Võimas-niiskusimur ​​TTK 100 E

380.00 km-ta 311.48

Õhukuivati ​​TTK 100 E

Võimas õhukuivatis, mille õhuniiskuse vähendamise maht on 30 liitrit 24 tunni jooksul kuni 90 m² suurustes ruumides

Professionaalne õhukuivati, mille jõudlus on lähedane oma klassi suurematele

Laost otsas

Kirjeldus

Õhukuivati ​​TTK 100 E

Võimas õhukuivatus, mille õhuniiskuse vähendamise maht on 30 liitrit 24 tunni jooksul kuni 90 m² suurustes ruumides

Professionaalne õhukuivati, mille jõudlus on lähedane oma klassi suurematele

TTK 100 E-ga on teil trendikas õhukuivati, mis ühendab eduka disaini täiustatud juhtelementidega.

Erinevalt analoogkontrolleritega õhukuivatitest, mis võimaldavad seadet vabalt valida minimaalsest kuni maksimaalseks tööks, saate TTK 100 E abil sisestada soovitud niiskuse väärtuse otse digitaalse kuva kaudu. Integreeritud hügrostaat rakendab seejärel selle sihtmärgi automaatselt ja reguleerib automaatselt kompressori ja kaheastmelise ventilaatori tööd.

Digitaalne ekraan selgel ja hõlpsasti mõistetaval juhtpaneelil näitab muu hulgas nii ruumi suhtelise õhuniiskuse hetkeväärtust kui ka praegust toatemperatuuri ja sisestatud sihtväärtust. Seadmel on ka taimeri funktsioon, automaatne rikete diagnoosimise süsteem ja mälufunktsioon. Integreeritud mälufunktsioon tagab seatud niiskuse väärtuse ja töörežiimi salvestamise ka pärast väljalülitamist. Pesu kuivatamise funktsioon täiendab mugava õhukuivatuse funktsionaalsust. Integreeritud eraldi voolikühendus võimaldab välist kondensaadi äravoolu ka järelevalveta püsiva töö ajal – see on ideaalne eeldus pidevaks kasutamiseks näiteks hobiruumides või puhkemajades.

Õrn pesu kuivatamine õhukuivatitega
Lisaks toaõhu kuivatamisele saab õhukuivatit mugavalt kasutada pesu kuivatamiseks – kas toena või tavapärase trummelkuivati ​​täieliku asendajana. Pesu kuivatamise funktsioon (või ka tekstiili kuivatamise režiim või SuperDry funktsioon) on võrreldav traditsioonilise õhu käes kuivatamisega.

Õhukuivatite eeliseks on see, et pesu kuivatatakse õrnalt nagu looduses. Värvid jäävad erksaks ja rõivaste eluiga on pikem kui tavalistel trummelkuivatitel ja see kulutab oluliselt vähem energiat.

Lisaks saab tundlikke materjale nagu vill, siid või sünteetilised kiud kõhklemata kuivatada. Erinevalt puhta õhu kuivatamisest on pesu nahal palju pehmem ja mugavam.

Pesu saab kuivatada ka õhukuivatitega ilma pesukuivatusfunktsioonita. Seejärel tuleb õhuniiskuse sihtväärtus seada vastavalt soovitud jääginiiskusele:

Kapp kuiv: 46% suhteline õhuniiskus

Triikimisniiskus: suhteline õhuniiskus 58%

Osaliselt kuivatatud: suhteline õhuniiskus 65%

Propaan (R290) kui õhukuivatite keskkonnasõbralik külmutusagens
Igal aastal eraldavad sünteetilised külmutusagensid õhku mitu miljonit tonni keskkonda kahjustavaid CO2 heitmeid (kasvuhoonegaase). Seetõttu on alternatiivsete külmutusagensite kasutamine üks meie olulisemaid eesmärke. Propaani (R290) külmutusagensina kasutamisel annab see õhukuivati ​​väärtusliku panuse kliimakaitsesse.

Looduslik külmutusagens propaan (R290) on orgaaniline ühend ja üks süsivesinikest. Vastupidiselt sünteetilistele külmutusagensitele ei ole keskkonnasõbralikul propaanil (R290) osoonikihi kahandamise potentsiaali (ODP = 0) ega märkimisväärset kasvuhooneefekti (GWP = 3).

Täiendav pluss keskkonnale: tänu suurepärastele termodünaamilistele omadustele on propaan (R290) eriti energiasäästlik külmutusagens ja vähendab seega ka teie energiakulusid.

Harjutamise eelised:

 • Hügrostati abil juhitav automaatne õhukuivatus, mille sihtväärtus on eelnevalt valitud vahemikus 30–80% suhtelise õhuniiskuse 10% kaupa
 • Niipea kui soovitud õhuniiskus on saavutatud, lülitub kompressor ise välja. Ventilaator jookseb läbi. Piiri ületamise korral aktiveeritakse seade automaatselt.
 • Pidev töö
 • Soovitud õhuniiskuse, praeguse niiskuse ja praeguse toatemperatuuri kuvamine
 • Mälu funktsioon
 • Automaatne rikete diagnoosimise süsteem
 • Pesu kuivatamise funktsioon
 • Kergesti ligipääsetav õhufilter, kergesti puhastatav. Filtreerib lemmikloomade karvu, kohevust, udusulge, tolmu ja takistab bakterite kasvu.
 • Taimeri funktsioon
 • Automaatne kuum gaas tõhusaks õhukuivatamiseks ka kütmata ruumides, mille temperatuur on vähemalt 12 ° C
 • Kondensaadi välise äravoolu ühendus
 • 2 ventilaatori kiirust
 • Kui veepaak on täis, hoiatustuli on tasemel
 • Ülekoormuse kaitse automaatse väljalülitamisega

Kuuma gaasi sulatamine

Erinevalt ringlevast õhu sulatamisest on jahedamates ruumides kasutamiseks mõeldud õhukuivatid varustatud möödaviigu meetodil kuuma gaasi sulatussüsteemiga.

Siin kasutatakse kompressorahela kuuma külmutusagensi aktiivselt kiireks ja tõhusaks sulatamiseks. Kui jäätumine algab, avaneb spetsiaalne solenoidklapp automaatselt ja möödub nüüd kompressorist kuumagaas otse möödaviigu kaudu kondensaatori asemel aurustisse ja sulgub pärast selle sulatamist uuesti, et jätkata tavalist külmutusagensit niiskuse eemaldamiseks.

Vastupidiselt ringleva õhu sulatamisele võimaldab automaatne kuuma gaasi sulatussüsteem dramaatiliselt lühemaid, vaid mõne minutilisi sulatamisfaase, mis on hädavajalik nõue tõhusaks õhukuivatamiseks madalatel temperatuuridel nagu kütmata ruumides. Lõppude lõpuks toimub tegelik õhu kuivatamine ainult kuivatusseadmete sulatamata faasides!

Kuumutamata ruumide, mille temperatuur on alla 15 ° C, kuivatamiseks on automaatse kuuma gaasiga õhukuivatid seetõttu alati paremini ja tõhusamalt kasutatavad võrreldes sama kompressorivõimsusega ringlevate õhu sulatusseadmetega.

Ümbritseva õhu temperatuuril üle 15 ° C on kuuma gaasi ja automaatse sulatamisega õhukuivatite jõudlus aga üha enam sarnane, kuni temperatuur on üle 18 ° C põhimõtteliselt identne.

Soovid seda toodet rendile võtta?

Täida palun all oleva vormi väljad, saada meile päring ja me võtame Sinuga edasise osas ise ühendust!