Allahindlus!

Mobiilne konditsioneer Trotec PAC 3810 S 50m2

Original price was: 699.00€.Current price is: 512.00€. km-ta 419.67

Mobiilne konditsioneer PAC 3810 S

Kvaliteetne- mugavad jahutusomadused, kliimaseadme puhul ei taha te nautida ainult kiiret värskendust, vaid soovite lahendust, mis sobib ideaalselt ruumi kujunduses.

Kirjeldus

Mobiilne konditsioneer Trotec PAC 3810 S

portatiivne konditsioneer

Kvaliteetne, mugavad jahutusomadused – kliimaseadme puhul ei taha te nautida ainult kiiret värskendust, vaid soovite seadistada ka seadme, mis sobib ideaalselt ruumi kujunduses.

Olgu see siis kodus, äriruumides, hotellitubades, joogakeskuses või kontoris – oma hõbedase disainiga korpuse ja 3,8 kW / 13 000 Btu/h jahutusvõimsusega on eksklusiivne PAC 3810 S kliimaseade eriti sobiv suurtele ruumidele kuni 50 m² või 125 m³. Samuti on muljetavaldav mugavus: kaugjuhtimispuldi, 24-tunnise taimeri ja öörežiimiga stiilne konditsioneer pakub teile maksimaalset mugavust.

Automaatne jahutamine soovitud toatemperatuurini

Et teil oleks alati ülevaade, määrab sisseehitatud termostaat automaatselt hetke ruumitemperatuuri ja seda kuvatakse LED-ekraanil. Kiireks jahutamiseks seadke lihtsalt soovitud õhutemperatuuri väärtus vahemikus 16°C kuni 31°C ja konditsioneer jahutab ruumiõhku vastavalt alla. Eelseadistatud sihttemperatuuri püsivaks hoidmiseks tagab seade automaatselt, et jahutuskompressor lülitub välja kohe, kui eelseadistatud sihttemperatuur on saavutatud. Alles soovitud temperatuuri ületamisel hakkab seade uuesti jahtuma. Positiivne kõrvalmõju: see tähendab, et A-energiatõhususklassi konditsioneer on ka eriti ökonoomne ja ökonoomne!

Airlock 100

Hingake värsket õhku – jahutusfunktsiooniga ja ilma
Lisaks on elegantsel universaalil kolmeastmeliselt reguleeritav ventilaator, mis õhuhulgaga kuni 450 m³/h tagab värske tuule ja tõhusa. õhuringlus ruumis – ka ilma jahutuskompressorit aktiveerimata. Külm õhk jaotub ruumis ühtlaselt valikuliselt lülitatava kiikumisfunktsiooniga. Seadme tagaküljele on integreeritud kergesti puhastatav õhufilter, mis filtreerib hingamisõhust välja kohevuse, tolmu ja loomakarvad.

Õhukuivatus mugise ja rõhuva ruumiõhu vastu Kuivatusvõimsusega
1,5 liitrit tunnis eemaldatakse rõhuvast ja mugisest õhust aktiivselt niiskus ning luuakse märgatavalt mõnusam ruumikliima. Lisaks takistab niiskuse eemaldamine ebatervisliku hallituse kasvu. Seoses kondensvee sisekasutusega tuleb kogumispaaki tühjendada vaid väga harva, kuna kondensvesi jahutatakse läbi intelligentse taaskasutussüsteemi kondensaatorit ja suur osa sellest lihtsalt aurustub.

Jahutuse, ventilatsiooni ja niiskuse eemaldamise kolme funktsiooni saab kasutada üksteisest sõltumatult, mis tähendab, et disainseadet saab kasutada mitte ainult suvel, vaid aastaringselt.

Stiilselt ja mugavalt jahe siseõhk
Juhtige hõbedast PAC 3810 S kliimaseadet mugavalt oma istmelt. Kõiki funktsioone ja seadistusi saab teha mitte ainult seadme LED-ekraanil, vaid ka puldiga ilma püsti tõusmata.

Taimeri funktsioon
Praktiline 24-tunnine taimer võimaldab individuaalset sisse- ja väljalülitamist pärast eelseadistatud aega. Näiteks saate tagada, et töökoha konditsioneer lülitub pärast tööd automaatselt välja. Ja vastupidi, saate B. ärkab ka hommikul mõnusa jahutusega, et alustada päeva värskena.

Öörežiim
Comfort õhukonditsioneeril PAC 3810 S on öörežiim koos temperatuuri järkjärgulise tõstmisega, et saaksite soojadel suveöödel magama jääda ja öö läbi magada. Ühe tunni pärast tõstetakse eelseadistatud temperatuuri automaatselt 1 °C võrra, järgmise tunni pärast veel 1 °C võrra. Seejärel hoitakse seda temperatuuri kogu öö. Nii jääd mõnusalt jahedas toaõhus magama ja naudid kosutavat und ilma öösel maha jahutamata. Näpunäide: vajadusel saab taimeriga seadet ka öösel automaatselt välja lülitada.

Kiigufunktsioon
Valikuliselt lülitatav kiikumisfunktsioon tagab ühtlase jahutuse kogu ruumis. Õhu väljalaskeava pöördub automaatselt alt üles, et külm õhk jaotuks optimaalselt.

Õhufilter loomakarvade, kohevuse ja tolmu vastu Tagaosasse
integreeritud õhufilter eemaldab toaõhust usaldusväärselt loomakarvad, kohevuse ja tolmuosakesed. See võimaldab allergikutel ja eriti tundlike hingamisteedega inimestel vabamalt hingata. Eemaldatavat filtrit on lihtne puhastada pühkides või loputades. Kui soovite mobiilset konditsioneeri paigutada teise ruumi, saab selle sujuvalt liikuvate transpordirataste abil hõlpsasti ühest kohast teise teisaldada.

Silver Style
Iga sisekujundus on erinev. Elegantse kliimaseadme pehmelt sädelev hõbehall disainkorpus harmoneerub eriti hästi kaasaegse interjööriga. Kas ventilaatorina, õhukuivatina või ruumi võimsaks jahutamiseks – mugavuskliimaseadmega PAC 3810 S saad nautida mõnusat ja mõnusat kliimat aastaringselt – stiilselt!

Propaan (R290) kui keskkonnasõbralik külmutusagens kliimaseadmetes
Sünteetiliste külmutusagensite toimel paiskub igal aastal õhku mitu miljonit tonni keskkonnakahjulikku CO2 emissiooni (kasvuhoonegaase). Seetõttu on alternatiivsete külmutusagensite kasutamine üks meie olulisemaid eesmärke. Propaani (R290) kasutamisel külmutusagensina annab see kliimaseade väärtusliku panuse kliimakaitsesse.

Looduslik külmutusagens propaan (R290) on orgaaniline ühend ja on üks süsivesinikest. Erinevalt sünteetilistest külmutusagensidest ei ole keskkonnasõbralikul propaanil (R290) ei osoonikihti kahandavat potentsiaali (ODP=0) ega olulist kasvuhooneefekti (GWP=3).

Täiendav pluss keskkonnale: Oma suurepäraste termodünaamiliste omaduste tõttu on propaan (R290) eriti energiasäästlik külmutusagens ja vähendab seega ka teie energiakulusid.

Harjutamise eelised:

 • Atraktiivne hõbedase disainiga korpus
 • Sobib ruumidele kuni 50 m² / 125 m³
 • Energiatõhususe klass A
 • Jahutusvõimsus 3,8 kW
 • Kolm töörežiimi: jahutus, ventilatsioon, niiskuse eemaldamine
 • Kolm ventilatsiooni taset
 • kiikumisfunktsioon
 • Sihtväärtuse eelvalik vahemikus 16°C kuni 31°C
 • Energiasäästlik töö automaatse välja-/sisselülitamise kaudu, kui sihtväärtus on saavutatud/ületatud
 • 24 tunni taimer
 • öörežiim
 • Kaugjuhtimispult + intuitiivne LED-ekraan
 • Ruumi temperatuuri näidik
 • Eemaldatav õhufilter loomakarvade, kohevuse, tolmuhelveste vastu
 • Vaikne töö < 55 dB(A)
 • Keskkonnasõbralik külmutusagens R290

Selle kliimaseadme toote andmelehe leiate allalaadimisalast…

Mobiilsed kliimaseadmed – mugavad jahutid

Märkus: Ilma voolikuta pole külma!

Ärge laske end petta kliimaseadmete piltidest, mis viitavad täiesti tubeless kasutamisele – vähemalt üks toru on hädavajalik, isegi kui te seda alati ei näe!
Miks? Väga lihtsalt:

Professionaalsed kodukliimaseadmed üle maailma on kõik kompressioonjahutussüsteemid. Ja need tekitavad nii külma kui kuuma – muutumatu füüsika. Tekkivat külma soovitakse tuppa, soojust aga mitte. Sellepärast peab ta õue minema.

Split-seadmete puhul on see automaatselt väljas, sest soojus hajub otse väljapoole paigaldatud kondensaatorisse. Sellest hoolimata vajavad need seadmed ka ringleva külmutusagensi ühendustoru, mis tagab külma transpordi.

Monobloki konstruktsiooni puhul on soojus seadmes kesksel kohal ja seepärast tuleb see juhtida väljas ilma, et see soojendaks uuesti siseõhuga.

Selleks on vaja vähemalt ühte väljatõmbeõhu voolikut, mis on seetõttu iga turul saadaoleva monobloki kliimaseadme tarne lahutamatu osa, isegi kui see pole igal rakenduse illustratsioonil otseselt nähtav.

TEHNILISED KIRJELDUSED
Üldine informatsioon
Seadme tüüp
Monoblokk
Split
Jahutusvõimsus
Max [kW] 3.8
Max [Btu / h] 13 000
Soovitatav ruumi suurus
125
50
Õhu maht
Max tase [M³ / h] 450
Ventilaator
Ventilaatori astmed 3
Aksiaalne
Radiaalne
Niiskuse eemaldamise jõudlus
Max [l / h] 1.5
Saavutatav toatemperatuur (min)
Olenevalt kasutustingimustest [° C] 16
Jahutuskeskkond
Jahutuskeskkond õhk
Keskkonnatingimused
Min temperatuur [° C] 16
Max temperatuur [° C] 35
Elektrilised näitajad
Võrguühendus 220 – 240 V / 50 Hz
Energiatarve [kW] 1.5
Nimivoolutarve [A] 6.5
Kaitse [A] 10
Elektriühendus
Pistik CEE 7/7
Kaabli pikkus [m] 1.8
Kompressor
Ruumi min suurus [m²] 10
Külmutusagensi tüüp R290
Külmutusagensi kogus [g] 226
GWP tegur 3
CO 2 ekvivalent 0,00068
Sissepuhke rõhk [MPa] 1
Väljapuhke rõhk [MPa] 2.6
Helitase
Müra emissioon [dB (A)] vastavalt standardile EN ISO 3745: 2012 65 dB (A)
Tase 1 – kaugus 1 m [dB (A)] 55
Väljapuhe
Kogupikkus [m] 1,5 m
Läbimõõt [mm] 150
Mõõtmed
Pikkus (ilma pakendita) [mm] 335
Laius (ilma pakendita) [mm] 410
Kõrgus (ilma pakendita) [mm] 715
Kaal
(ilma pakendita) [kg] 30
SEADME OMADUSED JA FUNKTSIOONID
Kondensaadi äravool
Kondensaadi alusega
Taimeri funktsioon
Eelvalitav sisselülitusaeg
Eelvalitav väljalülitusaeg
Tunni täpsus
Ruumi termostaat
Saadaval
Lisafunktsioonid
Niiskuse eemaldamise funktsioon
Ventilatsiooni funktsioon
Automaatne funktsioon
Puhkerežiim
Energiasäästurežiim
Automaatne rikete diagnostika
Võnkefunktsioon
Mälu funktsioon
Hetkelise ruumitemperatuuri kuvamine
Ventilaatori pealejooksu funktsioon
Automaatse taaskäivitamise funktsioon
Kontrollpaneel
Mikroprotsessoriga juhitav töö
LED-ekraan
Puutetundlik juhtpaneel
Ekraanisäästja
Liikuvus
Plastikust transpordirattad
Süvistatud käepidemed

Soovid seda toodet rendile võtta?

Täida palun all oleva vormi väljad, saada meile päring ja me võtame Sinuga edasise osas ise ühendust!