Allahindlus!

Itec KJS-6 osooni generaator (osonaator)

889.00 km-ta 740.83

Itec KJS-6 osooni generaatori rent ja müük

Osooni generaator Itec KJS-6 on professionaalne lõhnakontrolli ja õhu desinfitseerimise seade, mis pakub väga kõrget jõudlust. See sobib kasutamiseks näiteks korterites, hotellides ja hooldekodudes tekkiva lõhna kõrvaldamiseks, suitsu või loomalõhna eemaldamiseks või tulekahju või veekahjustuste korral. Ebameeldivad lõhnad eemaldatakse eriti kõrge osooniheite tõttu otstarbekalt ja püsivalt. Osoonitud õhu puhumisega tuppa väheneb lõhn ja steriliseeritakse ruum. Selle seadme tööpõhimõte on eriti tugev, mille tulemuseks on kohe märgatavad tulemused. 

Hindadele lisandub käibemaks!

Küsi hinda!

Kuni nädal     

79€

Üks kuu               

189€

Kuu hind üheaastase lepinguga 

85€

Kirjeldus

Itec KJS-6 osooni generaatori (osonaator) rent ja müük

Osoonigeneraator Itec KJS-6 on professionaalne lõhnakontrolli ja õhu desinfitseerimise seade, mis pakub väga kõrget jõudlust. See sobib kasutamiseks näiteks korterites, hotellides ja hooldekodudes tekkiva lõhna kõrvaldamiseks, suitsu või loomalõhna eemaldamiseks või tulekahju või veekahjustuste korral. Ebameeldivad lõhnad eemaldatakse eriti kõrge osooniheite tõttu otstarbekalt ja püsivalt. Osoonitud õhu puhumisega tuppa väheneb lõhn ja steriliseeritakse ruum. Selle seadme tööpõhimõte on eriti tugev, mille tulemuseks on kohe märgatavad tulemused. 

Oksüdeerimisprotsessis põlevad teatud tüüpi põlemisel lõhnamolekulid, mis on kahjutuks muudetud. Ainus jääkprodukt pärast oksüdeerimist on hapnik. Osoonimolekulid on õhus aktiivsed pehmetes või poorsetes materjalides nagu kangad ja (auto) polstrid.

Põhimõttel on ka õhu steriliseerimine. Osoonimolekulid ründavad bakterite, hallitusseente ja viiruste rakuseinu, muutes need tõhusalt kahjutuks.

Tõhus lõhnakontroll ilma jääkproduktideta – tõhus osoonigeneraator

Koroonalahendustehnoloogia abil muudab KJS-6 hapniku osooniks. Osoon on hapniku ebastabiilne vorm. Need aktiivsed molekulid on ebastabiilsed ja otsivad stabiilseid (lõhna) molekule, mis seonduvad ja oksüdeeruvad.

Oksüdeerimisprotsessis põlevad teatud tüüpi põlemisel lõhnamolekulid, mis on kahjutuks muudetud. Ainus jääkprodukt pärast oksüdeerimist on hapnik. Osoonimolekulid on õhus aktiivsed pehmetes või poorsetes materjalides nagu kangad ja (auto) polstrid.

Põhimõttel on ka õhu steriliseerimine. Osoonimolekulid ründavad bakterite, hallitusseente ja viiruste rakuseinu, muutes need tõhusalt kahjutuks.

Sõidukite nõrkade lõhnade eemaldamiseks piisab 15 min töötlemist osooniga. Suuremates ruumides tugevama lõhna korral on soovitatav 8-tunnine tsükliline töötlemine . KJS-6 suudab õhku steriliseerida ruumides kuni 1300 m³ ja muuta see praktiliselt  lõhnatuks. Mikroorganismide eemaldamine sõiduki salongist max 15 minutit.

Koroona lahenduse eelised (osonaatori rent)

  • Pikk eluiga
  • Väga kõrge jõudlus
  • Kompaktsed mõõtmed kasutamiseks paljudes ruumides või sõidukites 
  • Ükski osade pidev asendamine puudub
  • Madal energiatarve
  • Osooni teke ilma kõrvalsaaduste või gaasita
  • Lõhnade täielik eemaldamine ilma kõrvallõhnadeta 

Osooni generaatorid Itec KJS-6 töötati välja professionaalseks kasutamiseks. Seadet tuleb hoolikalt kasutada. Seadme kasutamise ruumis ei tohi olla inimesi ega loomi. Lisaks tuleb ruumi pärast kasutamist põhjalikult ventileerida, et osoon saaks uuesti laguneda. Palun lugege hoolikalt juhiseid! Kui teil on küsimusi, võtke meiega ühendust. Osoon võib reageerida osade kummist materjalidega.

Kasutus temperatuur peab olema kõrgem, kui 10 kraadi ja õhuniiskus alla 75%. Vastasel juhul pikeneb osoneerimise aeg oluliselt ning lüheneb koroonaelemendi tööiga.Ka mõned looduslikud kummid võivad reageerida osooniga. Metallid-, puit, plastmass jne. ei oksüdeeru, kuna osoon ei tungi sügavale materjali kihtidesse.

TOOTEKIRJELDUSED
kaal 6,30 kg
mõõdud 280 x 220 x 330 mm (KxLxD)
energia tarve 130 vatti
toitepinge 220–240 volti / 50 Hz
garantii 1 aasta
osooni tekkimine

5,62 PPM

sobib ruumidele kuni 1300 m3
õhumahuga 104 m3 / tunnis

 

Soovid seda toodet rendile võtta?

Täida palun all oleva vormi väljad, saada meile päring ja me võtame Sinuga edasise osas ise ühendust!