Allahindlus!

Survepump TGP 1025 ES ES kodu- ja aiapump

Original price was: 199.00€.Current price is: 189.00€. km-ta 154.92

Kirjeldus

Survepump TGP 1025 ES ES kodu- ja aiapump (Saksa kvaliteet)

Aiapump – korrosioonikindel roostevabast terasest korpus ja tugev voolukiirus

aiapump

1000-vatine roostevabast terasest olmeveevärk pumpab kuni 3300 liitrit puhast tarbevett kuni 7 meetri sügavuselt. Kuni 30-meetrine kõrgus tagab piisava veesurve ka kõrgematel korrustel. Vees olevad kuni 2 mm suurused osakesed lasevad pumba abil kergesti läbi. Nii imi- kui surveühendusel on sisekeere läbimõõduga 1″ ehk 33,24 mm. 19-liitrine roostevabast terasest survepaak tagab püsiva veesurve ka siis, kui pump ei tööta. Integreeritud rõhuahel jälgib paagi rõhku ja lülitab pumba sisse alles siis, kui rõhk paagis langeb alla 1,5 baari, või lülitab selle välja, kui rõhk 3 baari on taas saadaval.

survepump

Kvaliteetne ja vastupidav täisroostevabast terasest disain
TGP 1025 ES ES tarbeveesüsteem, mis on igast suunast pritsmekindel vastavalt kaitseklassile IPX4, on tänu peaaegu täielikule roostevabast terasest konstruktsioonile usaldusväärselt korrosiooni eest kaitstud. Eesmine pumbapea ja kogu survepaak on valmistatud roostevabast terasest. Kollane metallist pumba korpus on ilmastikukindla kaitsekattega, mustad korpuse osad on valmistatud löögikindlast plastikust. Vastupidav alumiiniummähisega mootorit iseloomustab ka kõrge korrosioonikindlus ning see pakub ka väga head soojusjuhtivust ja vastupidavust. Pika kasutusea garantiiks on ka kvaliteetne keraamiline mehaaniline tihend, mis hoiab ära etteandepumba enneaegse kulumise. Samuti on olmeveevärk ülekuumenemise eest kaitstud termokaitseahelaga.

Kasutage Troteci kaubamärgi kvaliteeti kõrge väärtuse, ohutuse ja funktsionaalsuse tagatisena. Seaduslikult kaitstud GS-pitsatiga kinnitab TÜV Rheinlandi katsekeskus, et selle seadme sihipärasel või ettenähtaval kasutamisel ei ohustata kasutaja ohutust ja tervist.

Brändi kvaliteet pluss hinnaeelis

Usaldusväärne, võimas ja sobib kõige raskematele kasutusvaldkondadele: Need on Troteci koduveevärgi kvaliteediomadused. Tänu suurele jõudlusele suudavad nad toime tulla isegi äärmuslike nõudmistega. Kõrge jõudlus nõudlike rakenduste jaoks, sest Trotec tähistab brändi kvaliteeti ja professionaalseid lahendusi suurepärase hinna ja kvaliteedi suhtega!

Koduveevärgi vajaliku võimsuse määramiseks konkreetse rakenduse või kavandatava paigaldise jaoks on vaja teha vaid paar arvutust. Nõutav tarnekõrgus ja tarnemaht on määravad kriteeriumid.

Vajaliku rõhu saab pea sisse arvutada lihtsa teisenduse abil. Esiteks tuleks järgmise teabe põhjal arvutada vajalik vooluhulk – st maksimaalne veetarbimine:

varustus liitrit minutis liitrit tunnis
WC paak 4L/min 240 liitrit tunnis
vannitoa valamu 6L/min 360 liitrit tunnis
nõudepesumasin 8L/min 480 liitrit tunnis
Pesumasin 10L/min 600 liitrit tunnis
dušš 10L/min 600 liitrit tunnis
vann 15L/min 900 liitrit tunnis
vihmuti 10L/min 600 liitrit tunnis

Näide: Paigalduses peaks olema võimalik kasutada pesumasinat (10 liitrit/min), nõudepesumasinat (8 liitrit/min), vanni (15 liitrit/min) ja kahte sprinklerit (2 x 10 liitrit/min = 20). liitrit/min) samaaegseks kasutamiseks. Lisage vastavad kuluväärtused, nii et tulemuseks on 53 liitrit/min. 40% määratud tulemusest loetakse alati lõpuks vajalikuks voolukiiruseks. Selles näites on nõutav voolukiirus 21,2 liitrit/min. Nüüd korrutage 60-ga ja saate tunnis vajaliku veekoguse 1272 liitrit/h.

veepump

Võimalikud kasutusalad olmeveevärgile TGP 1025 ES ES

Kaevud, vihmaveepaagid ja tsisternid on olmeveevärkide levinumad veeallikad. Selget vett saab pumbata ka seisvatest veekogudest ja ojadest, et see alternatiivse tarbeveena olmeveevõrku juhtida. Koduveevärk TGP 1025 ES ES vähendab kalli kraanivee tarbimist kõikjal majas ja aias, kus joogivee kvaliteeti ei nõuta. Mida suuremat majapidamist või aeda kasta, seda suurem on aastane veekulu kokkuhoid.

Varusta wc ja pesumasin tasuta veega

Pesumasinad ja tualettruumi loputussüsteemid sobivad ideaalselt olmeveevärgi tasuta tarbevee saamiseks. Looduslik vihma- või põhjavesi on ka vähem lubjarikas, mis pikendab eelkõige pesumasina kasutusiga. Kui protsessivett pumbatakse maa-alusest reservuaarist, saab seda kasutada ka dušiveena, olenevalt vee kvaliteedist ja puhtusest.

Puhastage terrassid ja sõidukid kogutud veega

Survepesurid ja aiavoolikud on lihtsasti ühendatavad olmeveevärgiga, nt. B. terrassi või autot pesta tasuta hooldusveega.

Kasta aeda odavalt ja keskkonnasõbralikult

Iga standardset kastmissüsteemi saab kiiresti ja lihtsalt ühendada olmeveevärgiga. Olgu muruvihmut, vihmutusseade, mikrotilgutisüsteem või aiavoolik – koduveevärk TGP 1025 ES ES varustab teid aias usaldusväärselt loodusliku tarbeveega.

Ideaalne majja ja aeda – olmeveevärk TGP 1025 ES ES on korrosioonikaitsega täielikult roostevabast terasest konstruktsiooniga soovitatav kui usaldusväärne eraveevarustus.

Survepaak energiasäästliku rõhulülitiga

Mida suuremaks on rõhu ühtluspaagi mõõtmed, seda harvem lülitub sisse toitepump. 19-liitrine boiler ei lase pumbal iga veesoovi korral otse sisse lülituda, näiteks kui kraan avatakse vaid korraks. See vähendab oluliselt olmeveevärgi sisselülitamisaegu ja energiakulu. See põhjustab ka vähem kulumist ja süsteemi õrnemat tööd. Lisaks väheneb käivituste arvu vähenedes pumba käivitamisest ja töötamisest põhjustatud müra.

Vähe hooldust nõudev töö sise- või välistingimustes
Tarbeveesüsteemil TGP 1025 ES ES on vee täitmisava lihtsaks esmaseks täitmiseks ja tühjenduspesa survepaagi jääkveest tühjendamiseks. Puurimised pumba jaluses võimaldavad olmeveevärgi stabiilset ja püsivat paigaldust siseruumides või kaetud välialal.

Säästke kuni 50% kallist kraanivett!
Alternatiivsete veeallikate kaasamine igapäevasteks majapidamisvajadusteks on nii ökoloogilisest kui ka majanduslikust seisukohast väga mõttekas. Sest iga kord, kui kasutate pumpa, säästate raha! Ostetud protsessiveele pole märgatavalt soodsam alternatiiv suvekuudel aia kastmiseks mõeldud protsessivee pumpamine, vaid ka aastaringne veevarustus maja tualettruumi loputamiseks. Pesumasinat saab kulude kokkuhoiuks varustada ka vihma- või kaevuveega. Omatoodetud protsessivett võib olenevalt vee kvaliteedist ja puhtusest kasutada isegi vannitoas dušiveena. Ja see tasub end ära!

Koduveevärgi võimalikud kasutusalad TGP 1025 ES ES
Kaevud, vihmaveepaagid ja tsisternid on olmeveevärgi kõige levinumad veeallikad. Selget vett saab pumbata ka seisvatest veekogudest ja ojadest, et see alternatiivse tarbeveena olmeveevõrku juhtida. Koduveevärk TGP 1025 ES ES vähendab kalli kraanivee tarbimist kõikjal majas ja aias, kus joogivee kvaliteeti ei nõuta. Mida suuremat majapidamist või aeda kasta, seda suurem on aastane veekulude kokkuhoid.

Varusta tualettruumi ja pesumasinat tasuta veega
Pesumasinad ja loputuskäimlad sobivad ideaalselt olmeveevärgi tasuta tarbevee saamiseks. Looduslik vihma- või põhjavesi on ka vähem lubjarikas, mis pikendab eelkõige pesumasina kasutusiga. Kui protsessivett pumbatakse maa-alusest reservuaarist, saab seda kasutada ka dušiveena, olenevalt vee kvaliteedist ja puhtusest.

Puhastage terrassid ja sõidukid enda poolt väljapumbatud veega
. Survepesureid ja aiavoolikuid saab hõlpsasti ühendada olmeveevärgiga, nt. B. terrassi või autot pesta tasuta hooldusveega.

Kastke aeda soodsalt ja keskkonnasõbralikult
Iga tavakastmissüsteemi saab kiiresti ja lihtsalt ühendada olmeveevärgiga. Olgu muruvihmut, vihmutusseade, mikrotilgutisüsteem või aiavoolik – koduveevärk TGP 1025 ES ES varustab teid aias usaldusväärselt loodusliku tarbeveega.

Ideaalne majja ja aeda – veepump TGP 1025 ES ES on korrosioonikaitsega täielikult roostevabast terasest konstruktsiooniga soovitatav kui usaldusväärne eraveevarustus.

Eelised:

 • Võimas 1000 W võimsus kuni 3300 liitri tunnis pumpamiseks
 • Maksimaalne kõrgus: 30 m, imemiskõrgus kuni 7 m
 • Võimalik integreerida olemasolevasse olmeveevärki
 • Ideaalne koduseks veevarustuseks või aedade pingutusteta kastmiseks
 • Tugev pumba korpus ja survepaak on valmistatud ilmastikukindlast roostevabast terasest, kõrge korrosioonikindlus tänu alumiiniummähisega mootorile
 • Stabiilne 1″ metallkeere imemis- ja survepoolel
 • Kvaliteetne keraamiline tihend tagab pika kasutusea
 • Hooldusvaba mootor integreeritud termokaitseahelaga ülekuumenemise korral
 • Puhta vee pumpamiseks kuni 2 mm suuruste hõljuvate osakestega
 • Pumba IPX4 reiting – pritsmekindel igast suunast
 • Toitepistiku kaitseaste IP44 – pritsmekindel
 • Kasutajasõbralik tänu suurele täiteavale pumba lihtsaks täitmiseks
 • Kaitse külmumise eest – tänu vee äravoolukruvile saab jääkvett kergesti tühjendada
 • Praktiline sisse/välja lüliti
 • Tänu integreeritud rõhulülitile väheneb energiakulu ja kulumine
 • Stabiilne pumba alus aukudega lihtsaks kinnitamiseks

Soovid seda toodet rendile võtta?

Täida palun all oleva vormi väljad, saada meile päring ja me võtame Sinuga edasise osas ise ühendust!