Allahindlus!

Võimas külmplasma õhupuhastaja WINIX370IWE (470m3/h)

Original price was: 399.00€.Current price is: 349.00€. km-ta 286.07

Täiustatud õhupuhasti WINIX ZERO Pro

Tasuta tarne!

Winix ZERO PRO on premium õhupuhasti, millel on atraktiivne disain, 5-astmelise õhupuhastamise süsteem ja õhu kvaliteedi andurid.

Kirjeldus

Täiustatud õhupuhasti – ionisaator/plasmawave tehnoloogia (Winix370-IWE)

3 aastane garantii

Winix ZERO Pro on premium õhupuhasti, millel on atraktiivne disain, 5-astmelise õhupuhastamise süsteem ja õhu kvaliteedi andurid.

Winix ZERO Pro töötab automaatrežiimis, ilma et te peaksite muretsema – tolm, ebameeldivad lõhnad, viirused ja bakterid ning muu saaste pole enam probleemiks. Mõõdetud õhukvaliteeti näitab seadme LED-valgustus, ole oma kodu või kontori puhtuse perenaine/-mees.

Õhuvool läbi ZERO +, mis on optimeeritud ventilaatori ja õhuavade täiustatud konstruktsiooniga, tagab see ühtlase õhuvoolu ilma turbulentsita ja seega ka vaikse töö.

Õhupuhastaja suur võimsus

Õhupuhastusvõimsus 480 kuupmeetrit tunnis muudab Winix ZERO Pro kasutamise sobilikuks kuni 120 ruutmeetrites (umbes 270 kuupmeetrites) suhteliselt pehmetes tingimustes, 65m² / 137m³ keskmistes tingimustes ja 38m² / 96m³ rasketes tingimustes.

 Oma 4 filtri ja plasma süsteemiga on Winix ZERO Pro  ECARF poolt sertifitseeritud õhupuhasti, mis on eriti tõhus allergeenide / õietolmu, bakterite, viiruste, allergeenide, sigaretisuitsu, (peen) tolmu ja lenduvate orgaaniliste ühendite vastu.

Õhupuhasti iseloomustus

 • Väga vaikne töö
 • Kõrge ehituskvaliteet
 • HEPA õhu puhastamine
 • Valikuliselt varustatud kohandatud filtritega, et tagada lisafunktsioonid karmides tingimustes
 • Saab kasutada automaatselt ja käsitsi
 • Õhu kvaliteedi kuvamine valguse värvi kaudu
 • Plasma ionisatsioon
 • Suur võimsus koos kompaktsete mõõtmetega
 • Mahutavus 480 m³ / tunnis
 • Sobib ruumidele kuni umbes 120 m 2

 

Winix ZERO + HEPA õhupuhasti

Ülevaade Winix ZERO Pro funktsioonidest

Winix ZERO + PlasmaWave HEPA õhupuhasti

Õhupuhastuse kombineerimine filtritega ja aktiivne õhu puhastamine läbi plasma ioonimise

True HEPA, aktiivsöefilter ja plasma ionisatsiooni kombinatsioon muudavad Winix ZERO Pro PlasmaWave õhupuhastaja väga efektiivseks õhupuhastajaks, mis on kasutatav igasuguse saaste, mikroorganismide ja allergeenide vastu.

Winix ZERO + PlasmaWave HEPA õhupuhasti

Tõeline-HEPA õhu puhastamine osakeste, sealhulgas tahkete osakeste optimaalseks filtreerimiseks

HEPA filter on 99,97% efektiivne väikeste nähtamatute (peenete) tolmuosakeste, suitsu, õietolmu, tooneri tolmu, kvartsipulbri, allergeenide (sh tolmulestade), bakterite viiruste ja muude mikroorganismide eemaldamisel. Filtrit on töödeldud antimikroobse ainega, et vältida hallituse teket ja mikroorganismide säilimist filtril.

Winix ZERO + PlasmaWave HEPA õhupuhasti

Lõhnade ja lenduvate ainete imendumine kaetud deodoriseerimisfiltri kaudu

Kaetud deodoratsioonifilter neelab lenduvaid orgaanilisi ühendeid, sigaretisuitsu ja ebameeldivaid lõhnu ning eemaldab need õhust meeldiva sisekliima saavutamiseks.

Winix ZERO + PlasmaWave HEPA õhupuhasti

Kasutajasõbralik manuaalse ja automaatse tööga

ZERO + Plamawave’i saab juhtida käsitsi või automaatselt, automaatse asendi korral kohaneb seadme töö õhu kvaliteediga ja valguse intensiivsusega, mida mõõdetakse tolmu-, gaasi- ja valgusandurite abil

Winix ZERO + PlasmaWave HEPA õhupuhasti

Energiatõhus ja tõhus

Winix PlasmaWave’i õhupuhastite arendamisel on pööratud suurt tähelepanu energiatarbimisele ja keskkonnasõbralikkusele, automaatrežiimis lülitub seade alati õhukvaliteedi piisavaks muutmiseks alati kõige energiatõhusamale režiimile, nii et tootmises on kasutatud võimalikult palju ringlussevõetavaid materjale. Winix Zero pro on EnergyStar sertifitseeritud.

Winix ZERO + PlasmaWave HEPA õhupuhasti

Plasma ionisatsioon tagab täieliku õhu puhastamise

Lisaks filtritele, mis filtreerivad kõik võimalikud osakesed õhust, kasutavad Winixi õhupuhastid ka plasmasüsteemi, mis ioniseerib õhku ja kontrollib ka lenduvaid aineid, lõhnu, allergeene ja mikroorganisme.

Winix ZERO + PlasmaWave HEPA õhupuhasti

Vaikne ja turvaline

ZERO + PlasmaWave lülitub automaatselt vaiksele töörežiimile, kui ruum muutub pimedaks, nii et seda saab kasutada ka öösel sellistes ruumides nagu magamistuba, seda vaikset režiimi saab muidugi ka käsitsi valida. Õhupuhastaja ei tooda absoluutselt mingit osooni, nii et seda saab kasutada ka tundlike hingamisteede, näiteks imikute ja väikelaste jaoks.

Winix ZERO + PlasmaWave HEPA õhupuhasti

Valgusandur automaatseks vaikseks tööks

Kui seade töötab automaatrežiimis, lülitub automaatselt vaiksele öisele režiimile ruumi tumenedes, seade jätkab tööd vaiksemas asendis ja juhtpaneeli valgustus on tuhm, muutes seadme sobivaks kasutamiseks magamistoas. .

Winix ZERO + PlasmaWave HEPA õhupuhasti

Sertifitseeritud tõhusus

ZERO + õhupuhastit on katsetanud ja sertifitseerinud AHAM, Ameerika kodumasinate tootjate ühendus (AHAM), see asutus testib ja sertifitseerib õhupuhastite tõhusust suitsu, tolmu ja õietolmu vastu ning annab märku ruumist, kus õhupuhastaja on 20 minuti jooksul 80 Õhu kvaliteedi paranemine%.

Kvaliteedifiltrid õhu optimaalseks puhastamiseks

Winix ZERO Pro -il on kolm filtrit ja õhu puhastamise protsess koosneb viiest etapist:
 • Pestav eelfilter, eemaldab tolmuosakesi, lint- ja (lemmikloomade) juukseid, mis pikendab HEPA filtri eluiga.
 • Kaetud deodoriseerimisfilter imab lõhnad, lenduvad ained ja gaasid värske ja tervisliku sisekliima saavutamiseks. See koosneb kärgstruktuurist, mis on valmistatud katalüütilise mõjuga gaasi- ja lõhna absorbeerivast materjalist, mis tagab pikaajalise ja tõhusa mõju.
 • Cleancel-tehnoloogiat, seadme sisemust ja filtreid töödeldakse Cleancel-ga, et tappa mikroorganisme.
 • HEPA filter on 99,97% efektiivne väikeste nähtamatute (peenete) tolmuosakeste, suitsu, bakterite, viiruste ja muude mikroorganismide eemaldamisel. Filtrit on töödeldud antibakteriaalse ainega, et vältida hallituse teket ja mikroorganismide säilimist filtril.
 • Plasma ionisatsioon , täiendava õhu puhastamiseks ja antistaatiliseks efektiks.
Filtrid Winix ZERO + õhupuhasti

Valikulised filtrid äärmuslike tingimuste ja konkreetsete rakenduste jaoks

Winix ZERO + kasutatavust saab veelgi laiendada, kasutades valikulisi filtreid, mis pikendavad õhu puhastamise mõju ja / või filtrite kasutusiga eri- või väga saastunud tingimustes;
 • Carbo Tech filter  kasutab materjali, mis on välja töötatud tööstuslikes tingimustes, nagu lennunduses (petrooleum) ja sõjaliste rakenduste, see filter koosneb sünteetilisest aktiivsöest, millel on äärmise neelduvad omadused. See filter suurendab ZERO + gaasi, lenduvate ainete ja lõhna neelavate omaduste kasutamist suitsuõhu eest kohtades, kus kasutatakse palju liimi, kui on tugev lõhnakoormus, kus keemiliste aurude vastu tuleb võidelda, küünte stuudios, kus lakitud. ja muud asjaolud, mille puhul on vajalik ekstra tugev õhu puhastamine või kus õhk peab olema eriti puhas.

 

Plasma ionisatsioon õhu puhastamiseks ruummi õhupuhastajaga

Lisaks filtritele, mis filtreerivad kõik võimalikud osakesed õhust, kasutavad Winixi õhupuhastid ka plasmasüsteemi, mis ioniseerib õhku ja kontrollib ka lenduvaid aineid, lõhnu, allergeene ja mikroorganisme.

See  osoonivaba  ionisatsioonisüsteem lagundab ebameeldivaid lõhnu ja eemaldab lenduvaid aineid, allergeene ja mikroorganisme ning sellel on ka antistaatiline toime, nii et (peened) tolmuosakesed ei kleepu seintele ega muudele pindadele, vaid jäävad õhku, et nad läbiksid õhupuhastit.

Seda tehnoloogiat nimetatakse ka plasma õhupuhastamiseks, saastet kontrollitakse molekulaarsel tasemel, erinevalt passiivsest õhupuhastusest, kus reostust juhitakse filtritega. Nende ioonide puhastamise võime on aktiivne kogu ruumi ulatuses ja tungib isegi poorsetesse materjalidesse.

See funktsioon muudab ka seadme sobilikuks sigaretisuitsust lõhnavate riiete, kardinate või muude tekstiilide lõhnadest puhastamiseks.

Plasma ionisatsiooni saab sisse lülitada või välja lülitada vastavalt soovitud efektiivsusele.

deodoriseeriv toime Winix ZERO +

allergeenid, tahked osakesed, lemmikloomad, õietolm, astmaõhu puhastaja

 Winix ZERO + õhupuhasti

TEHNILISED ANDMED
Puhastuselemendid Eelfilter, HEPA filter, kaetud deodoriseerimisfilter, plasma süsteem
Ioniseerimine Jah
Sobib ruumidele kuni u. 120 m 2 ( lisateave )
Automaatne töö Jah
Andurid Tolm, lõhn, gaas, valgus
Töörežiimid 5
WiFi on ühendatud ei
Kaal 8,50 kg
Mõõdud 600 x 415 x 245 mm (HxWxD)
Müra tase 26,4 / 30,6 / 35,2 / 40/56 dB
Õhuvool tunnis 470 m 3
Õhupuhastuselementide eluiga kuni 2 aastat, sõltuvalt asjaoludest
Energiatarve 5-90 vatti
Pinge 220 – 240 volti / 50 Hz
Garantii 3 aastat

Soovid seda toodet rendile võtta?

Täida palun all oleva vormi väljad, saada meile päring ja me võtame Sinuga edasise osas ise ühendust!