Allahindlus!

Mobiilne konditsioneer PAC 3900 X

Original price was: 659.00€.Current price is: 525.00€. km-ta 430.33

Mobiilne konditsioneer PAC 3900 X

Võimsusega 3,9 kW / 13 300 Btu/h toob konditsioneer Trotec PAC 3900 X meeldiva värske tuule kuni 52 m² või 130 m³ suurustesse ruumidesse. Seadme praktilised eelised: energiatõhususe klass A, infrapuna kaugjuhtimispult, võnkefunktsioon. Seadmel on kolm töörežiimi: jahutus, ventilatsioon, niiskuse eemaldamine.

Kirjeldus

Mobiilne konditsioneer PAC 3900 X

Võimsalt mugav

Mobiilsed konditsioneerid

Tänu uusima põlvkonna jahutustehnoloogiale ja laiale funktsioonide valikule, teevad multifunktsionaalsest konditsioneerist Trotec PAC 3900 X tõelise looma. Jahutamiseks, ventileerimiseks või niiskuse eemaldamiseks: ülikompaktne kodukonditsioneer Trotec PAC 3900 X vastab kõigile ideaalse ruumikliima nõuetele.

3,9 kW jahutusvõimsusega PAC seeria konditsioneer sobib eriti hästi suurtesse kuni 130 m³ ruumidesse. Lisaks usaldusväärsele jahutusele kuumadel päevadel filtreerib ja kuivatab konditsioneer Trotec PAC 3900 X ruumiõhku ning pakub värsket õhku. Soovi korral saate õhku kolmes ventilaatoriastmes ja võnkefunktsiooniga optimaalselt ruumis jaotada.

Konditsioneer Trotec PAC 3900 X funktsioonid

Kliimaseade Trotec PAC 3900 X on varustatud kaasaegse mikroprotsessori juhtimisega ja mitmesuguste individuaalselt programmeeritavate funktsioonidega. Valikuliselt reguleerib seade ruumikliimat automaatselt. Nutikas õhukonditsioneer vähendab automaatselt energiakulusid, lülitades kompressori ja ventilaatori välja, kui saavutatakse etteantud sihttemperatuur.

Säästunipp

Ventilatsiooni ja niiskuse eemaldamise töörežiime saab valida ka aktiveerimata jahutusfunktsiooniga. Seetõttu saab kolm-ühes kliimaseadet Trotec PAC 3900 X kasutada terve aasta jooksul, et luua tervislik ja meeldiv sisekliima, hoides samal ajal energiatarbimist minimaalsel tasemel. See vähendab veelgi niigi ökonoomse seadme energiavajadust ja muudab eraldi ventilaatori või õhukuivati ​​ostmise üleliigseks.

Integreeritud taimeri funktsioon võimaldab töötada nii tundide kaupa kui ka automaatset sisse- ja väljalülitamist. Meeldivalt vaikne öörežiim koos kohandatud temperatuuriregulaatoriga tagab hea öise puhkuse ja vajaliku füüsilise taastumise.

Rohkem aega oluliste asjade jaoks!

Seadistatud tööparameetrid, nagu režiim, sihttemperatuur ja ventilaatori aste, salvestatakse seadme väljalülitamisel ja võetakse seejärel automaatselt kasutusele järgmisel sisselülitamisel.

Monoblokkõhukonditsioneeri Trotec PAC 3900 X juhitakse valikuliselt kaasasoleva IR-kaugjuhtimispuldi või membraanklahvidega juhtpaneeli kaudu.

Kliimaseadme Trotec PAC 3900 X paigaldamine ja hooldus

Peaaegu hetkega kasutusvalmis

Vajadusel saab juba paigaldatud õhufiltrit eemaldada ja probleemivabalt puhastada. Niiskus kogutakse kondensaadina kogumismahutisse. Vajadusel saab seadme tagaküljele ühendada püsiva kondensaadi äravoolu.

Nõuanne: soe õhk juhitakse õhukonditsioneeri väljatõmbevooliku kaudu läbi akna õue. Et soe õhk läbi aknavahe otse tuppa tagasi ei voolaks, soovitame kasutada AirLock akna- või uksetihendeid, mida on võimalik kinnitada igat tüüpi akende (raam-, kallutatav-, katuseaken) või -uste külge. AirLock suurendab teie kliimaseadme jahutustõhusust ja vähendab tarbimiskulusid.

Mobiilne, minimaalse ruumivajadusega, vähese hooldusega

Sobiva suurusega, mitmekülgse ja intelligentse disainiga

Täna magamistoas, homme elutoas? Pole probleemi, tänu sujuvalt liikuvatele ratastele ja ergonoomilise kujuga süvistatud käepidemele on asukoha vahetamine kiire ja lihtne. Praktiline kaabli tagasikerimine lihtsustab seadme probleemideta hoiustamise pärast jahutushooaega.

Ökoloogiliselt mõistlik tänu looduslikele külmutusagensidele

Kliimamuutuste ajal muutub meie keskkonna kaitse ja sellega seotud kasvuhoonegaaside vähendamine üha olulisemaks. Mobiilsete kliimaseadmete tootjana soovime anda oma panuse keskkonnakaitsesse, kasutades R290 loodusliku külmutusagensina. Lühend R290 tähistab propaangaasi – keemilist ühendit, mis koosneb looduslikult esinevatest elementidest nagu vesinik ja süsinik.

R290 kasutamise eelis loodusliku külmutusagensina mobiilsetes kliimaseadmetes on erinevalt varem kliima- ja jahutustehnoloogias kasutatud fluorosüsivesinikega (siin: HFC-d) külmutusagensidest, et selle komponendid on täiesti looduslikud ja ökoloogilised.

Üks konditsioneer, palju kasutusvõimalusi

Kolme töörežiimiga: jahutus, ventilatsioon ja niiskuse eemaldamine, on võimsat ja paindlikku universaalset konditsioneeri Trotec PAC 3900 X soovitatav kasutada kodus või kontoris.

Seadme praktilised eelised:

 • Energiatõhususe klass A
 • Jahutusvõimsus 3,9 kW
 • Kolm töörežiimi: jahutus, ventilatsioon, niiskuse eemaldamine
 • Kolm ventilatsiooni taset
 • Taimeri funktsioon
 • Praktiline LED ekraan
 • Kergesti hooldatav membraanklaviatuur
 • Ruumi temperatuuri kuvamine
 • Võnkefunktsioon õhu optimaalseks jaotamiseks
 • IR kaugjuhtimispult
 • Eemaldatav õhufilter
 • Vaikne töö <53 dB (A)

Tähelepanu: seade ei jahuta ilma voolikuta!

Ärge laske ennast segadusse ajada kliimaseadme fotodest, mis viitavad täiesti voolikuta kasutamisele – vähemalt üks voolik on hädavajalik. Miks?

Professionaalsed kodukliimasüsteemid üle maailma on kõik kompressioonjahutussüsteemid. Ja need tekitavad nii külma kui ka sooja – see on muutumatu füüsika. Tuppa soovitakse tekkivat külma, kuid mitte soojust. Sellepärast peab see õue minema.

Split seadmete puhul on see automaatselt väljas, sest siin hajub soojus otse väliskondensaatorisse. Kuid need seadmed nõuavad ka ringleva külmutusagensi ühendusliini, mis tagab külma transpordi.

Monoblokk konstruktsiooni puhul on soojus seadmes tsentraliseeritud ja seepärast tuleb see juhtida väljapoole, ilma et see uuesti siseõhuga seguneks.

Selleks on vaja vähemalt ühte väljatõmbeõhu voolikut, mis on iga turul saadaoleva monoblokk õhukonditsioneeri lahutamatu osa, isegi kui see ei ole igal tootefotol näha.

Tüüp
monoblokk
Lõhestatud
jahutusvõimsus
maksimaalne [kW] 3.9
max [Btu/h] 13 300
Soovitatav ruumi suurus
130
52
õhu maht
Tase max [m³/h] 420
fänn
puhuri tasemed 3
radiaalne
aksiaalne
niiskuse eemaldamise jõudlus
max [l/h] 3.7
Saavutatav toatemperatuuril jahutamine
(min.) sõltuvalt töötingimustest [°C] 17
(max.) sõltuvalt töötingimustest [°C] 30
jahutuskeskkond
jahutuskeskkond Õhk
Keskkonnatingimused
Temperatuurivahemik min [°C] 17
Maksimaalne temperatuurivahemik [°C] 35
elektrilised väärtused
toiteühendus 220-240V, 50Hz
Energiatarve [kW] 1.9
Nimivoolutarve [A] 8.6
soovitatav kaitse [A] 10
elektriühendus
pistiku pistik CEE 7/7
kaabli pikkus [m] 1.4
kompressor
Ruumi minimaalne suurus [m²] 13
külmutusagensi tüüp R290
Külmutusagensi kogus [g] 280
GWP tegur 3
CO 2 ekvivalent 0,00084
Surve imemise pool [MPa] 1
Surve väljalaske pool [MPa] 2.6
helitasemed
Heliemissioon [dB(A)] vastavalt standardile EN ISO 3745:2012 65dB(A)
Tase 1 – kaugus 1 m [dB(A)] 52.5
väljatõmbeõhk
kogupikkus [m] 1.5
läbimõõt [mm] 148
dimensioon
Pikkus (ilma pakendita) [mm] 400
Laius (ilma pakendita) [mm] 470
Kõrgus (ilma pakendita) [mm] 760
Kaal
(ilma pakendita) [kg] 35
SEADMED, OMADUSED JA FUNKTSIOONID
kondensaadi äravool
koos kondensaadi äravooluga
kondensaadi panniga
taimeri funktsioon
Sisselülitusaeg eelvalitav
Väljalülitusaeg eelvalitav
ruumi termostaat
saadaval
ruumi õhufilter
puhastatav
kergesti ligipääsetav
Lisafunktsioonid
niiskuse eemaldamise funktsioon
ventilatsiooni funktsioon
automaatne funktsioon
Automaatne veadiagnoos
kiikumisfunktsioon
puhkerežiim
energiasäästurežiim
Ventilaatori pealejooksu funktsioon
Automaatse taaskäivitamise funktsioon
kontrollpaneel
Mikroprotsessori juhitav töö
Infrapuna kaugjuhtimispult
membraani võtmed
LED-ekraan
liikuvus
Plastikust transpordirullikud
Kande-/transpordikäepide(d)

Soovid seda toodet rendile võtta?

Täida palun all oleva vormi väljad, saada meile päring ja me võtame Sinuga edasise osas ise ühendust!