Allahindlus!

Disain infrapuna soojuskiirgur IR 2200

Original price was: 299.00€.Current price is: 269.00€. km-ta 220.49

Disain infrapuna soojuskiirgur IR 2200

Terrass ja rõdu on kevadel, suvel ja sügisel onkohad, kus õues tervislikku õhku nautida. Kui poleks sõltuvust ilmast, et saaks nautida mõnusat aega väljas ka ilma ereda päikesepaisteta, siis me ju seda teeksime…

Kirjeldus

Disain infrapuna soojuskiirgur IR 2200

Terrass ja rõdu on kevadel, suvel ja sügisel on kohad, kus õues tervislikku õhku nautida. Kui poleks sõltuvust ilmast, et saaks nautida mõnusat aega väljas ka ilma ereda päikesepaisteta, siis me ju seda teeksime…

Infrapuna soojuskiirgur lakke IR2200

Olgu kevad, suvi, sügis või talv – nii visuaalselt kui ka termiliselt teistest eristuv infrapunasoojendi annab otsest soojust, mida saab valida kahes etapis igal aastaajal või päeval. Õuealasid saab kasutada ka jahedatel päevadel või õhtutel perega koos einestamiseks, spontaanseteks kohtumisteks sõpradega või rahulikuks koosviibimiseks selge tähistaeva all. Kommertstoitlustuses pakub IR 2200 täiendavat välitoitlustus võimalust ja läbi selle müügikasvu.

Saab kasutada seina- ja laesoojendusena

Kaasaegne välimusega IR 2200 on tänu kinnitusviisidele võimalik paigutada nii lakke, kui ka seinale. Kiire kruviühendusega dekoratiivne kaablisüsteem on juba tarnekomplektis lihtsaks lakke paigaldamiseks. Kaasas olev seinakonsool võimaldab kiirgusküttekeha paigaldada seinale horisontaalselt või vertikaalselt. Tänu seina- või laekinnituse 45° pööratavale ühenduskohale saab soojuskiired täpselt istumis- või lauaaladele joondada.

Soojus kohe peale seadme sisselülitamist

1039 mm pikkuse kiirgussoojendi mõnus infrapunasoojus on nahal tunda kohe peale selle sisselülitamist. Soojuse intensiivsuse reguleerimiseks on IR 2200-l kaks kütteastet 1100 vatti ja 2200 vatti, mida saab valida kaasasoleva kaugjuhtimispuldi abil. Et kiirgussoojendi valgus ei häiriks ümbritsevat atmosfääri, töötab IR 2200 sees infrapunatoru, mille valguse vähenemine on 80 protsenti ja mis on uusim vähese pimestamise tehnoloogia.

Õues viibitud aeg on liiga väärtuslik, et sõltuda halvast ilmast. Infrapunaradiaator IR 2200 on majanduslikult atraktiivne lahendus välialade aastaringseks kasutuskõlblikuks muutmiseks.

Soojus iga ilmaga: kaitseklass IP66

Olgu selleks tugev vihm või lumi, tolmupilved või õietolm: vastupidav infrapunasoojendi IR 2200 on hästi ette valmistatud ka nõudlikuks kasutamiseks toitlustusäri kommertsväljakutel. Kaitseklassi IP66 järgi ehitatud alumiiniumist disainkorpus kaitseb seadme tehnoloogiat usaldusväärselt igast küljest tolmu, mustuse ja pritsmevee eest. Seetõttu on IR 2200 soovitatav püsipaigalduses aastaringseks kütteks.

Infrapunasoojus: meeldiv ja loomulik nagu päike

Infrapunaradiaator IR 2200 soojendab oma lähiümbrust vastavalt päikese loomulikule põhimõttele. Erinevalt küttejuhtmetega seadmetest ei soojenda IR 2200 infrapunakiired ümbritsevat õhku, vaid ainult pindu ja inimesi, millega nad kokku löövad. Valgustatud esemed (nt mööbel, seinad ja laed) neelavad soojust ja salvestavad seda, et seejärel järk-järgult uuesti vabastada. Objektid toimivad seega täiendava energia- ja soojussalvestina – ka siis, kui seade on välja lülitatud, mis tõstab infrapunakiirguri IR 2200 efektiivsust veelgi. Soojuskiirgus tekitab nahale suvel mõnusa sooja päikesepaiste tunde.

Igaüks kogeb temperatuuri erinevalt. Meie individuaalne soojustaju on mõjutatud nt. B. kauguse järgi soojusallikast. Mida väiksem on kaugus kiirgusküttekehast, seda väiksem on valgustatud ala – mida suurem on kaugus radiaatorist, seda suurem on valgustatud ala. 2200-vatist infrapunasoojendit IR 2200 soovitatakse kasutada umbes 9 m² kuni 16 m² suurustes õues. Palume jälgida, et köetav ala oleks tuule eest kaitstud, vastasel juhul võib õhuvool soojusefekti neutraliseerida.

Puhas nagu loodus – ilma häirivate heitmeteta

Eelkõige tunnevad infrapunasoojendi eeliseid allergikud ja tundlike hingamisteedega inimesed ega taha enam sellest ilma jääda. Erinevalt elektrisoojenditest toodetakse puhast ja kondensatsioonivaba hetkesoojust ilma tolmu, häiriva müra ja ebameeldiva lõhnata.

Madal pimestus: 100% soojust, 80% vähem valgust

Tavalised infrapunasoojendid, millel puudub peegeldusvähe tehnoloogia, kiirgavad koos soojuskiirgusega sageli intensiivset oranžikas-punakat valgust, mis on paljude jaoks soe ja hubane. Kuid tagamaks, et ümbrust ei valgustaks liiga eredalt või isegi häiritud ei oleks, on Troteci IR 2200-l kaks lühilainelist infrapunatoru, millel on valgust vähendav vähese pimestamise tehnoloogia.

Vähese pimestamise tehnoloogia eelised

Romantiline küünlavalgusõhkkond: vähese peegeldusega lühilained toodavad suurema osa infrapunavalgust nähtamatust valgusvahemikust – ja kahanematu soojusväljundiga. Lisaks ühendab infrapunakiirgus torude uuendusliku katmisprotsessiga, mis vähendab hajuvuskadusid. Kokkuvõttes vähendavad Troteci vähese pimestamise tehnoloogiaga kiirgussoojendid heledust kuni 80% ja nende kasutusiga on umbes 6000 tundi.

Täissoojusvõimsus väiksema heledusega: Kuna tajutav valgus on oluliselt vähenenud, tekib kiirgussoojendi vahetus läheduses mulje õdusast küünlavalgusest ja õhkkond on märgatavalt meeldivam. Terrassil või toitlustusäris juba olemasolev valgustuskontseptsioon on üldiselt vähem mõjutatud.

Et te ei oleks üllatunud, annan siinkohal väikese vihje: kui te neid vaatate, näevad vähese pimestusega küttetorud välja täpselt sama intensiivselt punakad kui tavalised infrapunaküttekehad, millel pole vähe pimestamist. Tegelikult kiirgavad nad 80% vähem nähtavat valgust. Sama soojusvõimsusega – rohkem mugavust ja romantikat.

Harjutamise eelised:

 • Infrapunaküte ilma eelsoojenduseta
 • Ühtlane ja sihipärane soojusjaotus
 • Puhas, mitte kondenseeruv, lõhnatu ja täiesti müravaba
 • Ei tekita tolmu, seega sobib allergikutele
 • 2 kütteastet, soojusvõimsus kuni 2200 vatti
 • Infrapuna kaugjuhtimispult
 • Kvaliteetne elegantne disain
 • Ilmastikukindel alumiinium
 • Kvaliteetsed vähese peegeldusega lühilainelised infrapunatorud – umbes 6000 valgustundi 80% valguse vähendamisega
 • Kaitseaste IP66 – joakindel professionaalne seade, vihmakindel igast suunast
 • Reguleeritav 45° kaldenurk – suure tegevusväljaga
 • Saab kasutada katmata välialal
 • LED-ekraan
 • Toite indikaatortuli
 • Sobib seinale ja lakke kinnitamiseks
 • Energia säästlik

 

Soovid seda toodet rendile võtta?

Täida palun all oleva vormi väljad, saada meile päring ja me võtame Sinuga edasise osas ise ühendust!