Uus võimas 360° turboventilaator TVE 100

149.00 km-ta 122.13

360° turboventilaator TVE 100

Muutke oma kodu või kontoris olek mugavaks palavatel päevadel või pange õhk liikuma! Visuaalselt ja tehniliselt muljetavaldav TVE 100 turboventilaator

Kirjeldus

360° turboventilaator TVE 100

Värskus, heaolu ja mugavus asjatundjatele

Muutke oma kodu või kontoris oleks mugavaks ka palavatel päevadel või pange õhk liikuma! Visuaalselt ja tehniliselt muljetavaldav TVE 100 turboventilaator ühendab kosmoseajastu visioonilise disaini uusima turbo-spin-tehnoloogiaga ning mugavusfunktsioonidega, mis muudavad teie elu mugavamaks. TVE 100 südameks on kolme labaga sõukruviga kiire 26-vatine mootor, mis surub kokku tagant sisseimetud ruumiõhu ja muudab selle 20-meetriseks jahutusõhuvooluks. Tuul, mida saab valida 32 kiiruse vahel ja seda kuni kuni 1200 m³/h õhuvõimsusega.

Mitmekülgne ventilaator: 360° pööratav disain ja 90° pöördefunktsioon

Patenteeritud ja uuenduslik pööratav/kallutav disain koos 30°, 90°, 180° ja 360° sammuga ümberlülitatava võnkumise ning 90° pöördefunktsiooniga võimaldab individuaalset õhujaotust ruumis. Tänu sellele saate nautida meeldivalt kompaktse ja mittekallutava tsirkulatsiooniventilaatori TVE 100 mugavust nii ulatuslikult või eesmärgipäraselt, kui olukord seda nõuab. Valikuline jahutus kuumadel päevadel või ühtlane õhuvärskendamine kogu ruumis. TVE 100 teeb selle teie jaoks eriti lihtsaks. Integreeritud transpordikäepide muudab meeldivalt kompaktse ja kerge disainiga ventilaatori lihtsasti transporditavaks.

Suurendab kliimaseadme ja kütte efektiivsust

Kasutage TVE 100 oma kütte- või kliimaseadme mõju suurendamiseks – ilma kütte- või jahutusvõimsust kallilt suurendamata. Tugeva õhuringlusega jaotab TVE 100 õhu ruumis ühtlaselt. See tagab suvel mõnusa värskuse kõikides ruuminurkades ja talvel küttesoojuse parema jaotumise. Ka lahtise kamina soojendav mõju võib sel viisil märgatavalt tugevneda.

Selles seadmeklassis silma paistva 3-in-1 tsirkulatsiooniventilaatori mugavusomadused on igati veenvad. Kolm töörežiimi (ventilatsioon, loomulik tuul, sosin-vaikne öörežiim), 32 kiirust ja praktiline 12-tunnine taimer ajapõhiseks sisse- ja väljalülitamiseks võimaldavad TVE 100 individuaalselt integreerida teie isiklikku elu- või töökeskkonda.

Väike aga suurepärane! Selles on palju jõudlust ja mugavust

Oma kompaktsete mõõtmete ja väike lauaventilaator TVE 100 leiab oma koha peaaegu igal laual.

Kolm töörežiimi iga meeleolu ja kellaaja jaoks

TVE 100-l on kolm töörežiimi. Tavatöös värskendab ventilaator pidevalt valitava ventilatsioonitasemega. Loodusliku tuule režiim loob õrnalt kasvava ja kahaneva intensiivsusega õhuvoolu, mis on võrreldav loomuliku tuulega. Valitava, kahaneva ventilatsiooniintensiivsusega sosin-vaikne öörežiim tagab palavatel päevadel kosutava une. Tänu ekraani väljalülitamise funktsioonile saab ekraani soovi korral sisse ja välja lülitada.

12-tunnine taimer: lülita sisse, välja, naudi

Muutke TVE 100 värskendav mõju päeva lahutamatuks osaks. 12-tunnise taimeri abil, mida saab programmeerida 1-tunniste sammudena, lülitub õhuringlus täisautomaatselt sisse ja välja, kui alustad päeva või naudid väljateenitud päeva lõppu. Soovi korral koos kosutava lõhnaga, mis suurendab tööviljakust. Või lõõgastavate aroomidega lõõgastumiseks.

Heaolu mälufunktsiooniga

Nutikas TVE 100 jätab meelde, mis on teile kasulik. Kõik seadme seadistused salvestatakse eriti ökonoomses ooterežiimis. Kui ventilaator pärast pausi uuesti sisse lülitada, käivitub see eelnevalt seadistatud töörežiimis vastava ventilatsioonitasemega.

Kolm-ühes tsirkulatsiooniventilaator TVE 100 tagab kosutuse, heaolu ja ühtlase temperatuuri terves ruumis aastaringselt.

Kas tavalisest ventilaatorist ei piisa? Paljud standardventilaatorid ei loo kirjeldatud ruumi õhuringlusefekti sama intensiivsusega. Protsessi tõttu on nende toimeväli väiksem, nii et soovitud jahutuse või kütmise tunnetamiseks tuleb olla seadme läheduses. TVE 100 tsirkulatsioonifänni turbojõud on seevastu palju tugevam ja mängib hoopis teises liigas.

Harjutamise eelised:

 • Võimsus 26 vatti
 • 32 kiirusastet
 • Patenteeritud pööratav disain
 • Automaatne 30 – 360° võnkumine väljalülitusfunktsiooniga
 • Automaatne ventilaatoripea kaldenurk kuni 90°
 • Ventilaatori laba läbimõõt: 19 cm
 • 3 erinevat töörežiimi (tavaline – loomulik tuul – sosin-vaikne öörežiim)
 • Aerodünaamilise kujuga õhu väljalaskeliistud võimaldavad maksimaalset õhujaotust
 • Optimaalne õhuringlus ja 20 m ulatus tuulevoolu jaoks tänu Turbospin tehnoloogiale
 • Hajutab tõhusalt konditsioneeride külma õhu ja ka kütteseadmete sooja õhu
 • Integreeritud lõhnaõli mahuti ja difuusor valikuliseks ruumiõhu aromatiseerimiseks
 • Nutikas konstruktsioon lihtsaks puhastamiseks
 • Stabiilne alus stabiilsele alusele
 • Kandesang lihtsaks transportimiseks
 • Taimeri funktsioon (1-12 tundi)
 • LED-ekraan
 • Ekraani väljalülitamise funktsioon
 • IR kaugjuhtimispult
 • energiasäästurežiim
 • Äärmiselt vaikne tänu sujuvale liikumisele

Soovid seda toodet rendile võtta?

Täida palun all oleva vormi väljad, saada meile päring ja me võtame Sinuga edasise osas ise ühendust!