Akuga survepesur Trotec PPWS 10-20V

178.00 km-ta 145.90

Akuga survepesur Trotec PPWS 10-20V

Juhtmeta survepesur, 120 l/h, 22 baari – kuut tüüpi pihustit, iseimev funktsioon alternatiivsete veeallikate kasutamiseks, lai valik tarvikuid

Kirjeldus

Akuga survepesur Trotec PPWS 10-20V

iseimev survepesur

Juhtmeta survepesur, 120 l/h, 22 baari – kuut tüüpi pihustit, iseimev funktsioon alternatiivsete veeallikate kasutamiseks, lai valik tarvikuid.

Survepesuri eelised:

 • Kahekordne töö – kastmine ja jõuline puhastus
 • Sobib ideaalselt piirkondadesse, kus pole elektri- ja veeühendust
 • Iseimev funktsioon alternatiivsete veeallikate (nt ämbrid, vihmatünnid, tsisternid või kaevud) kasutamiseks
 • Pingevabaks maja ja aia koristustöödeks või taimede kastmiseks
 • Tõhus keskmine rõhk 22 baari õrnaks puhastamiseks
 • 20 V (2 Ah) võimas liitiumioonaku ilma mäluefektita ja isetühjenemiseta
 • Flexpower mitme akuga 20 V/2,0 Ah – saab paindlikult kombineerida teiste Troteci 20 V akutööriistadega
 • Lihtne ja eriti tõhus saastunud pindade ja esemete survepesu veejoaga
 • Sobib ka istutusmasinate, lillekastide ja aedade mugavaks kastmiseks
 • Kuue reguleeritava pihustustüübiga multifunktsionaalne otsik (veejuga, õrn juga, joa nurk 0°/15°/25°/40°)
 • Sobib kasutamiseks ka puhastusvahenditega – sh puhastusaine mahutiga otsik
 • QUICK CONNECT CAP – Ühildub tavaliste aiavooliku/segisti liitmikega
 • Aku sisse integreeritud 3-astmeline aku mahtuvuse näit
 • Sisaldab automaatse laadimise väljalülitusega kiirlaadijat: laadimisaeg vaid 1 tund
 • Lai valik lisatarvikuid: multifunktsionaalse otsikuga pihustusotsik, pesuainemahutiga pihustusotsik, 6 m imivoolik mustusefiltri ja ujukiga, kandevõrk

Piiramatu kõrgsurvepuhastus ja aia kastmine igal ajal

Kerge ja ülimalt käepärane akuga kõrgsurvepesuri PPWS 10-20V ühendab endas maksimaalse liikumisvabaduse ja maksimaalse paindlikkuse tugeva puhastusvõime ja võimsa 20 V akutoitega.

Vabadust peab olema nii palju: puhastab ilma elektri- või veeühenduseta

Erinevalt tavalistest kõrgsurvepesuritest, mis nõuavad toiteühendust ja võimaldavad ühendada ainult aiavoolikut, muudab PPWS 10–20 V juhtmeta kõrgsurvepesuri 20 V Flexpower mitme akuga (2 Ah/4 Ah) pistikupesadest sõltumatuks. ja fikseeritud veeühendused. Integreeritud iseimemisfunktsioon võimaldab lisaks aiavooliku ühendamisele kasutada ka alternatiivseid veeallikaid, nagu ämbrid, vihmatünnid, tsisternid või kaevud. Lihtsalt kastke kaasasolev imemisvoolik koos mustusefiltriga ja ujutage veega täidetud anumas – tehtud. Maja ja aia ümbruse koristustöid saab teha eriti keskkonnasäästlikult ja ressursse säästvalt ning peenraid või aedu kasta tasuta hooldusveega.

Kuus pihustusmustrit ja puhastusämbrid lugematuteks rakendusteks

Praktilise multifunktsionaalse otsikuga 54 cm pikkuse pihustustoru kaudu saab seadistada kuut erinevat tüüpi puhastusjuga (veejuga, õrn joa, joa nurk 0°/15°/25°/40°), et kohandada pihustusmustrit individuaalselt vastav rakendus. Tarnekomplektis on spetsiaalne kinnitusotsik ja konteiner puhastusvedelike jaoks kasutamiseks puhastusvahenditega, näiteks eriti määrdunud terrasside, kõnniteede, autode või jalgrataste puhastamiseks.

Hoiab võimsust mugavalt kontrolli all: ergonoomilise kujuga kõrgsurvepüstol

Troteci soodne Flexpoweri mitme aku süsteem teeb lõpu sassis kaablitele ja piiratud liikumisulatusele. 20-voldise Flexpower liitiumioonaku võimsusega võite loota kauakestvale ja püsivalt kõrgele puhastustulemusele isegi väikese aku mahutavuse korral. Aku korpuses olev 3-astmeline mahutavuse näidik näitab ühe nupuvajutusega laadimise olekut isegi siis, kui aku pole seadmega ühendatud. 20 V 2 Ah multi-aku on 100% kasutusvalmis juba pärast 1-tunnist laadimist tarnekomplekti kuuluva kiirlaadijaga. Veelgi suurema võimsuse ja vastupidavuse tagamiseks saab juhtmeta kõrgsurvepesurit kasutada ka 20 V 4Ah Flexpower mitme akugaolema varustatud. Seda saab hõlpsasti lisatarvikuna ümber tellida. Kaks akut (20V 2Ah/4Ah) ühilduvad hõlpsalt ka paljude Troteci elektritööriistadega.

Kaasas olevad tarvikud särava sära ja täiuslike puhastustulemuste saavutamiseks

Et saaksite PPWS 10-20V kõrgsurvepesuriga alati täiusliku puhastustulemuse mitmesugustes rakendustes, on kompaktse survepesuri standardvarustuses juba järgmised tarvikud:

Pihustusotsik 6-ühes multifunktsionaalse
otsikuga Kiire ja mugav joavahetus pöörleva otsiku kinnitusega. Neli erineva pihustusnurgaga joatüüpi (0°, 15°, 25°, 40°) tõrksa mustuse eemaldamiseks väikestelt kuni suurtelt aladelt, õrn joa (dušš) lihtsaks puhastustöödeks või kastmiseks ja ülespoole suunatud veejuga (üles ) raskesti ligipääsetavate kohtade puhastamiseks.

Iseimev komplekt veevarustuseks ämbritest, veeotsadest ja tsisternidest Püsiveeühenduste
või alternatiivsete veeallikate kasutamiseks (max 4 m imemiskõrgus). Mõlemal küljel kiirühendusega imemisvoolik (6 m), nailonist integreeritud mustusefilter ja ujuk, et vältida seadme kuivamist veepaakide kasutamisel. Ideaalne kasutamiseks ämbrite, vihmatünnide ja tsisternidega.

Pihusti lisaseade pesuaine mahutiga (400 ml)
Parem puhastustulemus pesuainega. Müügil olevate kõrgsurvepesurite puhastusvahendite (vahutav) kasutamiseks. Ideaalne autode, velgede, jalgrataste ja mootorrataste puhastamiseks.

Kandevõrk vooliku
hoidmiseks Nutikas panipaik liikvel olles. Tugev pingutusnööriga kandevõrk. Kaitseb voolikut transpordi ajal kahjustuste eest.

Sisaldub kogu tarnekomplekti:

 • 1 x kõrgsurvepesur PPWS 10-20V
 • 1 x liitiumioonaku 20V/2Ah
 • 1 * Kiirlaadijad
 • 1 * Pihustusotsik
 • 1 x multifunktsionaalne otsik
 • 1 * Pihusti lisaseade
 • 1 x voolik (6 m)
 • 1 x nailonfilter sisselaskekollektoris
 • 1 x pesuaine konteiner (400 ml)
 • 1 x kandevõrk
 • Sobib kompaktsete mõõtmete ja ergonoomilise disaini tõttu ideaalselt kätte. Puhastusmahutit (400 ml) saab kohe paigaldada, et saavutada veelgi parem puhastustulemus tõrksa mustuse korral.Aku kõrgsurvepesur PPWS 10-20V veenab läbimõeldud disaini ja praktilise varustusega. Arukalt paigutatud juhtelemendid võimaldavad kiiret tööd ja samal ajal kõrget töömugavust.Flexpoweri mitme aku 20V/2 Ah tagab piisava võimsusvaru kõrgsurvepuhastustöödeks. Lisavarustusena on valikuliselt saadaval veelgi võimsam 4 Ah vahetatav aku, mis tagab veelgi pikema vastupidavuse.Tarnekomplekti kuuluva kiirlaadijaga töötab Flexpoweri mitme aku pakett 100% juba pärast 60-minutilist laadimist. Valikuliselt saadaoleva mitme akuga 20 V/4 Ah viib laadimisprotsess lõpule vaid 90 minutiga. Vähem ootamist tänu Troteci uuenduslikule esmaklassilisele akutehnoloogiale.Tarnekomplekti kuuluva kiirlaadijaga töötab Flexpoweri mitme aku pakett 100% juba pärast 60-minutilist laadimist. Valikuliselt saadaoleva mitme akuga 20 V/4 Ah viib laadimisprotsess lõpule vaid 90 minutiga. Vähem ootamist tänu Troteci uuenduslikule esmaklassilisele akutehnoloogiale.Kiireks ja turvaliseks ühendamiseks: kõiki ühendusi saab hõlpsasti üksteisega ühendada või kiirühenduste abil uuesti vabastada. Kõrgsurvepesur on kasutusvalmis vaid mõne sekundiga ning seda saab töö lõppedes kergesti lahti võtta ja ära panna.

  6-in-1 multifunktsionaalse otsikuga pihustusotsik tagab õige pihustusmustri igaks kasutuskorraks. Erinevad pihustusnurgad teevad juhtmevabast suure jõudlusega puhastist PPWS 10-20V universaalse survepesuri mitmesuguste puhastustööde jaoks.

  Kuni 5 korda suurem võimsus: Võrreldes tavalise aiavoolikuga, mille veesurve on umbes 4 baari, pakub PPWS 10-20V kõrget rõhku 22 baari. Nii saab ka tõrksa mustuse kiiresti ja lihtsalt minema pritsida.

  Tarnekomplektis on spetsiaalne kinnitusotsik ja puhastusvedelike konteiner, mida kasutatakse puhastusvahenditega, näiteks eriti tugevalt määrdunud autode, velgede, jalgrataste, terrasside või jalgteede puhastamiseks.

  Iseseisev töötamine: PPWS 10-20V ei vaja pistikupesa ega veeühendust ning seda saab kasutada igal ajal ja igal pool. Vajadusel saab vett juurde anda ämbrist, vihmatünnist või võrreldavast veeanumast. Võimas 20 V premium aku varustab vajalikku energiat.

  Sisselaskekollektorisse integreeritud nailonfilter takistab mustuse, liiva, kivide ja lehtede tungimist voolikusse. Nailonkangast saab kiiresti ja lihtsalt puhastada. Tänu mustale ujukuulile püsib imemisotsik optimaalses asendis.

  See, mida teised tootjad tavaliselt tarvikutena ostma peavad, on juba PPWS 10-20V juhtmeta kõrgsurvepesuri standardversioonis: iseimev komplekt veevarustuseks ämbritest, vihmatünnidest ja tsisternidest, 6 pihustusfunktsiooniga pihustustoru , pihusti kinnitus koos puhastusaine mahutiga (400 ml ), kandevõrk vooliku hoidmiseks.

  Kas aias, terrassil, garaažis, töökojas – või lihtsalt kus iganes. Aku kõrgsurvepesur PPWS 10-20V on oma ulatusliku varustuse ja individuaalselt reguleeritavate pihustusmustritega universaalne puhastusvahend vahepealseks puhastamiseks.

  Tehnilised kirjeldused
  Maksimaalne rõhk (bar) [bar] 22
  Maksimaalne rõhk [psi] 320
  voolukiirus 120 liitrit tunnis
  Sisendvee rõhk [Mpa] 0.5
  Maksimaalne veetemperatuur [°C] 65
  Imemiskõrgus (optimaalne) [m] 1.5
  Imemiskõrgus (max) [m] 4
  Pihusti laius [m] 7
  tööaeg 15 minutit
  Heliväärtused vastavalt standardile EN 62841
  Helirõhu tase Lpa [dB(A)] 78
  Helivõimsuse tase Lwa [dB(A)] 89
  Määramatus (K) [dB(A)] 3
  Vibratsiooniteave vastavalt standardile EN 62841
  Vibratsiooniemissiooni väärtus (ah) [m/s²] 2.5
  Määramatus (K) [(K)] 1.5
  Elektrilised väärtused aku
  Aku – nimipinge [V] 20
  Aku – mahutavus [Ah] 2
  võimsuse indikaator 3 taset
  aku tüüp Liitium-ioon
  Aku – laadimisaeg [h] 1
  laadija
  toiteühendus 230-240V/50Hz
  Väljundpinge [V] 21.5
  Energiatarve [W] 65
  Nimivoolutarve [mA] 2400
  pistiku pistik CEE 7/16
  kaabli pikkus [m] 1.5
  kaitseklass II
  dimensioon
  Seadme pikkus koos toruga [mm] 65
  Laiusseade koos toruga [mm] 930
  Seadme kõrgus koos toruga [mm] 210
  kaal
  (ilma pakendita) [kg] 1
  SEADMED, OMADUSED JA FUNKTSIOONID
  funktsioonid ja seadmed
  Pihustusfunktsioonide arv 6
  pihustusnurk 0°, 15°, 25°, 40°
  veejuga
  Pehme tala
  multifunktsionaalne otsik
  isetäituv funktsioon
  sisselülitamise lukk
  Pööratav otsiku kinnitus
  kiire sidumine
  Pihusti funktsiooni kuvamine
  Kasutamiseks koos pesuvahendiga
  pidev töö
  kuivkäigu kaitse
  pehme käepide
  STANDARDNE TARNE ULATUS
  Tarvikute tarne ulatus
  voolik [m] 6
  filter
  pihusti kinnitus
  multifunktsionaalne otsik
  pihustustoru
  pesuaine konteiner
  kandevõrk
  Kiire laadija
  Aku vahetatav

Soovid seda toodet rendile võtta?

Täida palun all oleva vormi väljad, saada meile päring ja me võtame Sinuga edasise osas ise ühendust!