TTEX & TTXEX – RASKED TÖÖSTUSLIKUD TOLMUIMURID ATEX-TSOONILE

BIEMMEDUE TÖÖSTUSLIKUD TOLMUIMEJAD

Suurepärane tolmuimeja võimsus, vastupidav konstruktsioon, filtreerimise tõhusus, hõlbustatud paagi ümberpaigutamise süsteem: need on juhtpõhimõtted, mida Biemmedue järgib oma tööstuslike tolmuimejate seeria projekteerimisel ja valmistamisel.

Kirjeldus

TTEX & TTXEX – RASKED TÖÖSTUSLIKUD TOLMUIMURID ATEX-TSOONILE

 • Ühefaasilised ja kolmefaasilised mudelid pidevaks katkestusteta kasutamiseks

 • Eriti suur filtreerimiskamber veelgi suurema filtreerimise efektiivsuse saavutamiseks (TTXEX)

 • Eriti suur jäätmepaak mahutab 100 liitrit jäätmeid (TTXEX)

 • Äärmiselt lihtne hooldada: mõlema konteineri lihtne eemaldamine, et hõlbustada tühjendus- ja filtrivahetustoiminguid, ilma et oleks vaja rasket turbiini tõsta ja eemaldada

 • Kõik seadmed on varustatud vaakummõõturiga, mis näitab filtri küllastatuse taset ja järelikult õiget aega selle puhastamiseks või vahetamiseks.

 • Mootori sisseehitatud termolüliti ülekuumenemise vältimiseks

 • Kõikidel seadmetel on ohutusseade, mis takistab ootamatut taaskäivitamist (nt pärast voolukatkestust)

 • ATEX Z22 sertifikaadiga külgkanali turbiin

 • Spetsiaalne maandussüsteem tagab raami erinevate osade vastupanu maandusele < 10 oomi

 • Sisemine trumli tolmudeflektor koos sädemevaba messingfooliumiga, et vältida kokkupõrkest materjalist sädemeid

 • Maandusklamber 3 meetri pikkuse kaabliga tolmuimeja kinnitamiseks hoone maapinnale

 • Uus versioon filtriraputaja kummist osadega, mis on valmistatud hajutava seguga

 • Antistaatiline õhu väljalaske difuusor, mis hoiab ära kontsentreeritud õhuvoolu

 • Standardne vaakumkaitseklapp, mis hoiab ära turbiini ülekuumenemise üle ATEX stringis märgitud temperatuuri (125°C)

TOOTELEHT JA LISATARVIKUD

2024 AASTA KATALOOG JA LISATARVIKUD – KATALOOG

Lisatarvikud – lk 212-216

VÕIMSAD TÖÖSTUSLIKUD TOLMUIMURID

BIEMMEDUE TÖÖSTUSLIKUD TOLMUIMEJAD

Suurepärane tolmuimeja võimsus, vastupidav konstruktsioon, filtreerimise tõhusus, hõlbustatud paagi ümberpaigutamise süsteem: need on juhtpõhimõtted, mida Biemmedue järgib oma tööstuslike tolmuimejate seeria projekteerimisel ja valmistamisel.

Vaakumturbiinide kasutamine tööstuslike tolmuimejate ehitamisel võimaldab tolmuimejat pidevalt kasutada. Need vaakumturbiinid on konstrueeritud vastavalt külgkanalite spetsiifilisele põhimõttele: tiivik liigutab vaakumõhku mööda kohustuslikku spiraalset marsruuti, põhjustades arvukaid õhukiirendeid ning põhjustades märkimisväärse rõhu ja vaakumi. Tööratas on paigaldatud otse mootori telje kohale ja kõik pöörlevad osad on dünaamiliselt stabiliseeritud, välistades igasuguse vibratsiooni. Turbiinid on kas üheastmelised (üks tiivik) või kaheastmelised (kaks tiivikut).

Üheastmeline VS kaheastmeline paralleelselt või järjestikku töötav turbiin Valik sõltub suuresti vajalikust võimsusest, suurusepiirangutest ja rakendusnõuetest. Üheastmelise turbiini eeliseks on selle kompaktsed mõõtmed, mistõttu on see ette nähtud väikese või keskmise võimsusega kompaktse tolmuimeja puhul. Kõigis rakendustes, kus on vaja suuremat õhuvoolu, on soovitatav paralleelne kaheastmeline turbiin, mis tagab kaks korda suurema õhuvoolu kui üheastmeline turbiin. Seevastu kaheastmelisel jadaturbiinil on sarnased õhuvoolu väärtused kui üheastmelisel turbiinil, kuid kaks korda suurem depressioon

Suurem õhuvool VS suurem depressioon

Tolmu ja jäätmete saatmiseks läbi pikemate vahemaade ja torude on suurem õhuvool kasulikum.

Lisaks suurem õhuvool on näidustatud suure koguse tolmu ja kerge aine eemaldamiseks, samas kui raskemate osakeste eemaldamiseks ja kõik suurema erikaaluga mateeria, gravitatsioonijõu ületamiseks on vaja suuremat süvendit.

Filtrid Tööstuslike vaakumrakenduste puhul mängib filtri valik olulist rolli erinevate puhastusrakenduste nõuete täitmisel.

Lisatarvikute valik sõltub suuresti rakendustest. Sel põhjusel on Biemmedue pühendanud saadaolevate tarvikute suurele valikule, mida kutsume teid avastama. Lisaks on selleks, et hõlbustada tööstuslike tolmuimejate valikut konkreetseks otstarbeks ja keskkonnaks, välja selgitatud kõige sagedamini kasutatavad rakendused ning vajalikud kohandused on pakitud ja kodeeritud mugavasse “APPS”-i (erirakendussüsteemid vt 2024 AASTA KATALOOG JA LISATARVIKUD – KATALOOG  Lisatarvikud – lk 212-216), mida saab tellida koos enamiku seadmetega meie tööstuslikest tolmuimejatest.

 

Soovid seda toodet rendile võtta?

Täida palun all oleva vormi väljad, saada meile päring ja me võtame Sinuga edasise osas ise ühendust!