Duux Beam Smart Ultrasonic Niisuti Valge

188.00 km-ta 154.10

Duux Beam Smart Ultrasonic Niisuti Valge

Vabane kuivast õhust
Meet Beam: võimas niisutaja minimaalse jalajäljega. Veepaagi maht on viis liitrit ja võimas niisutus 350 ml tunnis, teil alati tagatud optimaalne jõudlus. Te saate täita Beam  õhuniisutit ülevalt – sama lihtne kui taimede kastmine. Ja tänu sisseehitatud temperatuuriandurile ja hügrostaadile on teil alati ülevaade oma kodu õhukvaliteedist. Juhtpaneel toimib ka kaugjuhtimispuldina ja seda saab masinasse salvestada. Ja uue Duux rakendusega saab Beami kasutada igal ajal, igal pool!

Kirjeldus

Duux Beam Smart Ultrasonic Niisuti Valge

Vabane kuivast õhust
Meet Beam: võimas niisutaja minimaalse jalajäljega. Veepaagi maht on viis liitrit ja võimas niisutus 350 ml tunnis, teil on alati tagatud optimaalne jõudlus. Te saate täita Beam  õhuniisutit ülevalt – sama lihtne kui taimede kastmine. Ja tänu sisseehitatud temperatuuriandurile ja hügrostaadile on teil alati ülevaade oma kodu õhukvaliteedist. Juhtpaneel toimib ka kaugjuhtimispuldina ja seda saab masinasse salvestada. Ja uue Duux rakendusega saab Beami kasutada igal ajal, igal pool!

Sobib igasse interjööri
Beam on väikese jalajäljega ja on õhukese valge või musta disainiga, millel on matt viimistlus. Tugev alumiiniumist alus sisseehitatud meeleoluvalgustusega muudab selle suurepäraseks täienduseks igale maja ruumile.

Muljetavaldav jõudlus
Ultraheli udu heitmetega 350 ml tunnis on Beam sisekliima parandamisel universaalne. 5-liitrine veepaak töötab kuni 25 tundi ruumides kuni 40m², samas kui isereguleeruv hügrostaat säilitab niiskuse vahemikus 40 kuni 90%.

Täielikul ja lihtsal
Beamil on kolm režiimi ja isereguleeruv hügrostaat, mis reguleerib automaatselt heitkoguseid teie eelistatud seadete põhjal. Lisaks saab seade automaatselt välja lülituda ja mõõta veetaset, niiskust ja temperatuuri, nii et teid teavitatakse alati. Ülima lõõgastuse jaoks saate kasutada ka Beami koos aroomiteraapiaga.

Täielik kontroll ja ühenduvus
Beam on kontrolli all: kõrge eraldusvõimega LED-ekraan näitab kogu vajalikku teavet, sealhulgas seadeid ja väärtusi, nagu temperatuur ja niiskus. Eraldi kaugjuhtimispuldiga saate Juhtida Beam’i kõikjal ruumis, ilma et peaksite oma lihtsast toolist või diivanilt tõusma. Lõplikuks juhtimiseks ja juhtimiseks saate kasutada tasuta Duux rakendust visuaalse liidesega.

Eraldi kaugjuhtimispuldiga saate Juhtida Beam’i kõikjal ruumis, ilma et peaksite oma lihtsast toolist või diivanilt tõusma. Lõplikuks juhtimiseks ja toimimiseks saate kasutada visuaalse liidesega rakendust Duux Smart. Lugege oma niiskust kõikjalt maailmast või lihtsalt reguleerige seadeid.

KAAL 2,8 kg
BRÄND Duux
FUNKTSIOON Niisutaja
TEHNIKA Ultraheli
KAAL 2 kg
MÜRATASE < 35dB
PIND max 40m2
TARBIMINE 27w
ÜHILDUS 220V
MAKSIMAALNE VÄLJUND 350 ml/h
MAKSIMAALNE OPERATSIOONI KESTUS 25h
SISU VEEMAHUTI 5L
FILTER Lubjavastane ja antibakteriaalne filter
KIIRUS 3
IONISAATOR Ei
SOBIB AROOMITERAAPIAKS Jah
TOOTE DIMENSIOONID 22 x 22 x 67,5 cm
SÜGAVUS TOODE 22 cm
TOOTE LAIUS 22 cm
TOOTE KÕRGUS 67,5 cm
SÜGAVUS PAKENDAMINE 25 cm
PAKENDI LAIUS 26,5 cm
PAKENDI KÕRGUS 71.5 cm
VEETASEME NÄIDIK Jah
SISSELÜLITATUD LÜLITI Jah
KAUGJUHTIMISPULT Jah
LAPSESÕBRALIK Jah
HEPA FILTER Ei
LÕHNAAINE DOSAATOR Jah
ÖINE REŽIIM Jah
VÄRV Valge
HÜGROMEETER Jah
HÜGROSTAADI VAHEMIK 40-90%
EEMALDATAV VEEPAAK Ei
AUTOMAATNE VÄLJALÜLITAMINE Jah
ANDURID Niiskus, temperatuur
MEELEOLU VÄRV Jah
NUTIKAD PLATVORMID Android, iOS
TAIMER 1, 2, 4 ja 8 tundi
GARANTII 2-aastane tootja garantii

Soovid seda toodet rendile võtta?

Täida palun all oleva vormi väljad, saada meile päring ja me võtame Sinuga edasise osas ise ühendust!