Allahindlus!

Võimas niisuti /õhujahuti PAE 81/80kuni 140 m2 (kuni 2,8 l/h)

Original price was: 419.00€.Current price is: 401.00€. km-ta 328.69

Disain õhujahuti PAE 81 või PAE 80

4-ühes õhujahuti: jahutab, värskendab, puhastab ja niisutab õhku – suurepärane jahutusomadus kuni 80 m² suurustele era- ja äriruumidele

Saadaval järeltellimisel

Kirjeldus

Disain niisuti/õhujahuti PAE 81/80

4-ühes õhujahuti: jahutab, värskendab, puhastab ja niisutab õhku – suurepärane jahutusomadus kuni 80 m² suurustele era- ja äriruumidele

Kogege loomulikku niisutust, jahutust ja värskust 

Kaugjuhtimispuldiga mugavalt varustatud õhujahuti/-niisuti PAE 81 tagab suvisel kuumal ajal värske õhu hingamise ja kiire jahutamise. PAE 81 esitleb end mattvalge korpusevärviga klassikaliselt elegantselt. 4-ühes (õhujahutus, ventilaator, õhu puhastus ja õhuniisutamine). Nelja astmega reguleeritav ventilaator niisutab, vajadusel jahutab köetavaid ruume, müügisaale, kauplusi, restorane, kontoreid ja palju sarnaseid ruume. Turbo-kiire niisutus.
Tipphetk: ruumisäästlikuks hoiustamiseks saab PAE 81 õhujahuti hõlpsasti kokku panna alates 111,5 cm kuni kompaktse 70,5 cm-ni.

Loomulikult tõhus aurustav jahutus, mis tasub end ära

Teate, et Aircooler PAE 81 kasutab energiasäästlikku kärgjahutustehnoloogiat otse loodusest inspireerituna. Kui värske tuuleke puhub üle niiske naha, tunnete kohe meeldivat jahutust. See jahutav efekt tekib aurustumisel. Selleks vajalik soojusenergia ammutatakse toaõhust, mis vähendab märgatavalt temperatuuri. Seda looduslikku jahutusprintsiipi kasutavad kõik PAE seeria õhkjahutid koos oma külma või jäävee täidisega. Niipea kui toaõhk läbi niiske kärgfiltri voolab, jahutatakse see soojusenergia väljavõtmisega, niisutatakse külma või jääveega, puhastatakse õhufiltris häirivatest kiududest või loomakarvadest ja visatakse jäisena tuppa, värske õhu voog. Ilma kemikaalide kasutamiseta, ilma võimsust nõudvate jahutuskompressoriteta ja tüütute väljatõmbeõhuvoolikuteta.

Mida kuumem on suvi, seda intensiivsem on jahutav efekt

Erinevalt jahutuskompressoritega kliimaseadmetest, mis jõuavad mingil hetkel kõrge temperatuuri juures oma jõudluspiiridesse, suureneb PAE 81 jahutusvõime temperatuuri tõustes isegi. Mida soojem on ruumis, seda kiiremini vesi kärgfiltris aurustub ja seda rohkem aurustub õhku. Seetõttu võite välistemperatuuridega sammu pidades alati tugineda õhujahuti jahutusvõimsusele.

Võitmatu meeskond: saadaval kahes värvitoonis ja jõudlusklassides

Täisõhu läbilaskvusega 1000 m³ / h ja suure 60-liitrise veepaagiga on PAE 81 õhujahutit soovitatav kasutada ruumides kuni 80 m² või 200 m³. Väiksemates ruumides kuni 72 m² või 180 m³ tagavad õhujahutid PAE 60 ja PAE 61 õhuvooluga 900 m³ / h värsket õhku.

Kolm korda parem enesetunde kliima: jahutab, värskendab ja niisutab

Kombineeritud õhu paranemine jahutamise, õhu puhastamise ja niisutamise abil tagab optimaalselt tasakaalustatud eluruumide kliima. Lisaks tugevdab PAE 81 keha enda immuunsüsteemi. Nakkuslikud viirused nagu gripiviirused ja SARS-CoV-2 hõljuvad mõnikord toas mitu tundi kuivas õhus. Lisaks on kuivanud nina limaskestad, mille ülesanne on tõepoolest tõrjuda patogeene. Optimaalselt niisutatud õhus langevad viirused kiiremini maapinnale (40–60 protsenti) ning nina limaskesta puhastusvõime paraneb. Mobiilse õhuniisutajana avaldab PAE 81 muljet aastaringselt oma võimsa niisutusvõimega 2,8 l / h, et hoida õhuniiskus püsivalt tervislikus vahemikus. Vajadusel saab Aircoolerit ventilaatorina kasutada ka aastaringselt ilma õhujahutus- ja niisutusfunktsioonita. Värskendava õhuvoolu jaotamiseks – olenevalt rakendusest – sihipäraselt või suurel alal kogu ruumis on jahutusseadmel ümberlülitatav sisemise vertikaalse õhu väljavoolu liistude 120 ° kiikumisrežiim suure ala külma õhu jaoks levitamine. Väliseid horisontaalseid liistu saab vastavalt teie vajadustele käsitsi paigutada.

Pöörab kõik praeguseks: jahutamises suur, karbis väike

PAE 81 näitab tõelist suurust kõige väiksemates ruumides ladustamise ja transportimise osas. Seadme ülemise osa saab lahti ühendada vaid kahe sammuga ja alumise veepaagi tagurpidi alla lasta. See vähendab seadme kõrgust kapp-sõbralikuks 70,5 cm-ni. Ergonoomilise kujuga süvistatavad käepidemed, millega õhujahutit saab hõlpsasti ühest ruumist teise viia, on sama praktilised.

Mugavuse tagamiseks: 15-tunnine taimer automaatseks sisse- ja väljalülitamiseks

Programmeeritav taimer on topelt kasulik õhuradiaatori täielikuks sisse- või väljalülitamiseks pärast individuaalselt etteantud aega. See säästab tarbetuid elektrikulusid ja te ei pea enam kunagi muretsema, kas olete seadme tegelikult sisse või välja lülitanud. Tööaega kuni automaatse sisse- või väljalülitamiseni saab seada 1-tunniste sammudega 1–15 tunnini. Töökoha taimer on praktiline, nii et kontor jahutatakse kohe pärast töö alustamist meeldivale temperatuurile. Taimerist on abi ka siis, kui õhujahuti avab oma kasuliku efekti magamistoas. Õhujahuti jahe meretuul laseb teil higistamata magama minna, misjärel seade lülitub energia säästmiseks järgmise hommikuni välja.

Professionaalne õhkjahutus tööstuse, kaubanduse ja ürituste jtarbeks

Liikuvaid õhujahuteid PAE 60, PAE 61, PAE 80 ja PAE 81 soovitatakse kasutada ärilistel ja tööstuslikel eesmärkidel nagu:

 • Õhujahuti töötuppa
 • Õhujahuti tootmispinnale/ lattu
 • Õhujahuti restorani / kohvikusse
 • Õhujahuti supermarketisse / kauplustesse
 • Õhujahuti tanklasse
 • Õhujahuti spordisaali
 • Õhujahuti juuksurisalongi
 • Õhujahtui näituseste saali

Võimas õhujahutus igasuguste ürituste jaoks

Ürituste ja ürituste sektoris on hädavajalik täiuslik õhujahutus. Kui niiske õhk surub kesksuvel meeleolu, tagavad PAE sarja õhujahutid värske õhu hingamise ja peoõhkkonna

 • Telki
 • Näitusesaali
 • Koosolekuruumidesse
 • Ürituste saalidesse
 • Söögitubadesse
 • Baaridesse

Mobiilsed PAE õhkjahutajad saavad meeldivalt madala energiatarbimise ja keeruka juhitavusega topeltpunkte. Kiire värskendus ja loomulik jahutamine – sobib ideaalselt näiteks pulmapidude, firmapidude, messide, ürituste, kongresside, galade, tooteesitluste, festivalide, spordiürituste, varustus- ja hädaabitelkide jaoks.

Eelised professionaalsel kasutamisel

Tänu madalale energiatarbimisele ja kompaktsele disainile on mobiilsed PAE-õhujahutid väärt alternatiiv tavapärastele kliimaseadmetele. Praktikas veenavad aurustusjahutid:

 • Madalamad soetamis- ja tegevuskulud
 • Ei mingit montaaži
 • Kasutamisel on suur liikuvus ja mitmekülgsus
 • Peaaegu hooldusvaba
 • Lihtne ja ruumisäästlik

Troteci PAE seeria õhujahuti – professionaalne loomulik õhkjahutus professionaalidele!

Loomulikult efektiivne jahutuspõhimõte

Erinevalt kliimaseadmetest ei kasutata õhujahutites keemilisi külmaagente. Jahutusprotsess toimub täiesti loomulikul viisil, lisaks pole vaja väljalaskevoolikut ega ka keerukaid paigaldusi.

Mobiilne õhujahuti töötab loodusliku aurustamisjahutuse põhimõttel. Teate seda omast kogemusest: niiskele nahale puhudes tunnete kohest jahutamist, kuna aurustumisprotsess tõmbab soojuse ära. Samamoodi on õhkjahutite või õhujahutitega: õhujahuti sees on veega immutatud filtrimatt. Soe õhk suunatakse seadme tagant läbi märja filtrimati ja jahutatakse aurustamisega. Nüüd puhub nüüd jahedam õhk ventilaatori abil tuppa.

Värskendusnõuanne: mida külmem on vesi, seda suurem on jahutusvõime. Kui panete neli tarnimisse kuuluvat jahutusakut veepaaki, saab jahutusvõimsust veelgi suurendada. Seda täiendavat värskusehoogu saab saavutada ka jääkuubikutega.

Hästi nähtava tasemeindikaatoriga näete silmapilk, kas suures 60-liitrises paagis on veel piisavalt vett, mida on kiire ja lihtne puhastada. Kui veepaak on tühi, lülitub veepump automaatselt välja, samal ajal kui ventilaator jätkab õhu värskendamist. Seade annab valgusdioodi ja helisignaali süttimisega märku, et veepaak tuleb uuesti täita. Selle hõlpsaks ja mugavaks täitmiseks on 3 erinevat viisi.

Aastaringne töö – suvel õhujahuti, talvel õhuniisutaja

PAE 81 abil saate aastaringselt nautida mobiilset hea kliimat. Selle asemel, et õhuke ja ruumisäästlik õhujahuti pärast suvehooaega panipaika parkida, on soovitatav seda lihtsalt aastaringselt kasutada. Kevadel ja hilissuvel saate oma 4 ventilatsioonitasemega nautida värsket õhku ja nautida külma aurustamise jahutavat efekti.

Sügisel ja talvel on seadet soovitatav kasutada ka tõhusa õhuniisutajana, et luua meeldivam toakliima. Kuna kuiv kütteõhk võib ärritada hingamisteid, kuivatada nahka ja punetada silmi. 40–60% õhuniiskuse korral väheneb ka viiruste paljunemine ruumiõhus. Õhuniisutaja kasutamisel tagate piisava niiskustaseme ja saate seeläbi suurendada oma enesetunnet umbsetes, ülekuumenenud ruumides ning vältida külmetushaigusi ja viirusnakkusi.

PAE 81 õhujahuti tagab naha loomuliku jahutuse – parandades samal ajal sisekliimat.

Harjutamise eelised:

 • 4-ühes õhujahuti: õhujahutus, õhuvärskendamine, õhu puhastamine, õhu niisutamine
 • Loomulik õhu jahutamine aurustava jahutuse abil kärgstruktuuriga
 • Jahutusvõimsuse suurendamiseks on võimalik kasutada 4 kaasasolevat jääpakki või jääkuubikut
 • Kõrge aurustumiskiirus 2,8 liitrit tunnis
 • 60-liitrine veemahuti tasemeindikaatoriga
 • Veepaagi 3 erinevat täitmisvõimalust – mugav ja lihtne
 • Õhu labade automaatne kiikfunktsioon ruumis ühtlaseks jaotamiseks
 • Õhufilter (loomakarvade, kiudude ja tolmu vastu)
 • Kergesti puhastatav veepaak
 • Mugav juhtimine puldiga
 • 4 ventilaatori kiirust
 • 15-tunnine taimeri funktsioon automaatseks sisse- ja väljalülitamiseks
 • Lihtne transportida tänu praktilisele süvistatavale haardele ja transpordirullidele
 • Ruumi säästev hoiuruum
 • Sobib kasutamiseks aastaringselt! Suvel õhujahuti ja talvel niisutaja

Niiskuse suurendamine 50% -ni vähendab viiruse ülekandumise riski

Spetsialistid on hinnanud viiruste (nt SARS-CoV, MERS-CoV või SARS-CoV-2 (Covid-19), gripp) resistentsuse ja niiskuse uurimistulemusi. Selgus, et õhuniiskus mõjutab idutilkade nakkavust tõsiselt. Kuiv toaõhk, mille suhteline õhuniiskus on alla 40%, võimaldab kuivada pisikestel gripi- või külmaviirustega saastunud tilkadel. Nii säilivad patogeenid ja jäävad nakkusohtlikuks väga pikaks ajaks. Optimaalses vahemikus 40–60% suhtelise õhuniiskuse korral kahanevad aerosoolid ainult sel määral, et soola kontsentratsioon aerosooli südamikus suureneb, nii et selles sisalduvad mikroobid ja mikroorganismid hävivad. Gripi ja külmetusviiruste nakatumise oht on siin minimaalne.

Spetsialistid rõhutavad, et saame vähendada nakkusohtu, suurendades hoonete niiskust. Niiskuse abil õhuniiskuse tõstmine umbes 50% -ni viib levikuohu vähenemiseni. Lisaks parandab niisutatud õhk keha kaitset, puhastades tõhusamalt hingamisteid ja edendades immuunsüsteemi. Kaasaegsetes hoonetes, kus hoone on piiratud, on keskkütte- ja ventilatsioonisüsteemid, ei saa neid piirväärtusi igapäevaelus sageli jälgida ilma õhu aktiivse niisutamiseta. Õhuniisutusfunktsiooniga seade võib siiski siin aidata.

Õhu maht
Maksimaalne tase [M³ / h] 1000
fänn
radiaalne
aksiaalne
Tiiviku kiirus 4
Aurustumisvõime
max [l / h] 2.8
Jahutuskeskkond
Jahutuskeskkond õhk
Keskkonnatingimused
Temperatuur min. [° C] 5
Temperatuur max. [° C] 43
Veepaak
Sisu kataloogis [l] 60
Elektrilised väärtused
Pistikühendus 220 – 240 V / 50 – 60 Hz
Energiatarve [W] 125
Elektriühendus
Pistik Kesk- ja Ida-Euroopa 7/16
Kaabli pikkus [m] 2
Heliväärtused
Kaugus 1 m [dB (A)] 59
mõõde
Pikkus (ilma pakendita) [mm] 395
Laius (ilma pakendita) [mm] 405
Kõrgus (ilma pakendita) [mm] 1,115
Kaal
(ilma pakendita) [kg] 17
VARUSTUS, OMADUSED JA FUNKTSIOONID
Funktsioonid ja varustus
Ventilatsioonifunktsioon
Õhujahutusfunktsioon
Võimalus töötada külmkottidega
Aurustatav jahutus kärgstruktuuriga
Mälu funktsioon
reguleeritav tühjendussuund
Kiigutusfunktsioon
Veetaseme indikaator
Hoiatustuli, kui veepaak on tühi
Lülita välja, kui veepaak on tühi
Automaatne väljalülitusfunktsioon
Keskkonnakaitse funktsioon
Automaatse taaskäivitamise funktsioon

Lisainfo

Pae 80

Must

Pae 81

Valge

Värv

Must, Valge

Soovid seda toodet rendile võtta?

Täida palun all oleva vormi väljad, saada meile päring ja me võtame Sinuga edasise osas ise ühendust!