SURVEPUMP TGP 1050 E KODU- JA AIAPUMP

177.00 km-ta 145.08

SURVEPUMP TGP 1050 E KODU- JA AIAPUMP

Usaldusväärne, võimas ja sobib kõige raskematele kasutusaladele: Need on Troteci koduveevärgi kvaliteediomadused.

Kategooriad: , , Silt:

Kirjeldus

SURVEPUMP TGP 1050 E KODU- JA AIAPUMP

Kodu ja aiapump

Roostevabast terasest valmistatud eelfiltri ja survepaagiga tarbeveepump – ideaalne energia- ja kulusäästlikuks veevarustuseks.

Kõik-ühes kaasaskantav lahendus, mis on valmistatud roostevabast terasest

Iga päev kasutame majapidamises tohutul hulgal vett – näiteks pesemisel, koristamisel, WC-poti loputamisel või aia kastmisel. Tavaliselt ei nõuta nende veerakenduste puhul joogivee kvaliteeti. Koduveevärgiga  TGP 1050 E olete oma kodu , puhkemaja või aia veevarustuse osas sõltumatu kohaliku tarnija kallist joogiveest. See säästab teie raha ja annab olulise panuse keskkonnakaitsesse.

Roostevabast terasest valmistatud vastupidav ja kaasaskantav olmeveevärk pumpab vihma- või põhjavett reservuaaridest, kogumismahutitest, tsisternidest, tiikidest, voolavast veest või kaevudest, et juhtida see teie olmeveevärki tasuta protsessiveena. Integreeritud nailonist eelfilter püüab usaldusväärselt kinni jämeda mustuse, väikesed kivid või muud osakesed suurusega alates 1 mm.

Ise pumpatav vesi säästab iga päev raha

Pumba võimsusega 1000 vatti ja maksimaalse vooluhulgaga 3300 l/h jaotab tarbeveesüsteem TGP 1050 E tarbevee automaatselt kuni 7 meetri sügavuselt erinevatesse tarbimiskohtadesse majas ja aias. Maksimaalne pumpamiskõrgus kuni 30 meetrit tagab vee usaldusväärse transpordi ka kõrgematele korrustele. 19-liitrine roostevabast terasest survepaak tagab püsiva veesurve tarbeveetorus isegi siis, kui pump on välja lülitatud ja ei tööta hetkel. Energiasäästlik automaatne sisse/välja lüliti jälgib pidevalt katla rõhku ja lülitab pumba sisse alles siis, kui katla rõhk langeb alla 1,5 baari, või deaktiveerib selle, kui vajalik rõhk 3 baari uuesti saavutatakse. Nii imi- kui surveühendusel on sisekeere läbimõõduga 1″ ehk 3,33 cm (G1). Koduveevärki saab käsitsi sisse ja välja lülitada kasutades küljel asuva kaitsekattega lülitit.

Kvaliteetne, vastupidav ja hõlpsasti transporditav

Kvaliteetne tarbeveesüsteem TGP 1050 E on usaldusväärselt kaitstud rooste ja vastavalt kaitseklassile IPX4 igast suunast pritsmevee eest. Nii pumbapea kui ka survepaak on valmistatud kvaliteetsest roostevabast terasest. Kollasest metallist pumba korpusel on ilmastikukindel kaitsekate. Koduveevärgi transportimise hõlbustamiseks on kogu konstruktsiooni ümbritsetud stabiilne, must kandesangaga plastikkorsett. Seadme tehnoloogia on sama tugev ja vastupidav kui korpus. Integreeritud keraamiline mehaaniline tihend takistab usaldusväärselt vee väljapääsu ning alumiiniumist mähisega mootor avaldab muljet oma kõrge soojusjuhtivuse, vastupidavuse ja korrosioonikindlusega.

Eelfiltriga mustuseosakeste vastu

Koduveevärk TGP 1050 E on varustatud eelfiltriga, mis püüab oma tihedasilmalise nailonvõrguga kindlalt kinni taimeosad, väikesed kivid või jämedad mustuseosakesed, et pumba sisse ei pääseks suuremad kui 1 mm osakesed. See kaitseb pumpa saastumise eest ja takistab mustuse ladestumist torudesse ja voolikutesse. Pestava eelfiltri puhastamine on kiire ja lihtne.

Energiasäästliku rõhulülitiga suur boiler

Koduveevärgi 19-liitrine rõhutasanduspaak ei lase etteandepumbal sisse lülituda väikese vedelikukoguse, näiteks veeklaasi eemaldamisel. Alles siis, kui katla rõhk langeb pärast korduvat veesoovi alla vajaliku sisselülitusrõhu, lülitub pump mahuti täitmiseks sisse. See säästab elektrit, vähendab pumba kulumist ja tagab üldiselt võimalikult vaikse töö. Mugavaks esmaseks täitmiseks on olmeveevärgil TGP 1050 vee täitmisava ja tühjendusotsik survepaagi jääkveest tühjendamiseks. Puuritud augud pumba jalas võimaldavad seadme stabiilset püsivat paigaldamist siseruumidesse või kaetud välialasse.

veepump trotec

Säästke kuni 50% kallist kraanivett!

Alternatiivsete veeallikate kaasamine igapäevasteks majapidamisvajadusteks on nii ökoloogilisest kui ka majanduslikust seisukohast väga mõttekas. Sest iga kord, kui kasutate pumpa, säästate raha! Ostetud protsessiveele pole märgatavalt soodsam alternatiiv suvekuudel aia kastmiseks mõeldud protsessivee pumpamine, vaid ka aastaringne veevarustus maja tualettruumi loputamiseks. Pesumasinat saab kulude kokkuhoiuks varustada ka vihma- või kaevuveega. Omatoodetud protsessivett võib olenevalt vee kvaliteedist ja puhtusest kasutada isegi vannitoas dušiveena. Ja see tasub end ära!

Praktiline
näide Keskmiselt 250 pesutsükliga kulutab kolmeliikmeline leibkond aastas üle 18 000 liitri joogivett. Samuti on umbes 43 000 liitrit vett tualettide loputamiseks ja 1750 liitrit aia kastmiseks. Kokku moodustavad need enam kui 62 000 liitrit vett 50% kolmeliikmelise pere keskmisest veetarbimisest! Tohutu säästupotentsiaal, mis avaneb teile koduveevärgi TGP 1050 E kasutamisel.

Ja säästate kaks korda! Kraanivee joomine on sageli raske. Kuigi lubjas sisalduvad mineraalid on tervisele kasulikud, viib kare vesi kodumasinate lupjumiseni ja lühendab nende kasutusiga. Pehme vihmaveega seevastu kaitsete pesumasinat ja pikendate selle kasutusiga.

Kui teil on õnn oma kinnistul kaevu, tsisterni või isegi voolava veekogu “kraanida”, peaksite kasutama neid alternatiivseid veeallikaid koos 1000-vatise tarbeveesüsteemiga TGP 1050 E.

Mitmekülgne kasutamiseks majas ja aia kastmiseks

Alternatiivseid veeallikaid on palju: Teenusvee tasuta pumpamiseks ja tarbeveevõrku juhtimiseks sobivad kaevud, vihmaveepaagid, ojad ja tsisternid. Kui majapidamises ja aias ei nõuta joogivee kvaliteeti, säästate kallist kraanivett kasutades isetoodetud protsessivett.

Ideaalne tualettide ja pesumasinate varustamiseks

Pesumasinad ja loputuskäimlad on kodudes ühed suurimad veetarbijad. Siin, olmeveevärgiga, saab peaaegu iga päev ära kasutada palju joogivett ja seeläbi säästa ka märkimisväärselt raha. Olenevalt vee kvaliteedist ja puhtusest nt. B. Duši all käimiseks võib kasutada ka tsisterni teenindusvett.

Puhastamiseks tasuta vesi

Pole vahet, kas soovite voolikuga alla lasta autot, kõnniteed, terrassi või sõiduteed – tarbeveesüsteem TGP 1050 E varustab kõrgsurvepesuri või aiavoolikuga kõigi koristustööde jaoks vajaliku hooldusveega.

Muru, peenarde, taimede ja puude kastmine

Koduveevärgiga TGP 1050 E ei pea te enam oma aia kastmiseks kallist joogivett kasutama. Kasutage muruvihmutite, vihmutite, mikrotilgutisüsteemide või aiavooliku jaoks tasuta kasutatud vett. Koduveesüsteem TGP 1050 E säästab palju raha, eriti kui veetarbimine suvel hüppeliselt tõuseb, ja paneb aia sama hästi õitsema.

Kaasaskantavat roostevabast terasest tarbeveesüsteemi TGP 1050 E soovitatakse kasutada korrosioonikindla privaatse veevarustussüsteemina koos mustusefiltriga puhta tarbevee saamiseks majas või aias.

TGP 1050 E erilised omadused

Võimsa 1000 W võimsusega TGP 1050 E suudab pumbata kuni 3300 liitrit tunnis või 55 liitrit minutis. Selge manomeeter annab lühidalt teavet praeguse eeltihendamise rõhu kohta. Survepaagi maht on 19 liitrit ja see tagab püsiva rõhu 3 baari.
Pumbal on eelfilter, mis hoiab kinni jämedat mustust, väikseid kive või taimeosi alates 1 mm suurusest. See kaitseb pumba sisemust saastumise või kahjustuste eest. Lukustuskorki on eriti lihtne avada kaasasoleva mutrivõtmega.
Pärast ON/OFF lüliti vajutamist reageerib pump tarbimisega seotud veerõhu langusele või tõusule torustikus ning hakkab energia säästmiseks automaatselt pumpama või lülitub välja.
Pikaajaliseks statsionaarseks kasutamiseks saab olmeveevärki stabiilselt fikseerida pumbaaluses olevate puuraukude abil.
Tugev roostevabast terasest konstruktsioon: pumba korpus on pritsmekindel igast suunast vastavalt kaitseklassile IPX4. Suurem osa pumbast on valmistatud roostevabast terasest. Kollased elemendid on valmistatud kaitsekattega metallist, must korpuse korsett koos kandesangaga löögikindlast plastikust.
Koduveevärgil on kvaliteetne keraamiline mehaaniline tihend, robustsed metallkeermed imemis- ja survepoolel, hooldusvaba alumiiniummähise mootori kõrge korrosioonikindlus ja integreeritud termokaitseahel ülekuumenemise korral.
Tänu suurele täiteavale saab pumpa kiiresti ja lihtsalt täita. Vee tühjenduskruvi abil saab jääkvee ilma tööriistadeta ära juhtida.
Koduveevärk TGP 1050 E pakub maksimaalset tarnekõrgust 30 meetrit ja maksimaalset imemiskõrgust 7 meetrit.

Veepumba eelised:

 • Võimas 1000 W võimsus kuni 3300 liitri tunnis pumpamiseks
 • Maksimaalne kõrgus: 30 m, imemiskõrgus kuni 7 m
 • Eelfiltriga kaitseks jämedate mustuseosakeste eest (> Ø 1 mm)
 • Võimalik integreerida olemasolevasse olmeveevärki
 • Ideaalne koduseks veevarustuseks või aedade pingutusteta kastmiseks
 • Tugev pumba korpus ja survepaak on valmistatud ilmastikukindlast roostevabast terasest, kõrge korrosioonikindlus tänu alumiiniummähisega mootorile
 • Stabiilne 1″ metallkeere imemis- ja survepoolel
 • Kvaliteetne keraamiline mehaaniline tihend tagab pika kasutusea
 • Hooldusvaba mootor integreeritud termokaitseahelaga ülekuumenemise korral
 • Puhta vee pumpamiseks kuni 2 mm suuruste hõljuvate osakestega
 • Pumba IPX4 reiting – pritsmekindel igast suunast
 • Toitepistiku kaitseaste IP44 – pritsmekindel
 • Kasutajasõbralik tänu suurele täiteavale pumba lihtsaks täitmiseks
 • Kaitse külmumise eest – tänu vee äravoolukruvile saab jääkvett kergesti tühjendada
 • Käsitsi sisse/välja lüliti kaitsekattega
 • Tänu integreeritud rõhulülitile väheneb energiakulu ja kulumine
 • Praktiline kandesang kiireks asukohavahetuseks
 • Stabiilne pumba alus aukudega lihtsaks kinnitamiseks

Kasutage Troteci kaubamärgi kvaliteeti kõrge väärtuse, ohutuse ja funktsionaalsuse tagatisena. Seaduslikult kaitstud GS-pitsatiga kinnitab TÜV Rheinlandi katsekeskus, et selle seadme sihipärasel või ettenähtaval kasutamisel ei ohustata kasutaja ohutust ja tervist.

Brändi kvaliteet pluss hinnaeelis

Usaldusväärne, võimas ja sobib kõige raskematele kasutusaladele: Need on Troteci koduveevärgi kvaliteediomadused. Tänu suurele jõudlusele suudavad nad toime tulla isegi äärmuslike nõudmistega. Kõrge jõudlus nõudlike rakenduste jaoks, sest Trotec tähistab brändi kvaliteeti ja professionaalseid lahendusi suurepärase hinna ja kvaliteedi suhtega!

Testitud ohutus, TÜV GS ID 1419076674

Nii saate hõlpsalt arvutada oma olmeveevärgi vajaliku võimsuse:

Soovid seda toodet rendile võtta?

Täida palun all oleva vormi väljad, saada meile päring ja me võtame Sinuga edasise osas ise ühendust!