You are currently viewing SURVEPESURI KASUTAMISE ERINEVAD TEHNIKAD

SURVEPESURI KASUTAMISE ERINEVAD TEHNIKAD

PROFESSIONAALNE PUHASTUS

Survepesu tehnikad

Teie ettevõtte puhta ja esinduslikuna hoidmisel on survepesu väga tõhus vahend.

Tänu oma võimele eemaldada mustust ja plekke, võib survepesu muuta teie hoone, parkla, kõnniteede ja muude pindade ilme heledamaks. Kuid mitte kõik survepesutehnikad pole võrdsed.

Selles artiklis tahame süveneda kõrgsurvepesurite erinevatesse survepesutehnikatesse.

Pehme pesu

Pehme pesu on tehnika, mis kasutab madala rõhu all veepihustust koos spetsiaalsete puhastuslahustega, et eemaldada õrnalt pindadelt mustus, vetikad ja hallitus. See tehnika sobib ideaalselt selliste materjalide puhastamiseks nagu vinüülvooder, krohv, värvitud pinnad ja katused. Pehme pesu õrn lähenemine tagab, et pindasid puhastusprotsessi käigus ei kahjustata.

Jõuline pesu

Kõrgsurvepesu kasutab kõrgsurvevett, et eemaldada kõvadelt pindadelt tõrksad plekid, rasv, õli ja muud tugevad saasteained. Seda tehnikat kasutatakse tavaliselt betoon-, tellis-, kivi- ja metallpindade puhastamiseks. Survepesu võib tõhusalt eemaldada grafitit, närimiskummi ja tugevat mustuse kogunemist, muutes selle kaubanduspindade jaoks populaarseks valikuks.

Aurupuhastus

Aurupuhastus kasutab pindade sügavpuhastamiseks ja desinfitseerimiseks kuuma veeauru jõudu. See meetod on tõhus mustuse, rasva, õli ja plekkide eemaldamiseks erinevatelt pindadelt. Aurupuhastust kasutatakse tavaliselt köögipindade, vannitubade ja muude põhjalikku kanalisatsiooni nõudvate ruumide puhastamiseks. Seda saab kasutada ka närimiskummi eemaldamiseks kõnniteedelt ning plekkide eemaldamiseks vaipadelt ja polstrilt.

Pinna puhastamine

Pinna puhastamine hõlmab spetsiaalse survepesuseadme, mida nimetatakse pinnapuhastusvahendiks, kasutamist. See tööriist kasutab suurte lamedate pindade tõhusaks puhastamiseks kõrgsurvevett ja pöörlevaid otsikuid. Pinnapuhastus sobib ideaalselt parklate, kõnniteede, sõiduteede ning betoon- või asfaltpindade puhastamiseks. See tagab ühtlase ja põhjaliku puhastuse, vähendades samal ajal triipude ja ülepihustamist.

Pesuaine pealekandmine

Mõnel juhul on optimaalsete puhastustulemuste saavutamiseks vajalik kasutada pesuaineid või puhastuslahuseid. Kaubanduslikud survepesurid võivad sisaldada pesuaine pealekandmisetappi, kus puhastuslahus kantakse pinnale enne survepesu. Pesuaine aitab lagundada mustust, mustust ja plekke, muutes puhastusprotsessi tõhusamaks. See tehnika on eriti kasulik parklate õliplekkide eemaldamiseks või tugevalt määrdunud pindade puhastamiseks.