Disain soojapuhur radiaator TFC 220 E (keraamiline)

149.00 km-ta 122.13

Disain soojapuhur radiaator TFC 220 E

Esteetiliselt meeldiv küttekeha kaugjuhtimispuldi ja puutetundliku ekraaniga, mis tagab mugava soojuse külmadel päevadel.

Saadaval alates 39 nädalast

Kirjeldus

Disain soojapuhur radiaator TFC 220 E

soojapuhur keraamiline küttekeha

Esteetiliselt meeldiv küttekeha kaugjuhtimispuldi ja puutetundliku ekraaniga, mis tagab mugava soojuse külmadel päevadel.

Mugavad toatemperatuurid külmadel päevadel, ilma et see kahjustaks armastusväärselt kujundatud elukeskkonda – disainküttekeha TFC 220 E juhib seda tasakaalu oma veetleva disaini ja funktsionaalsusega, mis on loodud maksimaalse mugavuse tagamiseks.

Olgu siis lisaküttekehaks või alternatiivseks küttekehaks ruumides, mis ei ole keskküttesüsteemiga ühendatud.

keraamiline soojapuhur

Kaasaegne disain magamis-, elu- ja tööruumide kütmiseks

Visuaalselt atraktiivne küttekeha on soovitatav kuni 26 m² või 65 m³ suurte ruumide kiireks kütmiseks, ilma et seda eluruumis visuaalselt häirivana tajutaks. Sobib ideaalselt elu- ja magamistubade ajutiseks kütmiseks, hobiruumi, talveaeda või garaaži tarbekütteks, aga ka kiirsoojendajana kasutamiseks kontoris, müügiruumis või kütteta laoruumides.

Energiasäästlik termostaadi juhtimine

Aasta lõpus maksate keskküttesüsteemi kaudu iga kraadi võrra suurema soojusvõimsuse eest märgatavalt suurema energiakuluga! Termostaadiga juhitav küttekeha TFC 220 E loob mugava temperatuuri vahemikus 15 °C kuni 35 °C kiiremini ja paindlikumalt kui statsionaarsed küttesüsteemid.

Soovitud ruumitemperatuuri saab seadistada kas kaasaegse puutepaneeli või kaasasoleva infrapuna kaugjuhtimispuldi kaudu. TFC 220 E soojapuhuri sisseehitatud termostaat reguleerib seejärel ruumi temperatuuri ja energiatarbimist täielikult automaatselt! Kui eelseadistatud temperatuur saavutatakse, lülitub küttekeha küttefunktsioon välja, kuni seda on vaja uuesti soojendada.

See intelligentne küttekeha on äärmiselt praktiline, säästab palju energiat! Ruumi ülekuumenemine on usaldusväärselt välistatud. TFC 220 E töötab ainult siis, kui ruumitemperatuur seda tegelikult nõuab!

TÄISVARUSTUS NÕUDLIKULE

TFC 220 E-l on kolm valitavat töörežiimi erinevate soojusvõimsuste ja reguleeritud energiatarbimisega. Lisaks saab kütteseadet kasutada usaldusväärse külmakaitsena kütmata ruumides.

mugavusrežiim

Ruumi kiireks soojendamiseks on soovitatav kasutada termostaadiga juhitavat maksimaalse soojusvõimsusega mugavusrežiimi. Kui soovitud ruumitemperatuur on saavutatud, lülitub kütteseade välja, kuni sihttemperatuur on 2 °C allapoole, ja seejärel soojeneb uuesti. Temperatuuri reguleerimine on täisautomaatne! Keskenduge olulisele!

öörežiim

Soojendil on vähendatud soojusvõimsusega öörežiim, eriti magamistoas kasutamiseks. Ka siin lülitub seade termostaadi abil sisse ja välja niipea, kui soovitud temperatuur on ületatud või langenud alla 2 °C. Samuti on soovitatav kasutada öörežiimi, et vältida ruumi öist jahtumist. Ruumi temperatuuri hoitakse konstantsena energia optimeeritud küttega.

energiasäästurežiim

Energiasäästurežiimis reguleerib TFC 220 E toatemperatuuri mugavasse temperatuurivahemikku umbes 21 °C ilma eelseadistatud sihttemperatuurita, termostaadiga juhitav ja energiasäästlik.

HEA OHUTUSTUNNE
Programmeeritav 24-tunnine taimer

Ärge jätke toatemperatuuri juhuse või ilmastiku hooleks. Küttevõimsuse automaatseks sisse- või väljalülitamiseks mõeldud 24-tunnise taimeri abil, mida saab seadistada minutitele, saate TFC 220 E täielikult automaatselt kohandada vastavalt oma igapäevasele rutiinile. Näiteks ei pea te enam muretsema, et küttekeha töötab hubasel lugemis- või krimiõhtul terve öö. Kui väljalülitusaeg on eelseadistatud, lülitub TFC 220 E automaatselt välja isegi siis, kui te juba magate.

Veenev turvalisus

TFC 220 E ohutuse seisukohalt olulised kaitseseadmed tagavad maksimaalse tööohutuse. Mustast turvaklaasist valmistatud üllast esipinda iseloomustab eriti kõrge löögi- ja kriimustuskindlus ning seda saab kõhklemata puudutada, käsitseda ja puhastada. See tähendab, et soojapuhurit saab kasutada ka laste ja loomadega majapidamistes, kus vahel võib mäng metsikuks minna. TFC 220 E seisab kindlalt! Lisaks väldib ülekuumenemiskaitse koos ventilaatori ülejooksufunktsioonidega seadme sees oleva küttetehnoloogia kahjustamist, kui soojapuhur peaks hetke kuumuses ümber kukkuma või hooletult äravisatud riietega katma.

Ruumisäästlik ja kerge

Tänu oma kompaktsetele mõõtmetele ja väikesele kaalule saab õhukest TFC 220 E seadistada ja liigutada kohe. Mõnusat soojust igasse tuppa!

Disainküttekeha TFC 220 E avaldab muljet nii visuaalselt kui ka tehniliselt. Luba endale aastaringselt meeldivate temperatuuride luksust ahvatleva hinnaga!

Külmakaitse funktsioon

Ideaalne lühiajaliste vabade töökohtade või ruumide jaoks, mida pidevalt ei kasutata

Meie mobiilsete elektrikeriste astmeteta termoregulatsiooniga saate seadmeid kasutada ka pakasemonitori tööasendis. Seejärel aktiveerib termostaat küttekeha automaatselt, et hoida ruumid jäävabad või vältida liigset jahutamist. Pakasemonitorina pole elektrikerised ideaalsed ainult üürileandjatele või kinnisvarafirmadele – eraisikutel või äriinimestel on ka praktiline funktsioon tühjade ruumide või garaažide pakasevaba hoidmiseks. Eelkõige saab sel viisil usaldusväärselt soojas hoida ruume, talveaedu või keldreid, mis pole keskküttega ühendatud.

Harjutamise eelised:

 • Vaikne ja kompaktne soojapuhur
 • Küttevõimsus 2200 W
 • Termostaadiga juhitav automaatne töö sihtväärtuse eelvalikuga vahemikus 15–35 °C
 • Mugavusrežiim, öörežiim ja energiasäästurežiim
 • Hetke ruumitemperatuuri näidik
 • taimeri funktsioon
 • Energiasäästlik töö tänu sihtväärtuse saavutamisel automaatsele väljalülitusele
 • Ventilaatori pealejooksu funktsioon
 • Külmakaitse funktsioon
 • ülekuumenemise kaitse
 • IR kaugjuhtimispult
 • Puuteekraani ja LCD-ekraaniga turvaklaas
 • Turvaline jalg

Pange tähele: Seade sobib kasutamiseks ainult hästi isoleeritud ruumides või aeg-ajalt kasutamiseks

Soovid seda toodet rendile võtta?

Täida palun all oleva vormi väljad, saada meile päring ja me võtame Sinuga edasise osas ise ühendust!