Juhtmeta LED töövalgusti PWLS 15-20V

89.00 km-ta 72.95

Juhtmeta LED töövalgusti PWLS 15-20V

Tellimisaeg ca 2 nädalat

 • Võimas tugevdatud raamiga LED töövalgusti
 • Flexpower mitme aku süsteem – saab paindlikult kombineerida ka teiste Troteci akutööriistadega
 • 20 V tugev liitiumioonaku ilma mäluefektita ja isetühjenemiseta
 • Suure jõudlusega SMD LED-id tagavad ühtlase ja eriti ereda valguse (kuni 2000 lm)
 • Paindlik kandesang, mida saab reguleerida 90° 8 asendis
 • 3 heledusrežiimi: madal heledus, keskmine heledus, kõrge heledus
 • Tugev magnetkinnitus metallpindadele kinnitamiseks
 • Integreeritud riputuskonks lihtsaks kinnitamiseks
 • Toitepanga funktsioon USB-ühendusega (tüüp A) ja kaasas 60 cm pikkune USB-kaabel (USB-pistiku tüüp A / mikro-USB-pistik tüüp B)
 • Kiirlaadija automaatse laadimise väljalülitusega: laadimisaeg ca 1 tund
 • Akusse integreeritud kolmeastmeline aku mahtuvuse näidik
 • Ergonoomiline käepide pehme käepidemega
 • Kuni 2-tunnine pidev kõrge valguse kestus
 • Värvitemperatuur 6500 K (päevavalgusvalge)

Saadaval järeltellimisel

Kirjeldus

Juhtmeta LED töövalgusti PWLS 15-20V

Akuga LED töövalgusti PWLS 15-20V

Kaasaskantav LED-prožektor USB-toitepanga ja laetava akuga

Juhtmeta, võimas 2000 luumenit valgusvoog, 20 V Flexpower mitme aku (2 Ah) ja praktilise USB-toitepanga funktsiooniga nutitelefonide, tahvelarvutite, mõõteseadmete, ehitusplatsi raadiote ja muude USB-seadmete laadimiseks elektriga (5 V / 1 Ah) ).varustus – nii esitleb töövalgusti PWLS 15-20V end professionaalidele, käsitöölistele ja isetegijatele mõeldud PWLS töötulede sarja uusima mudelina. Võrreldes akutoitega töötulega PWLS 05-10 kiirgab PWLS 15-20V rohkem kui kolm korda rohkem eriti eredat ala valgust. Flexpoweri mitme aku vastupidavus on 2 tundi, see laetakse täielikult vaid ühe tunniga ja ühildub teiste Troteci Powertoolsi seeria elektritööriistadega.

Valgus- ja USB-laadimisjaam koju, hobi, vaba aja veetmisele ja ärile

Kompaktsete mõõtmetega pea igasse tööriistakasti, tööriistakappi või seljakotti mahtuva LED-töövalgusti kasutusvalik on ületamatult suur. Ükskõik, kas töötate ehitusplatsil, elektrikatkestuse ajal või keldris või katlaruumis arvesti näitu lugemas, autoremondis töökojas või õhtuhämaruses aiatöid tehes – PWLS 15-20V saab valguse liikuma ja kõikjal, kus on eriti eredat valgust. vaja. Kompaktne käsilamp on sama kasulik reisimisel ja vaba aja veetmisel, näiteks mobiilse valgusallikana telkimisel ja haagissuvilates, seiklus- ja välitegevustes või öise valgustusena kalapüügil ja rannapidudel.

Trendikas paindlik: 90° pööratav, kaheksas asendis reguleeritav

Sise- või vihmakaitsega välialadele konstrueeritud LED-valgusti, mis on kaitseklassi IP20 ja kaitseklassi III järgi löögikindel, on tugeva PVC korpusega. Eriti praktiline: ergonoomilise kujuga pehme käepidemega kandesangi saab reguleerida 90° kuni kaheksa asendini ning selle saab hetkega muuta paindlikult reguleeritavaks aluseks, mis tagab tööala täpse valgustuse. Seadmesse sisseehitatud magnetklambrid ja lahtikäiv vedrustuskonks lihtsustavad LED-valgusti kinnitamist näiteks metallist toitejaotuskastidele, auto mootoriruumis, kinnitusraamile ja laeklambritele.

Helendav ja kauakestev valgusväljund 3 heledusastmes

Eriti ühtlase SMD pinnaga LED-tehnoloogiaga 20-vatine töövalgusti tagab päevavalguse valge valgustuse (värvitemperatuur 6500 kelvinit) kolmes heledusastmes.

Režiim 1 – madal heledus: madalaim tase 500 luumenit säästab akut ja pikendab põlemisaega.

Režiim 2 – keskmine heledus: tugevama, kuid pimestamiseta valguse saamiseks saab heledust suurendada 1000 luumenini.

Režiim 3 – maksimaalne heledus: suurim valgustugevus 2000 luumenit tagab optimaalse nähtavuse.

USB-laadimisjaam nutitelefonide, tahvelarvutite ja ehitusplatsi raadiote jaoks

Me kõik teame probleemi: niipea kui nutitelefon või tahvelarvuti on laetud, hakkab aku tühjenema. Tõeline probleem käsitöölistele, kes peavad olema klientidele ja kolleegidele kättesaadavad. Kuid tühjad mobiiltelefoniakud on ka reisil ja ühepäevareisidel tõeliseks tüliks.

Palju toidet liikvel olles: integreeritud USB-toitepank

PWLS 15-20V töötulega ei pea te enam muretsema oma mobiilseadmete aku oleku pärast. Mitmekülgne LED-töövalgusti ei taga mitte ainult optimaalselt valgustatud tööpiirkondi – integreeritud USB-A-pesa ja kaasasoleva mikro-USB-kaabliga toitepank varustab ka mobiilseid USB-seadmeid (nutitelefonid, tahvelarvutid, ehitusplatsi raadiod, mõõteseadmed) vajaliku 5- pinge pinge.

Tõeline toiteplokk: Flexpoweri mitme aku 20 V, 2 Ah

Rohkem volte, rohkem võimsust – väga lihtne ja ühildub paljude teiste Troteci elektritööriistadega. PWLS 15–20 V töölamp ammutab muljetavaldava heleduse ja USB-toitepanga jaoks vajaliku energia 20 V kõrgetasemelisest NMC-tehnoloogiaga akust. 20 V 2Ah Flexpoweri multipatarei tagab täisvõimsuse lõpuni – ilma tühjenemise edenedes jõudluse languseta. Võrreldes tavaliste ainult 16 V või 1,5 Ah akudega, võimaldab 20 V Flexpower aku oma 2 Ah-ga töötada kuni 33% kauem. Ja kui aku on tühi, saate selle tarnekomplekti kuuluva kiirlaadijaga uuesti täis laadida vaid ühe tunniga. Veelgi suurema võimsuse ja vastupidavuse tagamiseks saab LED-töövalgusti varustada ka 20 V 4 Ah Flexpower mitme akuga.

Akusüsteem, millel on palju eeliseid:

 • Mitme aku süsteem – ühildub paljude Troteci akutööriistadega
 • NMC tüüpi liitiumioonakuelemendid maksimaalse energiatiheduse saavutamiseks
 • Mäluefekt puudub, tänu liitiumioontehnoloogiale alati kasutusvalmis
 • Arukas energiahaldus isetühjenemise vastu
 • Väga hea suure vooluvõimsusega kaubamärgiga laetavad akud – ideaalne kõrge energiavajadusega seadmetele
 • Otse akusse integreeritud 3-astmeline LED-ekraan laadimisoleku kohta

Akutoitel LED-töövalgusti PWLS 15-20V on universaalne suure heledusega ja maksimaalse paindlikkusega töö- ja turvavalgustus ka liikvel olles.

Peegeldab hästi teie tööd

Käsitöö nõuab lisaks õigetele tööriistadele ennekõike üht: head valgust ja vabu käsi – eriti raskesti ligipääsetavates töökohtades. Niisamuti tuleb majapidamises alati ette musti hetki. Seetõttu: võtke kasutusele ettevaatusabinõud ja usaldage täielikult PWLS 15-20V paindlikke rakendusvõimalusi.

Usaldusväärne valgusallikas ehituseks ja kaubanduseks

Pole vahet, kas tegemist on värvimis- ja lakkimistöödega, monteerimisega kuivehituses või krohvimis- ja plaatimistöödega kestas – täiuslikud töötulemused nõuavad optimaalseid valgustingimusi. Kui päevavalgust ei piisa, tagab PWLS 15-20V tööala suure valgustuse.

Autotöö ajal takistusteta vaade

Igaüks, kes hooldab ja remondib oma autot ise, hindab PWLS 15-20V mugavust. Sõiduki alla paigutatud LED-tuli annab parima ülevaate kerealusest ja igas nurgas – ilma, et liikumisraadiust piiraks tüütu kaabel või üks käsi lambist kinni hoides. Mootoriruumis töötades tagab magnetiline hoidik kiire kinnituse kapoti külge.

Asendamatu abi auto rikete korral

Mängige julgelt ja pange lame kokkupandav PWLS 15-20V LED-töötuli pagasiruumi turvavalgustiks. Kui peaksite kunagi õnnetusse sattuma, on teil alati silmatorkav hoiatustuli käepärast. Ka öine planeerimata rehvivahetus ei hirmuta enam PWLS 15-20V töötulega. Näpunäide: Lisaks PWLS 15-20V töötulele ja alternatiivina tavapärasele rattaspiderile soovitame Troteci akulöökvõtit PIWS 10-20V, et ka rattamutrid saaks ilma suurema vaevata lahti keerata.

Mugav lamp elektrikatkestuse ja arvesti näidu korral

Elektrikatkestus pole mitte ainult tüütu – teel kaitsmekarbi juurde tuleb vahel vältida ohtlikke komistamisohtu ja ronida trepist üles. See kehtib ka sageli hämaras keldris elektri-, gaasi- või veearvesti näitude lugemisel. PWLS 15-20V toob valguse pimedusse ja hoiab ära õnnetused igapäevaelus.

Mugav matkalamp õues ja vaba aja veetmiseks

Olenemata sellest, kas lähete mitu päeva telkima, kalastate või matkate: õues on öösel kottpime! Seetõttu pakkige PWLS 15-20V oma pagasisse, et oleks optimaalne nähtavus ka pimedas. Aku töövalgusti PWLS 15-20V on ka praktiline ja lihtne valgusallikas spontaanseteks pidudeks ja lõkkeks õues.

HEelised:

 • Võimas tugevdatud raamiga LED töövalgusti
 • Flexpower mitme aku süsteem – saab paindlikult kombineerida ka teiste Troteci akutööriistadega
 • 20 V tugev liitiumioonaku ilma mäluefektita ja isetühjenemiseta
 • Suure jõudlusega SMD LED-id tagavad ühtlase ja eriti ereda valguse (kuni 2000 lm)
 • Paindlik kandesang, mida saab reguleerida 90° 8 asendis
 • 3 heledusrežiimi: madal heledus, keskmine heledus, kõrge heledus
 • Tugev magnetkinnitus metallpindadele kinnitamiseks
 • Integreeritud riputuskonks lihtsaks kinnitamiseks
 • Toitepanga funktsioon USB-ühendusega (tüüp A) ja kaasas 60 cm pikkune USB-kaabel (USB-pistiku tüüp A / mikro-USB-pistik tüüp B)
 • Kiirlaadija automaatse laadimise väljalülitusega: laadimisaeg ca 1 tund
 • Akusse integreeritud kolmeastmeline aku mahtuvuse näidik
 • Ergonoomiline käepide pehme käepidemega
 • Kuni 2-tunnine pidev kõrge valguse kestus
 • Värvitemperatuur 6500 K (päevavalgusvalge)
 • Kompaktne ja pakendatav

Flexpower – Troteci uuenduslik mitme aku süsteem

Suure jõudlusega 20 V aku Trotec Flexpower tootesarjast suure laadimisvõimsusega 2 Ah on juba selle Troteci elektritööriista standardvarustusse kaasatud.

Toiteplokk, mida saab täielikult laadida vaid ühe tunniga, ei anna teile mitte ainult kuni 33% pikemat tööaega võrreldes tavaliste 1,5 Ah akudega – seda Flexpoweri akut saab paindlikult kombineerida ka erinevate Troteci elektritööriistadega. näiteks PRDS 10-20V akutrelli, PIDS 10-20V aku löökvõtmega, PMTS 10-20V aku multifunktsionaalse tööriistaga, PCSS 05-20V miniakuketassae, PCSS 10-20V akuketassae, juhtmeta ketassaega PWLS 10-20V töölamp, PSCS 11-20V akutrell/keeraja, PHDS 11-20V akutrell/keeraja, PTNS 10-20V akutrell, PGGS 10-20V juhtmeta kuumliimipüstol, PPOSher 10, the- polissher 10 PPLS 10-20V akuhöövel, PRCS 10-20V akumõõnsaag või PJSS 11-20V akupendliga pusle.

Flexpoweriga säästad üleliigsete akude ja laadijate arvelt – ka õige aku otsimine on lõppenud. Vahetage lihtsalt seadet, mitte akut. Flexpower teeb lõpu tarbetult suurele hulgale erinevatele vahetatavatele akudele ning tänu võimalusele kombineerida neid pidevalt kasvava hulga tööriistadega jääte alati paindlikuks ja saate oma projekte täis energiat jätkata!

Esmaklassiline aku püsivalt täisvõimsusel

Liitium-ioonakud on nüüdseks laialt levinud, lõppude lõpuks pole mäluefekti ega isetühjenemist ning neid akusid saab laadijast eemaldada ja kasutada igal ajal ilma akut kahjustamata. Kuid üldnimetuse “liitiumioon” all müüakse kõige erinevama kvaliteediga ja kõige erinevama elektroodimaterjaliga patareisid, sealhulgas neid, mille jõudlus tühjenemisel märgatavalt nõrgeneb.

Troteci liitiumioonakudega seevastu garanteerime teile eranditult kvaliteetsete kõrge energiatiheduse ja laadimispingega NMC-tüüpi premium kaubamärgiga akude tarnimise lõpuni. Seetõttu ei kaota meie esmaklassilised kaubamärgiga akud, erinevalt tavapärastest liitiumioonakudest, oma jõudlust isegi suureneva tühjenemise korral.

Saate kasu püsivast maksimaalsest võimsusest isegi siis, kui aku on peaaegu täiesti tühi. Kasutusperioodi edenedes väheneb ainult laetuse tase, kuid mitte kunagi jõudlus – see on teie lisaväärtus Troteci premium kaubamärgiga laetavate akudega!

Soovid seda toodet rendile võtta?

Täida palun all oleva vormi väljad, saada meile päring ja me võtame Sinuga edasise osas ise ühendust!