Tsentrifugaalventilaator TFV 600 Ex

12,500.00 km-ta 10,245.90

Tsentrifugaalventilaator TFV 600 Ex

TFV 600 Ex on mõeldud suure tarnekiiruse jaoks kõrge vasturõhuga ohtlikes piirkondades, isegi pikkadel transpordimaadel mitme omavahel ühendatud õhutranspordivooliku kaudu. 

Saadaval järeltellimisel

Kirjeldus

Tsentrifugaalventilaator TFV 600 Ex

Õige ventilatsioon pole oluline mitte ainult meeldiva tööõhkkonna jaoks, vaid ka paljudes piirkondades tööohutuse kaalutlustel ja ametlikest eeskirjadest tulenevalt hädavajalik.

Ruumide tuulutamisel eemaldatakse kahjulikud ained nagu värvi- ja lakiaurud, keevitusaurud, tolmuosakesed, vingugaas, lämmastikoksiid, süsihappegaas ja veeaur.

TFV 600 Ex on mõeldud suure tarnekiiruse jaoks kõrge vasturõhuga ohtlikes piirkondades, isegi pikkadel transpordimaadel mitme omavahel ühendatud õhutranspordivooliku kaudu.

See muudab TFV 600 Ex ideaalseks ülekandeventilaatoriks 2. klassi plahvatuskaitsetsoonide ventilatsiooniks, näiteks tankide puhastamisel, sadamarajatistes, rafineerimistehastes, šahtides või silohoidlates.

See võimas radiaalventilaator tagab isegi pikkade 50-meetriste voolikukauguste ja mitme käänaku korral suure õhuhulga, sest erinevalt aksiaalventilaatoritest juhib TFV 600 Ex õhku tiiviku teljega risti tsentrifuugi põhimõttel, mille õhk surutakse väljapoole ja teokujulises korpuses surutakse kokku.

Ja kuna selle kvaliteetse seadme tsentrifugaalventilaator, mis on toodetud täielikult Saksamaal ja on konstrueeritud vastavalt ATEX-direktiivile 2014/34/EL, on integreeritud tugevasse pulbervärvitud teraskorpusesse, millel on väga vastupidav kahekomponentne värvikiht. , saab seda kasutada ka agressiivses keskkonnas. Valikuliselt saab korpust tarnida kõigi soovitud teraseklassidega.

Lisaks raamita standardversioonile on valikuliselt saadaval ka TFV 600 Ex, nagu näidatud, sealhulgas tsingitud terasest lisaraam koos tugevate transpordirullikutega, tõstukite pilud ja kraana tõstenurgad. Transpordiraam ei paku teile mitte ainult maksimaalset liikuvust sageli muutuvates kohtades kasutamiseks, vaid selle saab transportimise või ladustamise ajal ruumi säästmiseks kaks korda virna panna.

TFV 600 Ex lülitid, kaablid ja pistikud on heaks kiidetud kasutamiseks plahvatusohu korral. Ühenduse pikendusteks saab tarnida sobivaid ühenduspistikuid, mis on heaks kiidetud kasutamiseks tsoonides 1, 2, 21 ja 22.

TFV 600 Ex jaoks on valikuliselt saadaval ka 18,5 kW täht-kolmnurkkontaktori kombinatsioon EX-tsoonile 22, 400 V, AC3, IP 55.

Siin on lühidalt mõned TFV 600 praktilised eelised:

  • Arendus, disain, tootmine: 100% Trotec
  • Plahvatuskaitserühm II, kategooria 3G, temperatuuriklass 4
  • Tugev kõrge vooluhulgaga kvaliteetseade “made in Germany”.
  • Pritsmekindel versioon (IP55)
  • Ventilaatori mootor on väljaspool peamist õhuvoolu
  • Saab ühendada nii sisse- kui väljatõmbekanalitega
  • Stabiilsed tunnuskõvera alad ja pidevalt kõrge rõhk
  • Valikuliselt saadaval ka II plahvatuskaitsegrupi, kategooria 2G (tsoon 1), kategooria 2D (tsoon 21) ja kategooria 3D (tsoon 2) jaoks.

Plahvatuskaitse tähendab kaitset plahvatuste toimumise ja nende mõju eest. Selle eesmärk on ennetada süsteemide, tehniliste toodete jms tekitatud kahjustusi. Plahvatuskaitse hõlmab seadusesätteid nagu Euroopa Liidu ATEX direktiivid. Tähtis: plahvatuskindlate ventilaatorite kasutamise kohta küsige palun meie teeninduspersonalilt!

Pange tähele, et toote pildil olev transpordiraam ei kuulu tarnekomplekti, kuid on saadaval lisatarvikuna!

Hind raamile – 2300 eurot km-ga.

Õhu maht
Max – vaba väljalaskeava [m³/h] 16 000
õhuhulk õhurõhul
m³/h 10 000
Pa 4000
õhuvool
välja puhudes
imemine
õhu väljalaske kiirus
Prl 21
km/h 75.6
fänn
puhuri tasemed 1
õhurõhk
Tase max [Pa] 4900
konveieri temperatuur
maksimaalne [°C] 80
Keskkonnatingimused
Temperatuurivahemik min [°C] -20
Maksimaalne temperatuurivahemik [°C] 40
turvafunktsioon
IP kaitseklass 55
elektrilised väärtused
toiteühendus 400V/50Hz
Energiatarve [kW] 18.5
soovitatav kaitse [A] 32
Nimivoolutarve [A] 32
elektriühendus
pistiku pistik CEE 63 A
kaabli pikkus [m]
voolikuühendus
sisselaskekollektor [mm] 600
väljalaskeotsik [mm] 450
helitasemed
kaugus 1 m [dB(A)] 84
kaugus 3 m [dB(A)] 78
plahvatuskaitse
Tsoon 2
kaitseklass II 3G, T4
Mõõdud
Pikkus (ilma pakendita) [mm] 1.305
Laius (ilma pakendita) [mm] 1250
Kõrgus (ilma pakendita) [mm] 1170
Kaal
(ilma pakendita) [kg] 233
SEADMED, OMADUSED JA FUNKTSIOONID
Materjal
Teras, pulbervärvitud

Soovid seda toodet rendile võtta?

Täida palun all oleva vormi väljad, saada meile päring ja me võtame Sinuga edasise osas ise ühendust!