Kappsoojapuhur diiselküttega, 70 kW

6,322.00 km-ta 5,181.97

Kappsoojapuhur diiselküttega, 70 kW 6000m3/h

Kahekordne isolatsioon ja madal pinnatemperatuur tagavad ohutuse

 • Ühildub ERP 2018-ga
 • Automaatne õlipõleti
 • Elektrooniline leegi juhtimine
 • Sisseehitatud elektrooniline ruumitermostaat (0 ° / + 40 ° C)
 • Tsentrifugaalventilaator
 • Käsitsi lähtestamine – termostaat kaitseb ülekuumenemise eest
 • Toitejuhe pistikuga
 • Integreeritud kütusetase
 • topeltraam ja madal raami pinnatemperatuur ohutuse tagamiseks
 • tõhus põlemiskamber roostevabast terasest, aerodünaamilise kujuga
 • eelsoojendus ja automaatne järelventilatsioon

Kirjeldus

Kappsoojapuhur diiselküttega, 70 kW 6000m3/h

100% puhas kuum õhk:  see ErP-ga ühilduv kapisoojendi annab ainult puhast suitsuvaba soojust, kuna põlemisel tekkivad aurud juhitakse väljast välja.

TOOTELEHT + LISATARVIKUD

Plug & Play:  loodud kiireks ja viivitamatuks paigaldamiseks iga ettevõtja poolt, see nõuab lihtsalt auku seinas heitgaaside jaoks ja ühendatakse igasse pistikupessa.

Kvaliteetsed omadused: sealhulgas kahekihiline korpus, eelsoojendatud ja automaatne järelventilatsiooniga põlemiskamber, elektrooniline leegikontroll, automaatne õlipõleti ja tsentrifugaalventilaator, millel on ainult ventilaatori lüliti.

Mitu termostaati:  Confort 70 on varustatud sisseehitatud  elektroonilise ruumitermostaadiga, mis võimaldab temperatuuri reguleerida vahemikus 0 °C kuni +40 °C, automaatse lähtestamise FAN-LIMIT bi-termostaadi ja käsitsi lähtestava ülekuumenemise turvatermostaadiga.

Sisseehitatud 110-liitrine kütusepaak:  S toetab kuni 16-tunnist tööaega ja seda saab hõlpsasti täita, mugavuse huvides on integreeritud kütusetaseme näidik.

Saadaval on standardsed ja pöörleva pea väljalaskeavad : standardsel peal on õhu võrdseks jaotamiseks reguleeritavate lamellidega väljalaskeava kõigi nelja külje ümber. Sooja õhu suunamiseks sinna, kuhu soovite, saab aknaluuve sulgeda. Pöörleva peaga versioonil on 360 kraadi reguleeritav pea, mida saab pöörata, et juhtida sooja õhku sinna, kus seda vajatakse. 150 mm läbimõõduga lõõri väljatõmbetoru saab ühendada väljas olevate aurudega.

ARCOTHERM CONFORT 70 DIISEL KAPPSOOJENDUS

MAKSIMAALNE EFEKTIIVSUS. MINIMAALSED HEITKOGUSED.

Arcotherm Confort 70 Plug and Play kapisoojendi on Erp 2018 ühilduv ning varustatud mitmete tugevate funktsioonide ja usaldusväärsete komponentidega, et tagada esmaklassiline küttejõudlus. Selle kaudpõlemiskütteseadme poolt toodetud soojus on 100% puhas, kuna heitgaasid eemaldatakse ruumidest väljalasketoru kaudu. See 70kW korpusesoojendi on mõeldud kiireks ja koheseks paigaldamiseks, pakkudes mugavat ja tõhusat küttelahendust talve esimestel ilmingutel.

Sellel kütteseadmel on suurepärased omadused: automaatne õlipõleti, elektrooniline leegikontroll ja tsentrifugaalventilaator soojuse ringlemiseks ruumis. Sisaldab ainult ventilaatoriga lülitit, mis tagab suvel ventilatsiooni ja kihistuse eemaldamise. Hiiglaslik 110-liitrine integreeritud kütusepaak toetab kuni 16-tunnist tööaega, mugavuse huvides on integreeritud kütusetaseme näidik.

Confort 70-l on kahekihiline korpus, mis tagab termoakustilise isolatsiooni ja ohutu madala pinnatemperatuuri. Täiustatud tehnoloogiaga loodud roostevabast terasest põlemiskamber on maksimaalse efektiivsuse tagamiseks eelsoojendatud ja automaatne järelventilatsioon.

See kaudpõlemiskapp-küttekeha on varustatud mitme termostaadiga, sealhulgas sisseehitatud elektrooniline ruumitermostaat, mis võimaldab temperatuuri reguleerida vahemikus 0° kuni +40°C, kütteseade lülitub sisse ja välja, et kohaneda seatud temperatuuriga – säästes kütust, energiat ja kulud. Lisaks on automaatse lähtestamise FAN-LIMIT bi-termostaat ja käsitsi lähtestatud ülekuumenemise ohutustermostaat, mis käivitab probleemide ilmnemisel automaatse väljalülituse – nii et võite loota turvalisele küttelahendusele.

SAADAVAL KAPISOOJENDI TARVIKUD

TUGEV. USALDUSVÄÄRNE. TÕHUS.

Meil on Arcotherm Confort korpusesoojenditega kasutamiseks saadaval suur valik tarvikuid. Need tarvikud võimaldavad teil luua täpselt ruumi soojendamiseks vajaliku seadistuse. Meil on jalgade komplektid ja rataste komplektid, nii et saate seada seadme ühte kohta istuma või hõlpsasti kaasaskantavaks.

Meil on fikseeritud õhu väljalaske difuusorid või 360° pöörleva peaga õhu väljalaske difuusorid. Mõlemal difuusoril on reguleeritavad ribid, mis võimaldavad teil soojust vastavalt vajadusele suunata. Lisaks on meil saadaval õhu sisselasketorud, väljalasketorud, väljalaskepõlvtorud ja vihmakatted. See torustik võimaldab teil suitsu välja juhtida vastavalt teie ruumi nõuetele.

Tehniline informatsioon
Küttevõimsus 70,78 kW / 60 869-243 476 kcal / h – BTU / h
väljuv soojusvõimsus 65,96 kW / 56 730–226 919 kcal / h – BTU / h
93,20%
Mustand 6000 m³ / h
Kütusekulu 5,60 kg/h
Paagi maht 110 liitrit
Sõiduaeg 16,9 h
Pinge 230 V
Temperatuuri tõus 40°C
Korstna läbimõõt 150 mm
Mõõdud ( PxLxK) 1045x600x1530 mm
Kaal 204 kg

Soovid seda toodet rendile võtta?

Täida palun all oleva vormi väljad, saada meile päring ja me võtame Sinuga edasise osas ise ühendust!