Õhupuhastaja Jonix Cube White külmplasma tehnoloogia viiruste ja lõhnade vastu

699.00 km-ta 572.95

Õhupuhastaja Jonix Cube White külmplasma tehnoloogia viiruste ja lõhnade vastu

JONIX CUBE on seade, mis desinfitseerib siseõhku, eemaldades viirused, bakterid, hallituse, allergeenid ja lõhnad. Seade kasutab arenenud külma plasmatehnoloogiat, mis on praegu kõige ohutum ja tõhusam viis igat tüüpi saaste eemaldamiseks.

Ionisatsiooni nähtusel põhinev külmplasmatehnoloogia suudab koroonaviiruse suletud keskkonnas poole tunniga lagundada kuni 99,9%. Seda kinnitab praegu avaldatav uuring, mille viis läbi Padua ülikooli Andrea Crisanti meeskond.

 

Kirjeldus

Õhupuhastaja Jonix Cube White külmplasma tehnoloogia viiruste ja lõhnade vastu

JONIX CUBE on seade, mis desinfitseerib siseõhku, eemaldades viirused, bakterid, hallituse, allergeenid ja lõhnad.

SARS-CoV-2 – TÕHUSUSE ARUANNE – Kvantitatiivne analüüs suspensioonis virutsiidse toime hindamiseks SARS-CoV-2 viiruse vastu.

Seade kasutab arenenud külma plasmatehnoloogiat, mis on praegu kõige ohutum ja tõhusam viis igat tüüpi saaste eemaldamiseks.

CUBE töötab tõhusalt nii kodus kui ka avalikes kohtades, mis võimaldab seda kasutada kontorites, hotellides, meditsiiniasutustes, ilusalongides, baarides, kohvikutes, restoranides.

Itaalia Padua laboris testitud tehnoloogia, mille on välja töötanud Paduas asuva ettevõtte HiRef Spa ja Pisa Archa laborite asutatud idufirma Jonix.

Ionisatsiooni nähtusel põhinev külmplasmatehnoloogia suudab koroonaviiruse suletud keskkonnas poole tunniga lagundada kuni 99,9%. Seda kinnitab praegu avaldatav uuring, mille viis läbi Padua ülikooli Andrea Crisanti meeskond.

Toatemperatuuril tekkiv füüsikaline nähtus kasutab õhku, muutes selle ioniseeritud gaasiks (külmaks plasmaks), mis koosneb erinevatest elektriliselt laetud osakestest: elektronid, ioonid, aatomid ja molekulid, mis üksteisega kokku põrkavad, tekitavad oksüdeeruvaid aineid, mis on võimelised lenduvaid orgaanilisi ühendeid lagundama, nagu bakterid ja viirused.

Õhu ja pindade ionisaator JONIX

Külmaplasma tehnoloogia (mitte termiline plasma) on tänapäeval maailmas kõige arenenum. Seda kasutatakse õhu-, pinna- ja toiduainete desinfitseerimisel, meditsiinis, põllumajanduses, NASA kasutab seda tehnoloogiat kosmosemoodulite õhufiltrites.

Madala temperatuuriga tasakaalustamata atmosfääriõhu gaaslahendusplasma sisaldab laetud ioone ja elektrone, neutraalseid aatomeid, molekule ja ultraviolettkiiri. Iooni rekombinatsiooni tulemusena moodustuvad hüdroksiidioonid (HO2-) või hüdroksiidplasma. See aktiivne osake reageerib BAKTERIA ja VIIRUSTE bakterivalguga ning hävitab selle. Struktuur keemilised ühendid (tolueen, atseetaldehüüd, formaldehüüd), LÕHNAD ja allergeenide sarnaselt hävitatakse.

Suurepärane efektiivsus

Puhastab õhku ja pindu siseruumides kuni  85 m2

Puhastuskiirus

 Puhastage ruumis COVID 19 piires 30 minutit

Desinfitseerimine

Viiruste (ja COVID 19), bakterite, glüüfide, lõhnade ja allergeenide eemaldamine

Madal energiatarbimine

Elektrikulu  ≈  1 €  kuus

Kompaktne

Mõõtmed: 238mm x 238mm x 260mm Kokku 25 cm3

Filtreid pole

Ei vaja suuri hoolduskulusid

Jonix CUBE on õhupuhasti, mis kasutab arenenud tehnoloogiat, mida nimetatakse külmaks plasmaks, bakterite, hallituse, viiruste, saasteainete ja lõhnade eemaldamiseks õhust. Õhusaaste mõjutab otseselt keha elutähtsaid funktsioone ja meie võimet püsida tervena. CUBE loob kehale ideaalsed tingimused, tagades parema üldise heaolu, aitab leevendada astmat ja hingamishäiretega allergilisi inimesi, optimeerides nende hingamisfunktsioone, parandab elutähtsaid funktsioone ja suurendab hapniku imendumist kehas. CUBE kaitseb õhus levivate viiruste (ja COVID 19), mikroobide, allergeenide, seente ja lõhnade eest.

JONIX CUBE Valge
Mõõdud, mm: 238x238x260
Kaal, kg: 4
Õhuvool, m3 / h: 40
Maks. toa suurus, m2: 85
Elektritarve, W: 10
Toide: 230 V / 50 Hz

Soovid seda toodet rendile võtta?

Täida palun all oleva vormi väljad, saada meile päring ja me võtame Sinuga edasise osas ise ühendust!