Ultraheli niisutaja B 7 E

110.00 km-ta 90.16

Ultraheli niisutaja B 7 E

Vaikne 3-ühes ultraheli-niisutaja B 7 E aitab kombineeritult parandada ruumiõhku. Värskendav õhuniisutus, õhupuhastus ja aromatiseerimine. Ruumi õhuniiskust reguleeritakse täielikult automaatselt tervisliku mugavuse vahemikus (40–60%). Integreeritud süsinikfilter. Veepaagis olev UV -lamp hoiab vee puhtana ja kuni 97,9%.

Kirjeldus

Ultraheli niisutaja B 7 E

Tervislik õhk ja hingamisteede heaolu

Vaikne 3-ühes ultraheli-niisutaja B 7 E aitab kombineeritult parandada ruumiõhku. Värskendav õhuniisutus, õhupuhastus ja aromatiseerimine. Ruumi õhuniiskust reguleeritakse täielikult automaatselt tervisliku mugavuse vahemikus (40–60%). Integreeritud süsinikfilter. Veepaagis olev UV -lamp hoiab vee puhtana ja kuni 97,9%.

Miks on üldse vaja õhuniiskust hoida sobilikus vahemikus?

See, kas tunneme end kodus mugavalt, hea uni või oleme tööl produktiivsed, sõltub siseõhu kvaliteedist. Liiga kuiv õhk piirab meie heaolu, soodustab limaskestade ärritust ja hingamisteede haigusi nagu köha ja nohu. Eelkõige kannatavad halva siseõhu kvaliteedi all märgatavalt allergikud ja tundlike hingamisteedega lapsed. Seevastu optimaalselt niisutatud toaõhk vahemikus 40 kuni 60% laseb meil sisse ja sisse hingata. Suureneb hapniku omastamine, limaskestad, mis on olulised immuunsüsteemi kaitseks, jäävad niiskeks ja keha enda kaitsesüsteem tugevneb püsivalt.

Pluss teie tervisele: stimuleerivad aroomid toaõhus

Õhuniisutaja B 7 E on integreeritud lõhnaõli mahuti õhu aromatiseerimiseks. Piisab vaid mõnest tilgast eeterlikust õlist, et stimuleerida kogu keha kasulikul viisil ja avaldada positiivset mõju üldisele heaolule. Nö lõhnateraapia.

5 -liitrine veepaak- kuni 16 tundi tervislikku heaolu

Kolm reguleeritavat pihustusastet ja mitmed niisutusprogrammid (automaatrežiim / käsitsi niisutamine / öörežiim) võimaldavad ruumiõhu niisutamist kuni 16 tundi. Tänu oma võimsale pihustamisvõimsusele kuni 7,2 liitrit päevas, on disainniisutaja B 7 E soovitatav aastaringselt kasutamiseks elu- ja tööruumides kuni 30 m² või 75 m³.

Soovi korral rahustav aroomiga tervislik õhk

B 7 E -l on eemaldatav lõhnaõli hajuti ruumiõhu täiendavaks aromatiseerimiseks. Rahustava kliima loomiseks piisab mõnest tilgast eeterlikust õlist. Magamistoas kasutamisel soodustab vaikne B 7 E tervislikumat und. Igapäevaelus võivad tervist aktiveerivad lõhnaained leevendada stressi ja vähendada sisemist rahutust.

B 7 E ümar kuju, moodne disain valge / hõbe värvikombinatsioonis. Veemahuti lisavarustusse lülitatav valgustus on ka visuaalselt meeldiv, nii et elegantne niisuti sulandub harmooniliselt igasse eluvaldkonda.

Kõik on lisatud tervise, elukvaliteedi ja heaolu tagamiseks

Olgu see kodus elutoas, magamistoas, lastetoas, spaa -alal, kodukontoris või kontoris: multifunktsionaalne niisutaja B 7 E avaldab muljet kõikides keskkondades kui võimas ruumiõhuvärskendaja palju praktilisi mugavuse funktsioone.

Lõhnaõli mahuti: lisades tervist edendavaid lõhnaõlisid või aroome, loote oma heaolu oaasi. Integreeritud aroomi hajuti aitab teil pärast pingelist tööpäeva lõõgastusrežiimile lülituda. Piisab mõnest tilgast eeterlikust õlist, et luua meeleolu parandav toalõhn lõõgastavaks olemiseks.

Kolm töörežiimi (automaatrežiim, öörežiim, käsitsi niisutamine): mugavas automaatrežiimis reguleerib B 7 E pihustamise intensiivsust ja seega niiskust hügrostaatjuhtimisega täielikult automaatselt heaolu jaoks optimaalses piirkonnas. Käsitsi töörežiim koos kolme valitava niisutustasemega annab teile niisutamise intensiivsusega vabad käed. Magamistubades ja lastetubades kasutamiseks mõeldud niisutajal on vaikne öörežiim koos deaktiveeritud ekraaniga.

Energiasäästliku taimeri funktsioon: 12-tunnine taimer, mida saab programmeerida 1-tunniste sammudega, on sama praktiline kui ka energiasäästlik, et niisutaja B 7 E pärast etteantud aega automaatselt sisse ja välja lülitada. . Seadme tööaega saab individuaalselt kohandada kontori tööajaga, lähedastega veedetud ajaga või lastetoas magama jäämise ajaga.

Antibakteriaalne UV -lamp: antibakteriaalne UV -lamp tagab usaldusväärse kaitse bakterite kasvu ja veepaagis saastumise eest. Vesi desinfitseeritakse püsivalt ja demineraliseeritakse kuni 97,9%.

Intuitiivne ekraan puutetundliku juhtimisega: B 7 E juhitakse esiküljel asuva puutetundliku juhtpaneeli kaudu. Kõik parameetrid nagu õhuniiskus, pihustamise intensiivsus, programmi valik jne kuvatakse selgelt.

Automaatne väljalülitus, kui veepaak on tühi: Ekraanil olev hoiatustuli annab varase teabe madala veetaseme kohta, nii et vett saab õigeaegselt uuesti täita. Kui veepaagis olev vesi on ära kasutatud, lülitub niisutaja B 7 E automaatselt välja.

Praktika eelised:

 • 3-ühes niisutaja aroomi hajuti ja süsinikuõhu filtriga
 • Ultraheli tehnoloogia tagab meeldiva ruumikliima ja parandab õhukvaliteeti
 • Integreeritud lõhnaõli hajuti lisavarustuses ruumiõhu aromatiseerimiseks
 • Toaõhu parandamine süsinikuõhufiltri abil
 • Integreeritud antibakteriaalne UV -lamp veepaagis
 • 3 reguleeritavat nebuliseerimise intensiivsustaset
 • Tänu suurele veepaagile töötab kuni 16 tundi
 • Kolm töörežiimi (automaatrežiim, öörežiim, käsitsi niisutamine)
 • Taimeri funktsioon (1-12 tundi)
 • Ruumi praeguse niiskuse kuvamine
 • Automaatne väljalülitus, kui veepaak on tühi
 • Lihtne hooldada ja lihtne – lihtne lahti võtta ja puhastada
 • Võib kasutada tavalise kraaniveega – pole vaja destilleeritud vett
 • Madala müratasemega ja energiasäästlik

Niiskuse suurendamine 50% -ni vähendab viiruse ülekandumise ohtu.
Spetsialistid on hinnanud viiruste (nt SARS-CoV, MERS-CoV või SARS-CoV-2 (Covid-19)) resistentsuse uurimistulemusi niiskuse ja temperatuuri suhtes. Selgus, et ainult madalad temperatuurid ja madal niiskus võimaldavad viirustel pikka ellujäämisaega. Viirus püsis kaua isegi keskmistel temperatuuridel 20-30 ° C – kuid ainult siis, kui õhk oli samal ajal väga kuiv. Ja väga kõrge temperatuur üle 30 ° C muudab koroonaviirused passiivseks. See tähendab, et pakume viirusele ideaalseid kliimatingimusi meie hoonetes, mille temperatuur on 20–24 kraadi ja niiskus 20–40%. Või lihtsalt mitte!
Spetsialistid rõhutavad, et saame vähendada nakkusohtu, suurendades hoonete niiskust. Õhuniiskuse tõstmine niisutamise teel umbes 50% -ni vähendab nakkusohtu. Õhu niisutamist saab kasutada era- ja professionaalses keskkonnas. Lisaks parandab niisutatud õhk hingamisteede kaitseolukorda hingamisteede tõhusama puhastamise ja paranenud immuunsüsteemi kaudu.

Niisuti jõudlus
Pihustamiskiirus [ml / h] 300
max (l / 24h) [l / 24h] 7.2
tööaeg Max 16 h
Ruumi suurus
Sobib kuni [m²] ruumidesse 30
Sobib kuni [m³] ruumidesse 75
Elektrilised väärtused
Võrguühendus 100–240 V / 50–60 Hz
Nominaalne voolutarve [A] 0.6
Energiatarve [kW] 0,024
Elektriühendus
Pistik KIE 7/16
Kaabli pikkus [m] 1.45
Heli väärtused
Kaugus 1 m [dB (A)] 38
Turvafunktsioon
Kaitseklass II
IP kaitseklass IPX0
Veepaak
Sisu [l] 5
Veetaseme indikaator
Veepaagi lülitatav LED -valgustus
Hoiatussignaal, kui veetase on madal
Veepaagi näidik
Automaatne väljalülitus, kui veetase on tühi
Ventilaatori tasemed
Ventilaatoritasemete arv 3
RH kontroll
Niiskusandur, sisemine
Sisemine hügrostaat
Kontrollpaneel
Puudutage juhtpaneeli
LED ekraan
Korpuse disain
plastist
mõõde
Pikkus (ilma pakendita) [mm] 195
Laius (ilma pakendita) [mm] 195
Kõrgus (ilma pakendita) [mm] 385
kaal
(ilma pakendita) [kg] 2
SEADMED, OMADUSED JA FUNKTSIOONID
liikuvus
Jalad
Kandmis- / transpordikäepide
Funktsioonid ja omadused
Integreeritud lõhnaõli mahuti ja hajuti
Automaatne režiim
Süsinikfilter
Öine režiim
Ruumi praeguse niiskuse kuvamine
Niisutusmeetod Ultraheli tehnoloogia
Nebuliseerimise intensiivsus 3-astmeline
Taimeri funktsioon
Sisselülitusaega saab valida
Eelvalitav väljalülitusaeg

Soovid seda toodet rendile võtta?

Täida palun all oleva vormi väljad, saada meile päring ja me võtame Sinuga edasise osas ise ühendust!