Parim Robottolmuimeja Deebot OZMO T8+

899.00 km-ta 736.89

Tolmuimeja Deebot T8+ on Ecovacs Deebot T8 robottolmuimeja aga koos automaatse tühjendusjaamaga, mis teeb selle käsitlemise eriti mugavaks.

Tühjendusjaam teeb robottolmuimeja kasutamise mugavaks ja lihtsaks. Põhjus on lihtne, prügiurni ei ole vaja enam nii tihti tühjendada, vaid seda teeb enamuse ajast teie eest tühjendusjaam. Keskmise kodu puhul ei ole vaja prügikotti sellisel juhul vahetada ca 30 päeva jagu.

Laost otsas

Kategooria:

Kirjeldus

Parim robottolmuimeja Ecovacs Deebot OZMO T8+

Tolmuimeja Deebot T8+ on Ecovacs Deebot T8 robottolmuimeja aga koos automaatse tühjendusjaamaga, mis teeb selle käsitlemise eriti mugavaks.

Tühjendusjaam teeb robottolmuimeja kasutamise mugavaks ja lihtsaks. Põhjus on lihtne, prügiurni ei ole vaja enam nii tihti tühjendada, vaid seda teeb enamuse ajast teie eest tühjendusjaam. Keskmise kodu puhul ei ole vaja prügikotti sellisel juhul vahetada ca 30 päeva jagu.

Deebot OZMO T8+ on Ecovacsi 2020 aasta robottolmuimeja. Eriliseks teeb seadme takistuste tuvastuse ja nende vältimise osa (jääb alla ainult T8 AIVI-le).  Roboti kaks väikest sensorkaamerat tuvastavad isegi kuni paari millimeetri kõrgused takistused ja edukalt väldib neid.

Sarnaselt teistele T8 robotitele on sellel väga täpne kaardistus ja koristusfunktsionaalsus, mis täiendab murrangulist OZMO ™ Pro põrandapesufunktsionaalsust. Seadme alla olev mopp vibreerib vastu põrandat, see annab oluliselt parema pesu, kui tavalistel puhastusseadmetel. Nagu ka eelmistel Ecovacs Deebot tippmudelitel, on ka T8-l suure mahutuvusega aku, millega tavaline roboti  tööaeg on kuni 175 minutit.

Komplektis: robottolmuimeja, tühjendusjaam, 2 tolmukotti, küljeharjad 4 tk, OZMO Pro pumbaga veeanum, mikrokiust mopp, ühekordsed mopi lapid.

Robottolmuimeja OZMO T8+ omadused, mis eridtab seda teistest seadmetest:

  • Automaatne tühjendusjaam
  • Väga hea takistuste, asjade ja juhtmete tuvastussüsteem
  • Põhjalik ruumide kaardistamine
  • Vibreeriv OZMO ™ Pro põrandapesu funktsioon

T8 automaatne tühjendusjaam käivitub siis kui robot saabub tühjendusjaama. Jaama saabudes käivitub imemismootor, millega tõmmatakse roboti sees olevast urnist mustuse tühjendusjaama üleval osas asuvasse tolmukotti. Täitunud koti saab siis kerge vaevaga eemaldada ja asendada uuega. Tolmukoti suurus on 2,5l, mis on kuue pilgeni täis prügiurni maht. Mobiilirakendusest on võimalik seadistada jaama robotit tühjendama automaatselt peale igat koristuskorda, või siis manuaalselt nupuvajutusega.

Robottolmuimeja Deebot OZMO T8+ on Ecovacsi 2020 aasta mudel, mis tunneb ära ka väiksemadki takistused, et nendest edukalt mööduda. (parema tuvastusega on ainult Deebot OZMO T8 AIVI). Tänu sellele puhastab robot põhjalikult ja kiirelt koristatava pinna.

Nagu ka T8 AIVI kaardistab robot väga täpselt koristatavad ruumid, et täpselt teada kust on juba koristatud ja kuhu vaja veel minna.

Nagu kõik OZMO funktsiooniga robottolmuimejad, siis lisaks lihtsalt tolmu imemisele, seade peseb pinnad aga veelgi põhjalikumalt, kui konkurentide seadmed. Nimelt uue OZMO ™ Pro pesemis tehnoloogia abil pannakse seadme all olev niisutatud mopp kõrgsageduslikult vibreerima, et saada kätte ka kangekaelsemad plekid. Kui vibreeriva mopi funktsiooni ei soovi kasutada, saab selle eemaldada või asendada tavalise OZMO mopiga.

Tõenäoliselt parim seade, mis hetkel turul saadaval on.

Töörežiime Auto, Kohandatud, Määratud piirkond
Koristusala kaardistus Jah. Seade kaardistab koristatava ala ja puhastab selle alusel.
Mitme kaardi salvestamine Jah. Robot saab salvestada mitme korruse kaardid, et veelgi täpsemalt koristada.
Koristuse planeerimine Jah. Võimalus määrata alade koristusjärjekorda.
Koristuse jätkamine Jah. Automaatselt jätkab peale laadimist sealt kus pooleli jäi.
Imemisvõimsuse automaatne muutmine Jah. Reguleerib imemisvõimsust võimsust vastavalt koristatavale pinnale.
Tööaja programmeerimine Jah
Tööaeg kuni 175 min
Ületatava lävepaku kõrgus 20 mm ilma mopita, 13mm mopiga
Laadimisaeg 6,5 tundi
Müratase 67 db (Max režiimis)
Harjad 2 küljeharja, pöörlev peahari
Seadme kõrgus 9,3 cm
Nutitelefonist juhitav Jah. Kogu seadme juhtimine toimub mobiilirakenduse kaudu.
Sensorid Jah. Põrke- ja kukkumissensorid.

Soovid seda toodet rendile võtta?

Täida palun all oleva vormi väljad, saada meile päring ja me võtame Sinuga edasise osas ise ühendust!