HyStream 2000 soojuspüstol

99.00 km-ta 81.15

HyStream 2000 soojuspüstol

Meie universaalse HyStream 2000 ergonoomiline püstolidisain teeb võimalikuks veelgi pikemad kuumaõhutöötlused ilma väsimata – ja tänu spetsiaalselt tasakaalustatud kaalujaotusele saab seda termotööriista kasutada ka statsionaarselt stabiilses seisus, käed-vabad tööks.

Kirjeldus

HyStream 2000 soojuspüstol

Plasti keevitamise, materjali deformeerimise, kaabli kokkutõmbumise, värvieemalduse ja materjalijääkide eemaldamiseni kuni tapeedi eemaldamiseni või liimimisprotsesside kuivamise kiirendamiseni ja laias valikus värvides – kuumaõhupüstol HyStream 2000 on universaalne abimees paljude käsitsitööde jaoks. ja seetõttu ei tohiks see puududa ühestki tööriistakogust.

kuumaõhupüstol

Meie universaalse HyStream 2000 ergonoomiline püstolidisain teeb võimalikuks veelgi pikemad kuumaõhutöötlused ilma väsimata – ja tänu spetsiaalselt tasakaalustatud kaalujaotusele saab seda termotööriista kasutada ka statsionaarselt stabiilses seisus, käed-vabad tööks.

Selleks, et kuumaõhupüstoli HyStream 2000 iga ülesande jaoks optimaalselt seadistada, on seadmel 60 eelvalitavat temperatuuritaset vahemikus 50 °C kuni 650 °C ja viieastmeline õhuvoolu reguleerimine. Automaatne temperatuurikontroll koos integreeritud ülekuumenemiskaitsega tagab ohutu pideva töö.

Kõiki valitud jõudlusväärtusi saab hõlpsasti lugeda integreeritud LCD-ekraanilt ja viimane valitud seadistus salvestatakse mälufunktsiooni kasutades isegi siis, kui seade pole sisse lülitatud.

Olenemata sellest, kas tegemist on täpse või laia alaga kuumtöötlusega ja sihipärase kuumusjoa kõrvalekaldega, et kaitsta kuumustundlikke alusmaterjale – tänu standardvarustusse kuuluvale kinnitusotsiku komplektile on HyStream 2000 kuumaõhupüstol teile optimaalne termiline tööriist peaaegu iga töö jaoks. ülesanne – isegi professionaalse grillsüütajana grillsöe kiireks hõõgumiseks

Grillsüütaja otsik Sügavalt söe sisse torgatud, tänu spetsiaalselt disainitud otsikule hõõgub see läbi ja on grillimiseks valmis vaid mõne minutiga.
Laia juga otsik Pidevaks ja ulatuslikuks õhujaotuseks, ideaalne vanade värvikihtide eemaldamiseks suurelt alalt või isegi pahtlitööde kuivatamiseks.
Klaasikaitse/läbipaindeotsik Kaitseb ülekuumenemise – näiteks klaaspindade – eest, suunates soojusjoa kõrvale. Ideaalne vana värvi ja pahtli eemaldamiseks aknaraamidelt või restaureerimistöödeks.
Reduktorotsik Vähendab soojusjuga täpsemaks tööks, näiteks nurkades värvi eemaldamiseks või keevitamiseks.

Siin on lühidalt mõned praktilised eelised:

 • Ergonoomiline püstoli disain
 • Valitud võimsusväärtuste LCD-ekraan
 • Õhuhulk ja temperatuur on sõltumatult reguleeritavad mitmes etapis
 • Kinnitusdüüsid paljude erirakenduste jaoks, mis on juba tarnekomplektis
 • Ohutu töö ülekuumenemiskaitse tõttu
 • Tänu tasakaalustatud kaalujaotusele saab seda optimaalselt kasutada ka paigal olles

Sisaldab mitmekülgset kinnitusotsiku komplekti:

Grillsüüteotsik: torgatud sügavale söe sisse, tänu spetsiaalselt disainitud otsikule hõõgub hästi ja on grillimiseks valmis vaid mõne minutiga.

Laia juga otsik: pidevaks ja laiaulatuslikuks õhujaotuseks, sobib ideaalselt vanade värvikihtide eemaldamiseks suurelt alalt või isegi pahtlitööde kuivatamiseks.

Klaasikaitse/läbipaindeotsik: kaitseb ülekuumenemise eest – näiteks klaasid – suunates soojusjoa kõrvale. Ideaalne vana värvi ja pahtli eemaldamiseks aknaraamidelt või restaureerimistöödeks.

Reduktorotsik: Vähendab soojusjuga täpsemaks tööks, näiteks värvi eemaldamiseks nurkadest või keevitamiseks.

Tehnilised kirjeldused:

 • Energiatarve: 2000 W
 • Temperatuurivahemik: 50 kuni 650 °C (10 °C sammuga)
 • Õhuhulk: 15 – 30 m³/h (5 etapis)
 • Toitejuhtme pikkus: 1,9m
 • Pinge: 230V / 50Hz
 • Mõõdud (käepide): pikkus 150 mm
 • Mõõdud (otsik): pikkus 30 mm / Ø 30 mm
 • Mõõdud (püstol): pikkus 255 mm / laius 70 mm / Ø 90 mm
 • Kaal: 940g

Tarbijaajakiri www.vergleich.org testis meie kuumaõhupüstolit HyStream 2000 ja andis sellele kuumaõhurelvade võrdluses teise koha. Testijatele avaldas erilist muljet pidev töö, püsivad temperatuurid ja täpne temperatuuri reguleerimine. Täpsemalt saad lugeda testi võrdlusest .

Soovid seda toodet rendile võtta?

Täida palun all oleva vormi väljad, saada meile päring ja me võtame Sinuga edasise osas ise ühendust!