Allahindlus!

Pesev juhtmevaba tolmuimeja CROSSWAVE X7 PLUS CORDLESS PET PRO

508.00 km-ta 416.39

Pesev juhtmevaba tolmuimeja CROSSWAVE X7 PLUS CORDLESS PET PRO

Kirjeldus

Pesev juhtmevaba tolmuimeja CROSSWAVE X7 PLUS CORDLESS PET PRO

BISSELL® CrossWave® X7 Plus juhtmeta pesev tomuimeja on järgmise põlvkonna märg- ja keemiline puhastusvahend lemmikloomadega kodudele. See võimas ja kerge seade on ideaalne lahendus kõigile teie puhastusvajadustele; alates kiirest tolmuimejast kuni põhjaliku märgpuhastuseni. Vastupidav 45000 RPM suure jõudlusega digitaalmootor tagab tugeva imemise. Kuni 30 minutit juhtmeta vabadust.*

Märja puhastamise korral vaakumis ja mops samal ajal suletud kõvade põrandate ja ala vaipade vahel, kombineerides puhastustoiminguid ja säästes teie aega. Erinevalt mopi ja ämbri kasutamisest hoiab meie kahe paagi tehnoloogia puhta ja määrdunud vee eraldi. Seetõttu puhastate CrossWave X7 Plusiga alati põrandaid värske veega. Kolm erinevat puhastusrežiimi: kõva põranda režiim, ala vaiprežiim ja TURBO PET-režiim™. Uus TURBO PET-režiim™ suurendab puhastustulemusi, eriti lemmikloomade jamade ja igapäevaste takerdunud segaduste korral. Looduslik multi-surface lemmikloomade puhastuslahendus kõrvaldab lemmikloomade lõhnad, jättes teie kodu värske lõhna. Kui olete põrandate puhastamise lõpetanud, puhastab isepuhastuv tsükkel mitte ainult harjarulli, vaid ka masina sisemust, nii et pärast puhastamist on vähem puhastamist.
Tänu võimsale imemisele korjab seade teie kõvadest põrandatest kergesti lemmikloomade karvad ja kuiva prahi. CrossWave® X7 Plus Cordless Pet mitmepinnalisel puhastusvahendil on ka LED-esituled lemmikloomade karvade, mustuse ja sodi valgustamiseks. Seade mitte ainult ei puhasta pärast lemmikloomi, vaid aitab neid päästa! BISSELL® toetab uhkusega BISSELL Pet Foundationit® ja selle missiooni kodutute lemmikloomade päästmisel. Kui ostate BISSELL-i® toote, aitate ka lemmikloomi säästa. Oleme uhked, et kujundame tooteid, mis aitavad kaotada lemmikloomade jamasid, lõhnu ja lemmikloomade kodutust.
*võib varieeruda sõltuvalt režiimist ja kasutusest

Toote spetsifikatsioonid

SKU  3400N
GARANTIIAEG 2 aastat
VÄRVUS Must, titaan,
KAAL (KG) 4,54 kg
MUSTUSE MAHT (LIITER) 385 lml
VEE MAHT (LIITER) 600 ml
PÕRANDA TÜÜP Vaiba- ja alavaibad, Mitmepind, Plaadid, Puitpõrandad, Kõvad põrandad

Soovid seda toodet rendile võtta?

Täida palun all oleva vormi väljad, saada meile päring ja me võtame Sinuga edasise osas ise ühendust!