Võimas õhupuhastaja AirgoClean 350 E 1000m3/h

659.00 km-ta 540.16

Turu võimsaim õhupuhasti kuni 1000m3/h AirgoClean® 350 E

Oma klassi suurim ja tugevam kuni 120 m² – 2-kordne tõhus HEPA-filtrikaitse viiruste, bakterite, peene tolmu ja muude osakeste eest

Kolmekordne filtreeritud õhk tervislikuma elu ja töö jaoks

Kirjeldus

Suure jõudlusega õhupuhasti T 350 E

Oma klassi suurim ja tugevam kuni 120 m² – 2-kordne tõhus HEPA-filtrikaitse viiruste, bakterite, peene tolmu ja muude osakeste eest

 • Õhupuhasti kontorisse
 • Õhupuhasti elutuppa
 • Õhupuhasti majja
 • Õhupuhasti klassiruumi
 • Õhupuhasti lasteaeda

Kolmekordne filtreeritud õhk tervislikuma elu ja töö jaoks

Meie tervis on meie jaoks oluline! Väldime igapäevaelus ohte, pöörame tähelepanu tasakaalustatud toitumisele ja püüame haiguste ennetamiseks elada teadlikult. Tervise poole püüdlemisel jäetakse aga hingamata õhk sageli tähelepanuta. Miski ei tule meile lähemale! Hingame iga päev 10 000 kuni 20 000 liitrit õhku. Tööl, poes käies, sporti tehes ja kodus oma neljas seinas. Külmhooajal satub hingamisteedesse tunnis keskmiselt 10 000 bakterit ja kuni 100 000 viirust. Ainult tänu meie limaskestadele ei pääse kõik patogeenid kehasse. Seetõttu on see topelt oluline et pööraksime tähelepanu limaskestade niisutamiseks optimaalsele õhuniiskusele ja võtaksime tervise planeerimisel arvesse ruumiõhu kvaliteeti. AirgoClean® 350 E õhupuhasti teeb seda teie eest. Täisautomaatne! Arukalt juhitava õhupuhastuse ja kahetoimelise HEPA-filtriga tagab seade hügieeniliselt täiusliku õhu tervislikuks sissehingamiseks ja sügavaks hingamiseks kuni 120 m² või 300 m³ ruumides.

Õhu kaudu levivad mikroosakesed ja patogeenid saastavad meie keskkonda püsivalt

Tolm pole mitte ainult kole ja seda võib leida peaaegu kõikjal. Tolm on ka haigustekitajate magnet: allergeenid, bakterid, viirused nagu SARS-CoV-2 ja gripiviirus, hallituse eosed, tolmulestad, loomade kõõm ja ebameeldivad lõhnad gaaside kujul. Pole haruldane, et isegi „värskes õhus” on õues ohtlikult kõrge tahkete osakeste tase. Need väikesed PM2,5 osakesed (läbimõõt <2,5 μ) pääsevad avatud uste ja akende kaudu siseruumidesse ja hingavad kehasse – kus vastavalt Rahvusliku Teaduste Akadeemia Leopoldina hiljutisele uuringule edendavad nad paljude haiguste arengut.

AirgoClean® 350 E õhupuhasti eemaldab kõik koormad automaatselt – eemaldab 99,97% ülipeenest osakestest kuni 0,3 µm

Kaitske ennast ja oma lähedasi HEPA-filtreeritud õhuga, mis on 99,97% vaba kahjulikust õhust ja saasteainetest. Täisautomaatne tänu uusimatele “õhukvaliteedi anduritele”. AirgoClean® 350 E andurid mõõdavad pidevalt ruumiõhu temperatuuri, õhuniiskust, õhu kvaliteeti ja mikroosakeste saastumist, et seda vajadusel arukalt juhitava õhu väljundiga puhastada Turbo režiim ja võimas õhuringlus 1000 m³ / h võimaldavad märgatavat õhukvaliteedi paranemist võimalikult lühikese aja jooksul – parimad eeldused tervislikuks koduks või koormamata tööajal.

Esmaklassiline mugavus koos võimsa HEPA-filtritehnoloogiaga

Kuubikujuline elegantne õhupuhasti ühendab optilise elegantsi, silmapaistva funktsionaalsuse ja uusima põlvkonna üliefektiivse HEPA-filtritehnoloogia. Olulisi ruumiõhu parameetreid, temperatuuri, niiskust, tolmureostust ja õhu kvaliteeti mõõdetakse reaalajas ja kuvatakse selgelt loetavalt. Selles seadmeklassis silmapaistva AirgoClean® 350 E funktsionaalsuse täiendab kaks töörežiimi (valguse tuvastamise ja öise režiimi automaatrežiim), filtri vahetuse indikaator, lapse turvaseade, praktiline infrapuna kaugjuhtimispult ja programmeeritav 24-tunnine taimer.

3-värviline õhukvaliteedi näidik PM2,5 väärtuse näitamisega

AirgoClean® 350 E kolmeastmeline õhukvaliteedi näidik muudab muidu nähtamatu õhukvaliteedi nähtavaks. Lisaks PM 2,5 väärtuse (peene tolmuosakeste arv <2,5 µm) numbrilisele kuvamisele näitab värviliste LED-tuledega optiline ekraan ümbritseva õhu puhtust:

Ventilatsiooni kiirust ja sellega seotud õhupuhastustõhusust reguleeritakse automaatrežiimis vastavalt õhukvaliteedile:

Roheline: hea õhukvaliteedi PM2,5 väärtus 0-50
Sinine: keskmine õhukvaliteedi PM2,5 väärtus 51 – 100
punane: halb õhukvaliteedi PM2,5 väärtus> 100

Mida tähendab PM2,5 väärtus?

PM2,5 on sissehingatavad peened tolmuosakesed läbimõõduga alla 2,5 um. Väikeste mõõtmete tõttu peetakse neid peeneid osakesi terviseriskiks, kuna need tungivad sügavamale hingamisteedesse, kardiovaskulaarsüsteemi ja aju, jäävad sinna ja põhjustavad kahjustusi. REVIHAAP-projektis jõuab WHO järeldusele, et peen tolm võib muu hulgas põhjustada arterioskleroosi, kahjustada sündimist ja põhjustada laste hingamisteede haigusi.

Automaatselt tervislikum siseõhk, vaba viirustest ja saasteainetest

Hügieeniline õhk on tervisliku elu võti. Ärge jätke seda tervishoiu olulist komponenti juhuse hooleks. AirgoClean® 350 E “õhukvaliteedi andurid” jälgivad õhukvaliteeti 24 tundi ööpäevas, 365 päeva aastas, et hoida kahjulikke mikroosakesi ja patogeene usaldusväärselt oma keskkonnast eemal.

Kombineeritud kliimaandmed ja õhukvaliteedi kuvamine koos PM2,5 väärtuse, praeguse ruumi temperatuuri ja niiskuse tegeliku väärtuse kuvamisega

AirgoClean® 350 E sama visuaalselt atraktiivne ja informatiivne õhukvaliteedi näidik muudab ruumiõhu kvaliteedi ja peenemate hõljuvate osakeste arvu nähtavaks. Numbriline ekraan annab teavet ruumiõhus mõõdetud PM2,5 väärtuse kohta (peene tolmuosakeste arv <2,5 µm), samal ajal kui optiline värviline LED-ekraan näitab samaaegselt ümbritseva õhu puhtust kolmes värvitasemes. Hetke toatemperatuuri ja õhuniiskuse kuvamine on eriti praktiline – kaks olulist parameetrit tervise ja heaolu jaoks.

Tänu ülitundlike õhukvaliteediandurite pidevale mõõtmisele tunneb kohandatud õhupuhastusteenistus viivitamatult ära igasuguse reostuse, nagu mustus, tolm, peen tolm ja gaasilised saasteained. Õhu väljundit reguleeritakse täielikult automaatselt, et filtreerida kõik hõljuvad ained või lõhnad otse toaõhust.

Kasutusalad ja ruumide suurused:

Peene tolmu, õietolmu ja loomakarva filtreerimine (CADR):
sobib ruumidesse kuni 120 m² / 300 m³.
Soovitus * 78 m² / 195 m³

Viiruste filtreerimine SARS-CoV-2 ja üldine kaitse nakkuste (gripp, külm, leetrid jne) eest
Kuue õhuvahetusega (kontor, koosolekuruumid), mis sobivad ruumidesse kuni 66 m² / 166 m³.
Soovitus * 43 m² / 108 m³.
Kümne õhuvahetusruumiga (meditsiini kabinetid, protseduuriruumid), mis sobivad ruumidele kuni 40 m² / 100 m³.
Soovitus * 26 m² / 65 m³.
Märkus: ruumi maksimaalse suuruse korral töötab seade suurima ventilaatori kiirusega! Maksimaalse õhusaaste kontrolli ja minimaalse taustamüra optimaalse kombinatsiooni saavutamiseks soovitame seetõttu kasutuselevõtu kavandamisel ruumi suurus olla umbes 30% väiksem kui maksimaalne võimalik. Nii saab seade tagada filtreerimise ka vaiksemal ventilaatori tasemel.
* Reklaamis reklaamitakse tavaliselt maksimaalset väärtust kui “soovitatav ruumi suurus”. Õhusaaste kontrolli ja taustamüra hea kombinatsiooni saavutamiseks põhinevad meie soovitatud ruumide suurused maksimaalsel helitasemel 47 dB (A).

Märkimisväärselt rohkem mugavust suurte kuni 120 m² suuruste tubade jaoks

Täpselt sama veenvad kui kõrge õhutõhusus kuni 1000 m³ / h ja ülitõhus HEPA-filtri jõudlus, et tagada usaldusväärne õhuvahetus isegi suurtes äri- või eluruumides, on selles ka AirgoClean® 350 E ruumiõhupuhasti mugavused. seadmeklassi leidub ainult AirgoClean-sarja õhupuhastites.

Sisekliima ekraan

AirgoClean® 350 E-sse paigaldatud täiendavad andurid registreerivad ka ruumi praeguse temperatuuri ja suhtelise õhuniiskuse ning näitavad neid ruumi kliima väärtusi ekraanil.

Kaugjuhtimispult

Praktilise IR-kaugjuhtimispuldi abil saab kõiki seadme funktsioone mugavalt ja mugavalt juhtida ning kaugjuhtimise teel seadistada – lisaks käsitsi seadistamisele juhtpaneeli kaudu.

Filtrikvaliteedi kuvar koos muudatustega

Neljaastmelise filtri kvaliteedinäidiku abil ei jäta te kunagi HEPA-filtri väljavahetamiseks õiget aega. Graafiliselt kujundatud ribad pakuvad teavet filtri vahetamiseni jäänud aja kohta.

Programmeeritav 24-tunnine taimer

Taimer, mida saab seada 1-tunnise sammuga, lülitab seadme pärast etteantud aega automaatselt välja. See säästab energiat ja te ei pea muretsema väljalülitamise pärast pärast rasket päeva tööl kodukontoris või magama minnes.

Laste ja lemmikloomade turvalisus

Lapsed on loomulikult uudishimulikud ja isegi lemmikloomad avastavad oma karvase ninaga iga päev keskkonda uuesti. Laste turvaseade, mida saab aktiveerida klahvikombinatsiooniga, kaitseb õhupuhasti seadme seadistust laste uudishimulike käte ja karvaste ninade eest. Lapseluku olek kuvatakse digitaalekraanil.

Dimmeri funktsioon

Digitaalse ekraani täielikuks väljalülitamiseks peate lihtsalt vajutama nuppu. Öörežiimis deaktiveeritakse LED-ekraan automaatselt.

Öine režiim vähendatud ventilatsioonitaseme ja minimaalse taustamüra korral

Hämardatud valgustusega müra vähendav öörežiim võimaldab puhtalt filtreeritud toaõhku isegi une ajal. Õhuvool kohandatakse automaatselt unevajadusega ja õhuvool reguleeritakse madalaima ventilatsioonitasemeni.

Topelt 3-ühes HEPA-filtritehnoloogia koos ionisatsiooniga tervisliku toakliima jaoks

Tänu HEPA süsiniku ja DACRONi kombineeritud filtritehnoloogiale topeltkujunduses koos täiendava ionisatsiooniga filtreeritakse peened tolmuosakesed, allergeenid ja muud patogeenid siseõhust usaldusväärselt välja.

Kahesuunaline HEPA-filter (99,97%)

Viirused, bakterid, õietolm, allergeenid, peened tolmuosakesed ja kuni 0,3 mikromeetri suurused hallituse eosed elimineeritakse kahes HEPA-filtris. Suure eraldusastme (99,97%) tõttu kasutatakse selle filtriklassi filtreid näiteks hügieenitundlikes laboratooriumides ja toiduainete tootmisel. Parimad tingimused omaenda nelja seina kujundamiseks hea, filtreeritud ja värske toaõhuga heaolu oaasiks.

Topeltsüsinikfilter (aktiivsöefilter)

Täiendav süsinikfilter on ideaalne kõigile suitsetajatele. Lisaks saasteainetele neutraliseerib see aktiivsöefilter tõhusalt tubaka, lemmiklooma, köögilõhna, suitsulõhna, samuti ümbritsevast õhust pärit formaldehüüdi- ja lahustilõhna. Puhta õhu jaoks – ilma ebameeldivate lõhnadeta.

2 DACRON® eelfiltrit

DACRON® on sünteetiliselt toodetud polüestrist valmistatud kiudude nimetus, mis tänu oma eriti allergianeutraalsetele omadustele sobivad ideaalselt eelfiltriteks õhu puhastamisel. Sellega valmistatud sünteetilisest kiust eelfiltrid on eriti rebenemiskindlad, vastupidavad ja vetthülgavad. Isegi sünteetilise kiu filter filtreerib toaõhust usaldusväärselt kergeid kuni keskmisi lõhnu, jäme kodutolmu ja loomakarva.

Ionisatsioon

Juba niigi suurt filtri jõudlust tugevdab täiendavalt täisautomaatne ionisatsioon. Nii vabanevad negatiivselt laetud ioonid, mille staatiline laeng seob hõljuvaid õietolmu, tolmu, viirusi ja baktereid ning laseb neil maapinnale vajuda, kus need siis kolmeastmelise puhuri õhuvooluga kohe sisse imetakse ja eemaldatakse. Nii puhastatakse ruumiõhk veelgi tõhusamalt ja rikastatakse ka aktiivse hapnikuga.

Kiire ja lihtne filtrivahetus

Täpselt sama lihtne kui AirgoClean® 350 E juhtimine, on ka kokkupandud filtrite kiire vahetamine. Seadme kaaned saab tööriista abil ühe käega mõlemalt küljelt eemaldada, nii et eel- ja HEPA-filtrit saab visuaalselt kontrollida ja vajadusel muuta.

Eelised:

 • Mitmeastmeline toaõhufiltrisüsteem DACRON® eelfiltriga, HEPA süsinikfiltriga (99,97%) ja ionisatsiooniga
 • Peene tolmuosakeste, hõljuvate osakeste, saasteainete, mikroobide ja lõhnade ülitõhus HEPA-filtreerimine
 • Kombineeritud õhukvaliteedi näidik LED-värvides koos peentolmuosakeste tegeliku kuvamisega (PM 2,5 väärtus)
 • Sobib täisautomaatseks õhu puhastamiseks ruumides kuni 300 m³
 • Puhastusmaht kuni 1000 m³ / h
 • 4 ventilaatori kiirust turborežiimiga
 • 2 töörežiimi: automaatrežiim valguse tuvastamisega ja öörežiim
 • Õhukvaliteedi näidik koos temperatuuri ja niiskusega
 • Kompaktne ja võimas ning hõlpsasti kasutatav
 • Lihtne ja kiire filtrivahetus
 • IR kaugjuhtimispult
 • Taimeri funktsioon
 • Vanemlik kontroll
 • Filtri märgutuled
 • Öine režiim (vähem müra)
 • Madal energiatarbimine
 • Allergiasõbralik
Õhu maht
Sobib ruumidele kuni [m² / m³] 120 m² / 300 m³
1. tase [m³ / h] 260
2. tase [m³ / h] 450
3. tase [m³ / h] 650
4. tase [m³ / h] 1000
Elektrilised väärtused
Pistikühendus 220 – 240 V / 50 – 60 Hz
Energiatarve [kW] 0.105
Elektriühendus
Pistik Kesk- ja Ida-Euroopa 7/17
Kaabli pikkus [m] 1.7
Heliväärtused
1. tase – kaugus 1 m [dB (A)] 32
4. tase – kaugus 1 m [dB (A)] 60
fänn
radiaalne
aksiaalne
Puhuri tasemed 4
mõõde
Pikkus (ilma pakendita) [mm] 390
Laius (ilma pakendita) [mm] 405
Kõrgus (ilma pakendita) [mm] 795
Kaal
(ilma pakendita) [kg] 15
VARUSTUS, OMADUSED JA FUNKTSIOONID
Sisustus
Sisse / välja lüliti
Töö juhtimise tuli
Tolmuandur
Õhukvaliteedi andur
Digitaalne ekraan
Puuteekraan
Temperatuuri / niiskuse kuvamine
Õhukvaliteedi näidik
PM2,5 tuvastamine
Valguse tuvastamise funktsioon
Taimeri funktsioon
Lastekaitse / lukustusnupp
Ioniseerimine
Negatiivne ioonileke
Turbo režiim
Automaatne režiim
Öörežiim
Filtri asendamise indikaator
Infrapuna kaugjuhtimispult
Filtri vahetamise kuva
Peamine filter
filter
Eelfiltreerige Sünteetiline kiud
HEPA filtrid HEPA süsinikfilter
Filtri efektiivsus 99,97%
liikuvus
Plastist transpordirullid
Süvistatavad käepidemed

Soovid seda toodet rendile võtta?

Täida palun all oleva vormi väljad, saada meile päring ja me võtame Sinuga edasise osas ise ühendust!

Sulle võib meeldida ka…