Professionaalne Arcotherm Fire 25 infrapuna-ruumi kütteseade – 25 kW

1,420.00 km-ta 1,163.93

Arcotherm Fire 25 infrapuna-ruumi diiselkütteseade – 25 kW

 • Otsene soojusvoog kiirguse kaudu ilma õhu liikumiseta
 • Madal müratase
 • Spetsiaalne professionaalne BM2 põleti standardsete UE komponentidega
 • Käigukastiga kütusepump
 • elektrooniline leegi juhtimine fototakistuse anduriga
 • Võimalus liidestada termostaadi, niiskusestaadi või taimeriga
 • Toitejuhe (1,5 m) pistikuga
 • AISI 430 roostevabast terasest põlemiskamber
 • Välimine kate, mida jahutatakse sundõhuga üle kogu koonuse pinna
 • Ajastatud järelventilatsioon põlemiskambri jahutamiseks
 • Kütusetorud süsivesinikukindlast kummist metallkorpusega
 • Põrutuskindel rotovormitud polüetüleenist kütusepaak
 • Keeratav kütusepaagi kork
 • Kütuse tühjenduskork
 • Koonuse suunamise ja positsiooni blokeerimise võimalus
 • Tõstekonksud

Kirjeldus

Arcotherm Fire 25 infrapuna-ruumi diiselkütteseade – 25 kW

25 kW küttevõimsus: vaatamata kompaktsele ja mugavale disainile on see diiselkütusel töötav infrapunakütteseade ideaalne tööstus- ja äripindadele ning kasutab otsest soojusvoogu kiirguse kaudu, ilma õhu liikumiseta. See muudab selle väga tõhusaks, kvaliteetseks ja usaldusväärseks soojusallikaks.

Suured integreeritud rattad: Fire 25 diiselsoojendit saab ratastega mööda teie asukohta, tehast, laost või töökotta viia kõikjale, kuhu vaja, et tagada kiire ja tõhus küte.

Kallutamispea: Kui kerise pead on ratastega asendisse keeratud, saab seda kallutada, et suunata soojust kõikjale, kus seda vajatakse, ja kerise resti all olevat väljalibistatavat kaitset saab kasutada põranda ülekuumenemise vältimiseks.

18-tunnine tööaeg: Fire 25 infrapuna-otsesoojendit saab kasutada termostaadi, niisutaja või taimeriga ning see võib töötada ühe kütusepaagiga 18 tundi.

Kvaliteetsed komponendid: õhkjahutusega põlemiskamber, põrutuskindel kütusepaak, spetsiaalne BM2 põleti, käigukastiga kütusepump ja elektrooniline leegikontroll koos fototakistuse anduriga, mistõttu on Arcotherm Fire 25 suurepärane valik.

Infrapunageneraator Biemmedue Fire 25 töötab diislikütusel ja seda iseloomustab õhu liikumise puudumine ; põleti tekitatav leek soojendab parabooli, mis tänu kõrgetele temperatuuridele peatab ja põletab ära kõik põlemisjäägid, tagades 100% efektiivsuse .

Biemmedue Fire 25 infrapunageneraatoreid kasutatakse eriti suurte keskkondade (laod, kuurid, ehitusplatsid, vabad ruumid jne) lokaalseks kütmiseks või seal, kus on soovitatav vältida tolmu keskkonda hõljumist.

Küttevõimsus: 25,8 kW / 88 294 BTU/h
Elektrienergia: topeltpinge (240 V)
Energiatarve (vatti): 140
müratase (dBA): 67 Soojusefektiivsus (%): 100
Kütusekulu (Kg/h): 2,04 (Diisel) )
Paagi maht (liitrites): 43
Mõõdud (mm): 895 x 532 x 808
kaal (kg): 42

ARCOTHERM FIRE 25 KAASASKANTAV DIISEL-INFRAPUNAKÜTTESEADE

VÕIMAS SOOJUS KÕIKJAL JA IGAL AJAL.

Fire 25 on kaasaskantav 25 kW diiselkütusel töötav infrapunakütteseade, millel on erakordne tõhusus. Pakkudes kiirgavat soojusvoogu, mis on loodud päikese jäljendamiseks, on Fire 25 ideaalne tööstus- ja äripindade kiireks soojendamiseks! Suur 43-liitrine paak võimaldab kuni 18 tundi pidevat kasutamist, tagades pikaajalise kiirguskütte. Nullsoojuse liikumisega Arcothermi infrapunasoojendi sobib ideaalselt kasutamiseks tolmustes kohtades.

Arcotherm Fire 25 on mobiilne 25 kW diiselkütusel töötav infrapunakütteseade. Suurtele ratastele paigaldatud ja tõstekonksu käepidemega küttekeha Fire 25 saab ratastega ringi vedada teie objektil, tehases, laos või töökojas, pakkudes kiiret ja tõhusat kütmist kõikjal, kus seda vajate.

Pärast ratastega asendisse keeramist saab küttekeha pead kallutada, et suunata soojusvoogu optimaalse kuumenemise saavutamiseks, samas kui grilli all olevat väljalibistatavat kaitset saab kasutada põranda ülekuumenemise vältimiseks. Fire 25 infrapuna otsesoojendit saab kasutada koos termostaadi, niiskusstaadi või taimeriga täielikuks kütte juhtimiseks.

USKUMATU EHITUSKVALITEET 

TUGEV. VASTUPIDAV. USALDUSVÄÄRNE.

Alates suure tihedusega polüetüleenist valmistatud põrutuskindlast paagist kuni kolmekihilisest roostevabast terasest õhkjahutusega põlemiskambrini on Fire 25 küttekeha kõik osad projekteeritud ja valmistatud kõrgeimate kvaliteedi- ja ohutusstandardite järgi.

Arcotherm Fire 25-l on ka madal müratase, spetsiaalne BM2 põleti, käigukastiga kütusepump ja elektrooniline leegikontroll koos fototakistuse anduriga – kõik need funktsioonid teevad sellest tugevast infrapunasoojendist kohapeal turuliidri. küttelahendus.

 

Soovid seda toodet rendile võtta?

Täida palun all oleva vormi väljad, saada meile päring ja me võtame Sinuga edasise osas ise ühendust!