Soojuskiirgur PION PRO

350.00400.00

Soojuskiirgur PION Pro

Infrapuna kütteseade PION Pro on ideaalne lahendus töökodade, töökodade ja muude tööstushoonete kütmiseks. Küttekeha korpus on valmistatud kergsulamist ja küttepind on spetsiaalselt projekteeritud nii, et soojuskiirgus oleks kõige tõhusam. PION Pro toodetav soojus soojendab objekte kergemini kui gaasi või traditsioonilise elektriküttega toodetav soojus.

Puhasta

Kirjeldus

Soojuskiirgur PION Pro

Infrapuna kütteseade PION Pro on ideaalne lahendus töökodade ja muude tööstushoonete kütmiseks. Küttekeha korpus on valmistatud kergsulamist ja küttepind on spetsiaalselt projekteeritud nii, et soojuskiirgus oleks kõige tõhusam. PION Pro toodetav soojus soojendab objekte kergemini kui gaasi või traditsioonilise elektriküttega toodetav soojus.

Seotud kujutis

Meie infrapunakütteseadmetega vähenevad küttekulud tavapäraste konvektsioon küttekehadega võrreldes kuni 40%.

Ökonoomne ja keskkonnasõbralik töö

  • efektiivne, soojuse tagavad infrapunakiired
  • vastupidav -kindel konstruktsioon, seega pikk vastupidavus
  • saate selle hõlpsalt ükskõik kuhu kinnitada
  • hooldusvaba
  • ohutu

Ideaalne lahendus teie saalidesse, garaažidesse, töökodadesse või muudesse tööstushoonetesse!

Pro seeria mudelid sobivad laoruumide, angaaride, bensiinijaamade kütmiseks. Neid saab kasutada täiendava või peamise kütteallikana väljaspool hooaega või talvel.

MUDELI OMADUSED

Infrapunaküttekehade “Pion Pro” tööpõhimõte põhineb soojusenergia tootmisel kiirgava plaadi abil. See kandub otse sisustusele, nii et seadmete töö mõju on märgatav kohe pärast selle kaasamist.

Varustuse muude eeliste hulka kuuluvad järgmised omadused:

  • kompaktsus. Pro seeria mudeleid iseloomustavad väikesed mõõtmed.
  • universaalsus. Seadmeid saab paigaldada ruumidesse, mille lae kõrgus on 3 kuni 5 meetri
  • saadavus. Toodete hind on vastuvõetav erineva eelarvega ostjatele. Seadmed säästavad energiat, ei vaja professionaalset hooldust
  • vastupidavus. Metallist korpus on korrosioonikindel. Seadme minimaalne eluiga on 3 aastat.
  • Energia kokkuhoiuks on soovitatav kasutada termostaati (väga suur kokkuhoid – kuni 10 korda)

Mis on infrapunasoojuskiirgus?

Infrapunasoojus sarnaneb soojusenergiaga, mida me tunneme päikesepaistel puhul. Infrapuna kandub läbi õhu sarnaselt ultrviolettkiirgusega. Samas aga infrapunakiirgus ei ole kahjulik meie nahale. 
Infrapuna soojuskiirgur on looduslik ja tervisele ohutu!

Infrapunasoojuse toime.

Nahale ja esemetele sattuv infrapunakiirgus muundub koheselt soojuseks. Esemed soojenevad ja kannavad soojuse läbi õhu ruumi. See annab suure eelise energia kokkuhoiul tavakütte osas, kus soojus eraldub otse küttekehast ja valgub esmalt ruumi kõrgematesse piirkondadesse ja seejärel madalamatele tasapindadele.

Kuna naha temperatuur tõuseb sel hetkel, stimuleeritakse naha vereringlust. Nahas oleva vere optimaalse ringluse tõttu neelab inimese keha soojuse ning inimese kehakudedes olevate molekulide võnkumise tõttu tekib infrapunasoojus. Inimese kehale sattuv infrapunakiirgus soojendab keha kudesid kuni 4 cm sügavuselt luues süvasoojuse, mis aktiveerib organismi veemolekulid. Rakud ja vereringe elavnevad, ainevahetus aktiveerub ja hapnikuvarustus paraneb. Sel viisil saavutatud higistamisprotsess erineb tavalises higistamisest selle poolest, et sügavusfaktori tõttu on higi hulk suurem ning ka higi mitteveeline osa suurem.

Infrapunakiirgus looduses.

Looduses on infrapunakiirgus üks olulisemaid soojusülekande vorme. Võtame näiteks päikese: päike tekitab hiiglasliku hulga energiat ja kiirgab seda energiat erinevatel lainepikkustel, mis sisaldavad muuhulgas ultraviolettkiirgust, nähtavat valgust ja infrapunakiirgust. Maapinda soojendatakse arvestataval määral päikesekiirte infrapunakiirgusega. Öösel maapind jahtub, eritades soojust taas infrapunakiirguse kujul. Sama võib täheldada infrapuna soojuskiirgurite osas. Terassile paigutatud soojuskiirgur soendab esemeid ja inimesi, kes seal viibivad, mitte aga asjatult õhku. Istumise kohad on meeldivalt soojad ja hubased.

 Pealkiri Värv  Võimsus (W)  Pinge (A) Mõõdud (mm)   Kaal (kg)  Lae kõrgus (m) Köetav ala:talv / sügis, kevad
PRO 20   Hall  2000 230v 1548x295x45  8.1 3,0 – 4,0 20/40
PRO 30     Hall  3000 400v 1548x435x45 11,6  3,5 – 4,5  30/60

Lisainfo

Kaal -
Mõõtmed -
Võimsus

2000W, 3000W

Soovid seda toodet rendile võtta?

Täida palun all oleva vormi väljad, saada meile päring ja me võtame Sinuga edasise osas ise ühendust!

×
×

Ostukorv