Tööstuslik õhuniisutaja Idealin Superfog 5 l/h

853.00 km-ta 710.83

Võimekas tööstuslik ja professionaalne õhuniistaja, mis sobib ka suurtematesse kontoriruumidesse. Töökindel ja efektiivne õhuniisuti, mida on lihtne paigaldada ja on praktiliselt hooldusvaba.

Idealin Superfog niisutab kuni 5 liitrit tunnis.

5 laos

Kirjeldus

Õhuniisutaja Idelin Superfog

Superfog on arendatud välja Fogmax õhuniisutaja platvormilt.

Niisutist väljuvad veepiisad on väiksemad, mis hoiab ära vee auru kondenseerumise pindadel, ehk ei tekita märgpindasid ruumides.

Ühuniisutit Idealin Superfog on lihtne kasutada ja on tõhus kiireks ruumi niisutamiseks. Ainult Idealin Superfog ja Fogmax õhuniisutajad on selleks võimelised ning nende niisutusmaht on Superfog 3-5 liitrit tunnis ja Fogmax 6-8 liitrit ühes tunnis.

Oluline on, et Idealin niisutajaid on väga lihtne paigaldada ja neid saab paindlikult tõsta ühest kohast teise. Nõutav on ainult vesi (veetrass või selle puudumisel lisa veemahuti) ja elekter.

Superfog on Iteci poolt kohandatud ja arendatud Idealin Fogmaxi versioon. Eestis on Itec´i esindaja Pro Air OÜ.

Kuna Fogmax võimsus Superfog´il, siis Fogmax seadmel võib mõningal määral tekkida märjad pinnad seadme läheduses. Kui seadet kasutatakse mujal, kui kõrgete lagedega saalides, kasvuhoonetes, taimekasvatusruumides või kus on vajalik udu säilimine õhus (sobib Fogmax), siis on mõistlik kasutada lahendusena Superfog õhuniisutajat, et veepiisad aurustuksid võimalikult kiiresti.

Vee tsentrifugaalne pihustamine levitab mikroskoopilised veepiisad laiali, mille suurus on 3-5 mikronit, ning mis aurustuvad kohe ja seetõttu suurendavad kiiresti õhuniiskust. Väljuvat veeauru võib suunata nii ülespoole kui ka küljele.

Õhuniisuti Superfog´i on kiire ja lihtne kasutada, piisab toiteallikast ja veeühendusest (vajadusel veemahutist – leiab tarvikute alt).

Miks valida Idealin Superfog

 • Professionaalne / tööstuslik õhuniisutaja
 • Väga suure võimsusega ja võimeline tekitama väga kõrge niiskustaseme (kuni 100%) keskmise suurusega ruumides (kuni umbes 40 m²), mis võimaldab sõltuvalt asjaoludest tekitada niiskustaseme 50-55% ruumides ca 600 m². Parima tulemuse saavutamiseks ja õige arvu õhuniisutajate soetamiseks soovitame võtta meiega ühendust. Meie saame arvutada teie poolt antud parameetrite järgi õige lahenduse).
 • Kiire ja lihtne kasutada – pistik (tava – 220v) ja veekraan on piisavad.
 • Töökindel.
 • Praktiliselt hooldusvaba.
 • Võimalik ühendada veemahutiga, kui puudub läheduse tsentraal vesi
 • Lisatarvikud kasutamiseks mitmesugustes rakendustes ja olukordades; pistik, hügrostaat, veepehmendus filter, veevoolik, veepaak, otsikud jne
 • Veepiisa suurus 3 ~ 5 mikronit
 • Mahutavus maksimaalselt 5000 ml / h.

 

Mis on tsentrifugaalne vee aurustamine

Niisutis pihustatakse vesi ülikiiresti pöörlevale kettale/ketastele, tsentrifugaaljõud väljutab vee suure jõuga läbi tiheda võrgu, mille tulemusena veejuga lõhutakse mikroskoopilisteks piiskadeks, ehk tekitav usu. Õhuniisutaja ventilaator kannab udu ruumi laiali ja kiirendab oluliselt usu aurustumist, mis tagab kiire niiskustaseme tõusu.. Veepiisad on niivõrdi väikesed (3–5 tuhandikku millimeetrit), et nad aurustuvad praktiliselt koheselt ja suurendavad ruumi niiskustaset. Selle tehnoloogia abil suudab Idealin Superfog saavutada kiirest ja efektiivselt väga kõrge niiskustaseme (> 90%).

Õhuniisutaja Idealin Superfog on praktiliselt hooldusvaba

Seadme tsentraalsele pihustamisele ei ole vaja lisana varuosi, mis on tarvilikud muudel niisutitel, e  niisutusfiltreid. Kuna seadmel kasutatavad komponendid on kvaliteetsed ja töökindlad, siis tuleb seadet aegajalt puhastada veekaredusest tekkinud lubjakivist.

Tolmustes tingimustes võib Superfog´i varustada kaitsefiltriga, mis puhastab sisse tõmmatava õhu, et vältida tolmu sattumist seadmesse ja samas tagab ka seadmele oluliselt pikema eluea ning võimaldab kasutada seadet ka tööstuslikes oludes, kus õhus on suspensioonina mikrotolm. 

Äärmiselt lihtne paigaldus

Õhuniisutaja tööks on tarvis elektri olemasolu ja trassivesi või veemahuti. Kompaktsed mõõtmed, kerge kaal ja nö „kohe valmis tööks“ muudab seadme kasutuse paljudes kohtades asendamatuks.

Superfog on varustatud ujukiga, e reguleerib iseenda veevarustust. Samas tähendab see ka seda, et seade ei vaja veepumpa ja trassiveerõhk on piisav seadme tõhusaks tööks. Soovitud niiskustaset ruumis saab reguleerida hügrostaadiga, mis lülitab toite sisse või välja. See hoiab kokku energiat ja samuti vett. Valikus on kaks hügrostaati – Hale Hygro Control  mis on usaldusväärnelahendus ning valdav enamus olukordades kasutatav. Ning ülitäpne Idealin DigiCon  – lahendus olukordades, kus täpne niiskustase on oluline.

Tavapäraselt Idealin õhuniisutajatega on Superfog varustatud  2-meetrise veevoolikuga, mida on võimalik ühendada otse 1/2 otsikuga  ja 1,5-meetrise toitekaabliga.  Lisatarvikutena on võimalik lisada rootoreid (120 kraadi ja 360 kraadi), veevoolikud, vee pehmendi, hügrostaat  jne.

Ülevaade omadustest

 • Kõrge aurustamisvõimsus (kuni umbes 5 liitrit tunnis) madala energiatarbega (> 90 W).

 • Võib saavutada kõrge õhuniiskuse (> 90%).

 • Seadmel on kvaliteetsed komponendid ning materjalid korrosiooni ja kulumise vältimiseks

 • Praktiliselt hooldusvaba

Sobib kasutamiseks:

 • Tootmises

 • Laoruumides

 • Jahutamiseks terassil

 • Laborites

 • Printimise ruumides

 • Kasvuhoonetes ja taimekasvatuse ruumides

 • Suurtes ruumides

 • jne

 

Niisutamise põhimõte

tsentrifugaaludu

Veeühendus

Jah

Töörežiimid

1

Kaal

9,00 kg

Mõõdud

480 x 370 x 370 mm (HxWxD)

Energiatarve

Maksimaalselt 90 vatti

Pinge

220-240 volti / 50 Hz

Garantii

1 aasta

Müra tase

60 dB

Maksimaalne niisutusvõime

5000 ml tunnis

Veeosakeste suurus

3 ~ 5 mikronit

Lisainfo

Kaal 12 kg

Soovid seda toodet rendile võtta?

Täida palun all oleva vormi väljad, saada meile päring ja me võtame Sinuga edasise osas ise ühendust!