AIAPUMP TGP 1005 E veefiltriga kuni 1mm

118.00 km-ta 96.72

Nutikas aiapump tasub end ära!

Vesi on hinnaline kaup – seda oleme hiljemalt viimastel kuivadel ja kuumadel suvedel tunda saanud. Seetõttu tuleks ka ressursiga suhtuda vastutustundlikult. Ideaalne lahendus on jätkata olemasoleva või, mis veelgi parem, kogutud vee kasutamist. Ja Troteci TGP 1005 E puhul muutub see lapsemänguks.

Kategooriad: , Silt:

Kirjeldus

AIAPUMP TGP 1005 E

Aiapump

1000 vatine eelfiltriga pump – kuni 3300 liitrit tunnis aia ja majapidamise jaoks

Nutikas pumpamine tasub end ära!

Vesi on hinnaline kaup – seda oleme hiljemalt viimastel kuivadel ja kuumadel suvedel tunda saanud. Seetõttu tuleks ka ressursiga suhtuda vastutustundlikult. Ideaalne lahendus on jätkata olemasoleva või, mis veelgi parem, kogutud vee kasutamist. Ja Troteci TGP 1005 E puhul muutub see lapsemänguks.

Vihmavee või loodusliku veeallikaga säästate lihtsalt raha

1000-vatist  aiapumpa  saab lülitiga sisse ja välja lülitada ning see pumpab kuni 3300 liitrit protsessivett tunnis vihmatünnidest, tsisternidest, kaevudest ning seisvast ja voolavast veest. Vett saab ammutada kuni 7 meetri sügavuselt ja transportida kuni 42 meetri kõrgusele või vahemikku – nt muruvihmutite, pihustite, duššide, mikrotilgutisüsteemide ja muude niisutusseadmete käitamiseks. TGP 1005 E abil saate hõlpsalt kasta oma lillepiire, juurviljaalasid, puid, põõsaid, muru ja eesaedu tasuta hooldusveega – väärtuslikku joogivett raiskamata.

Tugev seade ehitatud kestma

TGP 1005 E-l on praktiline eelfilter mustuseosakeste vastu suurusega alates 1 mm, mis mitte ainult ei puhasta pumbatavat vett, vaid kaitseb pumpa ka mustuse ja sisemiste kahjustuste eest. Tugev, korrosioonikindel pumba korpus koosneb kaitsekattega metallist ja löögikindlast plastikust. Lisaks on aiapump kaitstud igast küljest pritsmevee eest vastavalt kaitseklassile IPX4. Lisaks takistab integreeritud termokaitseahel usaldusväärselt mootori ülekuumenemist. 6,5 kg kaaluv kerge seade on varustatud ergonoomilise kujuga kandesangaga paindlikuks kasutamiseks ja hõlpsaks transportimiseks. Statsionaarsel töötamisel kindlas kohas saab stabiilse pumbajala tänu puuritud aukudele kindlalt maa külge kinnitada.

aiapump

Kaasa arvatud eelfilter mustuseosakeste vastu

TGP 1005 E on varustatud vee täitmisava juures oleva peenfiltriga, mis oma tihedate silmadega nailonvõrguga filtreerib veest välja väikesed kivid, taimeosad ja jämedad mustuseosakesed. Imetud vesi lastakse läbi filtri ja jämedad osakesed ei satu pumba sisse. See kaitseb pumpa saastumise, ummistuste, ummistuste ja kahjustuste eest. Lisaks väljalaskeotsikute ummistused z. B. välditud muruvihmutites, samuti mustuse ladestumist torudes või voolikutes. Probleemideta  pumpamine  ja usaldusväärne niisutus on seega püsivalt tagatud.

Vee täitekaela läbipaistvat korki saab eriti lihtsalt avada tarnekomplekti kuuluva mutrivõtmega. Ka eelfiltri puhastamine on kiire ja lihtne: lihtsalt tõmmake eelfilter välja, koputage seda ja seejärel loputage jooksva vee all.

Vastupidav, paindlikult ühendatav ja TÜV-sertifikaadiga

Maksimaalse vastupidavuse tagamiseks loodud TÜV-testitud aiapumbal on ülimalt korrosioonikindel alumiiniumist mähismootor, millel on kvaliteetne keraamiline mehhaaniline tihend. Ime- ja surveühenduste stabiilsed metallkeermed (siseläbimõõt 1″ või 3,33 cm (G1)) võimaldavad ühendada painduvaid voolikujuhtmeid – pumpa saab ühendada ka püsivalt paigaldatud sobiva läbimõõduga torustike külge. Tänu suurele täiteavale on pumba enne käivitamist vähese veega täitmine eriti lihtne. Pikemaks säilitamiseks nt. B. talvel tuleks jääkvesi tühjendada vee äravoolukruvi abil – see kaitseb TGP 1005 E võimalike külmakahjustuste eest.

Näpunäide: Survetoru ja surveühenduse vahelise eriti tiheda ühenduse tagamiseks on aiapumpadel üldiselt tavaline tihendusteibiga keerme tihendamine − nt. B. Teflonteip – mähkida.

Mitmekülgne

Kompaktne aiapump käivitatakse küljel asuva sisse/välja lüliti abil. Kas aeda, koristustöödeks või pumpamiseks ja tühjendamiseks – mitmekülgne universaalne pump varustab usaldusväärselt vett tavaliste vihmutite, pihustite, dušikabiinide, aiavoolikute või kõrgsurvepesuritega.

Ideaalne muru, peenarde, taimede ja puude kastmiseks

Igaüks, kes paneb oma haljasaladele palju tööd ja raha, soovib loomulikult hoida neid parimas võimalikus korras ka kuumadel ja kuivadel suvedel. Aiapumbaga TGP 1005 E ei pea kastmiseks kasutama kallist kraanivett. Selle asemel lootke niisutamiseks tasuta tööstuslikule veele. See säästab raha ja saate endiselt nautida oma aeda lopsakas rohelises ja lilli täis.

Lihtne pumpamine ja ülekandmine

Ükskõik, kas veekogust, tsisternist või veereservuaarist – TGP 1005 E puhul pole suurte veekoguste väljapumpamine ja ülekandmine probleemiks. Tänu integreeritud eelfiltrile saab vett võtta ka tiikidest, ojadest ja voolavast veest. Imivoolikut ei tohi aga asetada mudasele, liivasele või kivisele maapinnale, vaid see peaks imema ainult võimalikult selget vett.

Suplusrõõm koduaias

Ujumisbasseinid, basseinid ja täispuhutavad suplusbasseinid saab TGP veepumbaga kiiresti täita, et suplusrõõm oleks muretu. Ja kui talv läheneb, pumbatakse vesi lihtsalt uuesti välja, et vältida jää moodustumise kahjustusi.

vesi puhastamiseks

Kas teie auto sai mudapritsmeid või tugev vihm jättis maja ümber porijäljed? Pole probleemi. Pihustage lihtsalt kõrgsurvepesuriga autolt, terrassilt, looduskivipõrandatelt või kõnniteelt. Töödeldud joogivett pole selleks vaja, isegi puhta jõe- või tünni kogutud vihmaveega saab kõik jälle kenasti puhtaks.

TGP 1005 E erilised omadused

Võimsa 1000 W võimsusega TGP 1005 E suudab pumbata kuni 3300 liitrit tunnis või 55 liitrit minutis.
Pumbal on eelfilter, mis hoiab kinni jämedat mustust, väikseid kive või taimeosi alates 1 mm suurusest. See kaitseb pumba sisemust saastumise või kahjustuste eest. Lukustuskorki on eriti lihtne avada kaasasoleva mutrivõtmega.
SISSE/VÄLJAS lüliti on kergesti ligipääsetav pumba küljel ja sellel on kaitsekate.
Praktilise kandesangaga saab pumpa kiiresti ühest kasutuskohast teise transportida ja püsivaks statsionaarseks kasutamiseks saab aiapumba pumbaaluses olevate puuraukude abil stabiilselt fikseerida.
Tugev konstruktsioon: pumba korpus on pritsmekindel igast suunast vastavalt kaitseklassile IPX4. Mustad korpuse osad on valmistatud löögikindlast plastikust, kollased elemendid on kaitsva kattega metallist.
Aiapumbal on kvaliteetne keraamiline mehaaniline tihend, tugevad metallkeermed imemis- ja survepoolel, hooldusvaba alumiiniumist mähismootor on väga korrosioonikindel ja integreeritud termokaitseahel ülekuumenemise korral.
Tänu suurele täiteavale saab pumpa kiiresti ja lihtsalt täita. Vee tühjenduskruvi abil saab jääkvee ilma tööriistadeta ära juhtida.
Aiapumba TGP 1005 E maksimaalne tarnekõrgus on 42 meetrit ja maksimaalne imemiskõrgus 7 meetrit. Pumbast saab läbi lasta kuni 2 mm suurused osakesed, jämedamad osakesed püüab kinni integreeritud eelfilter.

EELISED:
 • Võimas 1000 W võimsus kuni 3300 liitri tunnis pumpamiseks
 • Maksimaalne kõrgus: 42 m, imemiskõrgus kuni 7 m
 • Eelfiltriga kaitseks jämedate mustuseosakeste eest (> Ø 1 mm)
 • Ideaalne vee võtmiseks ning ümber- ja väljapumpamiseks, nt vihmatünnide, tsisternide ja aiatiikide jaoks
 • Aia sundimatu kastmine pidevas töös kuni selle käsitsi väljalülitamiseni
 • Tugev löögikindlast plastikust ja metallist pumba korpus, millel on kaitsekate ja kõrge korrosioonikindlus tänu alumiiniummähisega mootorile
 • Tugevad metallkeermed nii imi- kui survepoolel
 • Kvaliteetne keraamiline mehaaniline tihend tagab pika kasutusea
 • Hooldusvaba mootor integreeritud termokaitseahelaga ülekuumenemise korral
 • Puhta vee pumpamiseks kuni 2 mm suuruste hõljuvate osakestega
 • Pumba IPX4 reiting – pritsmekindel igast suunast
 • Toitepistiku kaitseaste IP44 – pritsmekindel
 • Surve- ja imitorustiku ühendused 1″ sisekeermega
 • Kasutajasõbralik tänu suurele täiteavale pumba lihtsaks täitmiseks
 • Kaitse külmumise eest – tänu vee äravoolukruvile saab jääkvett kergesti tühjendada
 • Praktiline sisse/välja lüliti
 • Integreeritud kandesang kiireks kasutuselevõtuks erinevates kohtades
 • Stabiilne pumba alus puuritud aukudega püsivaks kinnitamiseks

Kõik olulised omadused kiires ülevaates

TGP 1005 E tarnepea ja tarnekiirus

TGP 1005 E tarnepea ja tarnekiirus

Kasutage Troteci kaubamärgi kvaliteeti kõrge väärtuse, ohutuse ja funktsionaalsuse tagatisena. Seaduslikult kaitstud GS-pitsatiga kinnitab TÜV Rheinlandi testikeskus, et selle seadme sihipärasel või ettenähtaval kasutamisel ei ohustata kasutaja ohutust ja tervist.

Brändi kvaliteet pluss hinnaeelis

Usaldusväärne, võimas ja sobib kõige raskemate kasutusvaldkondade jaoks: Need on Troteci aiapumpade kvaliteediomadused. Tänu suurele jõudlusele suudavad nad toime tulla isegi äärmuslike nõudmistega. Kõrge jõudlus nõudlike rakenduste jaoks, sest Trotec tähistab brändi kvaliteeti ja professionaalseid lahendusi suurepärase hinna ja kvaliteedi suhtega!

Testitud ohutus, TÜV GS ID 1419076674

Ideaalne lisand: rõhulüliti pumba automaatjuhtimiseks

Elektrooniline rõhulüliti võimaldab teil veepumpa automaatselt juhtida, ilma et peaksite pumpa käsitsi sisse või välja lülitama. Survelüliti jälgib nii veesurvet kui ka voolukiirust torustikus ning lülitab ühendatud pumba automaatselt sisse ja välja niipea, kui kraani või aiavoolikut kasutatakse. Lisaks kaitseb rõhulüliti pumpa kuivana töötamise eest, pikendades seeläbi selle kasutusiga. Soovitame meie TGP-seeria aiapumpade jaoks elektroonilist rõhulülitit TDP DSP kui mugav plug & play lahendus ning ajutine ja asukohast sõltumatu koost. Tänu integreeritud pistikupesale saab Troteci aiapumbad hõlpsasti ühendada pistikuga survelülitiga. Troteci TDP-seeria süvapumpade jaoks pakume rõhulülitit TDP DS püsiva ja asukohast sõltuva paigaldusena. Selle avatud kaabliots on ühendatud otse süvakaevupumba juhtkarbiga ja rõhulüliti juhib automaatselt veevoolu. Valige ka rõhulülitite jaoks usaldusväärne kaubamärgi kvaliteet Trotecilt!

Soovid seda toodet rendile võtta?

Täida palun all oleva vormi väljad, saada meile päring ja me võtame Sinuga edasise osas ise ühendust!

Sulle võib meeldida ka…