaator ilma tolmu tõstmata, mis tähendab, et ka astmaatikud ja allergikud saavad kiirgava küttekeha vahetus läheduses vabalt hingata – pikkadeks, õdusateks ja muretuteks õhtuteks õues!

Testitud ohutus: lüliti ja kaitsevõre

IRS 2010 E, mis on kaitseklassi IP44 järgi pritsmekindel, on varustatud optimaalselt tasakaalustatud alusega turvalise aluse tagamiseks ja ümberminekuohu vähendamiseks. Ebatõenäolisel juhul, kui kiirgussoojendi stabiilsest alusest hoolimata kõigub, katkestab integreeritud ülekuumenemiskaitsega lüliti kohe kütteelemendi toiteallika. Lisaks on IRS 2010 E infrapuna küttetehnoloogiat kaitstud uudishimulike laste näppude ja jõhkrate lemmikloomade eest tiheda võrguga.

Keris tarnitakse osaliselt kokkupanduna. Lihtsalt pakkige lahti, pange alus koos tarnekomplekti kuuluva kuuskantvõtmega kokku vaid mõne lihtsa sammuga, ühendage 1,95 meetri pikkune toitekaabel Schuko pistikuga (CEE 7/7) ja õhukese disainiga püstisoojendi annab teile meeldivat soojust piiramatuks ja pikaks mõnusaks ajaveetmiseks õues.

Kvaliteetne eraldiseisev keris on ideaalne soojusallikas disainihuvilistele õuegurmaanidele. Kui te ei soovi terrassil või rõdul tavapärase soojuse ja elamismugavuseta läbi ajada, siis IRS 2010 E-st leiate paindliku küttelahenduse.

Disaininipp: Kui otsite oma mobiilsele parkimisküttele IRS 2010 E optiliselt sobivat seina- ja laesoojendit, siis soovitame mudelit IR 2005. Mõlemal infrapunasoojendil on sama stiilne disain ja need sobivad ideaalselt teie visuaalselt ühtlasele terrassile. või rõdu küte. Kaks küttekeha on ideaalne paar ka gastronoomia jaoks, et luua harmooniline ja atraktiivne pilt kaetud õuealadel.

Harjutamise eelised:

 • Infrapunaküte ilma eelsoojenduseta
 • 2 kütteastet (1000 vatti / 2000 vatti)
 • Kvaliteetne süsinik-infrapunatoru – ca 10 000 valgustustundi
 • Punase tule emissioon väheneb 80 protsenti
 • 24-tunnine automaatne väljalülitustaimer
 • Peaaegu nähtamatu juhtpaneel
 • Kaitstud pritsmevee ja võõrkehade sissepääsu eest, kaitseklass IP44 kaetud õuealadele
 • Moodne kolonni disain stabiilse alusega
 • Tugev alumiiniumkorpus
 • Infrapuna kaugjuhtimispult
 • Toite indikaatortuli
 • Puhas, mitte kondenseeruv, lõhnatu ja täiesti müravaba
 • Ei tekita tolmu, seega sobib allergikutele
 • Seadmesse integreeritud kaldekaitse lüliti
 • Energia säästlik

Soovid seda toodet rendile võtta?

Täida palun all oleva vormi väljad, saada meile päring ja me võtame Sinuga edasise osas ise ühendust!