Allahindlus!

Infrapuna soojuskiirgur Crystal 04/06/08/10/13

349.00471.00

Infrapuna soojuskiirgur Crystal

Elegantse disaini ja tehnoloogia kombinatsioon muudab need säravad paneelid eksklusiivseks sisekujundustarvikuks.

Crystal on täiesti läbipaistev infrapunane klaaspaneel, mis on mõeldud lakke ripuamiseks.

Tootekood: - Kategooria:

Kirjeldus

Infrapuna soojuskiirgur Crystal

Elegantse disaini ja tehnoloogia kombinatsioon muudab need säravad paneelid eksklusiivseks sisekujundustarvikuks, mis annavad sooja ja on sisustuselemendiks.

Crystal Pion ThermoGlass ® on täiesti läbipaistev infrapunane klaaspaneel, mis on mõeldud lakke riputamiseks.

Särav klaaspind on suunatud soojendatava ruumi poole, tagumine klaas sisaldab nähtamatut metalliekraani, mis suunab infrapunakiirgust sisekeskkonda. Õhukamber ja peegeldav kiht tagavad soojusisolatsiooni ja kaitsevad seina, millele paneel on riputatud.

Tänu ThermoGlass ® tehnoloogiale on vaatamata väiksematele mõõtmetele ja kaalule nende paneelide efektiivsus suurem võrreldes teiste infrapuna küttesüsteemidega ja need on kuni 40% tõhusamad kui traditsioonilised konvektsioonküttesüsteemid (nt radiaatorid). Infrapuna soojuskiirgur lakke.

Võimalus ühendada termostaadiga, mis reguleerib seadme tööd ja tagab energiakulukuse optimeerimise.

Infrapuna soojuskiirgur

ПОТОЛОЧНЫЕ ОБОГРЕВАТЕЛИ НОВОГО ПОКОЛЕНИЯ


Eksklusiivne kuumutamistehnoloogia läbipaistvas klaasis ja elegantne disain on kaks tegurit, mis muudavad Crystal ThermoGlass ® infrapunapaneelid ainulaadseks ja originaalseks tooteks.

Infrapunapaneelidel on viieaastane garantii . Suur efektiivsus ja madal tarbimine põhinevad soojusülekande meetodil infrapunakiirguse abil.

Klaaspinnal kasutab ThermoGlass® tehnoloogia läbipaistvat nanokatet, et muuta elektrienergia kiirguskuumuseks. Nanokate, mis on õhem kui 1/50 inimese juuste paksusest, kantakse hõõguva klaasi pinnale tõestatud tootmisprotsessi kaudu, mis tagab selle pika eluea.

Nano-läbipaistvat katet töödeldakse patenteeritud tehnika abil laseriga, et reguleerida elektrivoolu voolu ning seejärel särata klaasi kiirguse vajalik võimsus ja temperatuur.

Nano juhtiva katte elektrienergia varustamine tagatakse kahe elektroodi abil, mis kantakse metallitolmu spetsiaalse segu kujul. Nanokatet kuumutatakse elektrivoolu voolu abil ja see muundab elektrienergia meeldivaks kiirguskuumuseks.

Tulemuseks on ThermoGlass ® läbipaistev kuumutusklaas , mis kiirgab infrapunakiirgust lainepikkuse vahemikus 2 kuni 13 mikronit. See soojuskiirguse vahemik sobib ideaalselt inimestele ja nende soojusmugavuse tajumisele.

Seadme võimalik kasutusala

 • infrapuna soojuskiirgur terassile
 • infrapuna soojuskiirgur tuppa
 • infrapuna soojuskiirgur kohvikusse
 • infrapuna soojuskiirgur suvilasse
 • infrapuna soojuskiirgur kontorisse
 • infrapuna soojuskiirgur vannituppa, dušširuumi

Niiskuskaitse IP54 sertifikaat  – võimalik kasutada soojuskiirgurit vannitoas, saunas, dušširuumis ja välistingimustes, kus otsesed sademed seadmele ei lange.

Miks eelistada meie infrapuna soojendit

 • ei tekita müra
 • haisuvaba
 • soenda pindasid, mitte õhku (oluline energia kokkuhoid)
 • põhjamaine disain
 • 5 aastane tehase garantii
 • ei karda niiskust (alla 80%)

Infrapunaküte soojendab põrandat, seinu, esemeid ja inimesi otse.

Põhimõte, mille alusel PION-paneelid kuumutavad, põhineb lihtsal süsteemil, radiatsioonil, kus allikas kiirgab infrapunakiiri. Igasugust infrapunakiirtest tabanud keha kuumutatakse ja see edastab soojust ümbritsevasse ruumi. Suurim soojusemissioon saavutatakse infrapunapaneelide abil, samas kui klassikalistes boilerites on madal soojusemissioon, samuti põrandaküttesüsteemides.

Et näidata teile erinevust klassikalise konvektsioonkütte ja infrapuna kuumutamise vahel, esitame termopildikaamera poolt genereeritud pildid, mis dokumenteerivad, milliseid ruumi piirkondi kuumutatakse intensiivsemalt ühe või teise kuumutusmeetodi abil.

küttepaneel

Soojuskiirgur ThermoGlass ® kütteklaaside kasutamine

Visuaalselt ei erine TG® kütteklaas tavapärasest klaasist, kuid selle omadused pakuvad ainulaadseid eeliseid ja rakendusi elektrikütte valdkonnas, mis on mugav ja hooldusvaba.

Võrreldes tavalise kütmisega kasutab infrapuna küttesüsteem ruumis olevate seinte, esemete ja inimeste soojendamiseks vähemalt 80% energiast, õhu soojendamiseks aga mitte rohkem kui 20% küttest. toodetud energia. Tänu infrapunakiirgusele soojendatakse põrandat ja seinu otse ning ümbritsevad kuumad pinnad akumuleerivad soojust ja soojendavad omakorda ümbritsevat õhku. Selle tulemusel on temperatuuri jaotus kuumutatud ruumis ühtlasem. Infrapunaga köetava ruumi põranda ja lae temperatuuride erinevus on seega ainult 1 ° C, erinevalt tavapärasest tavaküttest, kus erinevus võib olla isegi 10 ° C! Tänu asjaolule, et esemete ja seinte temperatuur on võrdne või isegi kõrgem kui õhutemperatuur (võrreldes tavapäraselt õhku soojendava soojendusega), pole inimestel tunne, et neil oleks jalad külmad ja nad saaksid nautige oma kodu soojuslikku mugavust

 

Pealkiri Värv Võimsus Pinge Küttekeha mõõtmed Netokaal Kogumass Paigaldus kõrgus Kasutus- talv/sügis, kevad
PION Crystal 04 Läbipaistev 400 vatti 220 V 805x125x10 mm 1,9 kg 2,4 kg 1,8 – 3,0 m 4/8 ruutmeetrit
PIONCrystal-06 Läbipaistev 600 vatti 220 V 805x185x10 mm 2,9 kg 3,4 kg 2,2 – 3,5 m 6/12 ruutmeetrit
PIONCrystal-08 Läbipaistev 800 vatti 220 V 805x235x10 mm 3,7 kg 4,3 kg 2,3 – 3,5 m 8/16 ruutmeetrit
PIONCrystal-10 Läbipaistev 1000 vatti 220 V 805x295x10 mm 4,6 kg 5,3 kg 2,5 – 3,5 m 10/20 ruutmeetrit
PIONCrystal-13 Läbipaistev 1300 vatti 220 V 805x375x10 mm 5,9 kg 6,8 kg 2,7 – 3,5 m 13/26 ruutmeetrit

Lisainfo

Kaal -
Mõõtmed -
Võimsus

1000W, 1300W, 400W, 600W, 800W

Soovid seda toodet rendile võtta?

Täida palun all oleva vormi väljad, saada meile päring ja me võtame Sinuga edasise osas ise ühendust!