Infrapuna kütteseade terassile IRS 2010

429.00 km-ta 351.64

Infrapuna kütteseade IRS 2010

Reguleeritav kõrgus, ilmastikukindel 2000-vatine professionaalne küttekeha – integreeritud LED-valgustus ja kaugjuhtimispult

Saadaval alates 23 nädalast!

Kirjeldus

Infrapuna kütteseade terassile IRS 2010

Õhtuks mõnus soojus ja pehme valgus terassile

infrapuna kiirgur

Elegantne disain soojuskiirgur IRS 2010 on muljetavaldav oma varustuse, mugavuse ja disaini poolest era- ja äripindade kiireks soojendamiseks. Olgu seda siis rõdu, terrassi või muu asukoha soojendamiseks. Kaheastmelise infrapunasoojuse (1000 W, 2000 W) seisuküttekeha, mis visuaalselt teistest eristub. Sobib kaetud ja katmata aladele – IP55.  Esimese kütteastmega 1000 vatti saab üht või teist kütteelementi juhtida kaugjuhtimispuldiga, olenevalt sellest, kummale poolele soovitakse mõnusat sooja anda. Teises 2000-vatises kütteastmes annavad mõlemad kütteelemendid intensiivset mugavussoojust.

Küttekeha kõrgust saab reguleerida 180-220 cm vahel, kasutades praktilist keerdlukku. Vajadusel saab sisse lülitada kaks LED-prožektorit, et keskkonda lisaks soojusele üle ujutada mõnusa valgusega. Ei olegi eraldi valgustust tarvis, see muudab IRS 2010 kasutamise veelgi paindlikumaks.

Elegantne disain suurendab toitlustuse ja kaubanduse müüki

Kaitseklassi IP55 järgi pritsme- ja joakindel küttekeha IRS 2010-s on ühendatud kõik, mida toitlustusprofessionaalid ootavad ökonoomselt ja ohutult välitoitlustuse küttelahenduselt. Tiheda silmaga võre kaitseb kahte kvaliteetset halogeen-infrapunatoru (ca 5000 valgustundi) uudishimulike laste sõrmede ja juhuslike puudutuste eest. Kui kütteseade raputada hoolimata selle stabiilsest alusest, lülitab integreeritud kaldevastane seade seadme kohe välja.

Meeldivalt energiasäästliku kiirgussoojendi korpus on valmistatud hõbedasest alumiiniumist, mille külgedel on mustad dekoratiivliistud. Tugeva põhjaga kolmeosaline teleskoopvarras, mis mõlemad on valmistatud kvaliteetsest, viimistletud roostevabast mattterasest, annab IRS 2010-le kindla aluse kõikidel pindadel. Moodsa disainiga, kasutusmugavusega (puldi või võrgulüliti kaudu) ja soojusvõimsus, mida saab valida kahes astmes. IRS 2010 restoranide, kohvikute, baaride, toiduautode või ürituste kaetud ja katmata välialade kütmiseks. Välihooaeg algab varem ja tagab märgatava müügikasvu pikemaks ajaks.

Suunatud soojus kogu pikkuses

69 cm laiusest IRS 2010-st allapoole kiirgav infrapuna kiirgur soojendab sihipäraselt kuni 15 m² suuruseid alasid. Erinevalt tavalistest konvektoritest ei soojenda IRS 2010 esmalt välisõhku, mis on äärmiselt ebaefektiivne, eriti õues. Infrapunasoojus, mis on eriti meeldiv, imendub koheselt ja salvestub nahka. Tänu sellele tööpõhimõttele kütab IRS 2010 märgatavalt intensiivsemalt ja energiasäästlikumalt kui teised küttetehnoloogiad – ning ilma ebameeldiva lõhna ja mürata.

Vihmakindel roostevabast terasest disain tagab ohutu soojuse: kaitseklass IP55

Vihm või tolmupilved ei saa tugevat kiirgusküttekeha kahjustada, sest kvaliteetne alumiiniumkorpus on igast küljest kaitstud veejugade ja tolmu sissepääsu eest vastavalt kaitseklassile IP55. Kvaliteetne teleskoopvarras ja stabiilne alus on valmistatud tugevast roostevabast terasest. Seetõttu on IRS 2010 ette nähtud kasutamiseks ka kaetud ja katmata välialadel. Ilmastikukindel korpus on tõeline kasu, eriti professionaalseks kasutamiseks toitlustuses.

Otsene soojus päikese põhimõttel

IRS 2010 halogeenküttetorud toodavad soojust päikesekiirguse loomulikul põhimõttel. Ja see on eriti energiasäästlik, kuna suur osa kasutatavast energiast muundatakse otseseks soojuseks.

Suvised temperatuurid, alati ja kõikjal

IRS 2010-ga valite professionaalse kvaliteedi, mida näete ja tunnete. Vahetu soojuse areng muudab IRS 2010 ideaalseks soojusallikaks rõdudele ja terrassidele, talveaedadele, toitlustusaladele, töökodadele, garaažidele ja võrreldavatele avatud/poolavatud aladele.
2000 W disainiga kiirgussoojendi IRS 2010 avaldab muljet oma kvaliteetse disainiga ja pakub suhteliselt odavat kohest soojust – vajaduse korral täiendava ümbritseva valgusega. Infrapunasoojus vallandub kohe pärast seadme sisselülitamist. Igakülgne meeldiv hea enesetunde õhkkond koos sihipärase soojuse ja LED-valgustusega õues. IRS 2010 teeb selle võimalikuks!

Seadistage, lülitage sisse, valmis!

Disainer seisuküttekeha IRS 2010 on kokku pandud ja kohe kasutusvalmis. Üksikud elemendid (kütteelement, teleskooptoru ja alus) ühendatakse üksteisega ilma tööriistadeta. Toiteallikaks on 1,75 m pikkune toitekaabel Schuko pistikuga (CEE 7/7) Euroopa pistikupesadele.
Disaini näpunäide: kui otsite laesoojendit, mis sobib teie mobiilse seisuküttega IRS 2010, siis soovitame mudelit IR 2000 C. Mõlemal infrapunasoojendil on sama stiilne disain ja need sobivad ideaalselt teie terrassi- või rõdukütteks. ühtlane. Kaks küttekeha on ideaalne paar ka gastronoomia jaoks, et luua harmooniline ja atraktiivne pilt kaetud ja katmata õues.

Eelised:

 • Mobiilne infrapunaküte ilma eelsoojenduseta
 • Kvaliteetsed halogeen-infrapunatorud (ca 5000 valgustustundi)
 • Ühtlane soojusjaotus kuni 15 m²
 • Kaheastmeline küttevõimsus (1000 W, 2000 W)
 • Integreeritud LED-punktid
 • IR kaugjuhtimispult
 • Toitelüliti toiteindikaatoriga
 • Kaitseaste IP55 – joakindel professionaalne seade, vihmakindel igast suunast
 • Kaitsevõre küttetoru puudutamise eest
 • Kaldumisvastane automaatse väljalülitusega
 • Kõrgus reguleeritav vahemikus 180-220 cm
 • Noobel disain: kvaliteetsest alumiiniumist helkur, teleskoopvarras ja stabiilne roostevabast terasest alus
 • Puhas, mitte kondenseeruv, lõhnatu ja müravaba
 • Ei tekita tolmu, seega sobib allergikutele
 • Energia säästlik

Soovid seda toodet rendile võtta?

Täida palun all oleva vormi väljad, saada meile päring ja me võtame Sinuga edasise osas ise ühendust!