You are currently viewing Infrapuna kütteseade IRS 2010: reguleeritav kõrgus, ilmastikukindel 2000-vatine professionaalne küttekeha – integreeritud LED-valgustus ja kaugjuhtimispult.

Infrapuna kütteseade IRS 2010: reguleeritav kõrgus, ilmastikukindel 2000-vatine professionaalne küttekeha – integreeritud LED-valgustus ja kaugjuhtimispult.

Esimeste demosead

Esimeste demoseadmete omanikud on väga rahul. Elegantset roostevabast terasest küttekeha oma täisküttevõimsusega (kaks astet! 1000/2000 vatti!), mis on muljetavaldav nii varustuse, mugavuse kui disaini poolest! Ilmastikukindel küttekeha on varustatud kõigega, mis era- ja professionaalseid kasutajaid õnnelikuks teeb – praktilisest reguleeritavast kõrgusest 180–220 cm, kahe LED-valgusega, kuni kaugjuhtimispuldini.

Kevade tulekuga on uue disainiga kiirgusküttekeha IRS 2010 nõutud oma põhifunktsioonide poolest: soojeneb kiiresti ilma pika eelsoojenduseta. 69 cm laiune püstsoojakiirgur pakub teile kaheastmelist infrapunasoojust 1000 W ja 2000 W ning soojendab kuni 15 m² suuruseid alasid. Kusjuures infrapunasoojus kiirgab allapoole. Ja oma hõbedase alumiiniumist korpuse ja tugeva põhjaga kvaliteetsest, matist roostevabast terasest teleskoopvardaga annab see väga ilusa disaini. Kas rõdul, terrassil , lodžas, müügi- ja näitusealal või professionaalse välitoitlustuse külalisaladele.

Kuidas infrapuna kiirgur toimib

Disain infrapuna küttekeha IRS 2010 1000 või 2000 vatti ja mõnusad 2 LED-valgust, mida saab sisse lülitada ka ilma kütteta. Tänu kvaliteetsest roostevabast terasest teleskoopvardale saab kiirguri kõrgust astmeliselt reguleerida vahemikus 180 cm kuni 220 cm. Ideaalne näiteks kasutamiseks baarilaudadel, istumisalal või lamamistoolidel.

Vastavalt kaitseklassile IP55 on prožektor kaitstud veejugade ja võõrkehade eest. Seetõttu on IRS 2010 ette nähtud kasutamiseks ka kaetud ja katmata välialadel. Kaitsevõre takistab ka küttetorude puudutamist. Praktiline lüliti pakub täiendavat turvalisust, kuna see inaktiveerib stabiilse ja vastupidava IRS 2010, kui see kogemata ümber kukub.

IRS 2010 halogeenküttetorud toodavad soojust päikesekiirguse loomulikul põhimõttel. Ja see on eriti energiasäästlik, kuna suur osa kasutatavast energiast muundatakse otseseks soojuseks. Soojus jaotub müratult ja ilma ventilaatori abil tolmu tõstmata, mis tähendab, et astmaatikud ja allergikud saavad kiirgava küttekeha vahetus läheduses vabalt hingata.

Disain infrapuna kiirgurit saab kiiresti kokku panna ja ladustada või transportida. Üksikud elemendid (kütteelement, teleskooptoru ja alus) ühendatakse üksteisega ilma tööriistadeta. Toiteallikaks on 1,80 m pikkune toitekaabel Schuko pistikuga (CEE 7/7) Euroopa pistikupesadele.

Neli paljudest eelistest, mis mulle eriti meeldivad:

  • mobiilne infrapunaküte ilma eelsoojenduseta
  • kvaliteetsed halogeen-infrapunatorud ca 5000 valgustunniks
  • ühtlane soojusjaotus kuni 15 m² ulatuses
  • kaheastmeline küttevõimsus 1000 W või 2000 W

Jaanus Liba