Kappsoojapuhur diiselküttega, 32 kW Confort Biemmedue

5,100.00 km-ta 4,180.33

Kappsoojapuhur diiselküttega, 35 kW Confort Biemmedue

100% puhas soe õhk: ringleb ainult puhast, suitsuvaba sooja õhku, kuna põlemisel tekkivad aurud hoitakse soojusvaheti sees ja juhitakse välja.

Heitgaasi lõõr: 150 mm läbimõõduga suitsutoru saab ühendada kuni suitsutoru pikkuseni, et suitsu välja juhtida.

Plug & Play: saab hõlpsasti paigaldada. Sellele tuleb lihtsalt seina sisse teha auk, et heitgaasid välja juhtida, ja seejärel ühendada see tavalisse 230 V pistikupessa.

Kirjeldus

Kappsoojapuhur diiselküttega, 35 kW Confort Biemmedue

100% puhas soe õhk: ringleb ainult puhast, suitsuvaba sooja õhku, kuna põlemisel tekkivad aurud hoitakse soojusvaheti sees ja juhitakse välja.

Heitgaasi lõõr: 150 mm läbimõõduga suitsutoru saab ühendada kuni suitsutoru pikkuseni, et suitsu välja juhtida.

Plug & Play: saab hõlpsasti paigaldada. Sellele tuleb lihtsalt seina sisse teha auk, et heitgaasid välja juhtida, ja seejärel ühendada see tavalisse 230 V pistikupessa.

TOOTELEHT INGLISE KEELES

Kvaliteetsed omadused: kahekihiline korpus tagab termoakustilise isolatsiooni ja ohutu madala pinnatemperatuuri ning tugeva roostevabast terasest põlemiskambri, mis on eelsoojendatud ja järelventileeritud, et tagada maksimaalne tõhusus ja töökindlus. Elektrooniline leegikontroll ja tõhus tsentrifugaalventilaator tagavad usaldusväärse ja tõhusa töö.

Saadaval on standardsed ja pöörleva pea väljalaskeavad : standardsel peal on õhu võrdseks jaotamiseks reguleeritavate lamellidega väljalaskeava kõigi nelja külje ümber. Sooja õhu suunamiseks sinna, kuhu soovite, saab aknaluuve sulgeda. Pöörleva peaga versioonil on 360 kraadi reguleeritav pea, mida saab pöörata, et juhtida sooja õhku sinna, kus seda vajatakse.

Integreeritud termostaat: võimaldab teil määrata ruumis vajaliku temperatuuri. Kütteseade lülitub automaatselt sisse ja välja vastavalt vajadusele, et säilitada vajalik temperatuur, säästes kütust, energiat ja raha.

Sisemine 80-liitrine kütusepaak: pakub rohkelt kütust, et hoida kütteseadet töös, ja seda saab vajaduse korral hõlpsasti lisada.

230 V toiteallikas: paigaldamise mugavuse ja lihtsuse huvides saab hõlpsasti ühendada mis tahes standardse 230 V taskupistikupesaga.

Ainult ventilaatori lüliti: võimaldab ventilaatorit kasutada eraldi ilma kütteta, et tagada suvekuudel ventilatsioon.

Ülekuumenemise termostaat: lülitab kütteseadme automaatselt välja, kui see hakkab üle kuumenema, vältides õnnetust.

Arcotherm Confort 35 on osa Arcothermi uue põlvkonna ErP-ga ühilduvatest kaudküttega diiselkütteseadmetest. 2018. aasta energiaga seotud toodete direktiiviga rakendati rida meetmeid ruumikütteseadmete kasvuhoonegaaside heitkoguste vähendamiseks. Alates 1. jaanuarist 2018 nõudis direktiiv, et kõik diisel- ja gaasimootoriga seadmed saavutaksid hooajalise efektiivsuse üle 72%. Alates 26. septembrist 2018 nõudis direktiiv, et NOx heitkogused ei tohi õliküttega seadmete puhul ületada 180 mg/kWh (bruto). Arcotherm Confort 35 abil võite olla kindel, et teie küttelahendus vastab viimastele eeskirjadele.

KVALITEETNE DISAIN JA EHITAMINE

USALDUSVÄÄRNE JA TÕHUS KÜTTEJÕUDLUS KÜLMADEL TALVEKUUDEL

Arcotherm on tuntud selle poolest, et toodab väga tugevaid ja tõhusaid seadmeid, millel on hulk komponente ja funktsioone, mis tagavad usaldusväärse ja tõhusa jõudluse. Mudel Confort 35 pole erand. Nendel 32 kW seadmetel on kahekihiline korpus termoakustilise isolatsiooni ja ohutu madala pinnatemperatuuri tagamiseks ning vastupidav roostevabast terasest põlemiskamber. Maksimaalse efektiivsuse ja töökindluse tagamiseks on põlemiskamber eelsoojendatud ja järelventilatsiooniga.

Nendel kütteseadmetel on ka käsitsi lähtestatud ülekuumenemise ohutustermostaat, mis lülitab seadme probleemi korral kohe välja, samuti integreeritud 80-liitrine kütusepaak, elektrooniline leegikontroll, sisseehitatud termostaat ja tsentrifugaalventilaator sooja õhu väljasaatmiseks. ruumi sisse. Nende korpusküttekehade poolt toodetav kuum õhk on absoluutselt puhas, kuna heitgaasid eemaldatakse ruumidest väljalasketoru kaudu.

LISATARVIKUD SAADAVAL

KÕIK VAJALIK LAO, TÖÖKOJA VÕI MÜÜGISALONGI KÜTMISEKS

Meil on Arcotherm Confort 35 kapisoojendite jaoks saadaval mitmeid tarvikuid. Need tarvikud võimaldavad teil ruumi soojendamiseks täpselt soovitud seadistuse saada. Meil on saadaval jalgade komplektid ja rataste komplektid – nii saate seada soojendi kas ühes asendis hoida või ratastega ringi liigutada. Meil on ka fikseeritud õhu väljalaske difuusorid või 360° pööratavad peaga väljalaske difuusorid. Mõlemal difuusoril on reguleeritavad ribid, nii et saate soojust vastavalt vajadusele suunata. Lisaks on meil saadaval õhu sisselasketorustik, väljalasketorud, väljalaskepõlvtorud ja vihmakatted, et saaksite heitgaasid vastavalt vajadusele ruumist välja juhtida. Meie saadaolevate tarvikute valiku kohta lisateabe saamiseks helistage meile.

Mõõdud (Laius x Sügavus x Kõrgus): 530mm x 1010mm x 1360mm
Kaal: 141 kg
Nimisoojusvõimsus: 34,76 kW / 29
891 – 119 564 kcal/h – BTU/h Väljundsoojusvõimsus: 32,64 kW/2 -7,1 kTU/2 -7 BTU /h
Soojusefektiivsus: 93,4%
Õhuvool: 2700 m3/h
Saadaval staatiline press.: 150 – 15 Pa – mm H2O
Kütusekulu: 2,75 kg/h
Paagi maht: 80 liitrit
Tööaeg: 25 tundi
Elektrivõimsus: 230-1- 50 V-ph-Hz
Energiatarve 230 V: 680 vatti
Temperatuuri tõus: 43°C
Lõõr ø: 150 mm

 

Soovid seda toodet rendile võtta?

Täida palun all oleva vormi väljad, saada meile päring ja me võtame Sinuga edasise osas ise ühendust!