Professionaalne õhuniisuti Idealin Fogmax 8 kg/h

969.00 km-ta 794.26

Professionaalne õhuniisuti, mis on väikese energiakulu, aga suurevõimsusega ning vastupidav ka rasketes tingimustes. Kuni 8 liitrit üliväikese piisaga udu ühes tunnis. Piisa suurus 5-10 mikronit. Lihtne paigaldada, töötab ka ilma veetrassi ühenduseta (nõuab veepaaki lisatarvikuna).

3 laos

Kirjeldus

Professionaalne õhuniisuti Idealin Fogmax

õhuniisuti fogmax

Idealin Fogmax on professionaalne tööstuslik õhuniisuti, mille tööjõudlus on ööpäevas kuni 192 liitrit. Kompaktsed mõõtmed ja kõrge niisutusvõime muudavad seadme lihtsalt paigaldatavaks ideaalseks lahenduseks siseruumidesse, kus on vaja hoida korrektset õhuniiskustaset.

Õhuniisuti võib töötada 24/7

Tsentrifugaalpihustus tekitab 5-10 mikroni suurused piisad, mis aurustuvad kergesti ja suurendavad kiirelt õhuniiskust ruumis. Veeauru saab suunata üles ja külgedele.

Idealin Fogmax õhuniisutit on lihtne kasutada ja kerge ühendada veetrassiga, piisab toiteallikast ja veeühendusest. Kui veeühendus puudub, on võimalik lisada veepaak, millest piisab, et seade hakkab tööle. Veepaagi ja muud tarvikud leiate Tarvikud jaotise alt.

Erakordselt suur seadme võimsus on võimeline tekitama kuni 60 m² suurustes ruumides väga kõrge niiskustaseme (kuni 100%), mis võimaldab sõltuvalt asjaoludest tekitada niiskustaseme 50-55% ruumides kuni 800 m². Parima lahenduse tagamiseks soovitame võtta meiega ühendust, et välja arvutada teie ruumi niisutusvajadus.

Õhuniisutit Idealin Fogmax tootevideot saate vaadata siin.

Miks õhuniisutaja Idealin Fogmax?

 • Kiire ja lihtne kasutada (piisab toitepistikust ja veeühendusest)
 • Väga usaldusväärne.
 • Peaaegu hooldusvaba
 • Veevarustuse puudumisel võimalik ühendada veepaagiga
 • Lisatarvikud seadme töö parendamiseks ja parima tulemuse saavutamiseks vastavalt teie vajadustele ja soovidele, lisatarvikud -hügrostaat (seadme töö reguleerimiseks, veefilter, veevoolik, veepaak jne)
 • Veepiisa suurus 5 ~ 10 mikronit
 • Mahutavus maksimaalselt 8000 ml / tund

 

Tsentrifugaaludu

Seadmes pihustatakse vesi kiiresti pöörlevatele ketastele, tsentrifugaaljõud väljutab vee suure jõuga, surudes selle läbi peene võrgu, mille tõttu vesi purustatakse väga väikesteks piiskadeks. Seadme ventilaator kannab tekkinud udu laiali ja kiirendab aurustumist. Veepiisad on nii väikesed (5–10 tuhandikku millimeetrit), et nad aurustuvad kiiresti ja suurendavad lühikese ajaga ruumi niiskustaset. Selle tehnoloogia abil on Idealin Fogmax niisutajal võimalik saavutada ka väga kõrge õhuniiskuse tase (> 90%).

Hooldusvaba niisuti

Õhuniisutaja ei vaja varuosi nagu niisutusfiltrid. Seadmes kasutatavad komponendid on kvaliteetsed ja vastupidavad. Kui niisutust vajav ruum on tolmune, siis on mõistlik seadet kaitsta sissepuhke tolmufiltriga, mille leiate Tarvikute alt. Filter ei lase tolmul kanduda niisutisse ning võimaldab seadet kasutada rasketes tööstuslikes tingimustes.

Lihtne paigaldus

Elekter ja veevarustus on piisavad, et seade hakkaks tööle. Kompaktsed mõõtmed ja väike kaal muudavad seadme paljudes kohtades asendamatuks. Seadet on võimalik tõsta ja liigutada vajalikku asukohta.

Fogmax on varustatud ujukiga, mis juhib veevarustust. Veepumpa ei ole vaja, trassivee rõhk on piisav, et niisuti töötaks. Soovitud niiskustaset saab reguleerida hügrostaadiga, mis lülitab toite sisse ja välja, vastavalt seadistusele. Selleks on kaks valikut: Hale Hygro Controller, mis on täpne ning usaldusväärne lahendus enamikes kohtades ja olukordades ning  Idealin DigiCon , mis on ülitäpne.

Fogmax on varustatud kahe meetrise FE voolikuga, mida saab ühendada otse 1/2 veekontaktiga ja 1,5-meetrise voolujuhtmega. Neid parameetreid saab muuta lisatarvikuid kasutades. Seadet on võimalik panna ka liikuma rootori abil, e niiskus kantakse ruumis ühtlasemalt laiali.

Ülevaade omadustest

 • Kõrge aurustamisvõimsus (umbes 8 liitrit tunnis)
 • Energia tarve (> 90 W)
 • Võimalik saavutada väga kõrge niiskustase (> 90%)
 • Niisutis on kvaliteetsed komponendid ning materjalid korrosiooni ja kulumise vältimiseks
 • Hooldusvaba, piisab ainult korrapärasest puhastamisest, et vältida lubja kogunemist

 

Õhuniisuti sobib kasutamiseks:

 • Tootmisüksuses
 • Laoruumides
 • Laborites
 • Printimiskeskustes ja trükikodades
 • Kasvuhoonetes
 • Taimekasvatusruumides

 

Seadet on võimalik rentida. Seadme rentimiseks vajutage siia.

 

ÕHUNIISUTAJA TEHNILISED ANDMED

Niisutamise põhimõte Tsentrifugaalne udu
Veeühendus Jah
Töörežiimid 1
Kaal 9,00 kg
Mõõdud 480 x 370 x 370 mm (PxLxS)
Energiatarve Maksimaalselt 90 vatti
Pinge 220-240 volti / 50 Hz
Garantii 1 aasta
Helitase 60 dB
Maksimaalne niisutusvõime 8000 ml tunnis
Veeosakeste suurus 5 ~ 10 mikronit

 

Lisainfo

Kaal 12 kg

Soovid seda toodet rendile võtta?

Täida palun all oleva vormi väljad, saada meile päring ja me võtame Sinuga edasise osas ise ühendust!