Allahindlus!

Mobiilne konditsioneer PAC 3800 S 3,8kW 50m2

Original price was: 699.00€.Current price is: 665.00€. km-ta 545.08

Mobiilne konditsioneer PAC 3800 S

Jahutusvõimsusega 3,8 kW / 13 000 Btu /h kompaktne mobiilne konditsioneer sobib ideaalselt ruumidesse kuni 50 m2 või 125 m3. Võimas jahutaja avaldab muljet ka oma varustusega: IR-puldi, taimeri funktsiooni ja öörežiimiga elegantne valge õhukonditsioneer pakub maksimaalset mugavust.

Kirjeldus

Mobiilne konditsioneer PAC 3800 S

Jahutusvõimsusega 3,8 kW / 13 000 Btu /h kompaktne mobiilne konditsioneer sobib ideaalselt ruumidesse kuni 50 m2 või 125 m3. Võimas jahutaja avaldab muljet ka oma varustusega: IR-puldi, taimeri funktsiooni ja öörežiimiga elegantne valge õhukonditsioneer pakub maksimaalset mugavust.

Sihtväärtuse eelvalik püsiva soovitud ruumitemperatuuri jaoks (mobiilne konditsioneer tuppa)

Integreeritud termostaat näitab teile hetke toatemperatuuri LED-ekraanil. Mugavaks jahutamiseks seadke lihtsalt soovitud õhutemperatuuri väärtus vahemikus 16°C kuni 31°C ja konditsioneer jahutab ruumiõhku vastavalt soovitule. Teie määratud sihttemperatuuri hoiab nüüd õhukonditsioneer automaatselt. Niipea, kui soovitud ruumitemperatuur on saavutatud, lülitub jahutuskompressor automaatselt välja. Alles siis, kui temperatuur uuesti tõuseb, hakkab seade uuesti jahtuma. Tänu sellele automaatsele termostaadi juhtimisele on A energiatõhususe klassi konditsioneer eriti ökonoomne.

Kuidas kasutada AirLock aknatihendit

Integreeritud ventilaator

Lisaks on kompaktsel universaalsel 3-astmelise ventilaatori funktsioon. Kuni 450 m³/h õhuhulgaga tagate ruumis õhuringluse ka siis, kui jahutuskompressor pole sisse lülitatud. Soovi korral saate aktiveerida kiikumisfunktsiooni, et õhuvoolu ruumis ühtlaselt jaotada. Seadme tagaküljel on lihtsalt puhastatav õhufilter, et ka kohevad, tolmuosakesed ja loomakarvad saaksid välja filtreeritud hingamisõhust.

Ruumi arvutus:
50 m² põrandapinda x 2,5 m ruumi kõrgust =  125 m³ ruumala

Jahutusvõimsuse arvutamine ruumi mahu jaoks:
125 m³ ruumi maht x 30 vatti jahutusvõimsust = vajalik jahutusvõimsus 3750 vatti

Teisendus vattidelt kilovattideks:
3750 vatti = 3,8 kW

Tulemus: 50 m 2 põrandapinna ja 2,5 m kõrguse ruumi jaoks on vaja 3,8 kW jahutusvõimsusega kliimaseadet – näiteks PAC 3800 S.

Niiske õhk pole enam probleem!

Sageli pole mitte ainult liiga soe, vaid ka ebamugavalt niiske. Sellele aitab kaasa õhuniiskuse eemaldamise funktsioon 3-in-1 konditsioneeril PAC 3800 S. Kuivatusvõimsusega 1,5 liitrit tunnis eemaldatakse rõhuvast ja mugisest õhust aktiivselt niiskus ning luuakse märgatavalt mõnusam ruumikliima. Lisaks takistab niiskuse eemaldamine ebatervislikku hallituse kasvu. Seoses kondensvee sisekasutusega tuleb kogumispaaki tühjendada vaid väga harva, kuna kondensvesi jahutatakse läbi intelligentse taaskasutussüsteemi kondensaatorit ja suur osa sellest lihtsalt aurustub.

Saab kasutada mitte ainult suvel, vaid aastaringselt

Eraldi saab kasutada kolme töörežiimi jahutust, ventilatsiooni ja õhuniiskustamist. Seetõttu saab multifunktsionaalset kliimaseadet PAC 3800 S kasutada 365 päeva aastas – tõelise hea enesetunde saavutamiseks!

Mobiil ühest toast teise

Pole vahet, kas see on elutoas, magamistoas või töötoas – kui soovid mobiilset konditsioneeri PAC 3800 S paigutada mõnda teise tuppa, saab selle sujuvalt liikuvate transpordirataste abil hõlpsasti teisaldada. Erinevalt püsivalt paigaldatud kliimaseadmetest saab mobiilset kliimaseadet alati kasutada täpselt seal, kus on vaja jahutust – ilma puurimise, kruvide ja tüübliteta. Piisab, kui kinnitada tarnekomplekti kuuluv väljatõmbeõhuvoolik akna- või ukseavasse ja saadki ruumi jahutama hakata! Vältimaks sooja välisõhu sattumist jahutatavasse ruumi kergelt avatud akende või uste kaudu, pakub Trotec teile lisatarvikuna AirLocki akna- ja uksetihendeid. Nii et jahutate veelgi tõhusamalt.

Komplektis kaugjuhtimispult
Kõiki PAC 3800 S kliimaseadme funktsioone ja seadistusi saab teha mitte ainult otse LED-juhtpaneelil, vaid ka kaugjuhtimispuldi abil – nt. B. mugavalt diivanilt või kontoritoolilt.

Automaatne sisse/välja lülitamine taimeriga

Praktiline 24-tunnise taimeri funktsioon võimaldab teil seadet pärast eelseadistatud tundide arvu individuaalselt sisse ja välja lülitada. Nii et konditsioneer keerab z. B. õhtul automaatselt kontoris. Kui aga soovid, et sind hommikul ärataks jahutav värskus, siis lihtsalt programmeeri taimer eelnevalt sobivaks algusajaks. Ideaalne värskendavaks päeva alguseks!

Öörežiim halva une vastu palavuses

Palava ilmaga on sageli raske magada. Et saaksite soojadel suveöödel magama jääda, on PAC 3800 S comfort kliimaseadmel öörežiim järkjärgulise temperatuuri tõstmisega. Ühe tunni pärast tõstetakse eelseadistatud temperatuuri automaatselt 1 °C võrra, järgmise tunni pärast veel 1 °C võrra. Seejärel hoitakse seda temperatuuri kogu öö. Näpunäide: vajadusel saab taimeri funktsiooni kasutada ka seadme öösel automaatseks väljalülitamiseks.

Pöördefunktsioon õhu ühtlaseks jaotamiseks

Valikuliselt lülitatava kiikumisfunktsiooniga tagate tasakaalustatud jahutuse kogu ruumis. Õhu väljalaskeava liigub alt üles, et külm õhk paremini jaotuks.

Toetuge jõudlusele, kvaliteedile ja mugavusele: kolm-ühes kliimaseadmega PAC 3800 S saate nautida igakülgset meeldivat ruumikliimat ka pärast suve!

Propaan (R290) kui keskkonnasõbralik külmutusagens kliimaseadmetes

Igal aastal paiskavad sünteetilised külmutusagensid õhku mitu miljonit tonni keskkonnakahjulikku CO2 heitkogust (kasvuhoonegaase). Seetõttu on alternatiivsete külmutusagensite kasutamine üks meie olulisemaid eesmärke. Propaani (R290) kasutamisel külmutusagensina annab see kliimaseade väärtusliku panuse kliimakaitsesse.

Looduslik külmutusagens propaan (R290) on orgaaniline ühend ja on üks süsivesinikest. Erinevalt sünteetilistest külmutusagensidest ei ole keskkonnasõbralikul propaanil (R290) ei osoonikihti kahandavat potentsiaali (ODP=0) ega olulist kasvuhooneefekti (GWP=3).

Täiendav pluss keskkonnale: Oma suurepäraste termodünaamiliste omaduste tõttu on propaan (R290) eriti energiasäästlik külmutusagens ja vähendab seega ka teie energiakulusid.

Harjutamise eelised:

 • Sobib ruumidele kuni 50 m² / 125 m³
 • Energiatõhususe klass A
 • Jahutusvõimsus 3,8 kW
 • Kolm töörežiimi: jahutus, ventilatsioon, niiskuse eemaldamine
 • Kolm ventilatsiooni taset
 • kiikumisfunktsioon
 • Sihtväärtuse eelvalik vahemikus 16°C kuni 31°C
 • Energiasäästlik töö automaatse välja-/sisselülitamise kaudu, kui sihtväärtus on saavutatud/ületatud
 • 24 tunni taimer
 • öörežiim
 • Kaugjuhtimispult + intuitiivne LED-ekraan
 • Ruumi temperatuuri näidik
 • Eemaldatav õhufilter loomakarvade, kohevuse, tolmuhelveste vastu
 • Vaikne töö < 55 dB(A)
 • Keskkonnasõbralik külmutusagens R290

Mobiilsed kliimaseadmed – mugavad jahutid

Märkus: Ilma voolikuta pole külma!

Ärge laske end petta kliimaseadmete piltidest, mis viitavad täiesti tubeless kasutamisele – vähemalt üks toru on hädavajalik, isegi kui te seda alati ei näe!
Miks? Väga lihtsalt:

Professionaalsed kodukliimaseadmed üle maailma on kõik kompressioonjahutussüsteemid. Ja need tekitavad nii külma kui kuuma – muutumatu füüsika. Tekkivat külma soovitakse tuppa, soojust aga mitte. Sellepärast peab ta õue minema.

Split-seadmete puhul on see automaatselt väljas, sest soojus hajub otse väljapoole paigaldatud kondensaatorisse. Sellest hoolimata vajavad need seadmed ka ringleva külmutusagensi ühendustoru, mis tagab külma transpordi.

Monobloki konstruktsiooni puhul on soojus seadmes kesksel kohal ja seepärast tuleb see juhtida väljas ilma, et see uuesti siseõhuga seguneks, et see soojendada.

Selleks on vaja vähemalt ühte väljatõmbeõhu voolikut, mis on seega iga turul saadaoleva monobloki kliimaseadme tarne lahutamatu osa, isegi kui see pole rakenduse igal illustratsioonil otseselt nähtav.

TEHNILISED KIRJELDUSED
Üldine informatsioon
Seadme tüüp
Monoblokk
Split
Jahutusvõimsus
Max [kW] 3.8
Max [Btu / h] 13 000
Soovitatav ruumi suurus
125
50
Õhu maht
Max tase [M³ / h] 450
Ventilaator
Ventilaatori astmed 3
Aksiaalne
Radiaalne
Niiskuse eemaldamine
Max [l / h] 1.5
Saavutatav toatemperatuur (min)
Olenevalt kasutustingimustest [° C] 16
Jahutuskeskkond
Jahutuskeskkond õhk
Keskkonnatingimused
Min temperatuur [° C] 16
Max temperatuur [° C] 35
Elektrilised näitajad
Võrguühendus 220 – 240 V / 50 Hz
Võimsus [kW] 1.5
Nimivoolutarve [A] 6.5
Kaitse [A] 10
Elektriühendus
Pistik CEE 7/7
Kaabli pikkus [m] 1.8
Kompressor
Ruumi min suurus [ruutmeetrit] 10
Külmutusagensi tüüp R290
Külmutusagensi kogus [g] 226
GWP tegur 3
CO 2 ekvivalent 0,00068
Sissepuhke rõhk [MPa] 1
Väljapuhke rõhk [MPa] 2.6
Helitase
Müra emissioon [dB (A)] vastavalt standardile EN ISO 3745: 2012 65 dB (A)
1. tase – kaugus 1 m [dB (A)] 55
Väljapuhe
Kogupikkus [m] 1,5 m
Läbimõõt [mm] 150
Mõõtmed
Pikkus (ilma pakendita) [mm] 335
Laius (ilma pakendita) [mm] 410
Kõrgus (ilma pakendita) [mm] 715
Kaal
(ilma pakendita) [kg] 30
SEADME OMADUSED JA FUNKTSIOONID
Kondensaadi äravool
Väljatõmbeõhk
Koos kondensaadi äravooluga
Kondensaadi alusega
Taimeri funktsioon
Eelvalitav sisselülitusaeg
Eelvalitav väljalülitusaeg
Ruumi termostaat
Saadaval
Lisafunktsioonid
Niiskuse eemaldamise funktsioon
Ventilatsiooni funktsioon
Automaatne funktsioon
Puhkerežiim
Energiasäästurežiim
Automaatne rikete diagnostika
Võnkefunktsioon
Mälu funktsioon
Hetkelise ruumitemperatuuri kuvamine
Ventilaatori pealejooksu funktsioon
Automaatse taaskäivitamise funktsioon
Kontrollpaneel
LED-ekraan
Puutetundlik juhtpaneel
Mikroprotsessoriga juhitav töö
Ekraanisäästja
Liikuvus
Plastikust rattad
Süvistatud käepidemed

Soovid seda toodet rendile võtta?

Täida palun all oleva vormi väljad, saada meile päring ja me võtame Sinuga edasise osas ise ühendust!

Sulle võib meeldida ka…